X

هزینه حمل و ارسال بار به آنکارا | ارسال بار از آنکارا به تهران، ایران

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار به آنکارا

بیشترین نگرانی کسانی که قصد ارسال بار به آنکارا را دارند این هستند که در طی مسیر ارسال بار به آنکارا به آن ها آسیب وارد شود. باربری آنکارا با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ، منزل و…

باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل بار به آنکارا

ارائه کلیه خدمات حمل بار به آنکارا ترکیه 09128443695

ارسال بار مشارکتی به ترکیه

یکی از خدمات مهم ما در زمینه باربری بین المللی حمل بار به آنکارا و همچنین ارسال بار از آنکارا به ایران می باشد. باربری ما دارای نیروهای فعال و با تجربه در زمینه حمل و ترخیص کالا در کشور ایران و ترکیه می باشد و شما می توانید بارهای خود را برای ارسال به صورت درب به درب در این دوکشور به ما بسپارید. اگر قصد ارسال بار و اثاثیه منزل خود از آنکارا به ایران و به صورت بالعکس از ایران به آنکارا را دارید کافی است با ما تماس بگیرید.

ارسال بار به آنکارا

ارسال بار به آنکارا یکی از مهمترین و پر استرس ترین کارها برای کسانی است که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند. آنکارا پایتخت این کشور و بعد از استانبول دومین شهر بزرگ می باشد این شهر مرکز سیاسی استان آنکارا نیز می باشد. شهر آنکارا نسب به شهر İstanbul شهر جدید و مدرن می باشد. این شهر با مساحت ۲۴۵۲۱ کیلومتر مربع دارای جمعیتی در حدود ۴۵۸۷۵۵۸ نفر می باشد که این آمار مربوط به سال ۲۰۱۴ می باشد .آرامگاه آتاترک در این شهر اقع شده است همچنین این شهر در ناحیه آناتولی مرکزی و تقریبا در مرکز این کشور قرار دارد.
آنکارا پایتخت کشور همسایه ما و مرکز سیاسی این کشور است. این شهر یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی این کشور به شمار می رود. از این رو بیشتر مسافران بین المللی این شهر را برای اقامت انتخاب می کنند. این کشور به دلیل هم مرز بودن با کشورمون همه ساله مسافران زیادی از کشورمون به این شهر به خصوص آنکارا مسافرت می کنند. آنکارا را می توان به عنوان دومین شهر برای ایرانیان در نظر گرفت که در آنجا اقامت دارند. از دیگر خدمات ما می توان به حمل بار به آلمان و فریت بار به کانادا اشاره نمود.

آنکارا ترکیه

ارسال بار از آنکارا به ایران

ما برای کسب رضایت شما عزیزان و همچنین رفاه حال هم میهنان عزیز که در کشور همسایه زندگی می کنند سعی کرده ایم بهترین خدمات را برای ارسال بار از آنکارا به ایران  فراهم آوریم. برای ارسال اثاثیه منزل از آنکارا به تهران و دیگر شهرهای ایران، و یا بارهای تجاری و اداری خود می توانید با ما تماس بگیرید. بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت را برای شما تضمین خواهیم نمود.

خدمات ما برای ارسال بار به آنکارا

ما برای ارسال بار به آنکارا و یا ارسال بار از آنکارا به ایران خدمات زیادی را به مشتریان عزیز ارائه می دهیم. یا به نحوی می توان گفت شما صفر تا صد حمل بار به آنکارا و یا حمل بار و اثاثیه منزل خود از آنکارا به ایران را می توانید به ما بسپارید. از جمله خدمات ما در زمنیه ارسال بار از آنکارا به تهران، ایران و بالعکس می توان به این موارد اشاره نمود.

ارسال بار و لوازم منزل به آنکارا ترکیه

بسته بندی بار | ارسال بار به آنکارا

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به آنکارا به آن ها آسیب وارد شود. ارسال بار به ترکیه و آنکارا با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی، منزل و… و استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر آنکارا را داشته اند ارئه نموده است. 
بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی، کتابخانه، البسه و…) در محل به صورت استاندارد.

همچنین می توانید برای استفاده از خدمات باربری ترکیه به ایران نیز با ما تماس بگیرید.

بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه

بارگیری جهت حمل بار هوایی

1. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند .
2. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت های فریت بار و حمل بار هوایی  این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
3. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به آنکارا : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات، ترکیش ایرلاینز، لوفتهانزا، … را برای فریت بار به آنکارا را بر عهده دارد .

 قوانین ارسال بار به آنکارا تابع قوانین فریت بار به این کشور می باشد و تمام قوانین فرودگاه ها یکسان می باشند.

سوالات متداول در مورد حمل بار به آنکارا

اگر در زمینه ارسال بار از ایران به آنکارا و یا حمل بار از آنکارا به ایران سوالی دارید و یا نیاز به مشورت دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همکاران ما به خوبی شما را راهنمایی خواهند نمود.

حمل اثاثیه به آنکارا چقدر زمان میبرد؟

مدت حمل اثاثیه به آنکارا به این نکته بستگی دارد که شما بخواهید اثاثیه و لوازم خود را از روش هوایی با هواپیما ارسال کنید و یا از راه زمینی و با کانتینرها. برای هر کدام از این حالت ها زمان متغیر هست و ثابت نمیباشد.
نکته: برای ارسال اثاثیه به آنکارا با استفاده از هواپیماها هم، تنها 3 تا 4 روز زمان لازم است که مرسوله را در گمرک فرودگاه بین المللی آنکارا تحویل بگیرید.
نکته: اگر اثاثیه منزل خود را با کانتینر به آنکارا میفرستید، بین 15 تا 20 روز طول می کشد تا اثاثیه و لوازم شما شما به مقصد رسیده و بتوانید آن ها را دریافت نمایید.

حمل اثاثیه منزل به آنکارا هوایی یا زمینی؟

انتخاب روش حمل هوایی و یا زمینی بسته به نوع بار و میزان بودجه شما تعیین می شود. اما برای ارسال بار و اثاثیه منزل به آنکارا و یا ارسال بار از آنکارا به ایران اولویت ما حمل زمینی بار می باشد که هزینه کمتری را برای شما خواهد داشت.

بهترین روش حمل بار به آنکارا چیست؟

اولین سوالی که برای ارسال اثاثیه منزل به آنکارا به ذهن میرسد و باید به آن توجه نمود، این است که  بهتر است ارسال را از راه هوایی انجام دهیم یا راه زمینی؟
ما پیش از این در مطلبی با عنوان حمل اثاثیه منزل به طور کامل در مورد ارسال اثاثیه به کشور ترکیه نوشته ایم. حالا شرایط برای حمل اثاثیه منزل به آنکارا هم به همان شکل است. یعنی در ابتدای کار کارشناسان ما با بازدید و مشاوره ی رایگان به شما می گویند که بهتر است اثاثیه خود را با چه روشی  به آنکارا بفرستید؛ به صورت هوایی یا زمینی. پس از این مرحله این شما هستید که باید تصمیم نهایی را بگیرید.

هزینه بار به آنکارا

هزینه حمل اثاثیه منزل به آنکارا چقدر است؟

یکی از اصلی ترین و مهمترین سوال ها برای ارسال اثاثیه منزل به آنکارا این است که هزینه حمل اثاثیه منزل به آنکارا حدود چقدر است؟
با فرض این موضوع که هزینه ارسال اثاثیه به آنکارا به فاکتورهای بسیار متفاوتی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهر محل ارسال بار و … بستگی دارد، با این حال برای اعلام دقیق هزینه حمل اثاثیه به آنکارا ، کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه  را انجام میدهد و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند. با این حال اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به محل اثاثیه منزل هم وجود نداشته باشد نیز، جای نگرانی نیست.
نکته: اگر احتمالا در شهرستان هستید و شاید قصد ارسال اثاثیه منزل به آنکارا را دارید، می توانید با ارسال تصاویر مختلفی از اثاثیه و اعلام وزن حدودی وسایل به کارشناسان تلفنی ما، یک برآوردی کلی از هزینه حمل اثاثیه منزل خود انجام دهید.
برای بررسی دقیقتر هزینه حمل اثاثیه به آنکارا ، هم اکنون می توانید با شماره تلفن 02144763438 تماس بگیرید.

پس از ارسال اثاثیه منزل به آنکارا چه کسی می تواند مرسوله را تحویل بگیرد؟

وقتی اثاثیه منزل خود را چه از راه هوایی و چه از راه زمینی به آنکارا بفرستید و مرسوله به شهر برسد، برای ترخیص به گمرک فرودگاه آنکارا و یا گمرک شهر آنکارا برده می شود.
اخطار: در بسیاری از کشورها، برای دریافت محموله باید حتما خود شخص صاحب بار و یا نماینده ی قانونی آن شخص به گمرک مراجعه کند و اثاثیه را تحویل بگیرد. پس فراموش نکنید مرسوله به شخصی دیگری تحویل داده نمی شود.

 مراحل دقیق تر حمل اثاثیه به آنکارا چیست؟

شرکت ما برای ارسال اثاثیه منزل شما به آنکارا ، تمام مراحل را با شما در میان گذاشته و از ابتدا تا انتها همراه شماست.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • نوروزحیدری کلان
  باسلام. هزینه ارسال دوتخته فرش ماشینی 2در3 به انکارا چقدر است؟
  • مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. لطفا برای اطلاع دقیق از خدمات و لیست هزینه های باربری آنکارا با ما تماس بگیرید و یا در واتس اپ پیام بگذارید.

 • غلامی
  آیا ارسال بار به آنکارا از طریق هوایی هم برای شما امکان پذیر است؟
  • مدیر سایت

   سلام. بله برای حمل بار به آنکارا و دیگر شهرهای ترکیه می توانید از روش حمل بار زمینی و هوایی در باربری تهران بار ترکیه استفاده نمایید.

 • سهیل
  سلام. آیا امکان ارسال اثاثیه منزل از آنکارا به تهران برای شما میسر است؟ لطفا توضیحاتی در این باره بفرمایید.
  • مدیر سایت

   بله. خوشبختانه پرسنل ما در شهرهای ترکیه حاضر بوده و امکان ارسال بار از کلیه شهرهای ترکیه به ایران را فراهم می آورند. کافی است با ما تماس بگیرید و درخواست ارسال بار از آنکارا به ایران را اعلام نمایید. ارسال بار از آنکارا به ایران به صورت درب به درب انجام شده یعنی بارهای شما از درب ادرس مورد نظر در آنکارا بارگیری می شود و در آدرس مقصد در ایران تحویل شما می شود. فقط برای ارسال بار از ترکیه به ایران باید شخص فرستنده به کنسولگری ایران در استانبول و یا آنکارا مراجعه نماید و نامه ترک خاک تهیه نماید. همچنین از زمان صدور کارت اقامت شما باید یک سال گذشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

تماس بگیرید