X

هزینه ارسال بار و لوازم منزل به مونترال

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار به مونترال

در باربری تهران بار کلیه خدمات باربری بین المللی و حمل بار به خارج از کشور انجام میشود. ارسال بار هوایی به مونترال یکی از این خدمات است. برای دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

کسانی که ساکن شهر مونترال هستند و یا قصد مهاجرت به این شهر زیبا را دارند، می‌توانند از طریق خدمات ارسال لوازم منزل به مونترال، تمامی وسایل، بار و لوازم خود را به این شهر با ایمنی کامل و به سادگی ارسال نمایند. حمل و نقل بین المللی بار و کالا به صورت حرفه‌ای و تخصصی با کمترین هزینه توسط باربری تهران بار انجام می‌گیرد. در ادامه این مطلب راجع به مراحل ارسال بار، روش‌های حمل و ارسال لوازم منزل، بسته بندی اثاث منزل و .. می‌پردازیم.

ارسال لوازم منزل به مونترال

مونترال مرکز تجاری و صنعتی در جنوب غربی کبک (Quebec)است. علی رغم اینکه جمعیت مهاجر و انگلیسی زبان در این شهر بسیار زیاد است اما زبان فرانسه، زبان اصلی این منطقه می‌باشد. در صورتی که می‌خواهید با ارسال لوازم منزل به مونترال، حمل و نقل بین المللی معتبر در زمینه ارسال وسایل و لوازم به مونترال و ارسال بار به مونترال بیشتر آشنا شوید، مطالعه ادامه مطلب را از دست ندهید.

در باربری بین المللی تهران بار، امکان ارسال محصولات به تمام شهرهای کانادا امکان پذیر می باشد. فریت بار به کانادا با بهترین قیمت در تهران بار انجام می شود.

روش‌های ارسال لوازم منزل به مونترال

به منظور ارسال لوازم منزل و بار به مونترال، دو نوع روش دریایی و روش هوایی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

ارسال لوازم منزل به مونترال به صورت دریایی

ارسال بار و لوازم منزل به صورت دریایی از ایران به مونترال با کشتی انجام می‌شود. انواع خدمات مشاوره‌ای به منظور اعلام نرخ ارسال لوازم منزل به صورت دریایی از طریق تماس با کارشناسان مجموعه تهران بار امکان پذیر است.

مدت زمان ارسال بار از طریق دریایی به مونترال یکی از دغدغه‌های افراد است که باید بگوییم بعد از حرکت کشتی، حدودا 60 روز طول می‌کشد تا انتقال بار و لوازم منزل به مونترال انجام گیرد. این مدت زمان بستگی به ترافیک دریایی و میزان تراکم کار در بنادر می‌باشد. شایان ذکر است که پیش از آماده سازی بار برای سوار شدن به کشتی، حدود 2 هفته نیز پروسه بارگیری در ایران طول می‌کشد.

ارسال لوازم منزل به مونترال از طریق هوایی

خدمات حمل هوایی لوازم منزل به مونترال از طریق فریت بار و کارگو انجام می‌گیرد. فریت بار نوعی از ارسال بار است که برای مقاصد شخصی انجام می‌گیرد. در واقع نوعی بار خصوصی محسوب می‌گردد و ماهیت تجاری ندارد.

شرکت تهران بار، کلیه خدمات ارسال لوازم منزل به مونترال از طریق فریت بار را با نهایت سرعت و بهترین کیفیت ارائه می‌دهد. فریت بار یک روش حمل و نقل بین المللی ایمن است که نگرانی‌های مسافران و مهاجران را از بابت حمل بار اضافی برطرف نموده و این امکان را فراهم نموده است تا لوازمی همچون کتاب، اثاثیه منزل، لوازم شخصی و .. در کمال امنیت و با مقرون به صرفه‌ترین قیمت به مونترال ارسال گردد.

مراحل ارسال لوازم منزل به مونترال

مرحله اولیه برای ارسال لوازم به مونترال، تشخیص نوع نیاز مشتری است. تشخیص این امر از طریق بازدید کارشناس بسته بندی لوازم صورت می‌گیرد که کانتینر مورد نیاز مشتری چه اندازه‌ای باید باشد. این امر به صورت رایگان انجام می‌پذیرد.

مرحله دوم ارسال لوازم منزل به مونترال، ارائه فاکتور دقیق مبنی بر هزینه‌های بارگیری، بسته بندی، گمرکی، بندری، عقد قرارداد و.. می‌باشد.

مرحله سوم ارسال لوازم منزل به مونترال، انجام امور بسته بندی، پلمپ، تهیه پک لیست، صدور مدرک بین المللی ارسال بار و.. می‌باشد.

بسته بندی لوازم منزل برای ارسال به مونترال

یکی از مهم‌ترین بخش‌های حمل لوازم منزل به مونترال، بسته بندی صحیح و اصولی می‌باشد به نحوی که در ارسال بار به صورت هوایی و دریایی مشکل و کمترین خسارتی ایجاد نگردد.

لوازم باید در طول مسیر سفر به نحوی بسته بندی و مهار شده باشد که در اثر تکان‌های طول مسیر آسیب نبیند. شرکت تهران بار با سابقه طولانی که در زمینه ارسال بار و بسته بندی به صورت حرفه‌ای و تخصصی به انواع شهرها و کشورها را دارد،  خدمات بسته بندی لوازم منزل برای ارسال بار به مونترال را به بهترین نحو ارائه می‌دهد.

نحوه بسته بندی با توجه نوع ماهیت کالا و هم‌چنین روش حمل بار از طریق دریایی و هوایی انجام می‌گیرد. شایان ذکر است بسته بندی اقلامی همچون پیانو، ویترین، ظروف شکستنی آشپزخانه و.. بر اساس ابعاد و با استانداردهای مخصوص انجام می‌گیرد.

از دیگر خدمات در زمینه فریت بار به کانادا می توان به ارسال لوازم منزل به تورنتو و ارسال بار به ونکوور اشاره نمود.

لیست اقلام ممنوعه برای ارسال بار به مونترال

  • داروها اعم از آنتی بیوتیک‌ها، مواد مخدر، داروهای تجویزی و..
  • کالاهای دفاعی و استراتژیکی همچون مواد رادیواکتیو، مواد هسته‌ای و..
  • سلاح گرم و مهمات و قطعات سلاح گرم
  • کالاهای خطرناک مانند مواد منفجره، انواع سموم خطرناک، زباله‌های خطرناک و..
  • تنباکو و مشابه آن همانند شراب، اسپری فلفل و..


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید