X

ارسال بار و لوازم منزل به دبی امارات با قیمت مناسب + حمل سریع بار

02144762571 تلفن تماس:
ارسال لوازم منزل به دبی امارات

ارسال بار و لوازم منزل به امارات، دبی با قیمت مناسب + حمل بار سریع به همراه بیمه نامه و بار نامه معتبر بین المللی.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

اگر جزو افرادی هستید، که قصد مهاجرت به دبی را دارید، و یا این که قصد ارسال کالاهای تجاری و شخصی خود را به امارات دارید، ممکن است، این سوال برای شما پیش بیاید، که بهترین راه حل برای ارسال لوازم و یا کالای تجاری به دبی چیست؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، که مجموعه باربری بین المللی ما یکی از ارائه دهندگان خدمات بار هوایی می باشد، و این امکان را برای شما فراهم کرده است، تا بتوانید لوازم و بارهای مد نظر خود را به دو صورت تجاری و فریت بار به دبی را با بهترین سرویس و با قیمت مناسب ارسال کنید. در ادامه به بررسی تمام نکات در مورد ارسال لوازم به دبی، هزینه ارسال لوازم منزل به دبی و... خواهیم پرداخت.

هزینه ارسال لوازم منزل به دبی

در مورد فاکتورهای تأثیرگذار در تعیین هزینه ارسال لوازم منزل به دبی باید بگوییم، که عوامل مختلفی اعم از اندازه و وزن بار، نوع مسیری انتخابی برای ارسال بار (دریایی یا هوایی)، هزینه بسته بندی، بیمه، گمرک و ترخیص کالا، هزینه های باربری، دریافت مجوزها، قیمت روز درهم (واحد پول دبی) و... در تعیین تعرفه ارسال تأثیرگذار می باشد.

از دیگر خدمات در این مجموعه می توان به این موارد اشاره نمود:

ارسال بار به ترکیه، فریت بار به کانادا، ارسال بار به قبرس، ارسال لوازم منزل به عراق

روش‌ های ارسال بار به دبی

اگر جزو افرادی هستید، که می خواهید بارهای مد نظر شما در کوتاه ترین زمان ممکن به مقصد ارسال شوند، در این موارد بهتر است، روش هوایی را برای ارسال بارهای خود انتخاب کنید.در این روش تمامی استانداردهای مورد نیاز برای سالم رسیدن وسایل شما به مقصد در نظر گرفته می شود. مواردی که باید به آن توجه داشته باشید، شامل وزن، حجم و ابعاد بار می باشد. روش دیگری هم برای ارسال وجود دارد، ولی باید بگوییم، که انتخاب روش دریایی برای ارسال بار برای شما هزینه ی کمتری را به نسبت روش هوایی خواهد داشت و مدت زمانی که طول می کشد، بار به مقصد برسد، طولانی تر می باشد.

نتخاب این روش برای جا به جایی به شما کمک می کند، تا بتوانید وسایل بزرگ و پرحجم مانند مبلمان، وسایل و... را برای ارسال انتخاب نمایید. تا اینجا به بررسی روش های ارسال بار پرداختیم. برای این که بتوانید بهترین روش برای ارسال انتخاب کنید، توصیه می کنیم، از شرکت های معتبری که در این زمینه در حال فعالیت هستند، کمک بگیرید. شرکت بین المللی تهران بار به شما کمک می کند، تا بعد از طی مراحل اخذ مجوزهای لازم و گمرکی لوازم مد نظر خود را به دبی ارسال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قوانین ارسال لوازم به دبی با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

ارسال لوازم منزل به دبی

ارسال بار هوایی به دبی

همان طور که قبل تر هم به این موضوع اشاره کردیم، ارسال بار هوایی به دبی به نسبت روش دریایی به زمان کوتاه تری نیاز دارد، و گزینه ی مناسبی برای افرادی می باشد، که نگران تحویل به موقع محموله خود هستند. 4 خط هوایی قشم ایر، ایران ایر، ماهان و خط هوایی امارات در ایران می باشند، که می توانند لوازم مد نظر شما را به صورت مستقیم به فرودگاه DXB دبی حمل کنند. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که بیشتر شرکت های هواپیمایی، به مسافران اجازه حمل بار، بیش از 30 کیلوگرم را نمی دهند. پس شما نمی توانید بارهای اضافه را به همراه داشته باشید.

ارسال بار دریایی به دبی

در بیشتر موارد بارهای شما به صورت دریایی و داخل کانتینرهای به دبی ارسال می شود. انتخاب این روش گزینه ی مناسبی و به صرفه تری می باشد. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که انتخاب این روش زمانی توصیه می شود، که حجم بارها بالای 2 تن باشد. مهم ترین و بزرگترین بندر امارات جبل علی می باشد که اکثر بارهای دریایی از ایران به این بندر می رود.

نکات مهم در مورد ارسال لوازم به دبی

برای ارسال بار به امارات باید این موارد را رعایت نمایید:

 • اندازگیری، تعیین وزن و ابعاد بار: قبل از ارسال باید وزن بارهای خود را اندازه گیری کنید، و بعد از آن بار به شرکت حمل و نقل باربری تحویل دهید.
 • انتخاب بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی: برای پیدا کردن شرکت معتبر می توانید از افراد دیگری که در این زمینه فعالیت دارند، کمک بگیرید.
 • بسته بندی درست و اصولی بار: برای این که نگران آسیب دیدن وسایل خود نباشید، باید از باربری هایی که در این زمینه در حال فعالیت هستند، کمک بگیرید. این باربری افراد متخصص را برای انجام بسته بندی به محل اعزام می کنند.
 • فراهم کردن مدارک مورد نیاز: اصل بارنامه
 • لیست بسته بندی
 • کپی پاسپورت با مهر ویزای اقامت معتبر در دبی
 • طی کردن مراحل گمرکی و جواز بار : طی کردن این مرحله به عنوان یکی از مهم ترین مراحل مربوط به ارسال بار می باشد. روند دریافت جواز بار هم باید توسط خود مالک بار و یا شرکت های حمل و نقل دریافت شود. مراحل دریافت جزو به شرح زیر می باشد.
 • پر کردن فرم ارسال بار (اطلاعات مسافر و بار)
 • پر کردن لیست محتویات بار (جزئیات کالا و بسته ها)
 • بعد از این که ارزیاب گمرک بار و لیست بارها را بررسی و تایید که کالاهای مربوط داخل بسته بندی ها وجود ندارد، آن را مهر و تایید می کند، و بار شما را وارد سالن فریت خواهد شد.
 • اندازه گیری وزن بار و تحویل یک رسید توزین
 •  تحویل رسید توزین و پرداخت هزینه باسکول به بخش مالی و دریافت دو قبض توزین و یک صورت حساب فروش کالا.
 • حال در این مرحله باید تمام مدارک را به قسمت پذیرش ببریم، تا برگه جواز صادر شود.
 • بعد از دریافت دو برگه جواز باید به ارزیاب مراجعه کنید، تا هر دو برگه مهر شود.
 • تحویل یک نسخه از برگه جواز به دایره فریت
 • جواز امضا شده توسط ارزیاب را به قسمت درب خروج برده و در آن جا بعد از چک کردن نهایی عدل بندی، مهر و امضای نهایی را بگیرید.
 • بعد از اتمام مراحل ذکر شده باید به شرکت حمل بار هوایی مراجعه کنید، تا بارنامه صادر شود.
 • بارنامه را باید همراه با برگه جواز، برگه توزین و تگ ها به قسمت حراست ببرید تا ثبت شود.
 • به واحد مالی مراجعه و برگه های توزین را مهر کنید.

ارسال بار به امارات

در مورد شهر دبی بیشتر بدانید.

دبی به عنوان یکی از بزرگترین شهر کشور امارات می باشد، که برخی از افراد به این شهر لقب عروس خلیج فارس را داده اند. مدرن بودن این شهر از تمام جوانب باعث شده است، تا این شهر در جمع شهرهای گران و لاکچری جهان قرار بگیرد. این شهر در بخش جنوبی ایران و شبه جزیره عربستان، از شمال با شارجه و از جنوب شرقی با عمان هم مرز می باشد، و توانسته است بهترین و مهیج ترین جاذبه های گردشگری خاورمیانه را در خود جای دهد.

در مورد اقتصاد شهر دبی هم باید بگوییم، که رشد این شهر با صنعت نفت آغاز شده است و به خاطر صنعت توریسم و سیاحت باعث شده است، تا توسعه ی این شهر بیشتر شود. پس به طور کلی می توان گفت، که امروزه گردشگری سهم بزرگی از درآمدزایی این شهر را برعهده دارد. در مورد فرودگاه بین المللی دبی هم باید بگوییم، که پروازهای مستقیمی به اکثر شهرهای و کشورهای دنیا دارد. پس این شهر می تواند مقصد گردشگری، سرمایه گذاری، ادامه زندگی، کار و... بسیاری از افراد باشد.
پس اگر قصد ارسال بار به این شهر را دارید، در اختیار داشتن مدارکی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، ضروری می باشد. مدارک های مورد نیاز برای ارسال بار به دبی شامل اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده، اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده، آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی، Zip Code گیرنده و شماره تلفن، پکینگ لیست می باشد.

برای ارسال بار و لوازم منزل به دبی امارات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.


 • حمل بار به دبی به چه روشهایی انجام می‌شود؟

  برای ارسال بار به دبی میتوانید از روش زمینی، هوایی و دریایی استفاده نمایید.

 • هزینه ارسال لوازم منزل به دبی چقدر است؟

  هزینه ارسال بار و لوازم منزل به دبی، به میزان بار و نوع حمل آن بستگی دارد. برای استعلام هزینه ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • امکان ارسال بار از دبی به ایران وجود دارد؟

  باربری ما تنها در زمینه ارسال بار از ایران به امارات فعالیت دارد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • محسن حسن خانی
  ارسال بار به دبی چند روز طول میکشه؟
  • مدیر سایت

   اگر ارسال بار به صورت هوایی انجام شود بین 3 تا 4 روز و اگر از طریق دریایی برای ارسال بار اقدام نمایید حداقل 10 روز زمان لازم است.

تماس بگیرید