X

حمل بار از استانبول به تهران + استعلام هزینه

02144762571 تلفن تماس:
باربری استانبول به تهران

ما در باربری استانبول به تهران بهترین خدمات حمل بار را به شما ارائه خواهیم داد. ارسال بار از استانبول به تهران از طریق هوایی، زمینی و حتی به صورت ارسال خرده بار انجام می شود. برای دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه ها، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال بار به استانبول به صورت زمینی

ارسال بار از استانبول به تهران

حمل بار از استانبول به تهران از پردردسرترین کارها برای اسباب کشی است. ما در باربری ترکیه تلاش میکنیم این سختی ها برای شما آسان و بدون دردسر انجام شود. از مناطق مهم و پر درخواست برای ارسال بار می توان به مناطق: ببک، مال تپه، بلیکدوزو، اسنیورت، کادیکوی، پندیک، بشیکتاش و لونت اشاره داشت. برای استفاده از خدمات باربری از استانبول به تهران و خرید ملک در استانبول با ما تماس بگیرید.

باربری استانبول به تهران یکی دیگر از خدمات در نظر گرفته شده توسط باربری تهران بار ترکیه می باشد که شما می توانید برای ارسال بارهای خود از استانبول به تهران از این طریق اقدام کنید. 

باربری استانبول به تهران

باربری استانبول به تهران به صورت تخصصی و حرفه ای توسط همکاران ما در باربری تهران بار انجام می شود. در این باربری از بهترین تجهیزات مورد نیاز برای ارسال بار استفاده می شود و امکان ارسال انواع محموله و کالای مد نظر مشتریان توسط این باربری برای شما فراهم شده است. ارائه ی خدمات در این مجموعه به صورت همه روزه و شبانه روزی انجام می شود.
مسئله ی مهمی که در این مورد وجود دارد این است که روش های ارسال بار از استانبول به ایران با توجه به نوع بار انتخاب می شود و کارشناسان مجموعه با انجام بررسی های مورد نیاز بهترین روش را برای حمل بار انتخاب خواهند کرد.
برای این که افراد نگران آسیب دیدن بارهای خود حین ارسال نباشند شرکت باربری باید شرایط زیر را دارا باشد.

 • صدور مجوز باربری بین المللی
 • صدور بیمه نامه
 • انتخاب بهترین ماشین های حمل بار به خارج از کشور 
 • انتخاب رانندگان ماهر و باتجربه با توجه به قوانین حمل بار به خارج از کشور
 • انتخاب کارگران ماهر و باتجربه برای انجام مراحل بسته بندی، بارگیری و تخلیه بار
 • مدیریت انجام کارهای ترخیص بار و گمرکی

بررسی شرایط حمل بار از استانبول به تهران

حمل اثاثیه منزل از استانبول به تهران را به باربری ترکیه بسپارید. همکاران ما در باربری تهران بار ترکیه آماده خدمات رسانی به کسانی هستند که قصد ارسال بار به ترکیه دارند.
از آنجایی که مسافت برای حمل بار بسیار زیار است باید حمل به گونه ای صورت گیرد که کمترین صدمه به بارها و وسایل برسد. ما در باربری استانبول با کیفیت ترین خدمات را به شما عرضه میداریم. همچنین افراد مجرب و متعهد که در باربری ترکیه ما را یاری میکنند در بسیاری از موارد مانند کارهای ترخیص کالا و بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه نیز کمک رسان کسانی هستند که قصد اسباب کشی به استانبول را دارند.
برای یک اسباب کشی راحت و بدون دغدغه به باربری ترکیه اعتماد کنید و قبل از هر اقدامی با ما تماس بگیرید.

از دیگر خدمات ما در باربری بین المللی تهران بار حمل بار به کانادا و فریت بار به آلمان می باشد.

عوامل موثر بر روی هزینه ارسال بار از استانبول به ایران

یکی از اساسی ترین و مهمترین سوال ها برای ارسال اثاثیه منزل از استانبول به ایران این است که هزینه حمل اثاثیه منزل و دیگر بارها چقدر است؟
با اینکه هزینه ارسال اثاثیه به استانبول به فاکتورهای مختلفی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهر محل ارسال بار و … بستگی دارد، با این حال برای اعلام دقیق هزینه ها، کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند. با این حال اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به محل اثاثیه منزل وجود نداشته باشد هم ، جای نگرانی نیست.
نکته: اگر شما در شهرستان هستید و قصد ارسال اثاثیه منزل به استانبول را دارید، می توانید با ارسال تصاویر مختلف از اثاثیه و اعلام وزن حدودی وسایل به کارشناسان، یک برآورد کلی از هزینه حمل اثاثیه منزل خود انجام دهید.

