X

ارسال بار و لوازم منزل به تورنتو کانادا + استعلام هزینه حمل بار

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار به تورنتو کانادا

ارسال بار و لوازم منزل به تورنتو از خدماتی است که نیاز به تجربه بالایی دارد. این خدمات را باید به شرکت‌های معتبر باربری بین المللی بسپارید تا به بهترین وجه خدمات ارسال بار انجام شود.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال لوازم منزل به تورنتو از دیگر خدمات ارائه شده در باربری بین المللی تهران بار می باشد، که شما می توانید از این خدمات استفاده کنید. اگر قصد مهاجرت و یا ارسال برخی از کالاها را به شهر تورنتو دارید، می توانید از خدمات حمل بار بین المللی استفاده کنید. برای این که بتوانید بدون دردسر وسایل خود را به این شهر ارسال کنید، با همراه باشید، تا اطلاعاتی را در مورد نحوه ی ارسال بار، هزینه ارسال بار به تورنتو و... در اختیارتان قرار دهیم.

برای استفاده از خدمات فریت بار به کانادا با باربری تهران بار تماس بگیرید.

فریت بار به تورنتو

فریت بار به تورنتو در هر حجم و اندازه ای از باربری فرودگاه امام با مناسب ترین قیمت ها به شهر تورنتو ارسال خواهد شد. شرکت حمل و نقل باربری تهران بار به شما کمک می کند، تا بتوانید اضافه بار مسافران، لوازم منزل و یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا تورنتو کانادا بدون آسیب و سالم به مقصد ارسال کنید. ارسال بار از تهران به تورنتو را به پرسنل مجرب ما بسپارید.

حمل وسایل منزل به تورنتو

نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که هزینه ی ارسال بار با کشتی کمتر از هواپیما می باشد، پس اگر برای ارسال بار، فوریتی وجود ندارد، می توانید بارهای خود را از طریق کشتی ارسال کنید تا هزینه کمتری را پرداخت کنید. وسایلی که امکان ارسال آن به شهر تورنتو وجود دارد، شامل مبلمان منزل، لوازم خانگی و کالاهای الکترونیکی، لباس، کیف، کفش، زیورآلات و سایر وسایل شخصی، فرش و وسایل دکوری، کامپیوترهای شخصی، کتاب ها، آلات موسیقی، ابزار سرگرمی و سایر موارد سرگرمی می باشد. در مورد کالاهای ممنوعه هم باید بگوییم، که شامل میوه تازه، هیزم، بیشتر تسلیحات (تیزر، بند برنجی و اسپری فلفل)، چاقوهای خاص، هر وسیله کمپینگ که کاملاً تمیز و عاری از آفات یا خاک نباشد می باشند.

خدماتی ارسال لوازم منزل به تورنتو، به این صورت می باشد، که بعد از انجام بررسی های لازم افراد متخصص و کاربلد را برای بسته بندی درست و اصولی به منزل شما اعزام می شوند، تا هنگام جا به جایی با مشکل رو به رو نشوید، و بعد از انجام امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا و جهت حمل بار شما به تورنتو انجام خواهد شد.

بارهایی که امکان ارسال به شهر تورنتو را دارند، به شرح زیر می باشد.

 • بسته بندی درست و حرفه ای بار جهت فریت بار به شهر تورنتو
 • فریت بار اضافه بار مسافری به تورنتو
 • فریت بار لوازم منزل به شهر تورنتو
 • فریت بار تجاری به تورنتو

هزینه ارسال بار به تورنتو

هزینه ارسال بار به تورنتو با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از وزن بار، ابعاد بار، شهر محل ارسال بار و… تعیین خواهد شد. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که هر چقدر وزن بارهای شما برای ارسال سنگین تر باشد، باید هزینه ی بیشتری را برای ارسال پرداخت کنید. برای این که بتوانید از تعرفه ی ارسال بار اطلاع پیدا کنید، کافیست، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، و بعد از دریافت مشاوره نسبت به ارسال بارهای خود اقدام کنید.

در مورد روش های ارسال بار هم باید بگوییم، که ارسال بار به تورنتو از دو روش هوایی و دریایی انجام می شود. زمانی از روش هوایی استفاده می شود، که قرار است، اضافه بار مسافری و یا بارهای تجاری با وزن و حجم کمتر را به این شهر ارسال کنید. با توجه به این که انتخاب این روش به این شما کمک می کند، تا در کوتاه ترین زمان بارهای خود را ارسال کنید، ولی در عوض باید هزینه ی بیشتری را برای ارسال پرداخت کنید.
برای حمل بار به صورت دریایی هم باید بگوییم، که به دو صورت کانتینر دربست یا حمل خرده بار انجام می شود. در صورتی که وزن بارهای مد نظر شما بیش از اندازه باشد، باید برای ارسال روش کانتینر دربست انتخاب شود، ولی در مواردی که وزن و حجم به حدی باشد که فقط بخشی از کانتینر را پر کند می توانید از روش ارسال خرده بار استفاده کنید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال لوازم به تورنتو

 • آماده کردن مدارک مورد نیاز برای ارسال بارهای شخصی 
 • مدارک شناسایی، کارت ملی و پاسپورت شخص ارسال کننده و دریافت کننده بار در کشور مبداء و مقصد
 • آدرس، شماره تلفن و ایمیل شخص ارسال کننده و دریافت کننده بار
 • دریافت مجوزهای بین المللی ارسال در صورت لزوم
 • آماده کردن لیستی از بارهای ارسالی
 • اصل و کپی بارنامه صادر شده

از دیگر خدمات در زمینه باربری کانادا می توان به ارسال بار به مونترال و ارسال بار به ونکوور اشاره نمود.

روش‌های ارسال لوازم منزل تورنتو

برای ارسال بار به تورنتو می‌توان از روشهای مختلفی استفاده نمود: این روش‌ها عبارتند از:

روش هوایی

در حمل و نقل هوایی از هواپیما برای ارسال بارها استفاده می شود، و برای ارسال بار به مقصد به زمانی حدودی 5 تا 10 روز کاری نیاز است. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که وزن بار شما بین 45 تا 200 کیلوگرم باشد، و باید در کوتاه ترین زمان به مقصد ارسال شود، بهترین گزینه روش هوایی می باشد.

روش دریایی

در روش دریایی بارهای به شهرهای بندری توسط کشتی ارسال خواهد شد. مدت زمانی که طول می کشد، که بار به مقصد برسد، 4 تا 7 روز کاری می باشد. در صورتی که مقصد ارسال بار شما یکی از شهرهای بندری مانند، تورنتو، مونترال، ونکوور، کالگری، نیوبرانزویک و… باشد، انتخاب روش دریایی گزینه ی مناسبی می باشد.

نکات مهم برای ارسال لوازم منزل به تورنتو

 • مدت زمانی که طول می کشد، بار شما در مقصد تحویل داده شود، بین 4 تا 6 روز می باشد.
 • ارسال بار به دیگر شهرهای  کانادا مانند سیدنی، ملبورن، بریزبین، آدلاید، پرت و کانبرا نیز وجود دارد.
 • امکان ارسال فرش، خشکبار و زعفران نیز وجود دارد.
 • کپی بلیط و پاسپورت فرستنده یا گیرنده برای ارسال بار ضروری می باشد.
 • صدور بیمه نامه معتبر از طرف ایرلاین مربوطه برای ارسال بار
 • امکان ارسال عطر، ادکلن، اسپری، شامپو، مواد آرایشی، سرکه، ترشی جات، مایعات، چسب، لاک و باطری ممنوع می باشد.

بسته بندی بار به صورت صحیح به حرفه ای

بعد از ثبت درخواست برای ارسال بار از طرف شرکت های باربری افرادی به محل مد نظر اعزام می شوند، تا بعد از برآورد هزینه و انتخاب روش حمل بسته بندی بارهای شما را انجام دهند، تا حین جا به جایی دچار آسیب و خسارت نشوند. برای بسته بندی اصولی از بهترین تجهیزات اعم از کارتن های مخصوص فریت بار، نایلون های حباب دار ضخیم، کاغذهای ضربه گیر نرم و... استفاده می شود، تا از آسیب دیدن وسایل محافظت شود.

در مورد شهر تورنتو بیشتر بدانید.

تورنتو به عنوان یکی از پرجمعیت ترین شهرهای کشور کانادا محسوب می شود، که مقصد بسیاری از ایرانیان برای مراودات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی می باشد. پس اگر ارسال بار به این شهر را دارید، مجموعه ی تهران بار به شما کمک می کند، تا مراحل مربوط به بسته بندی بار، فریت بار به شهر تورنتو را بدون دردسر و با پرداخت هزینه ی مناسب انجام دهید. فرودگاه پیرسون شهر تورنتو به عنوان مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به کانادا از طریق فریت بار توسط این مرکز انجام می‌گیرد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید