X

ارسال بار به ازمیر | باربری ازمیر ترکیه

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار به ازمیر

حمل بار به ازمیر ترکیه مانند سایر شهرهای ترکیه است.ازمیر ترکیه یکی از شهرهای زیبا و توریستی است.برای حمل بار به ازمیر ترکیه مراحلی وجود دارد که در این مقاله این مراحل را برای شما یادآور میشویم.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال بار به ازمیر و بالعکس(ارسال از ازمیر به ایران)

حمل بار و اثاثیه منزل به ازمیر یکی از مهم ترین تخصص های ما می باشد. شما برای استفاده از این خدمات می توانید با ما تماس بگیرید. تمام خدمات فریت بار به ازمیر به صورت درب به درب انجام می شود. همچنین می توانید برای ارسال بار از ازمیر به ایران و تهران نیز با ما تماس بگیرید. باربری ما در زمینه باربری ترکیه به ایران نیز فعالیت دارد.

باربری ازمیر ترکیه

یکی از خدمات شرکت باربری تهران بار ارسال بار به ازمیر ترکیه میباشد . مسافران، مهاجران و دانشجویانی که قصد مسافرت و مهاجرت به کشور ترکیه را دارند نیاز زیادی به این دارند که بار و لوازم شخصی و لوازم منزل خود را هم به ترکیه فریت نمایندارسال بار به ازمیر یکی از مهمترین خدمات ارسال بار به ترکیه است.

ارسال بار به ازمیر با بهترین قیمت

شهر ازمیر همانطور که گفته شد یکی از توریستی ترین شهرهای ترکیه است و همه ساله مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند به ویژه مسافران ایرانی که به کشور ترکیه بسیار نزدیک می باشند. همچنین خیلی از دانشجویان نیز به دلیل بالا بودن سطح دانشگاههای ترکیه برای ادامه تحصیل در رشته های خاص به آنجا مهاجرت می کنند . از این رو همیشه نیاز دارند تا برخی از لوازم شخصی را با خود به آنجا فریت کنند .

حمل بار به ازمیر ترکیه

خدمات حمل بار به ازمیر ترکیه

شرکت حمل ونقل بیلیک دوزو با سابقه ای طولانی در زمینه حمل و نقل بار هوایی توانسته است . بهترین خدمات را برای مسافرین ارائه نماید : خدمات ما در شرکت حمل و نقل بین المللی تهران بار ترکیه شامل موارد زیر می باشد:

  •  بسته بندی لوازم منزل با استانداردهای روز دنیا
  • فریت بار تجاری به ترکیه
  •  ارسال بار مسافری به تمام شهرهای ترکیه
  •  واردات بار از ترکیه با کیفیت بالا
  •  صادرات هر نوع بار که منع قانونی نداشته باشد.

ارسال بار به وان ترکیه، ارسال بار به استانبول و حمل بار به آنکارا از دیگر خدمات باربری ترکیه است.

مراحل ارسال بار از ایران به ازمیر ترکیه

حمل بار به ازمیر ترکیه مانند سایر شهرهای ترکیه است. ازمیر ترکیه یکی از شهرهای زیبا و توریستی است. برای حمل بار به ازمیر ترکیه مراحلی وجود دارد که در این مقاله این مراحل را برای شما یادآور میشویم.

  1. ابتدا با تماس شما کارشناسان ما بصورت تلفنی یا در صورت تمایل شما به محل آمده و با مشاهده مقدار بار مشاوره تخصصی برای ارسال باربه ترکیه انجام میشود. در این مرحله نوع ماشین برای ارسال بار را مشخص میکنند.
  2. تمایل ما برای انجام مشاوره این است که افراد و مشاوران ما بصورت حضوری این کار را انجام دهند تا دقیقتر بتوانیم شما را کمک کنیم.سپس مقدار کرایه برای ارسال بار به ازمیر ترکیه هم مشخص و به شما اعلام میشود.
  3. پس از آن در صورت تمایل شما افراد ماهر و با تجربه در زمینه بسته بندی بار به محل اعزام میشوند و بارهای شما را به صورت کاملا حرفه ای بسته بندی میکنند.
  4. پس از آنکه محموله و بار به گمرک آورده شد می بایست صاحب کالا که در بارنامه مشخصات او درج شده است برای ترخیص اقدام نماید. در واقع صاحب محموله قبض انبار خود را که نام او در آن درج شده است شخصا و یا از طریق نماینده یا وکیل خود جهت ترخیص کالا به گمرک ارائه میدهد. ترخیص کالا مجموعه فرآیندهایی است که زیرنظر گمرک انجام می شود و عوارضی بابت ترخیص از صاحب بار دریافت می شود که در واقع این عوارض به دولت تعلق دارد.

از دیگر خدمات حمل بار بین المللی در باربری تهران بار ترکیه، می توان به حمل بار به آلمان و فریت بار به کانادا اشاره نمود.

بسته بندی بار برای ارسال به ازمیر ترکیه

ترخیص کالا برای مالکین خصوصی که قصد ارسال بار به ازمیر ترکیه را دارند، به چه صورت است؟

در صورتیکه صاحب کالا شخص یا شرکتی باشد که دارای کارت بازرگانی است, جهت ترخیص کالا می تواند شخص دیگری را که دارای کارت حق العمل کاری است برای ترخیص کالا از گمرک معرفی کند که در اینصورت شخص معرفی شده باید هم کارت بازرگانی و هم کارت حق العمل کاری معتبر باشد.
یکی از اصلی ترین موارد جهت ترخیص کالا و انجام تشریفات آن داشتن مهارت و تجربه ی مفید است چراکه بدون داشتن آگاهی از قوانین و مقررات گمرکی شخص یا اشخاص قطعا با مشکلاتی مواجه خواهند شد.
در مرحله بعد بار و وسایل منزل شما با ماشین های مخصوص حمل بار به گمرک غرب ارسال میشود.در گمرک کارهای مربوط به ترخیص کالا و صدور بارنامه انجام میشود.بعد از انجام کارهای مربوط به گمرک و صدور بار نامه بارها با ترانزیت های مسقف به ازمیر ترکیه فرستاده میشود.

شهر ازمیر ترکیه

اِزمیر (به ترکی استانبولی: İzmir) یکی از شهرهای ترکیه است. ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه بعد از استانبول و آنکارا از لحاظ بزرگی و دارای موقعیت ممتاز به عنوان شهری تجاری، صنعتی و بندری. جمعیت آن طبق آخرین سرشماری در سال ۲۰۰۸ میلادی ۳٫۷۳۹٫۳۵۳ نفر می‌باشد. این شهر در ساحل دریای اژه قرار دارد. همه ساله ازمیر میزبان تعداد زیادی نمایشگاه و کنگره‌های مختلف صنعتی، تجاری و علمی است.

دانشگاه‌های معتبری در این شهر وجود دارد که بارزترین آنها دانشگاه اژه و دانشگاه دوکوز ایلول هستند. ازمیر یکی از جاذبه‌های توریستی ترکیه نیز به حساب می‌آید. سراسر جنوب ازمیر دارای سواحل زیبای ماسه‌ای، آثار تاریخی متعدد از دوره‌های پیشین همانند شهر تاریخی افس یکی از بزرگترین و زیباترین شهرهای باستانی در دنیا و آبهای معدنی در سواحل چشمه و … همه ساله شمار زیادی توریست علاقه‌مند به دریا و آثار تاریخی را به خود جلب می‌نماید. کلمه ازمیر در گویش قدیمی لین Smurne و زبان آتنی قدیم Smyrna نوشته می‌شد. اکنون نیز یونانیها این شهر را بنام Simirni می‌شناسند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید