X

هزینه باربری و ارسال بار از ایران به اروپا

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار به اروپا

حمل بار به اروپا جز خدمات باربری بین المللی می باشد، که معمولاً از طریق کشورهای قفقاز و در بیشتر موارد ترکیه انجام می‌ شود.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال بار و لوازم منزل به اروپا از دیگر خدمات ما در باربری بین المللی تهران بار می باشد. سعی ما در این باربری ارسال ارزان و کیفیت بالای حمل و نقل است. برای استفاده از این خدمات، استعلام هزینه ارسال بار به اروپا و دریافت مشاوره می توانید با همکاران ما در تهران بار تماس بگیرید.

 

 

روش های ارسال بار به اروپا

برای این که بار مد نظر خود به کشور اروپا ارسال کنید، می توانید از سه روش زیر استفاده کنید.

 • حمل زمینی بار به اروپا (ترانزیت بار به اروپا)
 • حمل هوایی بار به اروپا
 • حمل دریایی بار به اروپا

هر یک از روش های گفته شده، برای نوع بار و کشور خاص مناسب می باشد. بهتر است، پیش از انتخاب روش مناسب برای حمل بار به اروپا با همکاران ما در باربری تهران بار ترکیه مشورت کنید، تا بتوانید بهترین راه را برای ارسال بار خود انتخاب کنید.

در ادامه به توضیح روش های ارسال بار به اروپا خواهیم پرداخت.

از مهم ترین خدمات ما در زمینه باربری بین المللی می توان به ارسال بار به ترکیه و ارسال بار به کانادا اشاره نمود.

حمل زمینی بار به اروپا

برای ارسال بار زمینی به اروپا و یا ترانزیت بار به کشورهای اروپایی می توانید از طریق مسیر زمینی قفقاز و یا ترکیه اقدام کنید. (در بیشتر موارد از کشور ترکیه این کار انجام می شود.) هم چنین بستگی به مقصد و مسافت بین ایران و کشور مقصد نیز دارد.

همه ی لوازم، انواع کالاها و اجناس برای ترانزیت و صادرات را می توانید با استفاده از مسیرهای زمینی ارسال کنید. حمل زمینی بار توسط ماشین های باری (کامیون و تریلی) از طریق جاده ها و بزرگراه های کشورهای حمل زمینی انجام می شود. باید به این مسئله هم توجه داشت، که فاصله کشور مقصد تا ایران چقدر است، بعد از مشخص شدن فاصله مقصد مدت زمان رسیدن بار به مقصد نیز تعیین می شود. با توجه به این که حمل بار به این روش مزایای زیادی در تعیین هزینه نهایی و یا مدت زمان ارسال بار دارد، به همین خاطر باعث شده است، تا برای ترانزیت کالاها از این روش استفاده کنند. نرخ کرایه ترانزیت به اروپا را از تهران بار استعلام بگیرید.

هزینه ارسال بار زمینی و ترانزیت بار به اروپا

حمل هوایی بار به اروپا

یکی از پرطرفدارترین روش های ارسال بار به کشورهای اروپایی از طریق باربری هوایی (ترانزیت بار هوایی به اروپا) می باشد. استفاده از این روش برای مسافرانی که قصد فریت بار به اروپا را دارند، و یا حتی تجاری که بار و محموله های باری آن ها به راحتی از طریق خدمات کارگو هوایی قابل حمل و نقل به اروپا می باشد.

ارسال بار هوایی به اروپا

مزایای حمل هوایی به اروپا

 • کوتاه تر شدن زمان ارسال بار و محموله به اروپا
 • قیمت و تعرفه های مناسب
 • قابلیت پیگیری از طریق دفاتر فرودگاه ها وجود دارد.

حمل دریایی بار به اروپا

استفاده از این روش به افراد حقیقی یا حقوقی که می خواهند وسایل و یا اجناس حجیم و با تعداد بالا را به مقصد ارسال کنند. حمل بار در بندرگاه ها معمولاً از طریق کانتینرهای باری به درون کشتی های باری مخصوصاً زمان صادرات و واردات کالا میان کشورهای مختلف جهان انجام می شود. صادرات و واردات کالاهای تجاری به بندرهای کشورهای اروپایی هر روزه از طریق کشتی های بزرگ حمل بار برای ارسال به کشورهایی مانند انگلستان، ایرلند، کشورهای اسکاندیناوی، آلمان، هلند، بلژیک، اسپانیا، پرتقال، فرانسه، ایتالیا و... انجام می شود.

ارسال بار دریایی به اروپا

با توجه به این که بسیاری از بازرگانان یا مسافران که قصد ارسال بار به اروپا را دارند، از دو روش زیر برای ارسال بار خود استفاده می کنند.

حمل بار به اروپا به روش فریت بار

وسایلی که نمی توان آن ها را از طریق چمدان و وسایل معمولی قابل حمل نیستند، از طریق فریت بار به خارج از کشور منتقل خواهند شد. فریت بار روشی مطمئن برای افراد حقیقی می باشد، که قصد مهاجرت و اسباب‌ کشی به خارج از کشور را دارند. استفاده از این روش به افرادی که می خواهند لوازم حجیم با خود ببرند، گزینه ی مناسبی است.

حمل بار به اروپا به روش کارگو

تاجران جهت بسته بندی و صادرات کالا یا واردات کالاهای تجاری از روش کارگو استفاده می‌ کنند. انواع گوناگونی از کالاها و اجناس مانند قطعات خودرو، لوازم ساختمانی، حیوانات زنده و... را می‌ توان با استفاده از این روش منتقل کرد. در حالت کلی ارسال بار به کشورهای اروپایی و دیگر کشورهای خارجی با در نظر گرفتن وزن، امکان فاسد شدن، زمان رسیدن با استفاده از سه روش هوایی، زمینی و دریایی انجام می‌ شود. 

هزینه حمل بار به اروپا

در تعیین هزینه ی حمل بار به اروپا فاکتورهای مختلفی اعم از نوع بار، میزان وزن بار، نوع روش حمل بار، کشور مورد نظر به برای ارسال بارها، استفاده از خدمات بسته بندی و یا دیگر خدمات باربری و... تأثیرگذار می باشند. جهت استعلام قیمت های حمل بار به اروپا می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نرخ کرایه ترانزیت به اروپا

با توجه به این که هر کشور نرخ ثابتی جهت ترانزیت داخلی و خارجی دارد. همین طور باید در نظر داشت، که در ترانزیت های جاده ای مسائل مختلفی اعم از هزینه سوخت ماشین و دیگر هزینه های جاده ای پیش می آید، که شرکت حمل در نظر خواهد داشت.

عوامل تأثیرگذار در تعیین نرخ کرایه ترانزیت به اروپا 

نرخ ترانزیت هر کشور

با توجه به این که هر کشوری جهت انجام ترانزیت نرخ مخصوص به خود را دارد، و با توجه به این که بار مد نظر شما قرار است، از چند کشور و چه کشورهایی رد شود، کرایه ی آن متغیر خواهد بود. هم چنین باید ترانزیت بار به مقصد مورد نظر در اروپا تعیین شود.

بسته بندی

با توجه به ترانزیت انواع کالا ها و اجناس راهی طولانی و زمان بر می باشد. برای این که کالای مد نظر شما سالم به مقصد برسد، باید بهترین نوع بسته بندی را داشته باشد، تا در طی مسیر طولانی رسیدن به مقصد آسیب نبیند. بسته بندی حرفه ای بار جهت جلوگیری از صدمه به بار در اثر ضربه، توسط پرسنل شرکت باربری اروپا انجام می شود، و هزینه هایی را به همراه خواهد داشت. در صورتی که میزان بسته بندی و وسایل زیاد باشد، هزینه ها هم افزایش پیدا خواهد کرد.

وزن بار ترانزیت شده 

با توجه به این که موقعیت های تجاری زیادی که برای ارسال بار وجود دارد، کشورهای مختلف در حال رقابت برای به دست آوردن نرخ بیشتر ترانزیت می باشند، که همین موضوع باعث می شود، کرایه ها به طور رقابتی تنظیم شود، و نرخ آن پایین تر باشد.

برای این که بتوانید تصمیم بگیرید، کدام کشورها جهت عبور کالا مناسب تر هستند، حتماً باید مشاوره تخصصی بگیرید.  مهم ترین مسئله ای که باید به آن توجه کنید، این است، که ترانزیت از طریق چه روش یا روش هایی انجام می شود.

قیمت کرایه حمل زمینی به اروپا

از عوامل تأثیرگذار در تعیین قیمت حمل بار زمینی از ایران به اروپا می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • نوع محموله و کالای شما
 • وزن کل محموله ی شما
 • حجم کل محموله ی شما
 • شهر مبدا و مقصد
 • اینکوترمز

هزینه باربری ایران به اروپا

مسیر ترانزیت ایران به اروپا

با توجه به این که سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز چهار مسیر عملیاتی و یک مسیر پیش فرض برای ترانزیت کالا از ایران به اروپا تعیین کرده است. این مسیرهای عملیاتی جایگزین خط ترکیه، شامل سه خط زمینی از  و یک مسیر دریایی برای ترانزیت کالا به اروپا می باشند.

مسیرهای ارسال بار به اروپا

 • آذربایجان، گرجستان، دریای سیاه، بلغارستان
 • ارمنستان، گرجستان، دریای سیاه، رومانی، بلغارستان
 • آذربایجان، روسیه، بلاروس، رومانی
 • بندرعباس، بندر هامبورگ از طریق کشتی و حمل کالا با کانتینر 40 فوت

مسیر جایگزینی دیگری که برای ترانزیت کالا از ایران به اروپا بدون عبور از ترکیه در نظر گرفته شده است، خط ایران، عراق، سوریه، بندر الاذقیه در سوریه می باشد، ولی به خاطر مشکلات داخلی کشورهای عراق و سوریه این مسیر به صورت پیش فرض و غیرعملیاتی در نظر گرفته شده است.

برای ارسال بار به اروپا و دریافت مشاوره در زمینه هزینه و نوع روش حمل بار با مشاوران ما در باربری تهران بار تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • رضا موسوی
  برای ارسال لوازم منزل به اروپا(برخی از لوازم ارزشمند) از چه طریقی باید اقدام کنیم؟
  • مدیر سایت

   برای اطلاع از روشها و هزینه حمل بار با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

تماس بگیرید