X

ارسال بار به قبرس شمالی + هزینه فریت بار

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار به قبرس شمالی

برای ارسال بار سریع و ارزان به قبرس با تهران بار تماس بگیرید. ارسال بار به صورت هوایی و زمینی با قیمت بسیار مناسب به همراه بیمه نامه و بارنامه معتبر.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال بار به قبرس شمالی فاماگوستا

ارسال بار به قبرس | آبان 1402

ارسال بار به قبرس شمالی

ارسال پیانو و سایر لوازم گران قیمت به قبرس

ممکن است یکی از دغدغه های اصلی و مهم برای کسانی که قصد مهاجرت یا مسافرت به کشور قبرس را دارند، فریت یا ارسال بار و وسایل شخصی به قبرس باشد. ممکن است شما برای ارسال تمامی وسایل شخصی و لوازم خود به دنبال روشی امن، قانونی و در عین حال قیمت مناسب باشید. از این رو بهترین گزینه استفاده از خدمات فریت بار به قبرس است. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا با مواردی از جمله بهترین روش ارسال بار به قبرس شمالی، چگونگی فریت بار به قبرس شمالی و همچنین با بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی برای حمل بار به قبرس آشنا شوید.

فریت بار به قبرس شمالی

به طور کلی، یکی از اولویت های اصلی برای افرادی که قصد مهاجرت یا مسافرت های طولانی به قبرس شمالی یا جنوبی را دارند، جست و جو و یافتن روشی مناسب برای حمل و نقل تمامی وسایل و لوازم شخصی به کشور قبرس است و باید حتما این موضوع  مهم را قبل از حرکت انجام دهند. برای مثال هنگامی که نمی توانید بار و محموله خود را به دلیل داشتن وزن بیشتر از حد مجاز از طریق هواپیماهای مسافربری حمل و نقل کنید، در این مواقع می توانید از روش های فریت بار به قبرس شمالی یا جنوبی استفاده کنید.
از جمله خدمات این شرکت می توان به فریت بار به شهرهایی از جمله گیرنه، فاماگوستا و ... اشاره کرد. برای اینکه مجوز لازم را برای ورود بار به محوطه مورد نظر دریافت کرده و همچنین به منظور استفاده از سایر خدمات، توصیه می شود چند روز قبل از تاریخ پرواز خود به قبرس شمالی، به دایره فریت بار فرودگاه بین المللی مراجعه کنید. سپس برای اینکه بار و محموله شما بازدید و بررسی شوند آن ها را تا دایره ارزیابی و بازرسی گمرک حمل کنید. بعد از این که بار و محموله شما بازدید و بررسی شد برای شما، پته سبز گمرک صادر می شود که پس از آن می بایست با مراجعه به یکی از شرکت هایی که در زمینه حمل و نقل بین المللی فعالیت دارند، بار نامه و تگ بار مربوط به بار و محموله خود را دریافت کنید. برای اینکه این تگ بر روی محموله و بار شما نصب شود، می بایستی مجددا به دایره فریت بار در فرودگاه مراجعه نمایید.

از دیگر خدمات ما در زمینه باربری بین المللی می توان به ارسال بار به ترکیه و ارسال بار به آلمان اشاره نمود.

نحوه ارسال بار به قبرس

قبل از هر اقدامی، اولین گام برای ارسال بار و محموله مورد نظر خود به کشور قبرس و سایر کشور ها تماس با شرکت های مخصوص حمل و نقل بین المللی و سپس دریافت قیمت فریت بار یا ارسال بار هوایی می باشد.
در شرکت باربری ما معمولا به دو روش فریت بار هوایی یا ارسال بار را انجام می دهند که عبارتند از:

 1. یکی از این روش ها، بسته بندی تمامی وسایل و لوازم شخصی و مورد نیاز شما در کشورمقصد و همچنین تماس با یک شرکت هواپیمایی و یا شرکت باربری بین المللی به منظور انجام مراحل قانونی و ارسال بار به قبرس می باشد.
 2. علاوه بر روش قبلی امکان سپردن تمامی مراحل از جمله بسته بندی و اقدامات و تشریفات گمرکی و قانونی به شرکت های حمل و نقل بین المللی برای شما فراهم شده است. از این رو شما می توانید تمامی مراحل ارسال را به شرکت حمل و نقل بین المللی مورد اعتماد خود سپرده و آن ها تمامی مراحل را با دقت تمام انجام دهند و بار شما مطمئن و ایمن به قبرس ارسال شود.

از این رو کار اصلی درست بعد از انتحاب شرکت حمل و نقل بین المللی آغاز می شود. یا به عبارت دیگر اکثر شرکت ها پس از مطمئن شدن از تکمیل بودن مدارک لازم برای حمل و نقل و گمرک و همچنین منظم و مرتب کردن آن ها، نسبت به ارسال بار به قبرس اقدام خواهند کرد. بعد از این مرحله نوبت به بسته بندی وسایل و بار مورد نظر شما می رسد که همانطور که گفته شد یا می توانید این کار را خودتان انجام دهید یا به شرکت مورد اعتماد خود بسپارید. شرکت مورد نظر نیز تمامی بار و وسایل مورد نظر شما را به فرودگاه برده و پس از اینکه بارنامه مخصوص برای آن ها صادر شد، محموله شما به کشور قبرس ارسال می شود. پس از اینکه محموله و بار شما به کشور مقصد رسید، برای ترخیص شدن کالا، مراحل و اقدامات قانونی انجام شده و شما نیز از طریق بارنامه و سایر مدارک مورد نیاز نسبت به تحویل بار خود اقدام کنید.

برای خرید ملک در قبرس شمالی و انجام صادرات به قبرس با ما در باربری تهران بار تماس بگیرید.

هزینه فریت بار هوایی به قبرس

هزینه ارسال بار به قبرس

موارد مختلفی بر روی قیمت و فریت بار به قبرس تاثیر گذار هستند. از مهم ترین فاکتورها می توان به این موارد اشاره نمود:

 1. حجم و وزن بار مورد نظر
 2. شهر مقصد
 3. مسیر یا ایرلاین مد نظر برای حمل بار به قبرس
 4. هزینه بیمه
 5. هزینه های مربوط به نوع بسته بندی
 6. هزینه مربوط به صدور مجوز های گمرکی
 7. خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی و ...

البته باید گفت نرخ کرایه حمل هوایی بار به کشور قبرس یا سایر کشور ها با افزایش وزن کالا، ارزانتر و کمتر خواهد شد. در نتیجه اگر به دنبال راهی برای ارسال محموله خود با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه هستید، انتخاب بهترین شرکت حمل و نقل بین الملی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

شرایط و مراحل ارسال بار به قبرس به طور خلاصه 

 1. انتخاب  بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی و تماس با کارشناسان مجرب آن ها به منظور بازدید و بررسی رایگان از وسایل و بار شما
 2. اعلام نرخ کتبی خدمات، دریافت مشاوره و تعیین حمل و نقل و فریت بار به قبرس به صورت هوایی یا دریایی
 3. انجام کلیه امور بسته بندی با بهترین کیفیت در محل مورد نظرو همچنین تخلیه و بارگیری آن ها تا فرودگاه بین المللی امام خمینی
 4. گرفتن مجوز های لازم برای ارسال یا فریت بار به قبرس و انجامکلیه تشریفات گمرکی در مبدا و مقصد
 5. صدور بارنامه مخصوص
 6. ارسال بار به قبرس

ارسال و حمل بار و اثاثیه منزل به قبرس شمالی

مدارک لاز برای ارسال بار به قبرس

 • اصل پاسپورت برای گیرنده و فرستنده 
 • کپی بلیط 
 • اصل کارت ملی برای گیرنده و فرستنده
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی

موارد ممنوع برای ارسال بار به قبرس

معمولا اکثر شرکت ها یک سری بار ها را به قبرس حمل نمی کنند یا به عبارت دیگر حمل آن ها ممنوع است. این موارد عبارتند از:
•    نوشیدنی های الکلی
•    وسایل بهداشتی مانند عطر و ادکلن
•    انواع خوراکی از قبیل برنج، سبزی، تره بار، خشکبار، میوه، ترشیجات و ....
   

برای ارسال و فریت بار به قبرس شمالی و دیگر کشورهای اروپایی با ما تماس بگیرید.

تهران بار معتبرترین باربری در زمینه ارسال بار بین المللی با سابقه فعالیت چندین ساله در خدمت شما عزیزان می باشد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • محسن بهجانی
  سلام من میخام لوازم منزل را با کانتینر به قبرس ارسال کنم .لطفا راهنمایی فرمائید.
  • مدیر سایت

   سلام. برای استعلام هزینه ها و دریافت مشاوره در زمینه حمل بار به قبرس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • محسن ظروفچی
  سلام میخواستم هزینه حمل اثاث منزل به فاماگوسا به حجم یک کامیون متوسط را بدانم لوازم شامل یخچال ،تخت،مبل،ماشین لباسشویی کمد میباشد
  • مدیر سایت

   برای استعلام قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • بهرام
  سلام وقت بخیر...میشه موتور سیکلت هم از اینجا ببریم قبرس؟
  • مدیر سایت

   موتور مورد نظر برای ارسال باید فاقد پلاک باشد و کاملا ایرانی. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • میثم خانی
  امکان ارسال بار به قبرس جنوبی هم وجود دارد؟
  • مدیر سایت

   بله. برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش تماس بگیرید.

 • اکرم موسی پور
  سلام من میخام وسایل منزل در حد 100کیلو به قبرس شمالی بفرستم لطفاً راهنمایی کنید
  • مدیر سایت

   سلام. برای دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید