ارتباط از طریق واتس اپ

برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه

: از نظر مدت زمان ارسال اثاثیه به ترکیه حمل با هواپیما در مدت زمان کمتری انجام شده و لوازم منزل سریع تر به مقصد می رسد. اما این نکته را باید در نظر داشت که هزینه حمل اثاثیه به ترکیه با هواپیما نسبت به حمل با کانتینر از راه زمینی، مقدار بیشتری است و در مواردی مقرون به صرفه نیست.

حمل اثاثیه منزل به ترکیه بصورت هوایی یا زمینی؟

برای بسیاری از افراد این سوال پیش می آید که برای حمل اثاثیه به ترکیه بهتر است از حمل و نقل هوایی استفاده کنین و یا حمل و نقل زمینی؟ برای پاسخ به این سوال چند نکته را باید در نظر گرفت:

 • هزینه حمل اثاثیه به ترکیه

 • مدت زمان حمل اثاثیه منزل به ترکیه

 از نظر مدت زمان ارسال اثاثیه به ترکیه حمل با هواپیما در مدت زمان کمتری انجام شده و لوازم منزل سریع تر به مقصد می رسد. اما این نکته را باید در نظر داشت که هزینه حمل اثاثیه به ترکیه با هواپیما نسبت به حمل با کانتینر از راه زمینی، مقدار بیشتری است و در مواردی مقرون به صرفه نیست.
چرا که هزینه ارسال اثاثیه با هواپیما، نسبت به حجم و وزن اثاثیه مورد سنجش قرار می گیرد و بنابراین هزینه نسبتا زیادی را در بر می گیرد. اما ممکن است برای بعضی افراد مدت زمان رسیدن اثاثیه منزل به مقصد مهمتر از هزینه ی آن باشد؛ بنابراین این افراد می توانند از هواپیما برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه استفاده کنند. این را هم بدانید که حمل برخی وسایل خانه مانند یخچال که در لوله های خود گاز دارند، با هواپیما ممنوع است؛ مگر اینکه گاز آن را خالی کنید.

برای ارسال بار و لوازم منزل به استانبول با باربری ترکیه تماس بگیرید تا از خدمات حرفه ای باربری ما بهره مند شوید.

حمل اثاثیه منزل به ترکیه

امروزه بسیاری از ایرانیان تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور را دارند و برای حمل اثاثیه منزل به دنبال یک شرکت حمل معتبر و با تجربه میگردند تا از صفر تا صد کلیه امور انتقال لوازم را برعهده بگیرد.
برای انجام امور حمل اثاثیه منزل ،داشتن مهارت در زمینه حمل و نقل بین الملل نیاز لازم محسوب میشود ولی کافی نیست ،آنچه که در این زمینه ، باربری ترکیه را متمایز از سایر شرکت های حمل و نقل بین الملل کرده است تخصص کافی در ریزه کاری های بسته بندی و بارچینی بار لوازم منزل ، آشنایی و درک حساسیت های مشتریان برای ارسال لوازم منزل و تجربه فراوان در این امر می باشد.
گام به گام با مشتریان خود در این مسیر از درب منزل تا مقصد نهایی در کنارشان هستیم و با بروز رسانی آنها از آحرین وضعیت بار ، با خیال آسوده از روند پیشرفت کار آگاهشان میکنیم.
ما بر آنیم که با جلب رضایت مشتری ، از تبلیغ شخص به شخص برای گسترش شبکه مشتریان خود بهره ببریم .

هزینه حمل بار به ترکیه

هزینه حمل لوازم و اثاثیه منزل به ترکیه

یکی از موارد اغلب مهم در ارسال لوازم منزل به ترکیه برای بسیاری از مردم این است که ببینند هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه چقدر است. مقدار هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه به فاکتورهای متفاوتی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهر محل ارسال بار و … بستگی دارد.
برای اعلام دقیق هزینه حمل اثاثیه به ترکیه، کارشناسان حضوری شرکت ما به صورت رایگان به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند.
با این حال اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به محل اثاثیه منزل وجود نداشته باشد هم، جای نگرانی نیست.نکته: اگر شما در شهرستان هستید و قصد ارسال اثاثیه منزل به ترکیه را دارید، می توان با ارسال تصاویر مختلف از اثاثیه ی و اعلام وزن حدودی وسایل به کارشناسان، یک برآورد کلی از هزینه حمل اثاثیه منزل خود به ترکیه انجام داد.

هزینه حمل اثاثیه منزل و نرخ ارسال بارهای تجاری به ترکیه را از باربری ترکیه جویا شوید.
با تماس با شماره تلفن  09128443695 از مشاوره رایگان در خصوص هزینه ارسال اثاثیه منزل به ترکیه ، “نحوه بسته بندی” برای اسباب کشی به ترکیه ، “بیمه” ارسال اثاثیه به ترکیه ، هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه و کلیه نکات در خصوص ارسال لوازم منزل به ترکیه بهره مند شوید.
•    در صورت نیاز به ارسال کارشناس برای بررسی ارسال وسایل خانه به ترکیه پرسش خود را در هنگام تماس مطرح کنید.
•    همچنین ما آماده همکاری جهت ارسال بارهای تجاری شما به صورت زمینی و هوایی به کشور ترکیه هستیم.
آیا هزینه ارسال وسایل خانه به ترکیه از شهرستان ها بیشتر است؟
از آن جایی که باید اثاثیه منزل داخل کانتینر جاسازی گردد و سپس برای انجام امور گمرکی به گمرک تهران بیایند، لذا ارسال اثاثیه از شهرستان مقداری بیشتر از تهران هزینه در بر خواهد داشت. علت این کار هم مقدار مسافت بیشتر است که کانتینر مجبور است اثاثیه را حمل کند.در این خصوصهم  جای نگرانی نیست. پیش از شما هم بسیاری از افراد از شهرهای مثل مشهد، شیراز، اصفهان و … با هماهنگی قبلی و طی کردن مراحل پیشنهاد شده، اثاثیه خود را به صورت ایمن و تضمین شده به کشور ترکیه ارسال کرده اند.

حمل لوازم منزل به ترکیه

سایز کانتینر برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه

پس از اینکه بار شما مورد بازدید و بررسی قرار گرفت، سایز کانتینری که باید اثاثیه شما داخل آن قرار داده شده و به ترکیه ارسال شود تخمین زده می شود. قابل ذکر است که ابتکار ترابر در اغلب موارد کانتینر 40 فوتی را برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه در اختیار شما قرار می دهد.
 
•    طول انوع کانتینر 40 فوتی 12 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 متر است.
•    کانتینرهای  40 فوت HIGH CUBE تا ارتفاع 2/60 تن قابل بارگیری اند. در مواردی که به دلیل وزن و یا حجم زیاد محموله امکان بارگیری بار به کانتینرهای معمولی امکان پذیر نباشد هم می توان از کانتینرهای OPEN TOP که از بالا قابل بارگیری هستند و یا از کانتینر های FLAT RACK در سایزهای مختلف استفاده نمود.

بار ها و لوازم منزل در بصورت کاملا حرفه ای و بارعایت اصول جابجایی کالا به داخل انبارهایی تمیز و بدور از آلودگی و نم در گمرک انتقال می یابند.پس از کارهای ترخیص و انجام کارهای مربوط به گمرک و صدور بارنامه ، بار ها و لوازم منزل به  تریلی مسقف بار زده و پلمپ میشوند .پس از آن تریلی ها به سمت شهر مورد نظر در ترکیه حرکت میکنند.
برای هزینه حمل اثاثیه به ترکیه بایستی حتما تماس بگیرید. چون حقیقتا به دلیل نوسان قیمت ها بر اساس نوسان دلار امکان درج قیمت متاسفانه ممکن نیست.
بار شما بایستی برای از گمرک تهران ارسال بشه و مشاوران ما در این خصوص  شما را راهنمایی میکنند.تحویل بار هم به این صورت هست که به نزدیک ترین گمرک محل زندگی شما در ترکیه ارسال خواهد شد .

مطالب مرتبط:

ارسال بار به آنکارا

ارسال بار به استانبول

باربری تهران به ترکیه


 


ارسال نظر درباره این موضوع


 • محمدی (یک شنبه, 01 تیر 1399 ساعت 09:51:44)
  با عرض سلام خدمت شما عزیزان. میخواستم بپرسم هزینه ارسال بار به ترکیه در حال حاضر چقدر هست؟

  • مدیر سایت (یک شنبه, 01 تیر 1399 ساعت 09:56:30)

   با سلام . هزینه ارسال بار به ترکیه متغیر هست. این هزینه با توجه به میزان بار و نوع بار و همچنین مسافت طی شده محاسبه می گردد. برای اطلاع دقیق با همکاران ما در باربری ترکیه تماس حاصل بفرمایید.   09128443695

   باتشکر از شما

    


آخرین مطالب