X

صفر تا صد ارسال لوازم منزل به عمان با بیمه نامه معتبر

02144762571 تلفن تماس:
صفر تا صد ارسال لوازم منزل به عمان با بیمه نامه معتبر

انجام صفر تا صد مراحل مربوط به ارسال لوازم منزل به عمان توسط باربری بین المللی تهران بار با صدور بیمه نامه معتبر.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال لوازم منزل به عمان توسط باربری بین المللی تهران به صورت صفر تا صد انجام می شود و برای این که در مورد آسیب دیدن وسایل و اثاثیه خود نگران نباشید بسته بندی وسایل به صورت تخصص و اصولی توسط پرسنل شرکت باربری انجام می شود و برای بارهای موجود در بسته بندی ها بیمه نامه معتبر صادر می شود تا در صورت خسارت دیدن بار، خسارت وارد شده توسط شرکت باربری پرداخت خواهد شد.

هزینه ارسال لوازم منزل به عمان با توجه به پارامترهای مختلف اعم از اندازه و حجم اثاثیه منزل، شرایط مبدا و مقصد و... تعیین می شود. جهت اطلاع از تعرفه های در نظر گرفته شده کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما بتوانند در این زمینه به شما کمک کنند.

روش های ارسال لوازم منزل به عمان 

روش های موجود برای ارسال لوازم و اثاثیه به صورت هوایی و دریایی انجام می شود. در صورت انتخاب روش دریایی باید بگوییم که این امکان وجود دارد تا کانتینر حمل بار را به آدرس مد نظر شما ارسال شود و بعد از اتمام مراحل مربوط به بارگیری نیاز است تا آدرس مقصد در عمان اعلام شود.

تمام مراحل مربوط به این روش اعم از عملیات حمل زمینی تا بندر عباس، امور گمرکی، کارت بازرگانی، حمل دریایی تا صحار، ترخیص و ارسال کانتینر به درب منزل توسط شرکت باربری انجام خواهد شد.

در روش حمل هوایی نیاز است تا بار شما از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به سمت فرودگاه بین المللی مسقط ارسال شود. هزینه هایی که باید برای این روش پرداخت شود به نسبت روش دریایی بیشتر می باشد و در مواردی که زمان محدودی برای ارسال در نظر گرفته شده است انتخاب این روش کاربردی می باشد. در صورتی که قصد ارسال حجم بسیار کمی از لوازم را دارید حمل و نقل هوایی مناسب است. 

موارد مهم در مورد بارگیری و ارسال لوازم منزل به عمان 

 • آماده کردن لیستی از تمام لوازم و وسایلی که قصد ارسال آن را به عمان دارید.
 • انتخاب بسته بندی مناسب صادرات جهت کاهش آسیب دیدن محصولات
 • تخمین سایز کانتینر (معمولا از 20 فوت استفاده می شود.)
 • صدور بیمه نامه معتبر بین المللی برای ارسال بار 

ارسال چه کالاهایی برای حمل لوازم منزل به عمان ممنوع می باشد؟

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • برگه های مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی، ارز، ریال ایران
 • تابلوهای نقاشی اصیل و قیمت دار
 • قالیچه دستبافت عتیقه و هر نوع اشیای تاریخی و میراث فرهنگی

ارسال موارد ذکر شده ممنوع می باشد و مورد مهمی که باید به آن توجه داشته باشید است که گمرک ایران هم در این مورد حساسیت زیادی دارد و در صورت مشاهده ی کالاهای ممنوع در بار با جریمه و مرجوع شدن کانتینر مواجه خواهید شد به همین خاطر توصیه می کنیم از قرار دادن این موارد جلوگیری کنید.

نکات مهمی که باید در مورد حمل لوازم منزل به عمان بدانید.

بسته بندی تخصصی

با توجه به این که برای ارسال بار به مقصد هیچ گونه تخلیه ی باری وجود ندارد انتخاب بسته بندی اصولی کمک می کند تا دچار آسیب نشوند. در غیر این صورت و انتخاب بسته بندی ضعیف محموله ممکن است به خاطر برخی از جابجایی ها دچار آسیب شوند.

نیاز است تا دستور العمل جابجایی کارتن ها را با علامت های استاندارد بین المللی بر روی هر کدام مشخص شود.

صدور بیمه نامه معتبر

جابجایی اجسام و حمل و نقل ممکن است با مشکلاتی روبرو شود و احتمال آسیب دیدن محصولات وجود دارد. اهمیت این موضوع باعث می شود تا پیش از حرکت محموله و یا حتی بارگیری به درون کانتینر بیمه نامه ی بار ارسالی صادر شود.

پکینگ لیست صحیح

زمانی که قرار است لیستی از وسایل موجود در بسته بندی آماده کنید نهایت دقت را باید داشته باشید تا در گمرکات دو کشور ایران و عمان دچار مشکل نشوید. نیاز است تا این لیست را به فرمت انگلیسی با ترخیص کار مقصد نیز چک کنید چون ممکن است کالای انتخابی شما جزو کالاهای ممنوعه باشد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید