X

هزینه حمل اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه | هزینه اسباب کشی به ترکیه

02144762571 تلفن تماس:
هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه

حمل اثاثیه منزل از ایران به ترکیه یکی از پردرخواست ترین خدمات در زمینه باربری بین المللی می‌باشد. اگر شما نیز تمایل دارید از خدمات اسباب کشی به ترکیه بهره ببرید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. بردن وسایل خانه از ایران به ترکیه یکی از سخت ترین کارهایی است که هر باربری از پس آن برنمی‌آید.

پرسنل ما با سالهای سابقه در زمینه باربری بین الملی بهترین خدمات را به شما ارائه خواهند داد.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل اثاثیه منزل به ترکیه

ارسال و حمل اثاثیه منزل به ترکیه

برای حمل بار به ترکیه با ما تماس بگیرید.

ارسال بار و لوازم منزل به ترکیه را به باربری تهران بار ترکیه بسپارید.

ترخیص بار در گمرک ترکیه

حمل و ارسال اثاثیه منزل به ترکیه و یا سایر کشورها امری بسیار مشکل و نیازمند تجربه و دقت فراوان است. 

برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه باید یک باربری معتبر را انتخاب نمایید تا علاوه بر ارسال بار بتواند با روش های اصولی و حرفه ای اثاثیه شما را بسته بندی نماید؛ تا کوچکترین آسیبی به اثاثیه و لوازم گران قیمت شما در هنگام جابجایی وارد نشود. ما در باربری تهران بار ترکیه به عنوان اولین باربری تخصصی فعال در زمینه ارسال بار به شهرهای ترکیه، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشیم.

قبل از هر اقدامی هزینه حمل اثاثیه منزل به استانبول و دیگر شهرهای ترکیه را از ما استعلام بگیرید. برای اسباب کشی به ترکیه می‌توانید روی خدمات ما حساب کنید. 

باید بدانید ارسال لوازم منزل به ترکیه به دلیل ظرافت و شکنندگی این کالاها بسیار سخت و مشکل است و باید لوازم منزل شما به بهترین شکل ممکن بسته بندی شوند تا از هز گونه خسارت احتمالی جلوگیری شود.

باکیفیت ترین و ارزان ترین خدمات ارسال بار به شهرهای ترکیه را از ما بخواهید. باربری تهران بار ترکیه اولین باربری تخصصی فعال در زمینه حمل بار به ترکیه می باشد.

علاوه بر ارسال بار به این کشور شما می توانید برای حمل بار به آلمان و فریت بار به کانادا نیز با ما تماس بگیرید.

نکات مهم در ارسال لوازم منزل به ترکیه

برای ارسال بارهای بین المللی و یا حتی بین شهری به دلیل مسافت طولانی طی شده برای تحویل بار در مقصد، بهتر است به نکاتی توجه نمایید تا بارهای شما دچار خسارت نشوند. از جمله این نکات می توان به این موارد اشاره نمود:

 • انتخاب یک باربری معتبر برای ارسال بار
 • انجام بسته بندی دقیق و اصولی لوازم منزل
 • استفاده از پرسنل با تجربه در زمینه بسته بندی و جابجایی بارها
 • استفاده از ماشین آلات مجهز و سالم حمل بار به همراه تجیزات مورد نیاز

اگر این موارد را رعایت نمایید، هیچ خسارتی به بارهای شما وارد نمی شود و بدون کوچکترین ضرر مالی می توانید امر جابجایی را به پایان برسانید.  

حمل اثاثیه منزل به ترکیه

امروزه بسیاری از ایرانیان تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور را دارند و برای حمل اثاثیه منزل به دنبال یک شرکت حمل معتبر و با تجربه میگردند تا از صفر تا صد کلیه امور انتقال لوازم را برعهده بگیرد.
برای انجام امور حمل اثاثیه منزل، داشتن مهارت در زمینه حمل و نقل بین الملل نیاز لازم محسوب می شود ولی کافی نیست. آنچه که خدمات ما را در زمینه ارسال بار به ترکیه با دیگر شرکت های باربری حمل و نقل بین المللی متمایز کرده است، تخصص کافی در ریزه کاری های بسته بندی و بارچینی بار لوازم منزل، آشنایی و درک حساسیت های مشتریان برای ارسال لوازم منزل و تجربه فراوان در این امر می باشد.
گام به گام با مشتریان خود در این مسیر از درب منزل تا مقصد نهایی در کنارشان هستیم و با بروز رسانی آنها از آحرین وضعیت بار، با خیال آسوده از روند پیشرفت کار آگاهشان میکنیم.
ما بر آنیم که با جلب رضایت مشتری، از تبلیغ شخص به شخص برای گسترش شبکه مشتریان خود بهره ببریم.

حمل اثاثیه منزل به ترکیه بصورت هوایی یا زمینی؟

برای بسیاری از افراد این سوال پیش می آید که برای حمل اثاثیه به استانبول و دیگر شهرهای ترکیه بهتر است از حمل و نقل هوایی استفاده کنیم و یا حمل و نقل زمینی؟ برای پاسخ به این سوال چند نکته را باید در نظر گرفت:

 1. هزینه حمل اثاثیه به استانبول ترکیه
 2. مدت زمان حمل اثاثیه منزل به ترکیه

 از نظر مدت زمان ارسال اثاثیه به ترکیه حمل با هواپیما در مدت زمان کمتری انجام شده و لوازم منزل سریع تر به مقصد می رسد. اما این نکته را باید در نظر داشت که هزینه حمل اثاثیه به ترکیه با هواپیما نسبت به حمل با کانتینر از راه زمینی، مقدار بیشتری است و در مواردی مقرون به صرفه نیست.
چرا که هزینه ارسال اثاثیه با هواپیما، نسبت به حجم و وزن اثاثیه مورد سنجش قرار می گیرد و بنابراین هزینه نسبتا زیادی را در بر می گیرد. اما ممکن است برای بعضی افراد مدت زمان رسیدن اثاثیه منزل به مقصد مهمتر از هزینه ی آن باشد؛ بنابراین این افراد می توانند از هواپیما برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه استفاده کنند. این را هم بدانید که حمل برخی وسایل خانه مانند یخچال که در لوله های خود گاز دارند، با هواپیما ممنوع است؛ مگر اینکه گاز آن را خالی کنید.

برای ارسال بار و لوازم منزل به استانبول و دیگر شهرهای این کشور با باربری تهران بار ترکیه تماس بگیرید تا از خدمات حرفه ای باربری ما بهره مند شوید. حمل بار زمینی و ارسال بار هوایی به ترکیه و دیگر کشورها از تخصص های ما به شمار می رود. همچنین از دیگر خدمات مهم ما ارسال بار از ترکیه به ایران می باشد.  برای دریافت مشاوره تماس بگیرید.

هزینه حمل بار به ترکیه

هزینه حمل لوازم و اثاثیه منزل به ترکیه

یکی از موارد اغلب مهم در ارسال لوازم منزل به ترکیه برای بسیاری از مردم این است که ببینند هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه چقدر است. مقدار هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه به فاکتورهای متفاوتی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهر محل ارسال بار و … بستگی دارد.
برای اعلام دقیق هزینه حمل اثاثیه به ترکیه، کارشناسان حضوری شرکت ما به صورت رایگان به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند.
با این حال اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به محل اثاثیه منزل وجود نداشته باشد هم، جای نگرانی نیست.نکته: اگر شما در شهرستان هستید و قصد ارسال اثاثیه منزل به ترکیه را دارید، می توان با ارسال تصاویر مختلف از اثاثیه ی و اعلام وزن حدودی وسایل به کارشناسان، یک برآورد کلی از هزینه حمل اثاثیه منزل خود به ترکیه انجام داد.

هزینه حمل اثاثیه منزل و نرخ ارسال بارهای تجاری به ترکیه را از باربری ترکیه جویا شوید.
با تماس با شماره تلفن  09128443695 از مشاوره رایگان در خصوص هزینه ارسال اثاثیه منزل به ترکیه ، “نحوه بسته بندی” برای اسباب کشی به ترکیه ، “بیمه” ارسال اثاثیه به ترکیه ، هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه و کلیه نکات در خصوص ارسال لوازم منزل به ترکیه بهره مند شوید.

 • در صورت نیاز به ارسال کارشناس برای بررسی ارسال وسایل خانه به ترکیه پرسش خود را در هنگام تماس مطرح کنید.
 • همچنین ما آماده همکاری جهت ارسال بارهای تجاری شما به صورت زمینی و هوایی به کشور ترکیه هستیم.

آیا هزینه ارسال وسایل خانه به ترکیه از شهرستان ها بیشتر است؟

از آن جایی که باید اثاثیه منزل داخل کانتینر قرار گرفته و سپس برای انجام امور گمرکی به گمرک تهران فرستاده شوند، بنابراین هزینه ارسال اثاثیه از شهرستان به ترکیه مقداری بیشتر از ارسال مستقیم از تهران خواهد شد. علت این کار هم مقدار مسافت بیشتر است که کانتینر مجبور است اثاثیه را حمل کند. البته نباید در این مورد نگران باشید. تهران بار ترکیه تجربه بسیاری در زمینه ارسال بار و لوازم منزل از شهرهایی مثل مشهد، شیراز، اصفهان و … به صورت ایمن و تضمین شده به کشور ترکیه را دارد. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه

حمل لوازم منزل به ترکیه

سایز کانتینر برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه

پس از اینکه بار شما مورد بازدید و بررسی قرار گرفت، سایز کانتینری که باید اثاثیه شما داخل آن قرار داده شده و به ترکیه ارسال شود تخمین زده می شود. قابل ذکر است که ابتکار ترابر در اغلب موارد کانتینر 40 فوتی را برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه در اختیار شما قرار می دهد. 

 1. طول انوع کانتینر 40 فوتی 12 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 متر است.
 2. کانتینرهای  40 فوت HIGH CUBE تا ارتفاع 2/60 تن قابل بارگیری اند. در مواردی که به دلیل وزن و یا حجم زیاد محموله امکان بارگیری بار به کانتینرهای معمولی امکان پذیر نباشد هم می توان از کانتینرهای OPEN TOP که از بالا قابل بارگیری هستند و یا از کانتینر های FLAT RACK در سایزهای مختلف استفاده نمود.

بار ها و لوازم منزل در بصورت کاملا حرفه ای و بارعایت اصول جابجایی کالا به داخل انبارهایی تمیز و بدور از آلودگی و نم در گمرک انتقال می یابند.پس از کارهای ترخیص و انجام کارهای مربوط به گمرک و صدور بارنامه ، بار ها و لوازم منزل به  تریلی مسقف بار زده و پلمپ میشوند .پس از آن تریلی ها به سمت شهر مورد نظر در ترکیه حرکت میکنند.
برای هزینه حمل اثاثیه به ترکیه بایستی حتما تماس بگیرید. چون حقیقتا به دلیل نوسان قیمت ها بر اساس نوسان دلار امکان درج قیمت متاسفانه ممکن نیست.
بار شما بایستی برای از گمرک تهران ارسال بشه و مشاوران ما در این خصوص  شما را راهنمایی میکنند.تحویل بار هم به این صورت هست که به نزدیک ترین گمرک محل زندگی شما در ترکیه ارسال خواهد شد.

مطالب مرتبط:

ارسال بار به آنکارا

خرید ملک در استانبول

 

سوالات متداول

 • هزینه ارسال لوازم منزل به ترکیه چقدر است؟

  هزینه ارسال لوازم و اثاثیه منزل با توجه به میزان بار و نوع ارسال متغییر است. همچنین شهر مبدا در ایران و مقصد در ترکیه نیز در این قیمت گذاری تاثیر گذار هستند. برای استعلام قیمت ارسال بار به ترکیه می توانید با باربری تهران بار تماس بگیرید.

 • حمل اثاثیه منزل به ترکیه چقدر به طول می انجامد؟

  ارسال زمینی بار به ترکیه معمولا بین 4 تا 7 روز زمان می برد. 

 • بهترین روش ارسال اثاثیه منزل به ترکیه کدام است؟

  حمل زمینی بار از بهترین و ارزان ترین روش ارسال لوازم منزل به ترکیه می باشد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • محمدی
  با عرض سلام خدمت شما عزیزان. میخواستم بپرسم هزینه ارسال بار به ترکیه در حال حاضر چقدر هست؟
  • مدیر سایت

   با سلام . هزینه ارسال بار به ترکیه متغیر هست. این هزینه با توجه به میزان بار و نوع بار و همچنین مسافت طی شده محاسبه می گردد. برای اطلاع دقیق با همکاران ما در باربری ترکیه تماس حاصل بفرمایید.   09128443695

   باتشکر از شما

    

 • بهمن نعمتی پور
  با سلام میخواستم بدونم هزینه ارسال اثاث منزل از اصفهان به استانبول با یک ماشین کانتینر ۵ تن چقدر میشود و چند روز طول میکشد؟
  • مدیر سایت

   سلام دوست عزیز لطفا برای دریافت مشاوره تماس بگیرید.

 • مددی
  با سلام یک سوال داشتم که اسباب کشی با کامیون به استانبول ایا کامیون تا محل سکونت در مقصد میاد یا فقط به گمرک میره و شخص باید خودش بره از گمرک تحویل بگیره ممنون
  • مدیر سایت

   با سلام. در باربری تهران ترکیه در صورت تمایل و درخواست شما حمل بار تا محل مورد نظر صورت می گیرد. بارهای شما از درب منزل و یا محل مورد نظر در ایران بار زده میشه و در شهر مورد نظر در ترکیه و آدرس شما تحویل داده می شود.

 • باران
  سلام۔ ایا تلویزیون و وسایل الکتریکی رو نمیشه برد؟ ایا اسباب ما در گمرک وان بهمون تحویل داده میشه؟؟؟؟
  • مدیر سایت

   سلام. همکاران ما در ترکیه وسایل شما را می توانند به هر آدرس دلخواه شما  ارسال نمایند. حمل وسایل منزل به ترکیه هیچ مانعی ندارد. برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید و یا در واتس اپ پیام بگذارید.

 • کاظم زمانی
  سلام لطفا هزینه ۴۰ فوتی اثاثیه خانه شامل یخچال. مبلمان ۳ ست و سایر خرده ریز از سعادت آباد تهران‌ به ازمیر ترکیه با کل هزینه‌های ترخیص تهران و ازمیر و مدت زمان را اعلام کنید. همه شرینگ و بسته ‌بندی شده است. متشکرم
  • مدیر سایت

   سلام لطفا برای اطلاع از نرخ دقیق هزینه ها و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا در واتساپ و تلگرام به شماره 09128443695 پیام دهید.

 • بهرام
  سلام. هزینه حمل بار به استانبول رو بفرمایید. این هزینه برای چه اموری دریافت می شه؟ آیا شما در استانبول ترخیص کار هم دارید.
  • مدیر سایت

   با سلام. دوست عزیز لطفا برای اطلاع از هزینه حمل بار به شهرهای ترکیه بر حسب شرایط و نوع بارتان، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. هزینه باربری ترکیه برای اموری مانند بسته بندی اثاثیه، حمل بار به گمرک، انجام امور گمرکی و در نهایت ارسال بار محاسبه می شود. در مورد ترخیص کار هم باید به این نکته اشاره نماییم که خدمات حمل بار از ایران به ترکیه و یا از ترکیه به ایران به صورت درب به درب انجام شده و در صورت درخواست شما تمام کارهای گمرک توسط پرسنل ما انجام خواهد شد.

 • امین رمضان زاده
  سلام برای بردن اسباب منزل به استانبول البته با داشتن اقامت، آیا هزینه ترخیص گمرگی هم باید تو مقصد پرداخت کرد یا نه؟؟ اگه آره چجوریه مبلغ چجوری محاسبه میشه
  • مدیر سایت

   با سلام خدمت شما دوست عزیز. بله نیاز به پرداخت هزینه دارد. در صورت استفاده از خدمات باربری شرکت ما، که تمام امور و تشریفات ترخیص بار در استانبول را به صورت کامل برای شما انجام می دهد، مبلغ ۴۰۰۰ لیر دریافت می شود. اگر در بین بارهای شما تلویزیون هم داشته باشید مبلغی بین ۶۰۰ تا ۸۵۰ لیر مالیات از شما دریافت می شود. فقط برای تلویزیون از شما مالیات دریافت می شود.

 • سعید نوری
  امکان ارسال بارهای ارزشمند و عتیقه وجود دارد؟
  • مدیر سایت

   بله. با استفاده از بسته بندی تخصصی که توسط پرسنل ما انجام می‌شود، هیچ آسیبی به لوازم ارزشمند شما وارد نخواهد شد.

تماس بگیرید