X

ارسال بار و لوازم منزل به ایتالیا + فریت هوایی بار به ایتالیا

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار و لوازم منزل به ایتالیا

ارسال بار و لوازم منزل به ایتالیا به خاطر این که میزبان ورود مسافران و مهاجران ایرانی (برای ادامه تحصیل و زندگی) به کشور ایتالیا افزایش پیدا کرده است میزان تقاضای افراد برای استفاده از این خدمات بیشتر شده است.

برای این که بتوانید وسایل و لوازم منزل خود را بدون مشکل به یکی از شهرهای مقصد مد نظر خود در ایتالیا ارسال کنید روش های مختلفی برای ارسال در نظر گرفته شده است

باربری ترکیه
باربری ترکیه

انتخاب روش مناسب برای ارسال با توجه به وزن و حجم باری که قرار است ارسال کنید انتخاب خواهد شد.

تعرفه ی در نظر گرفته شده برای ارسال بار و لوازم منزل به ایتالیا با توجه به پارامترهای مختلف اعم از میزان مسافت، نوع بار، تعداد و وزن، روش انتخابی برای ارسال بار، دیگر شرایط موجود تعیین خواهد شد. جهت استعلام قیمت می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ارسال بار به شهرهای مختلف ایتالیا اعم از رم، میلان، ونیز، ناپل، تورین، فلورانس و... برای شما فراهم شده است. 

برای استفاده از خدمات باربری بین المللی با ما تماس بگیرید.

ارسال بار به ایتالیا

ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ایتالیا 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ایتالیا از پرداخت هزینه های اضافی برای خرید مجدد وسایل مورد نیاز شما جلوگیری می کند.

حمل هرگونه اضافه بار بیشتر از حد مجاز باعث پرداخت هزینه های گزافی به ایرلاین های پروازی می شود و این مورد با توجه به حجم و وزن بارها تعیین می شود. به همین خاطر توصیه می کنیم که انجام این کار را به شرکت های باربری که در این زمینه در حال فعالیت هستند بسپارید.

ارسال کلیه کالاها و لوازم مد نظر شما به صورت بارهای شخصی و تجاری به شهرهای مختلف ایتالیا امکان پذیر می باشد.

در باربری تهران بار امکان ارسال بار به خارج از کشور فراهم شده است. برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای ترخیص بار در ایتالیا

  • به همراه داشتن کپی از گواهی ثبت سکونت
  • کپی پاسپورت
  • کپی کد مالیاتی ایتالیا
  • اظهار نامه کاری از ایتالیا در موارد مورد نیاز 
  • مدارکی که نشان دهنده ی این است که شما حداقل 366 روز در ایران زندگی می کرده اید در برخی از موارد مورد نیاز می باشد. (ارائه اظهارنامه از کنسولگری ایران یا اظهار نامه کارفرما نیاز است.)

انواع روش‌ های ارسال لوازم منزل به ایتالیا

برای ارسال بار به کشورهای اروپایی می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده نمود. انتخاب روش حمل مناسب به نوع بار و میزان بودجه صاحب بار برای ارسال، بستگی دارد. در ادامه قصد داریم شما را با این روشها آشنا نماییم.

باربری تهران بار امکان ارسال بار به اروپا را فراهم آورده است.

ارسال زمینی لوازم منزل به ایتالیا 

ارسال زمینی اثاثیه به ایتالیا بیشترین کاربرد را در بین روش های در نظر گرفته شده دارد و مدت زمان در نظر گرفته شده برای ارسال حدود 10 الی 15 روز می باشد. مدت زمان ارسال بار به این روش طولانی تر از روش های دیگر می باشد ولی هزینه ای که باید برای ارسال پرداخت کنید به نسبت روش های دیگر کمتر می باشد.

انتخاب ترانزیت به این خاطر بیشترین تقاضا را دارد که به صورت گروپاژ انجام می شود. حمل اثاثیه منزل به ایتالیا به صورت گروپاژ باعث می شود تا مشتریان با هزینه ای بسیار کمتر بار خود را در شهر مقصد تخلیه کنند.

در این روش سعی می شود بارهایی در کنار یک دیگر قرار بگیرد که دارای مجوز یکسان برای حمل می باشند. مورد مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در صورتی که زمان عبور یک بار در گمرک طولانی شود باعث ایجاد تاخیر در زمان حمل بارهای دیگر خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم منزل به ایتالیا

امکان ارسال لوازم منزل شما اعم از مبلمان، کمد و تخت خواب، میز ناهارخوری، بوفه، کمد، اجاق گاز و یخچال، پیانو، فرش، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، تابلوهای نقاشی، کتابخانه، ظروف و البسه و... به صورت بسته بندی شده و سپس به صورت هوایی به مقصد وجود دارد.

فرودگاه های بین المللی که امکان ارسال بار از ایران به ایتالیا وجود دارد شامل فرودگاه رم (FCO)، فرودگاه میلان (MXP)، فرودگاه ونیز (VCE) می باشد.

امکان ارسال به این روش باعث می شود تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن با پرداخت هزینه ی مناسب وسایل و اثاثیه ی مد نظر خود را به مقصد ارسال کنید.

بسته بندی وسایل و اثاثیه در این مورد باید به درستی انجام شود تا هنگام جابجایی با مشکل روبرو نشوید. در این روش میزان هزینه نسبت به وزن و ابعاد محموله شما مشخص می شود.

ارسال بار به ایتالیا

شرایط ارسال بار به ایتالیا

مقررات و شرایط در نظر گرفته شده برای ارسال بار به گونه ای تعیین شده است که شما نباید کالاهای ممنوعه را هنگام ارسال وسایل و اثاثیه ی خود انتخاب کنید. توجه به این مورد کمک می کند تا بتوانید با پرداخت هزینه ای مناسب بار خود را به مقصد ارسال کنید.

ارسال بارها بدون پرداخت هیچ گونه عوارض گمرکی و با پرداخت هزینه ی مناسب انجام می شود ولی در صورتی که قصد بار ارسال تجاری را داشته باشید این مورد کمی تفاوت داشته و باید مبلغ اضافه ای برای این مورد پرداخت شود.

فاکتورهای تاثیرگذار در تعیین هزینه با توجه به فاکتورهای مختلف اعم از شهر مقصد مورد نظر شما، نوع ایرلاین انتخابی، حجم و وزن کالاها، نوع بسته بندی ها، صدور کارت بازرگانی در صورت نیاز تعیین می شود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید