X

باربری بین المللی + آشنایی با بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی

02144762571 تلفن تماس:
باربری بین المللی

از مهمترین خدمات ما در باربری تهران بار، حمل بار و باربری بین المللی می باشد. در این شرکت باربری بین المللی امکان ارسال بار به تمام کشورها فراهم شده است. برای دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل بار و باربری بین المللی از مهمترین خدمات در باربری تهران بار است. در این روزها درخواست برای ارسال بار به خارج کشور زیاد شده است. این ارسال بار چه به صورت شخصی و چه تجاری توسط باربری ما انجام می شود.

باربری بین المللی به چه معناست؟

منظور از باربری بین المللی جا به جایی کالا و وسایل مد نظر شما از یک کشور به کشوری دیگر می باشد. هدف از این جا به جایی ممکن است، برای مهاجرت و یا صادرات محصولات تولیدی شما باشد. برای اینکه این فرآیند به درستی انجام شود، باید کالاهای مد نظر خود را با توجه به قوانینی که کشور مقصد برای جا به جایی کالا در نظر گرفته است، به کشور مقصد ارسال کنید.

برای جا به جایی کالاهای مد نظر به سایر کشورها نمی توانید به تنهایی این کار را انجام دهید، و حتماً باید از شرکت های باربری بین المللی که در این زمینه در حال فعالیت هستند، کمک بگیرید. این شرکت ها به عنوان واسط بین شما و کشور مقصد قرار می گیرند، و به شما کمک می کنند، تا کالای مد نظر خود را سالم و بدون آسیب به کشور مقصد ارسال کنید.

از مهم ترین وظایف این شرکت ها می توان به حمل و نقل فورواردی، حمل و نقل کریری و حمل و نقل تواما اشاره کرد. قطعاً مسئله ی مهمی که برای افرادی که قصد ارسال کالا به کشورهای خارجی را دارند، نرخ باربری بین المللی می باشد. این مسئله با توجه به فاکتورهای مختلفی اعم از روش انتخابی برای جا به جایی (زمینی، دریایی و هوایی)، حجم کالا، کشور مقصد و ... تعیین خواهد شد.

 

شرکت باربری بینن المللی

از مهم ترین خدمات در زمینه باربری بین المللی ارائه شده در مجموعه ما می توان به این موارد اشاره نمود:

ارسال لوازم منزل به کانادا

ارسال بار به انگلیس

آشنایی با خدمات شرکت باربری بین المللی 

شرکت حمل و نقل بین‌ المللی، شرکتی ات که فعالیت خود را در زمینه ی ارائه خدمات حمل و نقل بین‌ المللی به مشتریان خود کمک می کند. این شرکت‌ ها جهت انتقال کالاها، بار، مسافران و خدمات دیگر به صورت بین‌ المللی فعالیت می‌ کنند. جهت ارسال کالاها از روش های مختلف حمل و نقل مانند هوایی، دریایی، زمینی استفاده می کنند. برای این کالاهای مد نظر شما حین جا به جایی دچار آسیب نشوند، این شرکت ها خدماتی مانند بسته‌ بندی، بارگیری، تخلیه، امانت‌ داری کالا، بیمه حمل و نقل و مشاوره در امور گمرکی ارائه می دهند. شرکت‌ های بزرگ حمل و نقل بین‌ المللی معمولاً در زمینه‌ های مختلفی مانند حمل و نقل کانتینری، حمل و نقل هوایی، حمل و نقل خاکی و حمل و نقل ریلی فعالیت می‌ کنند. به طور کلی می توان گفت که هدف از تأسیس شرکت های باربری انجام عملیات حمل بار و باربری بین المللی می باشد، که شامل فعالیت های فورواردی، کریری و تواما می باشد. در ادامه به معرفی هر یک می پردازیم.

فعالیت فورواردی

هدف از انجام فعالیت فورواردی این است، که هماهنگی و ترتیب حمل کالا در هر یک از روش های جا به جایی رعایت شود. هم چنین برای بارهای شما بارنامه صادر می کنند.

فعالیت کریری

فعالیت کریری بین المللی اعم از فعالیت های تصدی بلافصل جابجایی کالا می باشد.

شرکت حمل و نقل بین المللی تهران

شرکت حمل و نقل بین المللی تهران دارای شماره ثبت و مجوز رسمی از سوی وزارت راه و ترابری و اداره گمرک ایران می باشد. برای جا به جایی محصولات صادراتی و وارداتی این شرکت ها خدمات مورد نیاز برای جا به جایی را ارائه می دهند. ارائه خدمات در صورتی به درستی انجام می شود، که این شرکت ها دارای وسایل حمل و نقل مناسب ملکی و تحت پوشش، جهت حمل محصولات وارداتی و صادراتی، مناسب ترین قیمت ها، قرارداد بیمه CMR و قرارداد بیمه بارنامه بین المللی FBL، سرویس های مناسب و مرتب کامیونی، پیشرفته ترین متدهای حمل و نقل بین المللی باشند.
خدمات ارائه شده در شرکت حمل و نقل بین المللی تهران به شرح زیر می باشد. شما می توانید بعد از کسب اطلاعات مورد نیاز در مورد هر یک از روش بهترین گزینه را برای جا به جایی انتخاب کنید.

حمل و نقل زمینی

حمل و نقل زمینی به عنوان قدیمی ترین روشی می باشد، که شما می توانید برای جا به جایی کالاهای مد نظر خود انتخاب کنید. هزینه ای که برای جا به جایی بارهای خود در این روش باید پرداخت کنید، به نسبت دیگر روش ها دارای کمترین نرخ باربری می باشد. مدت زمانی که طول می کشد، توسط روش زمینی به کشور مقصد ارسال شود، طولانی و زمان بر می باشد. این روش در مواردی انتخاب می شود، که مشتریان قصد حمل و نقل زمینی و ترانزیت را داشته باشند. حمل و نقل زمینی به دو روش جاده ای (از طریق کامیون) و ریلی انجام می شود.

حمل بار زمینی بین المللی

نکات مهم در مورد حمل زمینی

برای حمل زمینی بار باید این موارد را در نظر بگیرید:

 • اعلام آدرس و اطلاعات شخص و یا شرکتی که قرار است، کالا را ارسال کند.
 • مشخص کردن مبداء ارسال کالا
 • آدرس و اطلاعات دریافت کننده کالا
 • وزن، اندازه و مشخصات کالا و تعداد بسته ها
 • نوع و مقصد بار
 • تعیین نرخ باربری 
 • آماده کردن سه نسخه از بارنامه 


حمل و نقل دریایی

حمل بار دریایی از دیگر خدمات ارائه شده در باربری بین المللی می باشد، که شما می توانید کالاهای مد نظر خود را از طریق قایق، کشتی و... به کشور مقصد ارسال کنید. انتخاب این روش با توجه به موقعیت کشور مقصد و یا مبدا بستگی دارد. مزایای انتخاب این روش به شرح زیر می باشد.

 • امکان جا به جایی حجم بالایی از بار وجود دارد. (از 200 تا 500 هزار تن)
 • حمل بار با بهترین قیمت ها
 • ضریب اطمینان در این روش بسیار بالا می باشد.
 • ایمنی ایجاد شده در حمل و نقل دریایی از طریق آب های آزاد بسیار زیاد است.


حمل و نقل هوایی

حمل بار بین المللی هوایی شامل جابجایی، انتقال و حمل کالا توسط یک حامل هوایی انجام می شود. جا به جایی کالاهای مد نظر از طریق این روش از دروازه های حمل و نقل مسافری و تجاری به هر کجا که هواپیماها قادر به پرواز و فرود آمدن باشند، می تواند انجام شود. امکان پذیر شدن جا به جایی بارهای شما به روش هوایی مزایای مختلفی را برای افراد به وجود می آورد.

 • امکان گسترش فعالیت های اقتصادی وجود دارد.
 • افزایش سطح اشتغال منطقه ای
 • توسعه گردشگری

در تعیین تعرفه و قیمت حمل بارهوایی فاکتورهای مختلفی اعم از وزن بار، نوع بار، جنس آن و… تأثیرگذار هستند.

شرکت حمل و نقل بین المللی ایران ترکیه

شرکت حمل و نقل بین المللی ایران ترکیه از دیگر شعبات باربری تهران بار می باشد، که برای جا به جایی بارهای شما یکی از روش های زمینی، هوایی و دریایی را انتخاب می کنند، و بعد از صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر بارهای مد نظر شما را به یکی از شهرهای ترکیه منتقل می کنند. اگر قصد جا به جایی و ارسال بار و لوازم منزل و یا دیگر بارهای تجاری و اداری به یکی از شهرهای ترکیه را دارید، کافیست با شمارهای درج شده در سایت تماس بگیرید، و بعد از ثبت درخواست فرایند انتقال را انجام دهید. ارسال بار به ترکیه از مهم ترین خدمات در این زمینه می باشد.
شرکت حمل و نقل ترکیه از 4 روش برای لجستیک بین المللی بار و حمل بار خارجی استفاده می کند. این روش ها شامل حمل و نقل هوایی، زمینی، دریایی و ریلی می باشد. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که با توجه به مرزهای مشترک خشکی و هوایی ایران و ترکیه، حمل بار از ایران به ترکیه از دو روش هوایی و ترانزیت جاده ای امکان پذیر می باشد. شهرهایی که امکان ارسال بار به آن جا وجود دارد، به شرح زیر می باشد.

 • ازمير
 • استانبول
 • آلانيا
 • وان
 • بورسا
 • آدانا
 • آنتاليا
 • قيصريه
 • بندر مرسین
 • آنکارا
 • آدنا
 • قونیه
 • دنیزلی
 • ترابزون  و…

مراحل حمل بار در شرکت حمل و نقل ترکیه

 1. مراجعه کارشناس از طرف شرکت باربری برای بازدید از بارهای شما جهت انتخاب ایمن ترین روش برای بسته بندی و حمل و نقل با توجه حجم بار ارسالی
 2. ارائه تمام خدمات مربوط به بسته بندی توسط کارگران باربری با استفاده از بهترین تجهیزات
 3. آماده کردن لیستی کامل از تمام کالاهای ارسالی
 4. سمپاشی پالت‌ های چوبی برای از بین بردن حشرات موذی جهت جلوگیری از آسیب دیدن بارها
 5. صدور گواهینامه و بیمه نامه معتبر و جامع


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید