X

آشنایی با بهترین شرکت حمل و نقل جاده ای

02144762571 تلفن تماس:
شرکت حمل و نقل جاده ای

شرکت حمل و نقل جاده‌ ای تهران بار با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌ باشد. شرکت ما کار خود را با حمل و نقلی زمینی داخلی و بین المللی آغاز نموده و در طی این سال ها توانسته است حمل هوایی و دریایی را هم به لیست خدمات خود اضافه نماید. برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل و نقل جاده ای برای جابجایی کالاها و بارهای شما اغلب توسط انواع کامیون و تریلی انجام می شود و در کنار حمل و نقل ریلی از روش های در نظر گرفته شده برای حمل و نقل زمینی محسوب می شود. همان طور که می دانید جابجایی در این موارد از طریق جاده ها انجام می شود و اگر قصد ارسال بار به کشورهایی را دارید که دارای مرز زمینی با ایران می باشد باید برای این که بارهای شما بدون آسیب به مقصد برسد از شرکت های حمل و نقل جاده ای که در این زمینه به ارائه ی خدمات می پردازد کمک بگیرید.

باربری تهران بار در این زمینه به صورت شبانه روزی به ارائه ی خدمات به مشتریان خود می پردازد.

برای این که در مورد شرکت حمل و نقل جاده ای اطلاعات مورد نیاز را داشته باشید و بتوانید بارهای ارسالی خود را از این طریق بدون آسیب ارسال کنید در این بخش به بررسی موارد مهم در این زمینه می پردازیم.

انتخاب چه نوع کالاهایی مناسب برای حمل و نقل جاده ای می باشد؟

با توجه به این که خدمات مربوط به حمل و نقل جاده ای به دو دسته‌ ی کلی حمل مسافر و جابجایی بار تقسیم می‌ شوند شما می توانید به صورتی که به آن اشاره می کنیم کالاهای مد نظر خود را برای انتقال انتخاب کنید.

امکان ارسال کالاهایی مانند غلات، مواد شیمیایی و آلی، انواع سوخت‌ ها و مواد خطرناک، مواد خوراکی، پوشاک، مواد و مصالح ساختمانی، لوازم‌ خانگی، تجهیزات صنعتی، ماشین‌ آلات راه‌ سازی و... از طریق حمل و نقل جاده ای امکان پذیر می باشد.

جهت حمل بار به تمام نقاط کشور و سایر کشورها می‌ توانید از خدمات تهران بار استفاده کنید. کارشناسان مجموعه در شرکت حمل و نقل جاده ای به ارائه مشاوره و ثبت سفارش مشتریان می پردازند.

شرکت حمل و نقل جاده ای تهران بار

شرکت حمل و نقل جاده ای تهران بار در زمینه ی ارائه ی خدمات حمل و نقل جاده ای بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد تا با توجه به شرایط اقتصادی موجود بتوانید بارهای مد نظر خود را با پرداخت هزینه ی مناسب به مقصد ارسال کنید. تهران بار برای ارسال انواع ماشین‌ های حمل بار اعم از کامیون، کامیونت، خاور، نیسان، وانت‌ بار را در نظر گرفته است و تمام خدمات به صورت ۲۴ ساعته در تمام ایام هفته در حال ارائه می باشد.

به غیر از خدمات حمل و نقل جاده ای در زمینه ی حمل بار از تهران به شهرستان، وانت‌ بار، بسته‌ بندی لوازم در خانه مشتری، اسباب‌ کشی، حمل اثاثیه منزل، حمل لوازم اداری و شرکتی و... به ارائه ی خدمات می پردازد. جهت استفاده از خدمات باربری می توانید با شماره‌ های شرکت حمل و نقل جاده ای تهران بار تماس بگیرید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان در محل حاضر شوند و به ارائه ی خدمات مرتبط با ثبت درخواست شما بپردازند.

وظایف مربوط به شرکت حمل و نقل جاده ای چیست؟

ممکن است برخی از افراد این گونه تصور کنند که یک شرکت حمل و نقل جاده ای تنها در مورد حمل و جابجایی بار در سطح شهرهای داخل کشور و کشورهای دیگر به ارائه ی خدمات می پردازد در صورتی که این گونه نیست و وظایف دیگری را برعهده‌ دارد.

وظایف مربوط به شرکت حمل و نقل جاده ای به شرح زیر می باشد.

 • انتخاب و به کارگیری بهترین متدها جهت بسته‌ بندی و حمل و نقل انواع بار
 • سرعت بالای انجام امور باربری برای ارسال بار 
 • ایمن بودن و حرفه‌ ای بودن ارائه ی خدمات
 • ارائه ی بهترین خدمات در زمینه ی بسته‌ بندی اثاثیه و وسایل، حمل بارهای خاص و دیگر موارد 
 • تضمین کیفیت باربری و سلامت بار با صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر 
 • حمل بار با هزینه‌ ی مناسب و منعطف 
 • ارائه مشاوره‌ ی مناسب و تخصصی برای انتخاب بهترین ماشین برای حمل بار 
 • ارائه ی خدمات از طریق به کارگیری ماشین های اتوبار و وانت‌ بار در مناطق مختلف و با توجه به شرایط منطقه

مزایا و معایب انتخاب حمل و نقل جاده ای 

مزایا

 • سریع‌ ترین و ارزان‌ ترین روش حمل و نقل: با توجه به این که حمل و نقل به عنوان تنها فاکتور تعیین‌ کننده در هزینه‌ های مربوط به حمل و نقل نیست ولی در مجموع وسایل حمل و نقل جاده ای به خاطر سرعت بارگیری و تخلیه بالا جزو کم‌ هزینه‌ ترین روش های حمل بار محسوب می شود.
 • امکان دسترسی به تمام نقاط وجود دارد: با توجه به این که تمام بارها، به خشکی می‌ رسند و از هر طریقی که امکان حمل و نقل جاده ای وجود داشته باشد از وسایل حمل و نقل جاده ای می‌ توانید استفاده کنید. ماشین های حمل بار در نظر گرفته شده در این مورد می‌ تواند سنگین‌ ترین بارها را از سخت‌ ترین مسیرها عبور دهند و به مقصد برسانند.
 • نیازی به انجام زیرساخت ندارد: این روش وابستگی بالایی به تأمین زیرساخت دارند.

معایب 

 • در برخی از موارد دارای محدودیت‌ می باشد. (توجه به حجم و وزن بار و تعیین آن با توجه به ظرفیت ماشین حمل بار)
 • در صورتی که برای رسیدن به مقصد قرار باشد مسافت‌ های طولانی طی شود گزینه ی مناسبی برای انتخاب نمی باشد.
 • در مسافت های طولانی، حمل بار با وسایل نقلیه جاده‌ ای در مقایسه با حمل‌ و نقل ریلی کندتر است.
 • ممکن است به دلیلی شرایط جاده و شرایط آب‌ و هوایی با محدودیت‌ هایی روبرو شوید و تغییری در زمان ارسال بار رخ دهد.
 • از نظر زیست‌ محیطی گزینه ی مناسبی برای انتخاب نیست.

انواع ماشین های مورد استفاده در حمل و نقل جاده ای

حمل بار با کامیون چادری

انتخاب کامیون های چادری جهت ارسال و جابجایی بارهای پالت دار و فله به کشورهای آسیای میانه، افغانستان، کشورهای حوزه قفقاز، عراق، پاکستان، ترکیه، روسیه، چین، اروپا و... گزینه ی مناسبی برای انتخاب می باشد.

حمل بار با کامیون جامبو: 

اگر قصد ارسال بارهای فله ای را دارید این امکان از طریق انتخاب کامیون هایی با ظرفیت ۱۰۰ تا ۱۰۵ متر مکعب وجود دارند. حداکثر ظرفیت این کامیون ها برای حمل بارهایی با وزن ۲۵ تن می باشد.

حمل انواع خودرو

حمل جاده ای اتومبیل به افغانستان، کشورهای حوزه قفقاز، عراق، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، روسیه، و هر مقصد دیگری.

کامیون حمل مایعات

جهت حمل مایعات خطرناک می توانید کامیون حمل مایعات را برای ارسال انتخاب کنید.

ایزوتانک:

جهت حمل تمامی محصولات شیمیایی خطرناک و غیر خطرناک در نظر گرفته می شود. مخزن های در نظر گرفته شده برای آن کلاس ۳ و ۴ هستند. 

کامیون کمرشکن و بوژی

 کامیون هایی که دارای ۳، ۵، ۷، ۱۱ محور هستند جهت حمل کالاهای فوق سنگین، و فوق العاده بزرگ گزینه ی مناسبی می باشد.

امکان انتخاب کامیون های جن ست و یخچالی و… با توجه به نوع کالای ارسالی امکان پذیر می باشد.

فاکتورهای تعیین کننده هزینه حمل و نقل جاده‌ ای چیست؟

هزینه های مربوط به حمل و نقل جاده‌ ای با توجه به شرکت ثبت قرارداد شما متغیر می باشد و با توجه به پارامترهای مختلف اعم از نوع ماشین حمل بار (کامیون‌ های معمولی و یا کامیون‌ های یخچالی)، فاصله بین مبدا تا مقصد، وزن و حجم کالا، نرخ سوخت، نوسانات بازار، نوع بسته بندی و... تعیین می شود.

جهت استعلام قیمت دقیق تعرفه های در نظر گرفته شده در این مورد می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

حمل و نقل جاده ای بهتر است یا ریلی؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای افراد به وجود بیاید این است که حمل و نقل جاده ای بهتر است یا ریلی؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که وسایل حمل و نقل ریلی در به نسبت جاده‌ ای ظرفیت جابجایی مسافر بیشتر و مصرف سوخت کمتری دارند ولی این مورد جهت کاهش هزینه‌ های مربوط به حمل و نقل نیست. در حمل و نقل جاده ای هزینه های مربوط به بسته‌ بندی کالا کمتر و سرعت تحویل بار از مبدأ به مقصد نهایی بیشتر است.

دسترسی کامیون‌ ها به مناطق صعب‌ العبور راحت‌ تر می باشد و سرعت بارگیری و تخلیه بار آن ها بیشتر است.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید