فریت بار به آلمان | حمل بار به صورت هوایی و زمینی به آلمان

02144762571 تلفن تماس:
حمل بار به آلمان
خدمات حمل بار به آلمان در باربری تهران بار به صورت زمینی و هوایی صورت می پذیرد. همچنین برای ارسال اثاثیه منزل به آلمان تمام بارهای شما به صورت اصولی بسته بندی می شود. برای دریافت مشاوره و اطلاع دقیق از هزینه های حمل بار به آلمان با ما تماس بگیرید.
باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل بار و فریت بار به آلمان

ارسال بار هوایی لوازم منزل به آلمان

رضایت مشتری از عملکرد باربری تهران بار

ارسال بار به کلن آلمان

حمل بار به آلمان و شهرهای این کشور از مهم ترین خدمات ما در باربری تهران بار ترکیه می باشد. این امر به صورت زمینی و هوایی بسته به نوع بار و بودجه شما انجام می شود. معمولا بهترین روش حمل بار به آلمان بسته به نوع بار انتخاب می شود و نمیتوان برای همه بارها یک روش ارسال بار به آلمان را انتخاب نمود. اگر می خواهید بدانید بسته به نوع بار و بودجه شما بهترین و مناسب ترین نوع حمل بار کدام است و از هزینه حمل بار و فریت بار به آلمان آگاه شوید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. مشاوران ما در این زمینه شما را یاری خواهند نمود. ارسال لوازم منزل به آلمان از خدماتی است که به صورت زمینی و هوایی در باربری تهران بار انجام می شود.

از مهم ترین خدمات ما در باربری تهران بار، حمل بار به ترکیه، حمل بار به کانادا و دیگر کشورها می باشد.

هزینه فریت بار به آلمان

فریت بار به معنی ارسال بار غیر تجاری به دیگر کشورها می باشد. این ارسال بار می تواند از طریق هوایی، زمینی و یا ریل صورت گیرد. از کارگو بار هم برای ارسال بارهای تجاری استفاده می شود. اگر شما قصد ارسال اثاثیه منزل به آلمان را دارید می توانید از فریت بار به آلمان که از تخصص های ما در باربری تهران بار است استفاده نمایید. هزینه فریت بار با توجه به وزن و حجم بار، فاصله تا کشور مقصد  روش ارسال بار (هوایی یا دریایی یا زمینی)، هزینه شرکت فریت بار، مالیاتی که برای بار تعیین می‌شود و غیره متغیر بوده و بعد از مراجعه به شرکت های حمل بار می‌توانید از هزینه دقیق فریت بار خود مطلع شوید. 

هزینه حمل بار به آلمان

هزینه ارسال اثاثیه منزل به آلمان

اگر قصد ارسال اثاثیه به آلمان را دارید، و می خواهید تمام اثاثیه منزل خود را به آلمان ارسال نمایید باید قبل از انتخاب گزینه حمل و نقل بین المللی مواردی را در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که هزینه های ارسال اثاثیه به آلمان را کاهش دهید، آسیب ها و شکستگی ها را به حداقل برسانید و وسایل خود را در یک بازه زمانی قابل پیش بینی دریافت کنید.

شما می توانید برای حمل لوازم منزل به آلمان هم از روش ارسال بار هوایی یا فریت بار استفاده کنید و هم در صورت وجود مرزهای آبی بین کشور مبدا تا آلمان از روش ارسال بار دریایی برای حمل اثاثیه منزل به آلمان استفاده کنید. برای ارسال بار به آلمان با روش هوایی لازم است ابتدا با یک شرکت حمل و نقل بین المللی همکاری کنید تا مراحل ارسال اثاثیه و لوازم منزل به درستی انجام شود. باربری تهران بار یکی از بهترین شرکت ها برای حمل بار برون مرزی می باشد. ما با سالها سابقه و داشتن هزاران تجربه موفق در زمینه حمل بار به خارج از کشور می توانیم به راحتی و با کمترین هزینه کار ارسال بارهای شما به تمام کشورها را انجام دهیم.

کافی است با ما تماس بگیرید مشاوران ما شما را راهنمایی خواهند نمود.

هزینه ارسال بار زمینی به آلمان

قوانین حمل بار به آلمان

هزینه ترانزیت بار به آلمان

ترانزیت بار به آلمان یا همان باربری زمینی به آلمان است که از طریق مسیرهای زمینی توسط کامیون و ترانزیت همراه با رانندگان کاربلد و راه شناس انجام میشود. این نوع باربری و حمل بار به آلمان قیمت کمتری نسبت به سایر روش ها دارد اما مدت زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد نیاز دارد و به کسانی پیشنهاد می شود که عجله ای برای ارسال بار ندارند. این خدمات شامل بیمه نامه رسمی برای حوادث غیر قابل پیش بینی مانند آتش سوزی و تصادف و غیره است که باعث میشود به مشتریان اطمینان خاطر بدهد و نگران وسایلشان نباشند.

باربری ما دارای وسایل نقلیه سالم و مطمئن و رانندگان مطمئن میباشد که این وسایل نقلیه در حجم و ظرفیت های مختلف هم وجود دارند. هزینه این خدمات بستگی به مقدار بار، نوع بار، شهر مقصد، نوع وسایل نقلیه و غیره دارد. برای مسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

مدارم لازک برای ارسال بار به آلمان :

 •  اصل پاسپورت و کارت ملی فرستنده و گیرنده بار
 •  کپی بلیط
 •  آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی گیرنده و شماره تلفن
 •  لیست کالاهای بسته بندی شده به همراه ابعاد بسته ها به سانتی متر

مراحل ارسال بار به آلمان

 1. مشاوره رایگان و بسته بندی اصولی و دقیق بارها
 2. حمل بار به گمرک و انجام تشریفات گمرکی
 3. صدور بارنامه و ارسال بار
 4. ترخیص و دریافت بار در گمرک فرودگاه های آلمان

نحوه بسته بندی مناسب جهت فریت بار هوایی

 •  بسته بندی بار باید به گونه ای انجام شود که از تکان خوردن و حرکت قطعات بار در داخل جعبه ها جلو گیری کند. (می توانید برای ارسال بار به خارج از کشور از خدمات بی نظیر ما برای بسته بندی استفاده نمایید.)
 • لوازم شکستنی باید توسط نایلون حباب دار و ضربه گیرها محافظت شوند.
 •  فضای داخل جعبه ها باید با استفاده از مواد سبک ضربه گیر پر شود.
 • کالاهای حجیم که قصد ارسال آن ها را به خارج از کشور دارید مانند مبلمان، پیانو، بوفه و غیره باید به وسیله چند لایه فوم و نایلون حباب دار به منظور جلوگیری از اسیب رسیدن به محموله ارسالی خوب بسته بندی شود. حمل قاب عکس و آینه مستلزم قرار گرفتن در صندوق چوبی می‌ باشد.

هزینه فریت بار به آلمان

نکته مهم برای حمل بار به خارج از کشور:

 1. اگر می خواهید صندوق چوبی به آمریکا و یا کانادا را دارید حتما باید سم پاشی شود. در مورد حمل بار به کانادا بیشتر بدانید.
 2. کالا هایی که طبق قوانین بین المللی جزو دسته بندی کالای خطرناک قرار می‌گیرد و تحت شرایط و قوانین خاص بین المللی جهت بسته بندی قرار می‌ گیرند.

تا چه مقدار می توان بار با خود حمل نماییم؟

مسافرانی که قصد عزیمت به آلمان را دارند، می توانند علاوه بر وسایل و لوازم شخصی خود کالاهای ایرانی تا سقف مقرر در آیین نامه مسافران ورودی را همراه ببرند. به شرط آن که جنبه تجاری پیدا نکند. مسافران خروجی از قلمرو گمرکی به مقاصد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشمول مقررات این ماده نیستند و در صورتی که از طریق مناطق مذکور از کشور خارج شوند، موظفند کالای همراه خود را به گمرک اظهار نمایند.

کالاهای ممنوعه برای ارسال به آلمان کدامند؟

وارد نمودن بعضی از کالاها به کشور آلمان ممنوع می باشد و یا با محدودیتهایی همراه است. شما باید بطور دقیق از محتویات چمدان خود آگاه باشید، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه خواهید شد. میزان و نوع این کالاها بسته به شرایط متفاوت است برای اطلاع دقیق با همکاران ما تماس بگیرید تا شما را با توجه به قوانین روز این کشور راهنمایی نمایند.

سوالات متداول

 • هزینه ارسال بار به آلمان چقدر است؟

  هزینه ارسال بار به آلمان به عوامل متعددی از جمله شهر مورد نظر برای ارسال بار، نوع و میزان بار، روش حمل بار و ... بستگی دارد. برای استعلام نرخ فریت بار به شهرهای آلمان می توانید با باربری تهران بار تماس بگیرید.

 • ارسال بار به آلمان چند روز به طول می انجامد؟

  بستگی به نوع حمل بار دارد. در حمل هوایی بارها حداکثر 10 روزه و در حمل زمینی حداکثر 25 روزه به مقصد می رسند.

 • بهترین روش ارسال بار و حمل لوازم منزل به آلمان کدام است؟

  حمل هوایی بار سریع ترین و امن ترین روش ارسال بار به آلمان می باشد. اما اگر تناژ بار شما بالاست حمل زمینی روشی مناسب تر است.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • سعید
  درخواست ارسال لوازم شخصی و دانشجویی به آلمان رو دارم. بفرمایید چطور باید اقدام کنم؟
  • مدیر سایت

   برای ارسال بار به شهرهای آلمان با همکاران ما تماس بگیرید (تماس تلفنی یا پیام در واتساپ) به طور کامل با مراحل حمل بار آشما خواهید شد.

تماس بگیرید