X

ارسال بار زمینی از ایرانی به آلمان + فریت بار هوایی

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار به آلمان

برای ارسال بار به آلمان می‌توانید از حمل بار هوایی، زمینی و دریایی بهره ببرید. ارزان‌ترین روش ارسال بار، حمل بار زمینی و گرانترین و سریع‌ترین روش، ارسال بار هوایی است.

در باربری تهران بار برای ارسال بار، بیمه نامه و بارنامه معتبر بین المللی صادر می‌شود.

ارسال بار در سریع‌ترین زمان و با هزینه مناسب انجام می‌شود. برای استعلام قیمت و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال بار به آلمان از مهمترین خدمات ارائه شده در باربری تهران بار می‌باشد. ارسال بار به صورت زمینی و هوایی بسته به نوع بار و بودجه شما انجام می شود. معمولا بهترین روش حمل بار به آلمان بسته به نوع بار انتخاب می‌شود و نمی‌توان برای همه بارها یک روش ارسال را انتخاب نمود.

اگر می‌خواهید بدانید بسته به نوع بار و بودجه شما بهترین و مناسب ترین نوع حمل بار کدام است و از هزینه حمل بار و فریت بار به آلمان آگاه شوید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید. مشاوران ما در این زمینه شما را یاری خواهند نمود.

از شهرهای مهم آلمان که ارسال بار به آن انجام می‌شود می‌توان به برلین (Berlin)، مونیخ (Munich)، هامبورگ (Hamburg)، فرانکفورت (Frankfurt)، اشتوتگارت (Stuttgart)، دوسلدورف (Dusseldorf) و کلن (Köln) اشاره نمود.

اگر قصد ارسال بار از ایران به آلمان را دارید، با ما تماس بگیرید.

بررسی روش‌های ارسال بار به آلمان

بیشترین ارسال بار به آلمان در زمینه ارسال لوازم شخصی و لوازم منزل است. دلیل درخواست زیاد ارسال لوازم منزل به المان، مهاجرت ایرانیان به این کشور است که اکثرا قصد دارند لوازم شخصی و یا اثاثیه منزل خود را به همراه ببرند. 

امکان ارسال بار تجاری و شرکتی هم فراهم شده است که دارای قوانین بیشتری و سخت‌تری نسبت به ارسال اثاثیه است. ارسال بار هوایی به آلمان معمولا برای بارهایی که نیاز است سریع ارسال شوند و ارزش بالایی دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انتخاب مناسب‌ترین روش حمل بار به آلمان به نوع بار، میزان بودجه و زمان مورد نظر برای ارسال بستگی دارد. توصیه می‌شود قبل از اقدام به ارسال بار حتما با کارشناسان باربری بین المللی مشورت نمایید تا بهترین روش برای حمل بار را انتخاب نمایید. در ادامه قصد داریم به بررسی انواع روش حمل بار به آلمان بپردازیم.

حمل و فریت بار به آلمان از خدمات باربری اروپا است. اگر قصد ارسال بار به اروپا را دارید قبل از هر اقدامی با ما تماس بگیرید.

ارسال بار از ایران به آلمان

فریت بار هوایی به آلمان

ارسال بار هوایی و یا همان فریت بار، سریع‌ترین و امن‌ترین روش برای ارسال بار به شهرهای آلمان است. البته دقت نمایید در این روش، هزینه ارسال نسبت به روش های دیگر بیشتر است. قیمت هر کیلو بار از ایران به المان به نوع بار و لاین هوایی انتخابی شما برای ارسال بستگی دارد و این رقم نسبتا متغییر است و نمی‌توان نرخ ثابتی را اعلام نمود. 

دقت نمایید مسافرانی که قصد دارند از طریق هوایی به آلمان بروند برای میزان بار مجاز که می‌توانند به همراه ببرند؛ محدودیت دارند. حداکثر بار مجاز 30 کیلوگرم است و اگر بار اضافه به همراه داشته باشند باید به ازای هر کیلو اضافه بار، جریمه پرداخت نمایید. در اینجا فریت بار مسافری بهترین گزینه برای ارسال بار هوایی مسافران به آلمان است و هزینه هر کیلو بار به آلمان نسبت به جریمه اضافه بار مسافری بسیار کمتر است.

علاوه بر بار مسافری، امکان ارسال اثاثیه منزل و بارهای تجاری هم امکان پذیر است.

بین ۷ تا ۱۰ روز زمان لازم است تا بتوانید بارهایتان را به صورت هوایی به آلمان ارسال نمایید.

بررسی مزایا و معایب حمل هوایی بار به آلمان

از مزایای فریت بار هوایی به آلمان می‌توان به سرعت ارسال بار و امنیت ارسال اشاره نمود. هزینه بالای ارسال هوایی نسبت به حمل زمینی و دریایی و محدودیت وزن بارها، از معایب روش حمل هوایی بار است. 

برای ارسال بار هوایی باید بارهای شما با استفاده از ماشین‌های حمل بار مانند خاور و یا کامیون به فرودگاه های بین المللی در ایران منتقل شوند و سپس اقدامات لازم برای ارسال بار صورت گیرد. (فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران، فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد، فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز، فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز، فرودگاه بین المللی کیش، فرودگاه بین المللی اصفهان و برای ارسال بار بین المللی مورد استفاده قرار می‌گیرند.) در برخی موارد ضروری است برای ارسال بار به آلمان، حتما از طریق فرودگاه امام خمینی اقدام نمایید.

مقصد بارها در ارسال بار هوایی فردوگاه های مهم و بین المللی آلمان است. از مهم ترین فرودگاه‌های این کشور می‌توان به این موارد اشاره نمود:

 • فرودگاه کلن بن
 • فرودگاه دوسلدورف
 • فرودگاه فرانکفورت
 • فرودگاه هامبورگ
 • فرودگاه مونیخ
 • فرودگاه اشتوتگارت

در حال حاضر فریت هوایی به آلمان از طریق خطوط هوایی ایران ایر، قطر و امارات انجام می‌شود. پرواز مستقیم ایران ایر به طور مستقیم به شهرهای فرانکفورت و هامبورگ مقرون به صرفه تر است. 

بعد از رسیدن بار به این فرودگاه‌ها، صاحب بار باید به فرودگاه مراجعه نماید و با ارائه مدارک، بارهای خود را ترخیص نماید.

ترانزیت بار به آلمان

ارسال بار زمینی به آلمان، ارزان‌ترین روش حمل است که با استفاده از ترانزیت‌های مسقف انجام می‌شود. برای ترانزیت بار(حمل زمینی بار از ایران به آلمان) نیاز است در ابتدا بارها با استفاده از خاور و یا کامیون به گمرک غرب ارسال شوند و بعد از انجام امور گمرک و دریافت مجوز ارسال، بارها به مقصد ارسال شوند. حمل بار زمینی به آلمان برای ارسال لوازم منزل، بسیار مناسب است. 

هزینه ترانزیت بار به آلمان را می‌توانید از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت، استعلام بگیرید.

مسیرهای متفاوتی برای ارسال زمینی بار از ایران به آلمان وجود دارد. در ادامه شما را با مسیر ترانزیتی ایران و آلمان آشنا خواهیم ساخت.

 1. مسیر مستقیم: ترکیه -> بلغارستان -> صربستان -> مجارستان -> اتریش و در نهایت آلمان.
 2. مسیر قفقاز: باکو -> ارمنستان -> گرجستان -> اوکراین -> لهستان و آلمان (این مسیر طولانی تر است)

هزینه مناسب، ظرفیت حمل بالا، استفاده از مسیر متفاوت از مزایای استفاده از ترانزیت بار به آلمان است. از معایب این روش هم می‌توان به زمان طولانی ارسال بار، محدودیت‌های گمرکی و اتفاقات پیش بینی نشده اشاره نمود.

قبل از ارسال بار زمینی به این موارد دقت نمایید:

 • عبور از برخی مسیرها نیازمند مجوزهای خاص از کشورهای مربوطه است.
 • باید با قوانین گمرکی و محدودیت‌های حمل و نقل هر کشور باید به دقت بررسی شوند.

معمولا 15 تا 20 روز زمان لازم است تا بارهایی که از طریق ترانزیت ارسال نمودید به آلمان برسد.

هزینه ارزان ارسال بار از مزایای استفاده از حمل زمینی است و زمان طولانی که صرف ارسال و رسیدن بار به مقصد می‌شود از معایب این روش است.

مسافت بین ایران و آلمان

ارسال بار دریایی

دیگر روش ارسال بار به کشور آلمان، استفاده از کشتی است. ارسال دریایی بار به آلمان از طریق دریای سیاه و یا دریای بالتیک انجام می‌شود. مسیر این انتقال بار بدین صورت است:

 1. مسیر دریای خزر: حمل و نقل کالا از طریق دریای خزر و سپس اتصال به کانال ولگا-دن و دریای آزوف برای رسیدن به دریای سیاه.
 2. مسیر کانال ولگا-بالتیک: اتصال دریای خزر به دریای بالتیک از طریق کانال ولگا-بالتیک و رودخانه‌های ولگا و نِوا.

بندر انزلی، بندر نوشهر، فریدون کنار، گز، ترکمن و امیر آباد از شهرهای بندری در شمال ایران هستند که برای ارسال بار دریایی به آلمان باید بارها را به این شهرها انتقال دهید.
هامبورگ از مهمترین شهرهای بندری این کشور است. برمن، کلن، دویسبورگ از دیگر بنادر آلمان است که برای ارسال بار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در اکثر مواقع برای ارسال بار با حجم بالا (کانتینرهای 20 و 40 فوت) از این روش استفاده می‌شود.

ارسال دریایی بار به آلمان 30 تا 35 روز به طول می‌انجامد.

کارگو دریایی بار به آلمان برای تجارت، صادرات و واردات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هزینه فریت بار به آلمان

فریت بار به معنی ارسال بار غیر تجاری به دیگر کشورها می باشد. این ارسال بار می تواند از طریق هوایی، زمینی و یا ریل صورت گیرد. از کارگو بار هم برای ارسال بارهای تجاری استفاده می شود. در کشور ما ارسال بار هوایی را بیشتر به عنوان فریت بار می‌شناسند. اگر شما قصد ارسال اثاثیه منزل به آلمان را دارید می توانید از فریت بار به آلمان که از تخصص های ما در باربری تهران بار است استفاده نمایید. 

هزینه فریت بار به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله آن می‌توان به این موارد اشاره نمود:

 • وزن و حجم بار
 • فاصله تا کشور مقصد روش ارسال بار (هوایی یا دریایی یا زمینی)
 • هزینه شرکت فریت بار
 •  مالیات
 • هزینه بابت صدور بارنامه و بیمه

مقایسه روش‌های حمل بار به آلمان

از هر سه روش زمینی، هوایی و دریایی می‌توان برای ارسال بار استفاده نمود. اما هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند که به بررسی آنها خواهیم پرداخت:

نوع حمل بار مزایا معایب زمان مورد نیاز برای ارسال تا آلمان
زمینی هزینه ارزان، امکان ارسال بار با حجم بالا نیاز به زمان بیشتر برای ارسال بار، امنیت کم، قوانین متفاوت گمرک در کشورهای مسیر 15 تا 20 روز
هوایی ارسال بار سریع، امنیت بالا هزینه حمل بار بالا، محدودیت وزنی برای ارسال بار 5 تا 7 روز
دریایی ارسال بار با حجم بالا، هزینه کم زمان ارسال طولانی 30 تا 35 روز

ارسال لوازم منزل به آلمان

اگر قصد ارسال اثاثیه به آلمان را دارید، و می خواهید تمام اثاثیه منزل خود را به آلمان ارسال نمایید باید قبل از انتخاب گزینه حمل و نقل بین المللی مواردی را در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که هزینه های ارسال اثاثیه به آلمان را کاهش دهید، آسیب ها و شکستگی ها را به حداقل برسانید و وسایل خود را در یک بازه زمانی قابل پیش بینی دریافت کنید.

شما می توانید برای حمل لوازم منزل به آلمان هم از روش ارسال بار هوایی یا فریت بار استفاده کنید و هم در صورت وجود مرزهای آبی بین کشور مبدا تا آلمان از روش ارسال بار دریایی برای حمل اثاثیه منزل به آلمان استفاده کنید. برای ارسال بار به آلمان با روش هوایی لازم است ابتدا با یک شرکت حمل و نقل بین المللی همکاری کنید تا مراحل ارسال اثاثیه و لوازم منزل به درستی انجام شود. باربری تهران بار یکی از بهترین شرکت ها برای حمل بار برون مرزی می باشد. ما با سالها سابقه و داشتن هزاران تجربه موفق در زمینه حمل بار به خارج از کشور می توانیم به راحتی و با کمترین هزینه کار ارسال بارهای شما به تمام کشورها را انجام دهیم.

کافی است با ما تماس بگیرید مشاوران ما شما را راهنمایی خواهند نمود.

فریت بار به آلمان

مدارم لازم برای فریت بار به آلمان:

 •  اصل پاسپورت و کارت ملی فرستنده و گیرنده بار
 •  کپی بلیط
 •  آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی گیرنده و شماره تلفن
 •  لیست کالاهای بسته بندی شده به همراه ابعاد بسته ها به سانتی متر

اگر قصد دارید بارهای تجاری به آلمان ارسال نمایید باید مدارک زیر را تهیه نمایید:

 • کارت بازرگانی
 • مجوز برای انجام صادرات
 • پکینگ لیست
 • اینویس (فاکتور تجاری که توسط صادر کننده برای وارد کننده تهیه می‌شود)

*به جای کارت بازرگانی می‌توان از معرفی‌ نامه‌ از طرف یک شرکت معتبر برای ارسال بار تجاری به آلمان استفاده نمایید.

برای دریافت مشاوره در زمینه صادرات به آلمان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مراحل ارسال بار به آلمان

 1. مشاوره رایگان و بسته بندی اصولی و دقیق بارها
 2. تهیه لیست بارهای ارسالی (پکینگ لیست)
 3. سمپاشی و پیگیری برای دریافت مدارک مورد نیاز
 4. حمل بار به گمرک و انجام تشریفات گمرکی
 5. صدور بارنامه و ارسال بار
 6. ترخیص و دریافت بار در گمرک فرودگاه های آلمان

خدمات ارائه شده در فریت بار به آلمان

تهران بار کلیه خدمات در زمینه باربری ایران به آلمان را ارائه می‌دهد. از جمله این خدمات می‌توان به این موارد اشاره نمود:

 • فریت بار و لوازم شخصی
 • ارسال لوازم منزل
 • ارسال لوازم دانشجویی
 • ارسال بار تجاری

با توجه به ماهیت و نوع بار، مدارک و شرایط ارسال ممکن است متفاوت باشد. کارشناسان ما تمام اطلاعات لازم را دراختیار شما قرار می‌دهند تا بدون کوچکترین مشکل و معطلی اقدام به ارسال و ترخیص بار در آلمان نمایید.

نحوه بسته بندی مناسب جهت فریت بار هوایی

 •  بسته بندی بار باید به گونه ای انجام شود که از تکان خوردن و حرکت قطعات بار در داخل جعبه ها جلو گیری کند. (می توانید برای ارسال بار به خارج از کشور از خدمات بی نظیر ما برای بسته بندی استفاده نمایید.)
 • لوازم شکستنی باید توسط نایلون حباب دار و ضربه گیرها محافظت شوند.
 •  فضای داخل جعبه ها باید با استفاده از مواد سبک ضربه گیر پر شود.
 • کالاهای حجیم که قصد ارسال آن ها را به خارج از کشور دارید مانند مبلمان، پیانو، بوفه و غیره باید به وسیله چند لایه فوم و نایلون حباب دار به منظور جلوگیری از اسیب رسیدن به محموله ارسالی خوب بسته بندی شود. حمل قاب عکس و آینه مستلزم قرار گرفتن در صندوق چوبی می‌ باشد.

هزینه فریت بار به آلمان

مشاوره با شرکت حمل و نقل بین المللی آلمان برای ارسال بار

توصیه می‌شود قبل از هر اقدامی برای ارسال بار حتما با یک شرکت حمل و نقل بین المللی ارسال بار از ایران به آلمان مشورت نمایید. با انجام این کار با تمام قوانین آشنا شده و در هنگام ارسال بار با مشکلی مواجه نخواهید شد و در نتیجه بارهای شما در سریع‌ترین زمان به مقصد خواهند رسید.

آشنایی با قوانین ترخیص بار در گمرک و فرودگاه‌های آلمان

بارهای تجاری و شخصی ارسال شده توسط شما باید با لیست تهیه شده همخوانی داشته باشد. زمانی که بار به مقصد رسید در گمرک بررسی و امور ترخیص کالا انجام می‌شود. بعد از انجام امور گمرکی تا 48 ساعت فرصت دارید تا کالاهای خود را ترخیص نمایید. اگر تا 48 ساعت اقدام به ترخیص کالا ننمایید؛ باید هزینه ای را بابت انبارداری پرداخت نمایید.

در مرحله ترخیص کالا، بسته‌ها توسط دستگاه X-Rey بازرسی خواهند شد تا اطمینان پیدا کنند که بار دریافتی شما با آنچه در پکینگ لیست آمده همخوانی دارد.

تا چه مقدار می توان بار با خود حمل نماییم؟

مسافرانی که قصد عزیمت به آلمان را دارند، می توانند علاوه بر وسایل و لوازم شخصی خود کالاهای ایرانی تا سقف مقرر در آیین نامه مسافران ورودی را همراه ببرند. به شرط آن که جنبه تجاری پیدا نکند. مسافران خروجی از قلمرو گمرکی به مقاصد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشمول مقررات این ماده نیستند و در صورتی که از طریق مناطق مذکور از کشور خارج شوند، موظفند کالای همراه خود را به گمرک اظهار نمایند.

کالاهای ممنوعه برای ارسال به آلمان کدامند؟

وارد نمودن بعضی از کالاها به کشور آلمان ممنوع می باشد و یا با محدودیتهایی همراه است. شما باید بطور دقیق از محتویات چمدان خود آگاه باشید، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه خواهید شد. میزان و نوع این کالاها بسته به شرایط متفاوت است برای اطلاع دقیق با همکاران ما تماس بگیرید تا شما را با توجه به قوانین روز این کشور راهنمایی نمایند.

خدمات و مطالب مشابه:

ارسال بار به خارج از کشور

سریعترین راه مهاجرت به آلمان
 


 • هزینه ارسال بار به آلمان چقدر است؟

  هزینه ارسال بار به آلمان به عوامل متعددی از جمله شهر مورد نظر برای ارسال بار، نوع و میزان بار، روش حمل بار و ... بستگی دارد. برای استعلام نرخ فریت بار به شهرهای آلمان می توانید با باربری تهران بار تماس بگیرید.

 • زمان مورد نیاز برای ارسال بار به آلمان چقدر است؟

  بستگی به نوع حمل بار دارد. در حمل هوایی بارها حداکثر 10 روزه و در حمل زمینی حداکثر 25 روزه به مقصد می رسند.

 • بهترین روش ارسال بار و حمل لوازم منزل به آلمان کدام است؟

  حمل هوایی بار سریع ترین و امن ترین روش ارسال بار به آلمان می باشد. اما اگر تناژ بار شما بالاست حمل زمینی روشی مناسب تر است.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • سعید
  درخواست ارسال لوازم شخصی و دانشجویی به آلمان رو دارم. بفرمایید چطور باید اقدام کنم؟
  • مدیر سایت

   برای ارسال بار به شهرهای آلمان با همکاران ما تماس بگیرید (تماس تلفنی یا پیام در واتساپ) به طور کامل با مراحل حمل بار آشما خواهید شد.

 • یاسمین بیات
  هزینه ارسال لوازم منزل به آلمان چقدره؟ حمل هوایی بهتره یا زمینی؟
  • مدیر سایت

   هزینه ارسال بار به نوع روش حمل و میزان بار شما بستگی دارد.

   همچنین انتخاب بهترین روش حمل بار به میزان بودجه شما و همچنین نوع و میزان بار ارسالی بستگی دارد.

 • ستاره بهجتی
  برای ارسال بار به مونیخ باید به چه طریق اقدام کنیم؟
  • مدیر سایت

   برای ارسال بار به مونیخ می‌تونین از روش‌های زمینی و هوایی استفاده کنین. برای دریافت مشاوره با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • محسن زارع
  دوتا چمدون لوازم شخصی دارم امکان ارسال دارید؟ چند روز طول میکشه به آلمان برسه؟
  • مدیر سایت

   می‌تونین از ارسال بار هوایی استفاده کنین. از زمانی که بار رو تحویل دادین 3 تا 4 روز طول میکشه تا به آلمان برسه.

 • نیکوخصال
  مقداری لوازم شخصی می‌خوام برای پسرم که در آلمان زندگی می‌کنه ارسال کنم. چقدر زمان میبره برای ارسال؟
  • مدیر سایت

   بستگی به نوع روش حمل بار داره. با ارسال بار هوایی 2 الی 3 روز و حمل زمینی حداکثر تا 7 روز زمان میبره.

تماس بگیرید