هزینه حمل بار به استانبول

از عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه باربری استانبول به ایران می توان به این موارد اشاره نمود:

 • نوع روش حمل بار (هوایی و زمینی)
 •  وزن و حجم بار
 •  صدور بیمه نامه
 • نوع شرکت‌ هواپیمایی برای حمل بار
 •  هزینه‌ های گمرک و ترخیص بار

محاسبه ی هزینه باربری استانبول به تهران در ارسال هوایی و زمینی متفاوت است. برای استعلام تعرفه های حمل بار کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل از استانبول به تهران 

اگر قصد اسباب کشی از استانبول به ایران را دارید برای ارسال اثاث و کالا از استانبول به ایران از کامیونت های مسقف استفاده می شود. روش هایی که برای ارسال اثاثیه و حمل بار وجود دارد شامل روش حمل دربستی و روش حمل بار به صورت خرده بار می باشد.
در روش حمل بار دربستی نیاز است تا با توجه به وزن و ابعادی که بار شما دارد از یک کامیونت و یا تریلی برای ارسال بار استفاده شود. بعد از انجام مراحل بارگیری محموله در استانبول و بعد از پلمپ بار در گمرک برای ارسال آماده می شود. این روش جزو ایمن ترین روش ها برای حمل بار می باشد.
در مورد ارسال بار به صورت خرده بار باید بگوییم که نیاز است یک کامیونت یا تریلی اثاثیه و لوازم که در نقاط مختلف استانبول یا حتی شهرهای کناری آن در مسیر بارگیری کرده به سمت ایران حرکت کند. هزینه ی حمل بار به این روش کمتر می باشد ولی سرعت تحویل محموله بیشتر می باشد.
نکات مهمی که در مورد ارسال وسایل منزل از استانبول به تهران باید به آن ها توجه شود.

 • بسته‌ بندی وسایل و اثاثیه به صورت تخصصی و حرفه‌ ای با استفاده از بهترین تجهیزات
 • نیاز است تا صاحب بار به همراه مدارک در گمرک مبدا و مقصد حضور داشته باشد.
 • هزینه ی مربوط به گمرک مبدا و مقصد با صاحب بار می باشد.
 • نیاز است تا بار در گمرک مبدا در استانبول دریافت و در گمرک مقصد در استانبول تحویل داده شود.
   

خدمات باربری از استانبول به تهران ارائه شده در تهران بار

روش‌ هایی که برای ارسال بار از استانبول به تهران در نظر گرفته شده شامل حمل و نقل هوایی و زمینی می باشد. با توجه به این مورد که ایران با کشور ترکیه دارای مرزهای زمینی می باشد امکان ارسال بار به صورت زمینی فراهم شده است. انتخاب هر یک با توجه به وزن و ابعاد بار تعیین می شود. توجه داشته باشید اگر مسافر هستید و قصد دارید بار را دارید بهترین روش برای شما فریت بار است.
در مورد مدت زمانی که طول می کشد بار در مقصد تحویل داده شود باید بگوییم که در حمل زمینی 7 تا 10 روز و در حمل هوایی 3 تا 4 روز می باشد.

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد.
 2. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده ما قرار می دهند . ما با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 3.  پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. باربری استانبول این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 4.   در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به استانبول : باربری ترکیه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه باری برای ارسال بار به استانبول ترکیه را بر عهده میگیرد. 

برای این که برای ارسال بار با مشکل روبرو نشوید در مورد کالاهای ممنوعه با اطلاعاتی داشته باشید.

لیست کالاهای ممنوع شامل موارد زیر است.

 • دخانیات
 • اسلحه‌ های سرد و گرم
 • اجناس با پوست چرم
 • مشروبات الکلی
 • ارسال حیوانات زنده
 • ادویه جات
 • اقلام خوراکی
 • دارو
   

بسته بندی بار برای ارسال به استانبول

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به استانبول به آن ها آسیب وارد شود.  ما در باربری ترکیه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر استانبول را داشته اند ارئه نموده است. 
بسته بندی بار باید به گونه ای باشد که از تکان خوردن و حرکت بار در داخل بسته جلوگیری شود. برای بسته بندی لوازم شکستنی مانند ظروف آشپزخانه بهتر است از چندین نایلون حباب دار استفاده نمایید و فضای باقی مانده در داخل کارتن را با یونولیت بپوشانید.
بسته بندی کالاهای خطرناک باید طبق قانون و شرایط خاص انجام شود. برای بسته بندی کالاهای حجیم مانند مبلمان از نایلون حباب دار و چند لایه فوم استفاده می شود، بدین ترتیب از آسیب دیدن محموله ارسالی جلوگیری خواهد شد.

بسته بندی بار برای ارسال به استانبول

ارسال بار به استانبول با هزینه مناسب

 برای استفاده از خدمات ارسال بار از ترکیه به ایران با ما تماس بگیرید.

 

شهر استانبول ترکیه

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار از استانبول به تهران

مدارکی که نیاز است برای ارسال بار از استانبول به تهران به همراه داشته باشید شامل مدارک باربری استانبول به تهران، آدرس گیرنده، آدرس فرستنده، کارت ملی فرستنده، کارت ملی گیرنده، اصل پاسپورت می باشد.
مدارکی که بعد از ارسال بار برای ترخیص در گمرک ایران به آن نیاز خواهید داشت شامل موارد زیر است.

 • بارنامه: بارنامه توسط شرکت باربری صادر خواهد شد.
 • قبض انبار: بعد از رسیدن بار به گمرک ایران نیاز است تا به شرکت حمل مراجعه کرده و قبض انبار را دریافت کنید.
 • پکینگ: لیست وسایل موجود در بار
 • کیملیک و پاسپورت: همراه داشتن اصل و کپی کیملیک و پاسپورت
 • نامه از سفارت ایران در ترکیه

آشنایی با استانبول ترکیه

استانبول بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن کشور است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قارهٔ آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قارهٔ جهان گسترده شده‌است. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است.
این کلان‌شهر به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌است. همچنین از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان در ۲۰۱۰ به‌شمار می‌رفت.بسیاری از کشورها از جمله ایران در این شهر دارای کنسولگری هستند.
ما اگر بخواهیم نگاه جزئی تری به امنیت شهر استانبول بیاندازیم و آن را با تهران مقایسه کنیم، شاخص های امنیت تنها قدری از تهران کم تر است و بنابراین وضعیت چندان متفاوتی را در استانبول نخواهید دید. به طور مثال قدم زدن به تنهایی در روشنی روز همان قدر در تهران برای شما امن است که در استانبول. نا امنی قدم زدن در شب های تهران و استانبول نیز با هم برابری می کنند و تفاوتی جزئی با هم دارند. 
با همه این ها، باید نکات کلی ایمنی را در سفرتان به استانبول رعایت کنید. به طور مثال از حمل کردن مقدار زیادی پول نقد با خود، خودداری کنید. پول های ها و دیگر وسایل ارزشمندتان را در معرض دید عموم قرار ندهید و در مکان های شلوغ حواستان به کیف و جیب ها‌ی‌تان باشد. 

از دیگر خدمات باربری ترکیه حمل بار به آنکارا و حمل وسایل منزل به وان ترکیه است.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • سهیلا
  سلام. هزینه ی حدودی حمل اثاث به استانبول چقدر هست؟ یک کامیون اثاث
  • مدیر سایت

   سلام خدمت شما دوست عزیز لطفا برای اطلاع دقیق از قیمت ها و خدمات ما با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

 • پیمان گوهرنیا
  سلام.ارسال لباس از استانبول به تهران انجام میدین؟
  • مدیر سایت

   برای دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • شاه محمدی
  سلام علیکم حمل کالا با ریل از ماهشهر به ترکیه امکان پذیر هست؟ در صورت مثبت بودن، قیمت حمل هر تن کالای پتروشیمی چقدر است؟ با تشکر
  • مدیر سایت

   سلام امکان این ارسال بار وجود ندارد.

 • بانو رخشنده عدل
  سلام لطفا بگویید لطفا در استامبول با کی تماس بگیرم برای فرستادن لوازم منزل به تهرن (زمینی)
  • مدیر سایت

   سلام. برای ارسال بار از ترکیه به ایران به شماره +905383442212 پیام دهید.

تماس بگیرید