هزینه حمل بار به ترکیه | کرایه ترانزیت به ترکیه | قیمت حمل بار زمینی به ترکیه

09128443695 شماره همراه
هزینه حمل بار به ترکیه

یکی از موارد اغلب مهم در ارسال لوازم منزل به ترکیه برای بسیاری از مردم این است که ببینند هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه چقدر است. مقدار هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه به فاکتورهای متفاوتی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهر محل ارسال بار و … بستگی دارد.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

باربری ترکیه

بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه

بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه
21/09/2021

یکی از مهم ترین مسائل برای ارسال بار به ترکیه، بسته بندی اصولی و دقیق بارها و سایل منزل می باشد. بسته بندی لوازم در هزینه حمل بار تاثیر می گذارد. در باربری ترکیه از بهترین تجهیزات روز دنیا برای امر بسته بندی استفاده می شود تا بارهای شما بدون آسیب به مقصد برسد.

هزینه ( قیمت ) حمل بار به ترکیه بسیار متفاوت است. ابتدا باید مشخص کنید که از کدام طریق تمایل به حمل بار به ترکیه دارید و مقدار بار شما برای ارسال به ترکیه چه مقدار است؟ همچنین شهر مقصد شما در ترکیه کدام شهر است؟ این موارد باعث میشود که قیمت ارسال بار به ترکیه متفاوت باشد. برای اطلاع از کرایه حمل بار به ترکیه بصورت زمینی با باربری ترکیه تماس بگیرید.

آشنایی با کشور ترکیه

ترکیه از شرق با گرجستان و ارمنستان و آذربایجان (بخش جمهوری خودمختار نخجوان ) و ایران، از غرب با بلغارستان و یونان، از جنوب با سوریه و عراق همسایه است.
دریای سیاه در شمال، دریای اژه در غرب و دریای مدیترانه در جنوب، ترکیه را با تمامی جهان مرتبط می سازد؛ از این رو، ترکیه مرکز مسیرهای بازرگانی و مهاجرت شده است. دورترین نقطه در شرق، نقطه ای است که مرز ایران و نخجوان را قطع می کند. دورترین نقطه در غرب در دماغة آولانا در گوکچه آدا، و در شمال در دماغه اینجه برون در استان سینوپ و در جنوب در روستای بیسون در استان ختای (انطاکیه ) واقع است.

مرز زمینی ایران و ترکیه

مرز زمینی ایران و ترکیه شامل دو گذرگاه مرزی از سمت غرب ایران در استان آذربایجان غربی به کشور ترکیه می‌باشد. گذرگاه مرزی بازرگان که بیشتر برای ترانزیت استفاده می‌شود و گذرگاه مرزی رازی که خط آهن نیز از آن می‌گذرد و نزدیک‌ترین مسیر برای رفتن به شهر وان از شهر خوی است. ایران و ترکیه ۵۰۰ کیلومتر مرز مشترک دارند که قسمت اعظم آن‌ را مناطق کوهستانی صعب العبور تشکیل می‌دهد و چهار استان آغری، ایگدیر، وان و حاکاری از ترکیه با استان آذربایجان غربی ایران هم مرز هستند.

هزینه حمل بار به ترکیه

حمل بار به خارج از کشور(ترکیه) از طریق زمینی:

حمل و نقل جاده ای معمولا جهت ارسال بار به کشورهای همسایه ایران مانند ترکیه، ارمنستان، عراق و..... صورت می گیرد. به این ترتیب تاجرها و یا مسافرانی که قصد استفاده از خدمات حمل بار به خارج را دارند، می توانند با پرداخت هزینه های مربوطه از این خدمات بهره مند شوند. 
بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه ، بیمه کالا و صدور بارنامه ترکیه و  کنترل کیفی باربری ، تهیه وسایل نقلیه مناسب برای حمل بار در سریع‌ترین زمان و به شکل ایمن  و انتخاب روش‌های مختلف حمل‌ونقل از وظایف باربری ترکیه میباشد. از دیگر خدمات این باربری می‌تواند شامل روش حمل زمینی  توسط کامیون دربستی، ترانزیت مسقف و خرده بار حمل ترانزیتی ( cargo transit ) کالا (البته در باربری بیلیک دوزو امکان ارسال خورده بار وجود ندارد.)از هر یک از مرزهای ورودی کشور به سایر شهرها و نیز به خارج  از  کشور، ترخیص کالاهای وارداتی و صادراتی از هر یک از گمرکات  کشور ، حمل زمینی از اروپا به ایران  ،  کشورهای آسیای میانه و بلعکس  و یا روش‌های حمل بارهای هوائی و دریایی باشد.
همان‌طور که مشخص است تمامی موارد یاد شده باعث می‌شوند که انتخاب باربری برای حمل بار به خارج کشور اهمیت بسزایی داشته باشد.

حمل بار به ترکیه

 

ارسال بار به ترکیه

 

ارسال بار به ترکیه

باربری ترکیه با سال ها سابقه در زمینه ارسال بار به ترکیه فعالیت میکند. فعالیت های شرکت حمل ونقل بیلیک دوزو در زمینه حمل ونقل بوده و ما همواره سعی در گسترش نقاط تحت پوشش اتوبارخود بوده ایم. هم اکنون دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل و باربری در تهران  ،باربری به شهرستان ها و حمل بار به کشور ترکیه می باشیم و در سال جاری بسیاری از خدمات اتوبار و باربری مورد بازنگری قرار گرفتند و ماشین های فرسوده باربری و اتوبار با ماشین های صفر جایگزین شدند.بجز اثاثیه منزل حمل بار و کالا های تجاری، صنعتی، شیمیایی،مواد خوراکی و … نیز جزو خدمات ما میباشد. 

ارسال بار از ترکیه به ایران

یکی از مهم ترین خدمات ما در باربری ترکیه، ارسال و حمل اثاثیه منزل از ترکیه به ایران می باشد. برای ارسال بار به ایران باید از کنسولگیری ایران در ترکیه برگه تاییده در یافت نمایید. بعد از دریافت، برگه تاییده را به مامور ما در گمرک استانبول تحویل می دهید. سپس بقیه کارها توسط همکاران ما انجام خواهد شد و بارهای شما در سریع ترین زمان به ایران ارسال می شود.

تاییدیه کنسولگری ایران در ترکیه

حمل اثاثیه به ترکیه هوایی یا زمینی؟

برای بسیاری از افراد این سوال پیش می آید که برای حمل اثاثیه به ترکیه بهتر است از حمل و نقل هوایی استفاده کنین و یا حمل و نقل زمینی؟ برای پاسخ به این سوال چند نکته را باید در نظر گرفت:

 • هزینه حمل اثاثیه به ترکیه
 •  مدت زمان حمل اثاثیه منزل به ترکیه

چگونگی حمل بار به ترکیه

نکته: از نظر مدت زمان ارسال اثاثیه به ترکیه حمل با هواپیما در مدت زمان کمتری انجام شده و لوازم منزل سریع تر به مقصد می رسد. اما این نکته را باید در نظر داشت که هزینه حمل اثاثیه به ترکیه با هواپیما نسبت به حمل با کانتینر از راه زمینی، مقدار بیشتری است و در مواردی مقرون به صرفه نیست.
چرا که هزینه ارسال اثاثیه با هواپیما، نسبت به حجم و وزن اثاثیه مورد سنجش قرار می گیرد و بنابراین هزینه نسبتا زیادی را در بر می گیرد. اما ممکن است برای بعضی افراد مدت زمان رسیدن اثاثیه منزل به مقصد مهمتر از هزینه ی آن باشد؛ بنابراین این افراد می توانند از هواپیما برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه استفاده کنند.
توجه: راستی این را هم بدانید که حمل برخی وسایل خانه مانند یخچال که در لوله های خود گاز دارند، با هواپیما ممنوع است؛ مگر اینکه گاز آن را خالی کنید.

 هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه چقدر است؟

یکی از موارد اغلب مهم در ارسال لوازم منزل به ترکیه برای بسیاری از مردم این است که ببینند هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه چقدر است. مقدار هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه به فاکتورهای متفاوتی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهر محل ارسال بار و … بستگی دارد.
برای اعلام دقیق هزینه حمل اثاثیه به ترکیه، کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه در محل برای ارسال به ترکیه می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند.
با این حال اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به محل اثاثیه منزل وجود نداشته باشد هم، جای نگرانی نیست.
نکته: اگر شما در شهرستان هستید و قصد ارسال اثاثیه منزل به ترکیه را دارید، می توان با ارسال تصاویر مختلف از اثاثیه ی و اعلام وزن حدودی وسایل به کارشناسان، یک برآورد کلی از هزینه حمل اثاثیه منزل خود به ترکیه انجام داد.
برای اطلاع از قیمت حمل بار به ترکیه به باربری ترکیه تماس بگیرید تا همکاران و مشاوران ما شما را در این زمینه یاری کنند.   02144763438

 

بهترین روش حمل بار به ترکیه

ماشین حمل بار ترکیه

 

نکاتی که برای حمل بار به ترکیه باید بدانید:

نکاتی در مورد حمل بار به ترکیه وجود دارد که آن ها را برای آشنایی بهتر شما با باربری ترکیه و روش حمل یادآور خواهیم شد:

 • در صورت تمایل و خواست شما وسایلتان از درب منزل شما بسته بندی و به گمرک فرستاده می شود. بعد از انجام کارهای گمرک بارها به ترکیه ارسال و در گمرک ترکیه بار شما توسط ترخیص کار شرکت، ترخیص و در مبدا و آدرس شما تحویل داده می شود.
 • بارها و اثاثیه در گمرک مبدا پلمپ شده و در گمرک مقصد باز خواهند شد.
 • لیست کالا ها باید به صورت فارسی و ترکی ترجمه شوند و این کار هم توسط کارشناسان باربری تهران ترکیه انجام خواهد شد.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
 • امیر توکلی
  سلام شما در زمینه حمل بار فولاد به ترکیه هم فعالیت میکنید
  • مدیر سایت

   سلام بله در خدمت هستیم.

 • محمد ابراهیم
  با سلام لطفا در خصوص اعلام تعرفه حمل ترانزیت محموله های زیر از مبداء پتروشیمی شازند به مقاصد اشاره شده در ترکیه اعلام فرمایید .با تشکر از محبت شما 1 - محموله مایع MEG ( مقصد : سیواس- مرسین- ادانا- استانبول) 2- پلی اتیلن کیسه ای پالت ( مقصد : سیواس - هالکالی - مرسین -ادانا- استانبول)
  • مدیر سایت

   سلام لطفا جهت کسب اطلاعات و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • مسعود

  سلام من میخوام لباس بفرستم ترکیه. چند میشه تا ترکیه؟

  • مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. در حال حاضر پوشاک جز موارد ممنوع برای ارسال و صادرات به ترکیه می باشد.اما برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از لیست کالاهای ممنوعه می توانید با ما تماس بگیرید.

 • مرآت

  سلام حمل اثاثیه منزل از تهران به استانبول چند روز طول میکشه؟

  • مدیر سایت

   سلام. معمولا حمل زمینی بار از ایران به ترکیه بین 7 تا 10 روز به طول می انجامد. می توانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • Ruzgar
  با سلام. هزینه ارسال بار از ترکیه منطقه کارادنیز شهر اردو به ایران نوشهر میخواستم ب ونم. بار شامل اثاث خونه مثل یک دست مبلمان و کنسول و میز ناهارخوری می باشد.
  • مدیر سایت

   با سلام برای اطلاع از هزینه حمل با شماره های ما تماس بگیرید.

 • محمد کاظم خدایی
  سلام خسته نباشید من ۳۰۰ تن خاک سرب روی از مبدا آدانا به شهر زنجان میخام بفرستم لطف کنید قیمت هر تریلی رو برام بفرستید ممنون تقریبا ۱۰ روز بعد میخام شروع کنم
  • مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. برای دریافت لیست کرایه و نرخ حمل بار به شهرهای ترکیه لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید