هزینه حمل بار به آنکارا | باربری آنکارا | ارسال بار به آنکارا ترکیه

09128443695 شماره همراه
ارسال بار به آنکارا

بیشترین نگرانی کسانی که قصد ارسال بار به آنکارا را دارند این هستند که در طی مسیر ارسال بار به آنکارا به آن ها آسیب وارد شود . باربری آنکارا با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و…

باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل بار به آنکارا

آنکارا ترکیه

ارسال بار به آنکارا

ارسال بار به آنکارا یکی از مهمترین و پر استرس ترین کارها برای کسانی است که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند.آنکارا پایتخت ترکیه و بعد از استانبول دومین شهر بزرگ ترکیه می باشد این شهر مرکز سیاسی استان آنکارا نیز می باشد . شهر آنکارا نسب به شهر استانبول شهر جدید و مدرن می باشد .این شهر با مساحت ۲۴۵۲۱ کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود ۴۵۸۷۵۵۸ نفر می باشد که این آمار مربوط به سال ۲۰۱۴ می باشد .آرامگاه آتاترک در این شهر اقع شده است همچنین این شهر در ناحیه آناتولی مرکزی ترکیه و تقریبا در مرکز این کشور قرار دارد.
آنکارا پایتخت ترکیه و مرکز سیاسی این کشور است و بعد از شهر استانبول این شهر بزرگترین قطب اقتصادی ترکیه است از این رو بیشتر مسافران بین المللی این شهر را برای اقامت انتخاب می کنند . ترکیه به دلیل هم مرز بودن با کشورمون همه ساله مسافران زیادی از کشورمون به این شهر به خصوص آنکارا مسافرت می کنند همچنین می توان بعد از استانبول که ایرانیان مقیمش زیاد تر است دومین شهر برای ایرانیان در نظر گرفت که در آنجا اقامت می کنند .

خدمات باربری ترکیه برای ارسال بار به آنکارا

بسته بندی بار | ارسال بار به آنکارا

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به آنکارا به آن ها آسیب وارد شود .  باربری ترکیه و آنکارا با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و… و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر آنکارا را داشته اند ارئه نموده است. 
بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد.

بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه

بارگیری جهت حمل بار هوایی

1. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند .
2. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت های فریت بار و حمل بار هوایی  این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
3. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به آنکارا : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به آنکارا را بر عهده دارد .

 قوانین ارسال بار به آنکارا تابع قوانین فریت بار به ترکیه می باشد و تمام قوانین فرودگاه های ترکیه یکی می باشند .

سوالات متداول در مورد حمل بار به آنکارا

حمل اثاثیه به آنکارا چقدر زمان میبرد؟

مدت حمل اثاثیه به آنکارا به این نکته بستگی دارد که شما بخواهید اثاثیه و لوازم خود را از روش هوایی با هواپیما ارسال کنید و یا از راه زمینی و با کانتینرها. برای هر کدام از این حالت ها زمان متغیر هست و ثابت نمیباشد.
نکته: برای ارسال اثاثیه به آنکارا با استفاده از هواپیماها هم، تنها 3 تا 4 روز زمان لازم است که مرسوله را در گمرک فرودگاه بین المللی آنکارا تحویل بگیرید.
نکته: اگر اثاثیه منزل خود را با کانتینر به آنکارا میفرستید، بین 15 تا 20 روز طول می کشد تا اثاثیه و لوازم شما شما به مقصد رسیده و بتوانید آن ها را دریافت نمایید.

حمل اثاثیه منزل به آنکارا هوایی یا زمینی؟

بهترین روش حمل بار به آنکارا چیست؟

اولین سوالی که برای ارسال اثاثیه منزل به آنکارا به ذهن میرسد و باید به آن توجه نمود، این است که  بهتر است ارسال را از راه هوایی انجام دهیم یا راه زمینی؟
ما پیش از این در مطلبی با عنوان حمل اثاثیه منزل به ترکیه به طور کامل در مورد ارسال اثاثیه به کشور ترکیه نوشته ایم. حالا شرایط برای حمل اثاثیه منزل به آنکارا هم به همان شکل است. یعنی در ابتدای کار کارشناسان ما با بازدید و مشاوره ی رایگان به شما می گویند که بهتر است اثاثیه خود را با چه روشی  به آنکارا بفرستید؛ به صورت هوایی یا زمینی. پس از این مرحله این شما هستید که باید تصمیم نهایی را بگیرید.

هزینه ارسال بار به آنکارا

هزینه حمل اثاثیه منزل به آنکارا چقدر است؟

یکی از اصلی ترین و مهمترین سوال ها برای ارسال اثاثیه منزل به آنکارا این است که هزینه حمل اثاثیه منزل به آنکارا حدود چقدر است؟
با فرض این موضوع که هزینه ارسال اثاثیه به آنکارا به فاکتورهای بسیار متفاوتی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهر محل ارسال بار و … بستگی دارد، با این حال برای اعلام دقیق هزینه حمل اثاثیه به آنکارا ، کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه  را انجام میدهد و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند. با این حال اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به محل اثاثیه منزل هم وجود نداشته باشد نیز، جای نگرانی نیست.
نکته: اگر احتمالا در شهرستان هستید و شاید قصد ارسال اثاثیه منزل به آنکارا را دارید، می توانید با ارسال تصاویر مختلفی از اثاثیه و اعلام وزن حدودی وسایل به کارشناسان تلفنی ما، یک برآوردی کلی از هزینه حمل اثاثیه منزل خود انجام دهید.
برای بررسی دقیقتر هزینه حمل اثاثیه به آنکارا ، هم اکنون می توانید با شماره تلفن 02144763438 تماس بگیرید.

پس از ارسال اثاثیه منزل به آنکارا چه کسی می تواند مرسوله را تحویل بگیرد؟

وقتی اثاثیه منزل خود را چه از راه هوایی و چه از راه زمینی به آنکارا بفرستید و مرسوله به شهر برسد، برای ترخیص به گمرک فرودگاه آنکارا و یا گمرک شهر آنکارا برده می شود.
اخطار: در بسیاری از کشورها از جمله ترکیه، برای دریافت محموله باید حتما خود شخص صاحب بار و یا نماینده ی قانونی آن شخص به گمرک مراجعه کند و اثاثیه را تحویل بگیرد. پس فراموش نکنید مرسوله به شخصی دیگری تحویل داده نمی شود.

 مراحل دقیق تر حمل اثاثیه به آنکارا چیست؟

شرکت ما برای ارسال اثاثیه منزل شما به آنکارا ، تمام مراحل را با شما در میان گذاشته و از ابتدا تا انتها همراه شماست.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
 • نوروزحیدری کلان
  باسلام. هزینه ارسال دوتخته فرش ماشینی 2در3 به انکارا چقدر است؟
  • مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. لطفا برای اطلاع دقیق از خدمات و لیست هزینه های باربری آنکارا با ما تماس بگیرید و یا در واتس اپ پیام بگذارید.

 • غلامی
  آیا ارسال بار به آنکارا از طریق هوایی هم برای شما امکان پذیر است؟
  • مدیر سایت

   سلام. بله برای حمل بار به آنکارا و دیگر شهرهای ترکیه می توانید از روش حمل بار زمینی و هوایی در باربری تهران بار ترکیه استفاده نمایید.

تماس بگیرید