ارتباط از طریق واتس اپ

برای ارسال بار به ترکیه داشتن اقامت یا کملیک الزامی میباشد

حمل بار به استانبول

حمل بار و لوازم منزل به استانبول از پردردسرترین امور برای افرادی است که قصد مهاجرت به استانبول ترکیه را دارند.ما در این امر خطیر از ابتدا تا انتهای اسباب کشی یاری گر شما عزیزان هستیم.

حمل بار به استانبول از پردردسرترین کارها برای اسباب کشی و مهاجرت به استانبول ترکیه است.ما در باربری ترکیه تلاش میکنیم این سختی ها برای شما آسان و بدون دردسر انجام شود.

استانبول ترکیه

استانبول بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن کشور است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قارهٔ آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قارهٔ جهان گسترده شده‌است. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است.
این کلان‌شهر به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌است. همچنین از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان در ۲۰۱۰ به‌شمار می‌رفت.بسیاری از کشورها از جمله ایران در این شهر دارای کنسولگری هستند.
ما اگر بخواهیم نگاه جزئی تری به امنیت شهر استانبول بیاندازیم و آن را با تهران مقایسه کنیم، شاخص های امنیت تنها قدری از تهران کم تر است و بنابراین وضعیت چندان متفاوتی را در استانبول نخواهید دید. به طور مثال قدم زدن به تنهایی در روشنی روز همان قدر در تهران برای شما امن است که در استانبول. نا امنی قدم زدن در شب های تهران و استانبول نیز با هم برابری می کنند و تفاوتی جزئی با هم دارند. 
با همه این ها، باید نکات کلی ایمنی را در سفرتان به استانبول رعایت کنید. به طور مثال از حمل کردن مقدار زیادی پول نقد با خود، خودداری کنید. پول های ها و دیگر وسایل ارزشمندتان را در معرض دید عموم قرار ندهید و در مکان های شلوغ حواستان به کیف و جیب ها‌ی‌تان باشد. 

حمل بار به  استانبول ترکیه

حمل بار به استانبول (حمل لوازم منزل به استانبول)

حمل اثاثیه منزل به استانبول را به باربری ترکیه (شرکت حمل ونقل بیلیک دوزو) بسپارید. در صورت داشتن هرگونه سوالی درباره ارسال اثاثیه منزل به استانبول و همچنین ارسال سایر بارها به استانبول هم اکنون با شماره تلفن  09128443695 تماس بگیرید.همکاران ما در باربری ترکیه آماده خدمات رسانی به کسانی هستند که قصد ارسال بار به ترکیه دارند.
ما در باربری ترکیه آماده مشاوره به شما عزیزان هستیم. مشاره تلفنی ارسال بار به ترکیه و مشاوره بصورت حضوری-کارشناسی بار برای ارسال بار به ترکیه از مهمترین خدمات ارسال بار به استانبول ترکیه است.
از آنجایی که مسافت برای حمل بار بسیار زیار است باید حمل به گونه ای صورت گیرد که کمترین صدمه به بارها و وسایل برسد.ما در باربری استانبل با کیفیت ترین خدمات را به شما عرضه میداریم.همچنین افراد مجرب و متعهد که در باربری ترکیه ما را یاری میکنند در بسیاری از موارد مانند کارهای ترخیص کالا و بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه نیز کمک رسان کسانی هستند که قصد اسباب کشی به استانبول را دارند.
برای یک اسباب کشی راحت و بدون دغدغه به باربری ترکیه اعتماد کنید و قبل از هر اقدامی با ما تماس بگیرید.

هزینه حمل بار به استانبول

یکی از اساسی ترین و مهمترین سوال ها برای ارسال اثاثیه منزل به استانبول این است که هزینه حمل اثاثیه منزل به استانبول چقدر است؟
با اینکه هزینه ارسال اثاثیه به استانبول به فاکتورهای مختلفی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهر محل ارسال بار و … بستگی دارد، با این حال برای اعلام دقیق هزینه ها، کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند. با این حال اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به محل اثاثیه منزل وجود نداشته باشد هم ، جای نگرانی نیست.
نکته: اگر شما در شهرستان هستید و قصد ارسال اثاثیه منزل به استانبول را دارید، می توانید با ارسال تصاویر مختلف از اثاثیه و اعلام وزن حدودی وسایل به کارشناسان، یک برآورد کلی از هزینه حمل اثاثیه منزل خود انجام دهید.

هزینه حمل بار به استانبول

بسته بندی بار برای ارسال به استانبول

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به استانبول به آن ها آسیب وارد شود .  ما در باربری ترکیه با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و... و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر استانبول را داشته اند ارئه نموده است. 
بسته بندی بار باید به گونه ای باشد که از تکان خوردن و حرکت بار در داخل بسته جلوگیری شود . برای بسته بندی لوازم شکستنی مانند ظروف آشپزخانه بهتر است از چندین نایلون حباب دار استفاده نمایید و فضای باقی مانده در داخل کارتن را با یونولیت بپوشانید .
بسته بندی کالاهای خطرناک باید طبق قانون و شرایط خاص انجام شود . برای بسته بندی کالاهای حجیم مانند مبلمان از نایلون حباب دار و چند لایه فوم استفاده می شود ، بدین ترتیب از آسیب دیدن محموله ارسالی جلوگیری خواهد شد .

سایر خدمات باربری ترکیه برای حمل بار از ایران به استانبول

1.     بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد
2.    انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده ما قرار می دهند . ما با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
3.    پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. باربری استانبول این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
4.    در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به استانبول : باربری ترکیه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه باری برای ارسال بار به استانبول ترکیه را بر عهده میگیرد. 

از دیگر خدمات باربری ترکیه حمل بار به آنکارا و حمل وسایل منزل به وان ترکیه است.


ارسال نظر درباره این موضوع


آخرین مطالب