X

شرکت حمل و نقل بین المللی ترکیه | استعلام هزینه

02144762571 تلفن تماس:
شرکت حمل و نقل بین المللی ترکیه

در شرکت حمل و نقل ترکیه، تمامی خدمات حمل بار با هزینه بسیار ارزان و مناسب انجام می شود. برای استفاده از این خدمات با باربری تهران بار تماس بگیرید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

شرکت حمل و نقل بین المللی ترکیه در زمینه ارسال و حمل انواع بار و کالاها، ارسال لوازم منزل به ترکیه، فریت مسافری و کارگو بارهای تجاری و.. با مناسب‌ترین و به صرفه‌ترین قیمت فعالیت می‌کند.

در واقع شرکت باربری تهران بار انواع خدمات حمل و نقل، بازرگانی، انبارداری، واردات و صادرات و.. را به کشور ترکیه ارائه می‌دهد. شایان ذکر است که کلیه خدمات از طریق کامیون، قطار، هواپیمایی‌ها انجام می‌گیرد.

ارسال بار به ترکیه از جمله خدمات این مجموعه است که شامل ارسال بار، صادرات و واردات، تشریفات گمرکی و... می‌باشد. مجموعه این خدمات دارای این مزیت است که مسئولیت ارسال بار شما را به طور کامل برعهده می‌گیرد در نتیجه از آرامش خیال بیشتری هنگام ارسال بار برخوردار هستید.

شرکت حمل و نقل بین المللی ترکیه

با توجه به اینکه ترکیه در همسایگی ایران قرار دارد، از لحاظ بسیاری از مقاصد تجاری و بازرگانی دارای اولویت است. ارسال بار و کالاها از طریق انواع روش‌های زمینی، هوایی، دریایی، ریلی و گاها ترکیبی از جمله خدمات باربری تهران بار است که از مهم‌ترین خدمات مجموعه می‌باشد. در این شرکت امکان ارسال بار از ترکیه به ایران نیز امکان پذیر است.

برای استفاده از خدمات ارسال بار به ترکیه، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نکات مهم ارسال بار به ترکیه

  • هنگام انتخاب روش ارسال بار باید به بهترین و مناسب‌ترین گزینه انتقال توجه شود. به عنوان نمونه برای برخی از افراد، سرعت ارسال کالا دارای اهمیت است در مقابل برای برخی دیگر، هزینه حمل و ارسال آن. از این رو باید به این مورد توجه شود تا افراد متحمل هزینه‌های بیشتری نشوند.
  • در زمان ارسال بار باید از لیست بارهای ممنوعه اطلاع داشت. ممکن است شرایط و موقعیت ارسال و یا دریافت برخی از کالاها با توجه به قوانین کشور مورد نظر وجود نداشته باشد.

شرکت حمل و نقل بین المللی ترکیه

برای استفاده از خدمات ارسال لوازم منزل به ترکیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

روش‌های حمل بار به ترکیه

حمل بار توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ترکیه از طریق روش‌های هوایی، زمینی، ریلی و دریایی انجام می‌گیرد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

حمل بار به صورت هوایی؛ سریع‌ترین روش

حمل بار به صورت هوایی از بهترین و پرطرفدارترین روش‌های ارسال بار است که یکی از مزایای آن، امکان ارسال در مدت زمان کوتاهی است. خدمات حمل بار به روش هوایی به ترکیه از طریق فریت و کارگو انجام می‌گیرد.

فریت برای کسی مناسب است که مهاجرت نموده و تمامی لوازم منزل خود را می‌خواهد ارسال نماید. در این شرایط، در ابتدا خدمات بسته بندی لوازم منزل توسط پرسنل کارآزموده و ماهر انجام می‌گیرد و سپس کارهای گمرکی و دیگر امور مربوط به ارسال بار ارائه می‌گردد.

دیگر روش ارسال بار به صورت هوایی، کارگو نام دارد. این روش برای تجار و بازرگانانی که قصد واردات و صادرات کالا به ترکیه را دارند، مناسب است.

حمل بار به صورت زمینی توسط شرکت باربری؛ حمل جاده‌ای

افرادی که قصد ارسال بار و کالا به ترکیه را از طریق زمینی دارند، شرکت حمل و نقل بین المللی خدمات ارسال بار را از طریق انواع ترانزیت و کامیون ارائه می‌دهد. در این روش انواع کامیون‌ها به صورت روزانه و یا پروژه‌ای آماده ارسال بار می‌باشند. حمل و نقل زمینی با هزینه مناسب و قابل قبول انجام می‌گیرد.

شرکت ترانزیت بین المللی ترکیه

حمل بار به صورت ریلی؛ از خدمات ارسال بار شرکت بین المللی

حمل بار ریلی یکی از مناسب‌ترین روش‌های ارسال بار افراد و تجار به کشور ترکیه است که از طریق انواع واگن‌های ترانزیتی انجام می‌گیرد که برای پروژه‌ها بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.

حمل بار به صورت دریایی؛ ارسال کالا به صورت کانتینر

از دیگر روش‌های ارسال بار به ترکیه دریایی است که از طریق ارسال بار با کانتینر انجام می‌گیرد که مخصوص بارهای سنگین و حجیم است. در مقابل در صورتی که بارها و کالاها سبک و کم باشند، بار کامل محسوب نمی‌شوند در نتیجه به کالای کمتر از کانتینری معروف هستند.

ارسال انواع بار به ترکیه

هر نوع بار، کالا و محموله تجاری، صنعتی، شخصی و.. که دارای ممنوعیت ارسال و دریافت نباشد، توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ترکیه ارسال می‌گردد.

کارشناسان مجموعه راجع به کالاهای ممنوعه اطلاعات لازم را در اختیارتان می‌گذارند. به طور کلی اثاثیه و لوازم منزل، کالاهای تجاری، لوازم صنعتی و... که دارای ممنوعیت نباشند ارسال می‌گردد.

ارسال بارهای ممنوعه از طریق روش فریت یا کارگو

محدودیت‌هایی برای ارسال بار و کالا به ترکیه وجود دارد که در قوانین ترکیه ذکر شده است. این کالاها عبارت است از:

  • برخی از داروها
  • لوازم آرایشی
  • چای و قهوه
  • تنباکو
  • روغن گیاهی و صنعتی
  • حیوانات همچون زالو

تهران بار، شرکت حمل و نقل بین المللی ترکیه

شرکت باربری تهران بار با سالها سابقه در زمینه حمل و ارسال بار و کالا در حوزه بین المللی و انجام انواع ترانزیت کالا فعالیت می‌نماید. انجام خدماتی من جمله بسته بندی کالا، امور گمرکی، ارسال بار، ترانزیت کالا، ترخیص انواع بار و خدمات انبار انواع محموله‌ها در زمره خدمات این مجموعه می‌باشد. کارشناسان مجموعه برای ارائه مشاوره و اطلاعات بیشتر به شما عزیزان آماده خدمت رسانی می‌باشند.

خدمات مرتبط:

کارگو از ترکیه به ایرانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید