X

ارسال بار به ونکوور | حمل لوازم منزل | استعلام هزینه

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار به ونکوور

ارسال بار به ونکوور از خدماتی است که برای انجام حتما باید از یک شرکت معتبر بین المللی کمک بگیرید. در باربری تهران بار امکان ارسال بار به تمام شهرها امکان پذیر می باشد.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال لوازم منزل به ونکوور یکی از رایج‌ترین اقدامات مسافران و کسانی است که قصد مهاجرت به شهر ونکوور را دارند. با توجه به اینکه شهر ونکوور امکانات تحصیلی و شغلی بسیاری را فراهم نموده است، مقصد و انتخاب بسیاری از ایرانیان به ویژه افراد تحصیل کرده می‌باشد.

خدمات مشاوره‌ای باربری تهران بار شامل هزینه ارسال بار به ونکوور، نرخ حمل دریایی و حمل هوایی و.. می‌باشد تا مشتریانی که قصد ارسال بار و لوازم منزل به این شهر را دارند در شرایط بهتری بتوانند تصمیم گیری کنند.

برای استفاده از خدمات حمل بار و لوازم منزل به ونکوور و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ارسال بار به ونکوور

شهر ونکوور یکی از سه شهر ممتاز در دنیا است که سالانه مهاجرین بسیاری را پذیرا می‌باشد. این شهر دارای آب و هوای متعادل و جاذبه‌های گردشگری بسیاری است همچون پارک‌ها، باغ وحش، مناظر دیدنی، موزه‌های هنری و..

ارسال بار به ونکوور و حمل و نقل بین المللی لوازم منزل توسط مجموعه تهران بار با ایمنی بالا و کمترین آسیب انجام می‌شود.

از جمله موارد رایجی که به ونکوور ارسال می‌گردد عبارت است از:

  • ارسال مبلمان به ونکوور
  • ارسال فرش و تابلو فرش به ونکوور
  • ارسال صنایع دستی به ونکوور
  • ارسال لوازم و بار تجاری به ونکوور

از دیگر خدمات در زمینه باربری کانادا می توان به این موارد اشاره نمود:

ارسال بار به مونترال، ارسال بار به تورنتو

روش‌های ارسال بار به ونکوور

ارسال بار به ونکوور از دو طریق هوایی و دریایی انجام می‌گیرد و بارها با کمترین و مقرون به صرفه‌ترین قیمت ارسال می‌گردد.

حمل و نقل بین المللی بار، کالا و لوازم منزل به صورت همه روزه و تخصصی توسط باربری تهران بار اجرا می‌گردد که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید. برای فریت بار به کانادا و سایر شهرها با باربری تهران بار تماس بگیرید. در این مجموعه خدمات حمل بار بسیار سریع و با قیمت ارزان انجام می شود.

روش هوایی ارسال بار به ونکوور

یکی از روش‌های ارسال لوازم منزل به ونکوور، از طریق حمل و نقل هوایی می‌باشد. این روش یکی از سریع‌ترین روش‌های ارسال بار و باربری است که انواع لوازم کوچک و بزرگ را در کوتاه‌ترین زمان ارسال می‌دارد.

ارائه خدمات فریت بار به ونکوور به منظور ارسال بارهای شخصی و لوازم با حجم کم انجام می‌گیرد. خدمات کارگو برای ارسال بارهای تجاری، صادرات و واردات و لوازم بزرگ و اساسی انجام می‌گیرد. ارسال بار هوایی بهترین و سریع ترین روش ارسال بار به کاناداست.

روش ارسال بار به صورت دریایی به ونکوور

از دیگر روش‌های ارسال بار به ونکوور، روش حمل و نقل دریایی می‌باشد. در این روش ابتدا بار و لوازم به یکی از بنادر ارسال می‌شود و سپس از طریق کانتینرها با کشتی‌های باری به ونکوور ارسال می‌گردد.

هزینه ارسال بار و لوازم به روش دریایی به نسبت روش هوایی، کمتر است اما در مقابل مدت زمان بیشتری طول می‌کشد تا بار و وسایل به مقصد برسد.

هزینه ارسال بار از ایران به ونکوور

هزینه باربری و ارسال بار از مهم‌ترین دغدغه‌های کسانی است که قصد حمل و نقل بین المللی بار را دارند. در ارسال بار به ونکوور، میزان هزینه ارسال با توجه به نوع بار، وزن و نحوه ارسال تعیین می‌شود. برای استعلام قیمت و هزینه ارسال لوازم منزل به ونکوور می‌توانید با کارشناسان مجموعه تهران بار در ارتباط باشید و بهترین خدمات ارسال بار با قیمت مناسب را با این مجموعه تجربه نمایید. 

مراحل ارسال بار به ونکوور

مرحله اولیه برای ارسال لوازم به ونکوور، تشخیص نیاز و هدف مشتری است. تشخیص این امر از طریق بازدید کارشناس بسته بندی لوازم صورت می‌گیرد که چه تعداد کانتینر مورد نیاز مشتری می‌باشد و با چه اندازه‌ای رفع نیاز می‌شود. این امر به صورت رایگان انجام می‌پذیرد.

مرحله دوم ارسال لوازم منزل به ونکوور، ارائه فاکتور دقیق مبنی بر هزینه‌های بارگیری، بسته بندی، گمرکی، بندری، عقد قرارداد و.. می‌باشد.

مرحله سوم ارسال لوازم منزل به ونکوور، انجام امور بسته بندی، پلمپ، تهیه پک لیست، صدور مدرک بین المللی ارسال بار و.. می‌باشد.

ارسال مواد غذایی به ونکوور

ارسال مواد غذایی به ونکوور جزو اقداماتی است که مجموعه تهران بار به مشتریان ارائه می‌دهد. ارسال اصولی و استاندارد مواد غذایی، کالاهای فاسد شدنی، مواد خوراکی دارای تاریخ انقضای کم و دیگر مواد و کالاها همچون چای به مشتریان عرضه می‌گردد.

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل برای ارسال به ونکوور

بسته بندی حرفه‌ای و اصولی، اساسی‌ترین بخش ارسال به ونکوور است که لازم است توسط یک مجموعه‌ای که دارای تخصص کافی در این زمینه می‌باشد، انجام گیرد.

شایان ذکر است که بسته بندی بر اساس نوع ماهیت لوازم و نحوه ارسال بار انجام می‌گیرد تا کم‌ترین آسیب به وسایل وارد نشود. بسته بندی اقلام و لوازمی همانند پیانو، شیشه‌های رو میزی، ویترین، لوازم شکستنی در آشپزخانه باید توسط یک تیم آموزش دیده و ماهر انجام گیرد که در طی مسیر به واسطه تکان‌های زیاد آثار تخریب و یا صدامه‌ای بر جای نماند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید