X

بهترین روش مهاجرت به قبرس

02144762571 تلفن تماس:
روشهای مهاجرت به قبرس شمالی

در این سالها ایرانیان زیادی تمایل به مهاجرت دارند. یکی از کشورهای محبوب ایرانیان برای مهاجرت، قبرس است. در این مطلب قصد داریم بهترین و سریع‌ترین روش‌های مهاجرت به قبرس را مورد بررسی قرار دهیم.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به قبرس وجود دارد. در این مطلب قصد داریم این روش‌ها را مورد بررسی قرار دهیم و بهترین و سریع‌ترین روش مهاجرت به این کشور را به شما معرفی نماییم.

روش های فرعی و غیر مستقیم بسیاری برا مهاجرت به قبرس شمالی وجود دارد اما اصلی ترین و بهترین روش های مهاجرت به این کشور شامل مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری می‌شود. از میان این سه روش نیز مهاجرت تحصیلی بسیار ارجحیت دارد و توصیه می‌شود. قبرس شمالی از جمله کشورهایی است که همچنان از طریق خرید ملک می‌توان اقامت دائم این کشور را دریافت کرد.

مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی

دانشجویان به دلیل هزینه ‌‌های پایین زندگی و شهریه ‌های مقرون به صرفه دانشگاه ها، این کشور را بریا زندگی بیشتر ترجیح می‌دهند. بسیاری از دانشگاه‌های این کشور، فرصتی را برای دانشجویان فراهم کرده است که  به دانشجویان اجازه می‌دهند به مدت یک سال از دوران تحصیلشان را در کشوری دیگر سپری کنند. این امر باعث پربار تر بودن رزومه تحصیلی دانشجویان شده و شانس آن‌ها را برای اخذ پذیرش افزایش می‌دهد.

دانشجویان با تحصیل در برخی از رشته‌های مشخص مانند هتلداری و گردشگری در کشور قبرس شمالی می‌توانند به طور مستقیم وارد بازار کار شوند و از همان دوران دانشجویی، شروع به کار کرده و درآمد خوبی کسب کنند. همچنین بعد از اتمام و فارغ التحصیلی می‌توانند در شرکت ها و هتل های مختلف استخدام شوند.

با مدارک لازم برای مهاجرت به قبرس بیشتر آشنا شوید.

مهاجرت تحصیلی به قبرس

اگر در زمان مهاجرت به ارسال بار به قبرس نیاز داشتید، می‌توانید با باربری تهران بار تماس بگیرید. این مجموعه در زمینه ارسال لوازم منزل و یا بارهای تجاری از ایران به تمام کشورها فعالیت دارد.

مهاجرت کاری به قبرس شمالی

مهاجران ایرانی می‌توانند از ایران به دنبال کارفرما و مجوز کار به منظور مهاجرت کاری به قبرس شمالی بوده و یا بدون ویزا وارد این کشور شده و در این کشور به دنبال کار، کارفرمای مناسب و در نهایت اخذ مجوز کار بپردازند. ویزای کاری قبرس شمالی یک ماه اعتبار دارد و تنها به افرادی تعلق می‌یابد که مجوز کاری دارند. کشور قبرس شمالی از نیروی کار متخصص و ماهر برای جبران کمبود نیروی کار کشور، بسیار استقبال می‌کند اما با این حال مهم‌ترین دلیلی که افراد ویزای کاری قبرس شمالی دریافت می‌کنند، تاسیس یک بیزنس می‌باشد. اکثر بیزینس من ها به دلیل وجود خلاء اقتصادی در این کشور اقدام به راه‌اندازی یک کسب و کار نوپا می‌کنند.

مهاجرت کاری به قبرس

مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی

یکی از رایج ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی، ایجاد یک کسب و کار جدید در این کشور است. افرادی که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در قبرس شمالی را دارند می‌توانند در این کشور یک ملک خریداری کنند. بازار املاک در نیمه شمالی قبرس دارای هزینه های پایین بوده و نرخ پایین مالیات باعث ترغیب سرمایه‌گذاران برای خرید ملک در این کشور شده است. صاحبان ملک می‌توانند پس از مدتی برای دریافت اقامت دائم قبرس شمالی اقدام نمایند. برای دریافت اقامت دائمی قبرس شمالی از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری، متقاضی بایدخانه ‌ای را به ارزش حداقل 250 هزار دلار خریداری کرده و به مدت حداقل 5 سال نگه دارد.

مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری

بهترین روش مهاجرت به قبرس کدام است؟

مهاجرت تحصیلی را می‌توان بهترین و سریع‌ترین راه مهاجرت به قبرس دانست. در این روش به هزینه سرمایه زیادی نیاز ندارید و به دلیل وجود دانشگاه‌های بین المللی متعدد که در این کشور وجود دارد، راه یافتن به این دانشگاه‌ها آسان است.

مزایای مهاجرت به قبرس شمالی

  • مهاجرین عزیز می‌توانند به راحتی با کشور ترکیه در رفت و آمد باشند و تمامی نیاز های خود را برطرف نمایند.
  • از آنجایی که این کشور بسیار به ایران نزدیک است دیگر لازم نیست وقت خود را در پرواز های طولانی سایر کشورها از دست بدهید. هر زمان که بخواهید به ایران سفر کنید چند ساعت بعد در کشور ایران خواهید بود.
  • شما می‌توانید از فرصت های فراهم شده مانند برنامه های تبادل دانشجویی که قبرس شمالی با دانشگاه های برتر جهان مانند کانادا، استرالیاف آمریکا و... نهایت استفاده را داشته باشید.
  • مهاجرین بعد از مستقر شدن در این کشور هزینه های بسیار کمی را باید برای مسکن و تحصیل استفاده کنند که بسیار در کیفیت زندگی آنها تاثیرگذار است.
  • در تمام فصول سال آب و هوا معتدل بوده و برای تمام افراد مناسب می‌باشد.
  • این کشور یک کشور کاملاً توریستی بوده و دارای جاذبه های طبیعی فوق‌العاده ایست که فرصت شغل های زیاید را پدید آورده است.
  • از طریق تحصیل می‌توانید به راحتی در این کشور اقامت بگیرید.
  • اگر بخواهید از طریق سرمایه گذاری اقامت دریافت کنید به مراتب باید مبلغ بسیار کمتری نسبت به سایر کشورها پرداخت نمایید.

مطالب مرتبط:

راحت ترین راه مهاجرت به آلمانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید