X

هزینه ارسال بار به انگلیس + حمل و فریت بار به لندن

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار به انگلیس

یکی از مهم ترین خدمات ما در باربری تهران بار حمل و ارسال بار و لوازم منزل به شهرهای انگلیس می باشد. برای استفاده از این خدمات و اطلاع از هزینه های ارسال بار با ما تماس بگیرید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال بار هوایی و زمینی به تمام کشورها

ارسال بار و اثاثیه منزل به انگلیس یکی از مهم ترین خدمات ما در باربری تهران بار می باشد. این خدمات به صورت کاملا اصولی انجام شده و با توجه به اینکه پرسنل باربری بین المللی تهران بار سال ها در زمینه ارسال بار بین المللی به کشورهای مختلف تجربه دارند می توانند در این امر به خوبی یاری رسان مشتریان عزیز باشند. برای دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه فریت بار به انگلیس و لندن با ما تماس بگیرید.

از مهم ترین شهرهای انگلستان که امکان ارسال بار به آن ها وجود دارد می توان به لندن، منچستر،بیرمنگام، لیورپول، لیدز، کمبریج، نیوکاسل و ... اشاره نمود.

ارسال بار و لوازم منزل به انگلیس

یکی از پردرخواست ترین خدمات باربری بین المللی در زمینه ارسال بار به اروپا می توان به حمل بار به انگلیس و لندن اشاره داشت. فریت بار به انگلستان نیازمند تجربه و مهارت کافی در این زمینه می باشد. باربری تهران بار در زمینه ارسال بار به انگلیس و دیگر کشورها دارای سابقه ای درخشان می باشد. علاوه بر ارسال بار به انگلیس می توانید از دیگر خدمات ما در زمینه باربری بین المللی مانند ارسال بار به ترکیه، ارسال بار به آلمان و ارسال بار به کانادا نیز بهره مند شوید.

ارسال بار زمینی به انگلیس بر خلاف حمل هوایی بار دارای قیمت کمتری است اما توجه نمایید زمان حمل بار افزایش می یابد. انتخاب بهترین روش حمل بار به انگلستان بسته به میزان و نوع بار ارسالی، بودجه و زمان شما مشخص می شود. هزینه ارسال بار و لازم منزل به انگلیس بسته به نوع روش حمل بار و میزان بارهای شما متغییر است. 

روش های ارسال بار به انگلیس

برای ارسال بار به انگلیس و شهرهای این کشور می توان از این روش استفاده نمایید:

 1. حمل زمینی بار
 2. حمل دریایی
 3. حمل هوایی

ارزان ترین روش ارسال بار به لندن روش زمینی و سریع ترین و امن ترین روش حمل هوایی بار می باشد.

حمل هوایی بار به انگلیس

یکی از بهترین روش های ارسال بار، فریت بار هوایی به انگلیستان می باشد. حمل هوایی بار شامل فریت بار و حمل خرده بار از ایران استد. شهر لندن دارای پنج فرودگاه مجهز است که فرودگاه هیثرو مهم ترین فرودگاه انگلستان به شمار می رود و حجم قابل توجه از بارهای ارسالی انگلیس به این فرودگاه ارسال می شوند. حمل بار هوایی به انگلیس از سریع ترین روش های حمل بار است. زمان حمل بار هوایی از ایران به انگلیس بین 3 تا 5 روز به طول نی انجامد. این روش برای ارسال خرده بار بسیار مناسب است. حمل هوایی نسبت به سایر روش ها دارای هزینه بیشتری می باشد.

حمل بار زمینی به انگلیس 

حمل زمینی بار و لوازم منزل به انگلیس کم هزینه تر از سیار روش ها می باشد. ارسال بار زمینی به انگلیس به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام صورت می پذیرد. در روش فول تراک، صاحبان بار قادر خواهند بود یک یا چند ترانزیت را با توجه به حجم و وزن کالای خود در اختیار داشته باشند. درباره حمل خرده بار باید بدانید که اگر بار شما امکان بارگیری در یک کانتینر با سایر کالا ها و بارها را داشته باشد، می‌ توان به صورت خرده بار یا گروپاژ کالاها را حمل نمود، در غیر این صورت باید بارها به روش فول تراک ارسال شوند. فول تراک در واقع همان در اختیار داشتن یک ماشین ترانزیت به صورت دربستی است که برای حمل بار با حجم و وزن زیاد بهترین گزینه می باشد.

هزینه ارسال و فریت بار به انگلیس

مدارک لازم برای حمل بار به انگلیس چیست؟

شخص فرستنده بار برای فریت بار به شهرهای انگلستان باید این مدارک را دارا باشد:

 •  داشتن پاسپورت 
 • اصل کارت کلی
 • بلیط
 • مشخصات کامل شخص گیرنده بار در لندن
 • کارت بازگانی(برای بارهای تجاری)
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

در تمام مراحل ارسال، بسته بندی و تهیه و آماده سازی مدارک می توانید از خدمات ما بهره مند شوید. کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید.

هزینه فریت بار به انگلستان

شما عزیزان می توانید به منظور رفع معضل اضافه بار مسافری و ارسال بار های خود به این کشور با ما تماس بگیرید. با تماس با باربری تهران بار می توانید علاوه بر حل مشکل اضافه بار خود از مناسب ترین تعرفه حمل بار به انگلیس نیز بهره مند شوید. پرسنل ما از ابتدا تا انتهای کار ارسال بار، همراه شما خواهند بود. برای فریت بار به انگلیس و یا ارسال بسته به شهرهای انگلستان محدودیت هایی وجود دارد، با تماس و دریافت مشاوره از ما می توانید با تمام قوانین ارسال بار به این کشور آگاه شوید. هزینه فریت بار به عوامل متعددی بستگی دارد. از این فاکتورهای می توان به این موارد اشاره نمود:

 • میزان و وزن بار
 • نوع بار و میزان ارزش بارها
 • نوع روش حمل بار (زمینی، دریایی و هوایی)
 • بیمه نامه 
 • بسته بندی بارهای 
 • و...

برای دریافت خدمات و اطلاع از هزینه ها با تهران بار تمای بگیرید.

ارسال بار و لوازم منزل به لندن

ارسال لوازم منزل به انگلیس

تهران بار با دارا بودن سابقه طولانی در امر فریت بار به لندن  قادر به ارسال انواع بار تجاری و شخصی به انگلیس می باشد. در صورتی که بار شما به مقدار زیاد نباشد و بصورت خرده بار به حساب بیاید، حمل هوایی به لندن از نظر اقتصادی برای شما مقرون به صرفه است. ارسال لوازم منزل از سخت ترین ارسال بارها می باشد. حجم بالای وسایل و ظرافت و شکنندگی آن ها موجب شده این نوع ارسال بار حساس تر و سخت تر از سایر بارها باشد. برای ارسال لوازم منزل به انگلیس پرسنل مجرب ما در امر بسته بندی بار، در منزل شما حضور پیدا میکنند و بارهای شما را برای حمل به صورت اصولی و تخصصی بسته بندی و آماده میکنند.

پس از انجام بسته بندی بارها توسط ماشین های مجهز باربری به فرودگاه و یا گمرک ارسال شده و با صدور مجوز لوازم شما به انگلیس ارسال می شود. باربری تهران بار تا انتهای ارسال بار و دریافت در فرودگاه شهر مورد نظر ارسال بارهای شما را پیگیری می کند.

مراحل حمل لوازم منزل به انگلیس

در باربری تهران بار برای ارسال بار و لوازم منزل به انگلیس این مراحل دنبال می شود:

 1. انجام مشاوره در زمینه ارسال بار و تعیین هزینه های ارسال بار
 2. انجام بسته بندی اصولی و صحیح بارها برای جلوگیری از آسیب رسیدن به لوازم منزل
 3. ارسال بار به فرودگاه
 4. تهیه لیست بارها به هر دو زبان
 5. انجام سمپاشی و صدور مجوز برای ارسال بار
 6. تهیه بارنامه و بیمه نامه بین المللی
 7. پیگیری بارها برای ارسال

برای ارسال و فریت بار و لوازم منزل به انگلیس با بهترین قیمت با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

 • هزینه ارسال بار به انگلیس چقدر است؟

  هزینه ارسال بار به انگلیس به عوامل متعددی از جمله شهر مورد نظر برای ارسال بار، نوع و میزان بار، روش حمل بار و ... بستگی دارد. برای استعلام نرخ فریت بار به انگلستان با تهران بار تماس بگیرید.

 • ارسال بار به انگلیس چند روز به طول می انجامد؟

  زمان رسیدن بار به مقصد بسته به نوع حمل بار متفاوت است. به طور مثال در حمل بار هوایی بین 3 تا 5 روز بارها به مقصد خواهند رسید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • مسعود
  سلام.ارسال لوازم شخصی ازلندن به استانبول ازطریق ریلی ویا غیره باقیمت مناسب وجود دارد یاخیر
  • مدیر سایت

   با سلام. باربری تهران بار در زمینه ارسال بار از انگلیس به سایر کشورها فعالیت ندارد. برای دریافت خدمات با شرکت باربری فعال در انگلیس تماس بگیرید.

 • حسین مهدوی
  به جز لندن، امکان ارسال بار به سایر شهرهای انگلیس هم وجود دارد؟
  • مدیر سایت

   امکان ارسال به تمام شهرها وجود دارد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی تماس بگیرید.

تماس بگیرید