X

حمل بار با ترانزیت مسقف

02144762571 تلفن تماس:
حمل بار با ترانزیت مسقف
پس از ترخیص کالا از گمرک باید بار ها و سایل شما توسط ترانزیت مسقف به ترکیه ارسال شود.
باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل بار با کامیون های مسقف ترانزیت

پس از کارشناسی بار و وسایل منزل شما توسط کارشناسان ما و اعلام کرایه برای حمل بار به ترکیه .تاریخ و زمان دقیق اسباب کشی مشخص میشود .
با هماهنگی های لازم نیروهای ماهر و با تجربه ما در زمینه بسته بندی باربه محل رفته و  کار بسته بندی وسایل برای حمل به ترکیه را انجام میدهند.
بعد از بسته بندی بارها و وسایل به وسیله ماشین های مجهز باربری ترکیه به گمرک غرب ارسال میشود و درقسمت صادرات کارهای صادراتی،گمرک و ترخیص کالا و وزن کشی آن ها انجام میشود. 
 

باربری ترکیه

پس از انجام کارهای مربوط به ترخیص کالا بارها به وسیله ترازیت های مسقف و مجهز با راننده ماهر و باتجربه در امر رانندگی بین المل، بارها و وسایل شما را به هر شهر که دلخواه شماست در ترکیه انتقال میدهد.

 

ترانزیت یکی از انواع ماشین ها برای حمل بار به خارج از کشور است.

انواع ماشین باربری

خودرو های باربری به دو دسته بر اساس اندازه شان تقسیم می شوند. ماشین های باربری بزرگ شامل تریلی، ترانزیت یخچالی و ساده،۲۰ تن و کامیون بوده و ماشین های باربری کوچک وانت بار و نیسان بار و خاور می باشند. دسته دوم برای وسایل با اندازه کوچک تر مانند لوازم منزل مورد استفاده قرار می گیرد.

ماشین باربری

موارد مهم برای انتخاب نوع ماشین باربری:

برای اینکه ببینید چه نوع ماشینی برای کار شما مناسب است باید چندین عامل را تحت نظر بگیرید. از جمله این عوامل وزن و اندازه ی وسایل و کالای شما است. به طور مثال برای میل گرد نمی توان از وانت بار استفاده کرد و نیاز به ماشین باربری بزرگ تری می باشد تا بتواند وزن آن را تحمل کند. همچنین نوع محصول شما و شرایط نگهداری آن نیز بسیار مهم است. اگر محموله شما باید در محیطی سرد نگهداری شود باید از ماشین باربری استفاده کنید که درونش یخچال دارد. بنابراین نوع محصول و شرایط نگهداری آن نیز در انتخاب شما تأثیر گذار است.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید