X

حمل بار و لوازم منزل به آنتالیا ترکیه | ارسال بار به آنتالیا

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار به آنتالیا | حمل بار و لوازم منزل به آنتالیا ترکیه

بسته بندی در منزل اثاثیه و حمل اثاثیه منزل در هنگام بارگیری و تخلیه بار کامیون از جمله خدماتی است که کارگران خبره و آموزش دیده با استفاده از تکنیک و روش های علمی ، با سرعت زیاد و به سهولت لوازم حساس ، سنگین وزن و بزرگ و کوچک را جا به جا می کنند.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل بار به آنتالیا

ارسال بار به آنتالیا یکی از مهم ترین خدمات باربری های ترکیه می باشد. این شهر از مهم ترین مناطق برای مهاجرت و مسافرت به شمار می رود. برای خرید ملک در آنتالیا نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

شهر آنتالیا ترکیه

 دهه گذشته آوازه پیشرفت ترکیه در صنعت گردشگری نه تنها در آسیا بلکه در همه جهان پیچیده است. گردشگران از سرزمین های مختلف به دلیل آب و هوای خوب و همچنین امکانات رفاهی مناسبی که در این کشور برای مسافران مهیا شده به ترکیه سفر می کنند. از دیگر دلایل افزایش روز افزون سفر گردشگران به این کشور هزینه به نسبت پایین اقامت، خرید و گشت و گذار در شهرهای مختلف آن است.
آنتالیا نام مرکز استان آنتالیا و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است. این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان می‌باشد. در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه‌ها خود نمائی می‌کند. در این شهر و در بخش قدیمی و تماشائی آن منطقه قلعه‌ایچی (درون قلعه) قرار دارد. بافت خاص منطقه که شامل خیابان‌های کم عرض و پیچ در پیچ بوده به همراه خانه‌های قدیمی که توسط دیوارهای قدیمی محصور شده، بسیار جلب توجه می‌کند.
در سرشماری سال ۲۰۱۸ جمعیت این شهر۲٫۸۲۳٫۵۵۵ نفر برآورد شده‌است. این شهر سالانه میزبان میلیون مخاطب از سراسر دنیا است.

ارسال بار و لوازم منزل به آنتالیا ترکیه

شهر آنتالیا همانطور که گفته شد یکی از توریستی ترین شهرهای ترکیه است و همه ساله مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند به ویژه مسافران ایرانی که به کشور ترکیه بسیار نزدیک می باشند. همچنین خیلی از دانشجویان نیز به دلیل بالا بودن سطح دانشگاههای ترکیه برای ادامه تحصیل در رشته های خاص به آنجا مهاجرت می کنند. از این رو همیشه نیاز دارند تا برخی از لوازم شخصی را با خود به آنجا فریت کنند.
جهت ارسال بار به آنتالیا می توانید با مشاورین و کارشناسان ما در باربری ترکیه تماس بگیرید. 

حمل بار به آنتالیا ترکیه

جمهوری ترکیه کشوری است آسیایی و اروپایی که میان شش کشور آسیایی و دو کشور اروپایی واقع شده است. پایتخت ترکیه شهر آنکارا و بزرگترین و مهم ‌ترین شهر آن استانبول می‌ باشد. از شهرهای مهم دیگر آن می ‌توان به: ازمیر، بورسا، آدانا، آنتالیا و قونیه اشاره نمود.
کشور ترکیه در دهه اخیر با رشد اقتصادی سریع در میان اعضای سازمان همکاری اقتصادی و توسعه به یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی در اروپا بدل شده است به طوری که در بخش های مختلف نیز بسیاری از کشورهای اروپایی توان رقابت با این کشور را ندارند. در کنار پیشرفت های قابل توجه در بخش های مختلف، ترکیه در بخش تولیدات صنعتی، اروپا را پشت سر گذاشته است. پس از توافق بین ترکیه و اتحادیه اروپا، سهم ترکیه در بازار اروپا افزایش چشمگیری یافت و در حوزه های مختلفی مانند تولید وسایل خانگی، تجهیزات برقی، پوشاک، ساخت و ساز، کشتی سازی، خودروسازی و غیره پیشرفت بسیاری کرده است.
ارسال بار به ترکیه چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد. زیرا این کشور هم از نظر موقعیت جغرافیایی به ایران نزدیک است و هم دارای خطوط و شبکه حمل و نقل بین المللی مناسبی است. ما در اینجا به حمل زمینی بار به ترکیه میپردازیم. 

حمل بار به آنتالیا ترکیه

هزینه ارسال بار به آنتالیا ترکیه چه قدر است؟

هزینه حمل بار سوال مهم و جامعی است که برای پاسخ به آن باید اطلاعاتی از قبیل وزن، حجم، مقصد محموله مورد نظر ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن مورد توجه قرار گیرند. شرکت خط سبز جهت دریافت هزینه حمل بار به صورت آنلاین سیستمی را طراحی نموده تا ارسال کنندگان بار بتوانند به آسانی با وارد کردن مشخصات کالا از قبیل ابعاد، وزن و موارد خواسته شده، به دریافت هزینه حمل بار پرداخته و در صورت تمایل به ارسال بار اقدام نمایند.
برای اطلاع از هزینه حمل بار به آنتالیا ترکیه با ما تماس بگیرید.

حمل بار از تهران به آنتالیا ترکیه

باربری ترکیه از باربری های معتبر است که چندین سال سابقه تلاش صادقانه دارد و توانسته است ، در موعد مقرر به صورت صحیح و سالم کالا و جنس مشتری را به مقصد انتقال دهد. سابقه درخشان و موفقیت آمیز پرسنل این باربری بر اعتبار آن افزوده و مردم با اعتماد کامل حمل بار در محدوده باربری تهران را به عوامل آن می سپارند. با ما همراه باشید و از چگونگی خدمات باربری تهران بار، مطلع شوید
در باربری ترکیه پرسنل کارآزموده و ماهر به خدمت گرفته شده و دانش روز در رابطه حرفه و تخصص باربری به آنها آموزش داده شده است. کامیون های حمل بار در این اتوبار به وفور یافت می شود و راننده ها با تمام سوراخ سنبه های مسیر حمل بار در کشور آشنا هستند و در جاده های درون شهری و بین شهری خدمات اسباب کشی در محدوده باربری را با دقت و سرعت زیاد ارائه می دهند.

خدمات باربری آنتالیا ترکیه 

 بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه، در منزل اثاثیه و حمل اثاثیه منزل در هنگام بارگیری و تخلیه بار کامیون از جمله خدماتی است که کارگران خبره و آموزش دیده با استفاده از تکنیک و روش های علمی، با سرعت زیاد و به سهولت لوازم حساس، سنگین وزن و بزرگ و کوچک را جا به جا می کنند. استفاده از تجهیزات و مواد بسته بندی صنعتی و لوازم حمل بار دستی از خدمات دیگر باربری ما می باشد.

بسته بندی لوازم منزل در محل، توسط عوامل خبره باربری ترکیه

 در باربری تهران به ترکیه به مرحله بسته بندی اهمیت مضاعف داده می شود. کارگران خبره با استفاده از مواد بسته بندی صنعتی موجود در بازار، کار بسته بندی در منزل را انجام می دهند. بسته بندی هرگونه کالا به روشی و با استفاده از موادی خاص انجام می شود. پرسنل باربری آنتالیا  قبل از بسته بندی همه اجناس را از هم تفکیک کرده و با دقت و سرعت زیاد کار بسته بندی در منزل اثاثیه را انجام می دهند.

حمل بار به آنتالیا

خدمات باربری ترکیه برای ارسال بار به آنتالیا

1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی، کتابخانه، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
2. بارگیری جهت حمل بار
3. انجام تشریفات گمرکی بار و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . باربری آنتالیا ترکیه با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. 
5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به آنتالیا : ما در  در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه را برای ارسال بار به آنتالیا را بر عهده  میگیریم.

برای استفاده از خدمات باربری ترکیه به ایران نیز می توانید با ما تماس بگیرید. ارسال بار از تمام شهرهای ترکیه به ایران با ارازن ترین قیمت. 

دیگر خدمات باربری ترکیه:

حمل بار از استانبول به تهران

ارسال بار به ازمیر

ارسال بار به آنکاراامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • امیر علی
  با سلام. ارسال بار به آنتالیا چه مدت زمان میبره؟
  • مدیر سایت

   با سلام. حمل بار به شهرهای ترکیه معمولا بین 5 تا 7 روز متغیر است.برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با باربری ترکیه تماس بگیرید.

 • حسام
  هزینه ارسال بار به آنتالیا رو بفرمایید؟
  • مدیر سایت

   با سلام. نرخ کرایه حمل بار به شهرهای ترکیه با توجه به نوع بار و روش حمل متغییر است. برای اطلاع دقیق از هزینه ها با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست مشاوره و استعلام هزینه ها را بفرمایید.

 • مجید
  سلام. وقت بخیر. هزینه حمل چند ساک بزرگ به انتالیا چقدر میشه. حدود 200 کیلو وزن داره.
  • مدیر سایت

   سلام. لطفا برای استعلام هزینه و دریافت مشاوره به شماره 09128443695 در واتساپ پیام دهید.

تماس بگیرید