هزینه حمل اثاثیه و لوازم منزل به استانبول ترکیه | هزینه اسباب کشی به ترکیه

09128443695 شماره همراه
هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه

از نظر مدت زمان ارسال اثاثیه به ترکیه حمل با هواپیما در مدت زمان کمتری انجام شده و لوازم منزل سریع تر به مقصد می رسد. اما این نکته را باید در نظر داشت که هزینه حمل اثاثیه به ترکیه با هواپیما نسبت به حمل با کانتینر از راه زمینی، مقدار بیشتری است و در مواردی مقرون به صرفه نیست.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل اثاثیه منزل به ترکیه

ارسال و حمل اثاثیه منزل به ترکیه

برای حمل بار به ترکیه با ما تماس بگیرید.

حمل و ارسال اثاثیه منزل به ترکیه و یا سایر کشورها امری بسیار مشکل و نیازمند تجربه و دقت فراوان می باشد. شما برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه باید یک باربری معتبر را برای این امر انتخاب نمایید تا علاوه بر ارسال بار بتواند با روش های اصولی و حرفه ای اثاثیه شما را بسته بندی نماید تا کوچکترین آسیبی به اثاثیه و لوازم گران قیمت شما در هنگام جابجایی وارد نشود. ما در باربری تهران بار ترکیه به عنوان اولین باربری تخصصی ارسال بار به ترکیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشیم. قبل از هر اقدامی هزینه حمل اثاثیه منزل به استانبول و دیگر شهرهای ترکیه را از ما استعلام بگیرید.

باکیفیت ترین و ارزان ترین خدمات ارسال بار به ترکیه را از ما بخواهید. باربری تهران بار ترکیه اولین باربری تخصصی فعال در زمینه حمل بار به ترکیه می باشد.

علاوه بر ارسال بار به ترکیه شما می توانید برای حمل بار به آلمان و فریت بار به کانادا نیز با ما تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل به ترکیه بصورت هوایی یا زمینی؟

برای بسیاری از افراد این سوال پیش می آید که برای حمل اثاثیه به استانبول و دیگر شهرهای ترکیه بهتر است از حمل و نقل هوایی استفاده کنیم و یا حمل و نقل زمینی؟ برای پاسخ به این سوال چند نکته را باید در نظر گرفت:

 • هزینه حمل اثاثیه به استانبول ترکیه

 • مدت زمان حمل اثاثیه منزل به ترکیه

 از نظر مدت زمان ارسال اثاثیه به ترکیه حمل با هواپیما در مدت زمان کمتری انجام شده و لوازم منزل سریع تر به مقصد می رسد. اما این نکته را باید در نظر داشت که هزینه حمل اثاثیه به ترکیه با هواپیما نسبت به حمل با کانتینر از راه زمینی، مقدار بیشتری است و در مواردی مقرون به صرفه نیست.
چرا که هزینه ارسال اثاثیه با هواپیما، نسبت به حجم و وزن اثاثیه مورد سنجش قرار می گیرد و بنابراین هزینه نسبتا زیادی را در بر می گیرد. اما ممکن است برای بعضی افراد مدت زمان رسیدن اثاثیه منزل به مقصد مهمتر از هزینه ی آن باشد؛ بنابراین این افراد می توانند از هواپیما برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه استفاده کنند. این را هم بدانید که حمل برخی وسایل خانه مانند یخچال که در لوله های خود گاز دارند، با هواپیما ممنوع است؛ مگر اینکه گاز آن را خالی کنید.

برای ارسال بار و لوازم منزل به استانبول و دیگر شهرهای این کشور با باربری تهران بار ترکیه تماس بگیرید تا از خدمات حرفه ای باربری ما بهره مند شوید.

حمل اثاثیه منزل به ترکیه

امروزه بسیاری از ایرانیان تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور را دارند و برای حمل اثاثیه منزل به دنبال یک شرکت حمل معتبر و با تجربه میگردند تا از صفر تا صد کلیه امور انتقال لوازم را برعهده بگیرد.
برای انجام امور حمل اثاثیه منزل ،داشتن مهارت در زمینه حمل و نقل بین الملل نیاز لازم محسوب میشود ولی کافی نیست ،آنچه که در این زمینه، باربری ترکیه را متمایز از سایر شرکت های حمل و نقل بین الملل کرده است تخصص کافی در ریزه کاری های بسته بندی و بارچینی بار لوازم منزل ، آشنایی و درک حساسیت های مشتریان برای ارسال لوازم منزل و تجربه فراوان در این امر می باشد.
گام به گام با مشتریان خود در این مسیر از درب منزل تا مقصد نهایی در کنارشان هستیم و با بروز رسانی آنها از آحرین وضعیت بار ، با خیال آسوده از روند پیشرفت کار آگاهشان میکنیم.
ما بر آنیم که با جلب رضایت مشتری ، از تبلیغ شخص به شخص برای گسترش شبکه مشتریان خود بهره ببریم .

هزینه حمل بار به ترکیه

هزینه حمل لوازم و اثاثیه منزل به ترکیه

یکی از موارد اغلب مهم در ارسال لوازم منزل به ترکیه برای بسیاری از مردم این است که ببینند هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه چقدر است. مقدار هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه به فاکتورهای متفاوتی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهر محل ارسال بار و … بستگی دارد.
برای اعلام دقیق هزینه حمل اثاثیه به ترکیه، کارشناسان حضوری شرکت ما به صورت رایگان به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند.
با این حال اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به محل اثاثیه منزل وجود نداشته باشد هم، جای نگرانی نیست.نکته: اگر شما در شهرستان هستید و قصد ارسال اثاثیه منزل به ترکیه را دارید، می توان با ارسال تصاویر مختلف از اثاثیه ی و اعلام وزن حدودی وسایل به کارشناسان، یک برآورد کلی از هزینه حمل اثاثیه منزل خود به ترکیه انجام داد.

هزینه حمل اثاثیه منزل و نرخ ارسال بارهای تجاری به ترکیه را از باربری ترکیه جویا شوید.
با تماس با شماره تلفن  09128443695 از مشاوره رایگان در خصوص هزینه ارسال اثاثیه منزل به ترکیه ، “نحوه بسته بندی” برای اسباب کشی به ترکیه ، “بیمه” ارسال اثاثیه به ترکیه ، هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه و کلیه نکات در خصوص ارسال لوازم منزل به ترکیه بهره مند شوید.
•    در صورت نیاز به ارسال کارشناس برای بررسی ارسال وسایل خانه به ترکیه پرسش خود را در هنگام تماس مطرح کنید.
•    همچنین ما آماده همکاری جهت ارسال بارهای تجاری شما به صورت زمینی و هوایی به کشور ترکیه هستیم.
آیا هزینه ارسال وسایل خانه به ترکیه از شهرستان ها بیشتر است؟
از آن جایی که باید اثاثیه منزل داخل کانتینر جاسازی گردد و سپس برای انجام امور گمرکی به گمرک تهران بیایند، لذا ارسال اثاثیه از شهرستان مقداری بیشتر از تهران هزینه در بر خواهد داشت. علت این کار هم مقدار مسافت بیشتر است که کانتینر مجبور است اثاثیه را حمل کند.در این خصوصهم  جای نگرانی نیست. پیش از شما هم بسیاری از افراد از شهرهای مثل مشهد، شیراز، اصفهان و … با هماهنگی قبلی و طی کردن مراحل پیشنهاد شده، اثاثیه خود را به صورت ایمن و تضمین شده به کشور ترکیه ارسال کرده اند.

حمل لوازم منزل به ترکیه

سایز کانتینر برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه

پس از اینکه بار شما مورد بازدید و بررسی قرار گرفت، سایز کانتینری که باید اثاثیه شما داخل آن قرار داده شده و به ترکیه ارسال شود تخمین زده می شود. قابل ذکر است که ابتکار ترابر در اغلب موارد کانتینر 40 فوتی را برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه در اختیار شما قرار می دهد.
 
•    طول انوع کانتینر 40 فوتی 12 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 متر است.
•    کانتینرهای  40 فوت HIGH CUBE تا ارتفاع 2/60 تن قابل بارگیری اند. در مواردی که به دلیل وزن و یا حجم زیاد محموله امکان بارگیری بار به کانتینرهای معمولی امکان پذیر نباشد هم می توان از کانتینرهای OPEN TOP که از بالا قابل بارگیری هستند و یا از کانتینر های FLAT RACK در سایزهای مختلف استفاده نمود.

بار ها و لوازم منزل در بصورت کاملا حرفه ای و بارعایت اصول جابجایی کالا به داخل انبارهایی تمیز و بدور از آلودگی و نم در گمرک انتقال می یابند.پس از کارهای ترخیص و انجام کارهای مربوط به گمرک و صدور بارنامه ، بار ها و لوازم منزل به  تریلی مسقف بار زده و پلمپ میشوند .پس از آن تریلی ها به سمت شهر مورد نظر در ترکیه حرکت میکنند.
برای هزینه حمل اثاثیه به ترکیه بایستی حتما تماس بگیرید. چون حقیقتا به دلیل نوسان قیمت ها بر اساس نوسان دلار امکان درج قیمت متاسفانه ممکن نیست.
بار شما بایستی برای از گمرک تهران ارسال بشه و مشاوران ما در این خصوص  شما را راهنمایی میکنند.تحویل بار هم به این صورت هست که به نزدیک ترین گمرک محل زندگی شما در ترکیه ارسال خواهد شد .

مطالب مرتبط:

ارسال بار به آنکارا

ارسال بار به استانبول

حمل بار به کانادا

خرید ملک در استانبول


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
 • محمدی
  با عرض سلام خدمت شما عزیزان. میخواستم بپرسم هزینه ارسال بار به ترکیه در حال حاضر چقدر هست؟
  • مدیر سایت

   با سلام . هزینه ارسال بار به ترکیه متغیر هست. این هزینه با توجه به میزان بار و نوع بار و همچنین مسافت طی شده محاسبه می گردد. برای اطلاع دقیق با همکاران ما در باربری ترکیه تماس حاصل بفرمایید.   09128443695

   باتشکر از شما

    

 • بهمن نعمتی پور
  با سلام میخواستم بدونم هزینه ارسال اثاث منزل از اصفهان به استانبول با یک ماشین کانتینر ۵ تن چقدر میشود و چند روز طول میکشد؟
  • مدیر سایت

   سلام دوست عزیز لطفا برای دریافت مشاوره تماس بگیرید.

 • مددی
  با سلام یک سوال داشتم که اسباب کشی با کامیون به استانبول ایا کامیون تا محل سکونت در مقصد میاد یا فقط به گمرک میره و شخص باید خودش بره از گمرک تحویل بگیره ممنون
  • مدیر سایت

   با سلام. در باربری تهران ترکیه در صورت تمایل و درخواست شما حمل بار تا محل مورد نظر صورت می گیرد. بارهای شما از درب منزل و یا محل مورد نظر در ایران بار زده میشه و در شهر مورد نظر در ترکیه و آدرس شما تحویل داده می شود.

 • باران
  سلام۔ ایا تلویزیون و وسایل الکتریکی رو نمیشه برد؟ ایا اسباب ما در گمرک وان بهمون تحویل داده میشه؟؟؟؟
  • مدیر سایت

   سلام. همکاران ما در ترکیه وسایل شما را می توانند به هر آدرس دلخواه شما  ارسال نمایند. حمل وسایل منزل به ترکیه هیچ مانعی ندارد. برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید و یا در واتس اپ پیام بگذارید.

 • کاظم زمانی
  سلام لطفا هزینه ۴۰ فوتی اثاثیه خانه شامل یخچال. مبلمان ۳ ست و سایر خرده ریز از سعادت آباد تهران‌ به ازمیر ترکیه با کل هزینه‌های ترخیص تهران و ازمیر و مدت زمان را اعلام کنید. همه شرینگ و بسته ‌بندی شده است. متشکرم
  • مدیر سایت

   سلام لطفا برای اطلاع از نرخ دقیق هزینه ها و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا در واتساپ و تلگرام به شماره 09128443695 پیام دهید.

تماس بگیرید