X

فریت بار به استرالیا | ارسال بار هوایی و زمینی با هزینه مناسب

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار به استرالیا

استرالیا مقصد بسیاری از مهاجران ایرانی می باشد. برای ارسال بار به این کشور با قیمت مناسب با تهران بار تماس بگیرید. بهترین و ارزان ترین خدمات ارسال بار بین المللی را از ما بخواهید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل آسان و ارزان اثاثیه منزل به خارج از کشور

رضایت مشتری برای ارسال بار

یکی از دیگر خدمات باربری تهران بار در زمینه ارسال بار به خارج از کشور حمل و فریت بار به استرالیا می باشد. استرالیا یکی از وسیع ترین کشورهای جهان است که بین اقیانوس آرام و اقیانوس هند قرار دارد. پایتخت استرالیا شهر کانبرا (Canberra) است که از جنوب غربی با شهر سیدنی(مرکز ایالت و بزرگترین شهر استرالیا) و از شمال شرقی با شهر ملبورن هم مرز است. از دیگر شهرهای مهم استرالیا می توان آدلاید، داروین، بریزبن، گلدکوست و هوبارت به اشاره نمود. قیمت ارسال بار به استرالیا را از طریق تماس با تهران بار استعلام بگیرید.

ارسال بار به استرالیا چگونه انجام می شود؟

ارسال بار هوایی به استرالیا مطمئن ترین روش برای ارسال بار مسافری به شهرهای این کشور می باشد. ارسال بار هوایی بدون آسیب دیدگی و در سریعترین زمان انجام می شود. باید بدانید به دلیل موقعیت جغرافیایی استرالیا امکان ارسال بار زمینی به این کشور وجود ندارد و شما باید بارها و لوازم منزل خود را به صورت هوایی و یا دریایی به استرالیا ارسال نمایید. فریت بار به آلمان از مهمترین خدمات در باربری تهران بار می باشد.

ارسال بار به استرالیا به دو روش زیر صورت می گیرد:

 1. ارسال بار هوایی به استرالیا
 2. ارسال بار دریایی

خدمات ارسال بار به استرالیا و همچنین فریت بار به استرالیا در تهران بار، با بالاترین ضریب ایمنی و کیفیت به افرادی که قصد مهاجرت، سفر و یا  مبادلات تجاری به این کشور را دارند با مناسب ترین قیمت ارائه می شود. تهران بار با سال ها تجربه در زمینه ی حمل بار به استرالیا و دیگر کشورها خدمات ارسال بار و لوازم منزل شما از ایران به استرالیا را فراهم می آورد، حتی برای کسانی که قصد ارسال بار برای عزیزانشان در استرالیا را دارند، مقدمات این کار را نیز فراهم آورده ایم.

در باربری تهران بار علاوه بر حمل بار به استرالیا خدماتی نظیر ارسال بار به ترکیه، ارسال بار به کانادا و ارسال بار به انگلیس نیز فراهم شده است. برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

هزینه ارسال بار هوایی به استرالیا به ازای هر کیلو چقدر است ؟

هزینه هر کیلو بار بسته به مقدار باری که مسافر قصد حمل آن را دارد، فرق می کند. شما می توانید بارهای خود را در دسته های 45 کیلوگرمی، 45 تا 100 کیلو، 100 تا 300 کیلو و 300 کیلو گرم به بالا ارسال نمایید. قیمت هر یک از این دسته ها و ارسال برای هر شهر استرالیا قیمت متفاوتی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت روز ارسال بار و فریت بار به استرالیا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همکاران ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند نمود.

برای اعلام دقیق میزان هزینه حمل اثاثیه منزل به استرالیا، کارشناسان تهران بار به صورت رایگان و دقیق به بررسی اثاثیه شما می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه نهایی را به شما اعلام می کنند. اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به محل اثاثیه منزل وجود نداشته باشد، جای نگرانی وجود ندارد. می توانید با ارسال عکس از اثاثیه ی و بارهای خود و اعلام وزن حدودی، برآوردی کلی و نسبتا دقیق از هزینه حمل اثاثیه منزل به استرالیا داشته باشید. 

هزینه ارسال بار و فریت بار به استرالیا

ارسال لوازم منزل به استرالیا

اگر قصد مهاجرت به استرالیا را داشته باشید بهترین کار این است که تمام وسایل و لوازم منزل خود را به همراه ببرید تا در آن کشور دچار مشکل و ضرر مالی از لحاظ خرید درباره وسایل منزل نشوید. ما در این امر شما را یادی خواهیم نمود. باید بدانید ارسال برخی از وسایل منزل نیاز به کسب اجازه و دریافت مجوز دارد. برای کسب اطلاعات در این باره و اطلاع از وسایلی که می‌توان به استرالیا برد می‌ توانید سیستم قوانین امنیت بیولوژیکی استرالیا یا BICON را بررسی نمایید. همچنین کارشناسان ما در این باره شما را راهنمایی خواهند نمود. مراحل ارسال لوازم منزل به استرالیا:

 1. دریافت مشاوره و اعلام هزینه حمل بار
 2. تعیین روز جمع آوری و ارسال بارها
 3. بسته بندی دقیق و اصولی بار توسط پرسنل باربری
 4. تهیه لیست بارها به هر دو زبان فارسی و انگلیسی
 5. ارسال بار به گمرک (برای حمل بار به کشتی) و یا فردوگاه
 6. انجام امور سمپاشی و دریافت مجوزهای لازم برای ارسال بار
 7. ارسال بار به بندرعباس برای حمل بار توسط کشتی
 8. صدوربارنامه و بیمه نامه معتبر بین المللی
 9. پیگیری بارها تا زمان دریافت بار

تمام این مراحل در تهران بار توسط پرسنل با تجربه ما انجام می شود و شما فقط کافی است به امور مدیریت و رسیدگی نمایید.

بهترین روش ارسال بار و لوازم منزل به استرالیا

حمل دریایی بهتر است یا حمل هوایی؟

در حمل هوایی بارها با سرعت بیشتری ارسال می شوند و در واقع بار و لوازم منزل سریع تر از حمل با کشتی به دست شما می رسد. اما به این نکته نیز توجه نمایید که حمل بار هوایی هزینه بیشتری از حمل بار دریایی دارد و در بعضی مواقع مقرون به صرفه نمی باشد.

هزینه ارسال لوازم منزل به استرالیا توسط هواپیما، نسبت به حجم و وزن لوازم و بارهای شما سنجیده می شود. در مواقعی حمل هوایی ممکن است هزینه نسبتا زیادی را به شما تحمیل نماید. اما ممکن است برای برخی از افراد زمان رسیدن بارها و لوازن منزل به استرالیا مهمتر از هزینه ی حمل آن باشد. در این مواقع می توان از هواپیما برای حمل اثاثیه منزل به استرالیا استفاده نمود. همچنین برای ارسال بار با تناژ پایین ارسال بار هوایی به صرفه تر و سریع تر است. 

زمان مورد نیاز برای ارسال بار به استرالیا چقدر است؟

زمان مورد نیاز برای ارسال بار به استرالیا به صورت هوایی معمولا 6 روز است و این امر هم به دلیل دو مسیره بودن مسیر تهران به کانادا است. به طور کلی ارسال بار به استرالیا بسته به شرایط معمولا از دو تا شش روز زمان نیاز است. هر زمان که تمایل به ارسال بار به استرالیا دارید، در مورد زمان ارسال بار از باربری تهران بار استعلام بگیرید.

مدارک لازم برای حمل بار به استرالیا

برای ارسال بار بین المللی به مدارکی نیاز است که برای ارسال بار باید این مدارم در دسترس باشد. از مهم ترین این مدارک می توان به این موارد اشاره نمود:

مدارک لازم فرستنده از ایران به استرالیا:

 1. تصویر پشت و روی کارت ملی
 2. صفحه اول پاسپورت
 3. آدرس و تلفن فرستنده بار در کشور ایران
مدارک لازم گیرنده بار در استرالیا:
 • عکس پاسپورت
 • آدرس و تلفن مقصد تحویل گیرنده در استرالیا
 • آدرس ایمیل گیرنده بار
 • لیست کالا یا همان Packing list(به هر دو زبان فارسی و انگلیسی)
 • فاکتور کالا یا Invoice (برای بارهای تجاری)

این مدارک ممکن است تغییر کند بنابراین در هر زمان که قصد ارسال بارهایتان را دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای ترخیص و تحویل کالای مسافری در گمرک استرالیا کدام است؟

برای ترخیص و تحویل کالاهای شخصی در فرودگاه های استرالیا به این مدارک نیاز است:

 1. لیست اقلام (Packing list)
 2. فاکتور کالا (Invoice)
 3. اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
 4. کارت شناسایی گیرنده (طبق گیرنده بارنامه)

برای کالاهای تجاری این مدارک نیز نیاز است:

 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
 • لیست اقلام(Packing list)
 • فاکتور کالا (Invoice)
 • مجوز ورود کالا به کشور(Import license)
 • گواهی مبدا(در صورت نیاز)
 • گواهی بهداشت (در صورت نیاز)

البته این مدارک ممکن است تغییر نماید. برای دریافت مشاوره در این زمینه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سوالات متداول

 • هزینه ارسال بار به استرالیا چقدر است؟

  هزینه ارسال بار به این کشور به عوامل متعددی از جمله شهر مورد نظر برای ارسال بار، نوع و میزان بار، روش حمل بار و ... بستگی دارد. برای استعلام نرخ فریت بار به استرالیا با ما تماس بگیرید.

 • ارسال بار به استرالیا چند روز به طول می انجامد؟

  در حمل هوایی بارها حداکثر 10 روزه و در حمل دریایی حداکثر 50 روزه به مقصد می رسند.

 • بهترین روش ارسال بار و حمل لوازم منزل به استرالیا کدام است؟

  حمل هوایی بار سریع ترین و امن ترین روش ارسال بار است. اما اگر تناژ بار شما بالاست حمل دریایی روش مناسب تری است.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید