X

حمل و نقل جاده ای | شرکت حمل و نقل جاده ای

02144762571 تلفن تماس:
حمل و نقل جاده ای
سرمایه مورد نیاز برای حمل و نقل زمینی بسیار کمتر از شیوه های دیگر حمل و نقل از جمله حمل و نقل ریلی، حمل و نقل هوایی و دریایی است، همچنین حمل و نقل جاده ای برای حمل کالاهای حساس مانند ظروف شکستنی و ظروف شیشه ای، که ریسک آسیب بالایی در فرآیند جابجایی دارند مناسب است.
باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل و نقل جاده ای

حمل و نقل جاده ای (ترانزیت) از عمده ترین خدمات شرکت حمل ونقل بیلیک دوزو می باشد.این شرکت در زمینه حمل و نقل زمینی (ایران- خارج از کشور) ارائه دهنده بهترین خدمات ترانزیت کالا می باشد.

کلیه وسایط نقلیه شرکت حمل و نقل بین المللی بیلیک دوزو دارای استاندارد است. که این امر ضامن ایمنی و سلامت کالا و تسریع در حمل و نقل در باربری ترکیه می باشد.

کلیه وسایل حمل ونقل ما دارای بیمه CMR هستند که ما را قادر به ارائه سرویس بدون اخذ مجوز به کشور ثالث می نمایند.

پرسنل شرکت حمل و نقل بین المللی  بیلیک دوزو در هفت روز هفته و بیست و چهار ساعت شبانه روز پاسخگوی شما هستند.و تسلط به قوانین بین المللی ترانزیت کالا و زبانهای زنده دنیا حمل و نقل کالای شما را تا رسیدن به مقصد ایمن میکند.

حمل و نقل زمینی یا ترانزیت کالا را با شرکت حمل و نقل بین المللی بیلیک دوزو(باربری ترکیه) تجربه کنید. 

حمل و نقل بین المللی جاده ای

حمل و نقل جاده ای از زمانی که انسان نیاز به حمل و نقل را احساس کرد به وجود آمد . حمل کالا در دوران پیشین به صورت امروزی نبود و ابزاری  همچون کامیون ، خاور ، وانت و ... که امروز وجود دارند وجود نداشت . لازم به ذکر است که حمل و نقل جاده ای به آن دسته از حمل و نقل زمینی گفته می شود که از طریق راه آهن صورت نگیرد .

پس هر جا که سخن از حمل و نقل جاده ای باشد منظورمان حمل و نقل ریلی نمی باشد . زیر ساخت ساختمان حرفه ی ترابری جاده ای را می توان به راه ها و بارگیرها تقسیم کرد . 
سازمان راهداری و  حمل و نقل جاده ای علاوه بر توسعه زیرساخت ها و جاده های کشور با کمک های قابل تأمل در خصوص تأسیس شرکت های حمل و نقل بین المللی و  برگزاری آزمون های مدیران ، وظایف نظارتی کلان و برنامه ریزی بلند مدت در این زمینه را انجام می دهد .
موارد استفاده از سرویس های حمل و نقل جاده ای بسیار زیاد و متفاوت می باشند . این کالا می توانند  وسایل کشاورزی ، صنعتی ، خرده ریز ، پوشاک ،خوراکی ، لوازم خانگی ، لوازم اداری ، مواد اولیه و .... را شامل شوند .
همچنین وسایل نقلیه ای که در حمل کالا به صورت جاده ای استفاده می شوند باید با شرایط نگهداری کالا هماهنگ باشند و از کابین های مخصوص خود اسفاده کنند . مثلاً در حمل مواد خوراکی مانند گوشت باید از کامیون های یخچالی و برای حمل چوب باید از کامیون های بزرگ با بست های بسیار محکم و ایمن اسفاده شود .

حمل ونقل جاده ای

مزایای حمل و نقل جاده ای 

نیاز به سرمایه گذاری کمتر

سرمایه مورد نیاز برای حمل زمین بار به ترکیه بسیار کمتر از شیوه های دیگر حمل و نقل از جمله حمل و نقل ریلی، حمل و نقل هوایی و دریایی است.

خدمات حمل درب به درب

مزیت مهم حمل و نقل جاده ای حمل کالا و محموله بصورت درب به درب یا از انبار به انبار است.

امکان ارائه خدمات حمل و نقل در مناطق روستایی

حمل و نقل زمینی برای حمل کالا و محموله ها از مناطق روستایی مناسب است که راه آهن، راه آبی و یا هوایی ندارند.

خدمات قابل انعطاف

حمل و نقل جاده ای یک مزیت بزرگ نسبت به روش های دیگر حمل و نقل دارد و آن انعطاف پذیری این روش است.راه ها و زمان بندی را می توان با توجه به نیازهای افراد تنظیم کرد بدون اینکه عدم تعهدی به وجود بیاید.

مناسب برای فواصل کوتاه جاده ای

تاخیر در حمل و نقل از جانب واسطه های بارگیری و مدیریت واسطه ها امری اجتناب پذیر است.محموله ها را میتوان مستقیما در وسیله نقلیه جاده ای بار زد و مستقیم در مقصد تخلیه کرد.

آسیب کمتر به محموله ها در موقع حمل و نقل

حمل و نقل جاده ای برای حمل کالاهای حساس مانند ظروف شکستنی و ظروف شیشه ای، که ریسک آسیب بالایی در فرآیند جابجایی دارند مناسب است.

سرعت در جابه جایی

اگر بخواهیم بلا فاصله کالاها را به مقاصد مختلف بفرستیم ،حمل و نقل جاده ای از حمل و نقل ریلی و حمل و نقل دریایی به مراتب سریعتر است.در بین این گزینه ها حمل و نقل دریایی سرعت کمتری دارد.

صرفه جویی در هزینه بسته بندی

در مقایسه با دیگر شیوه های حمل و نقل، روند بسته بندی درحمل و نقل جاده ای پیچیدگی های کمتری دارد.برای حمل کالا به صورت جاده ای و زمینی نیاز به بسته بندی کمتر بوده و یا اصلا نیازی به بسته بندی وجود ندارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه مقاله مربوطه را مطالعه بفرمایید.

  
حمل و نقل  جاده ای

حمل و نقل جاده ای (ترانزیت) از عمده ترین خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی  بیلیک دوزو می باشد.این شرکت در زمینه حمل و نقل زمینی (ایران- خارج از کشور) ارائه دهنده بهترین خدمات ترانزیت کالا می باشد.کلیه وسایط نقلیه شرکت حمل و نقل بین المللی بیلیک دوزو دارای استاندارد است. که این امر ضامن ایمنی و سلامت کالا و تسریع در حمل و نقل می باشد.کلیه وسایل حمل ونقل ما دارای بیمه CMR هستند که ما را قادر به ارائه سرویس بدون اخذ مجوز به کشور ثالث می نمایند.

 کارکنان باربری ترکیه دارای تسلط به قوانین بین المللی ترانزیت کالا و زبانهای زنده دنیا حمل و نقل کالای شما را تا رسیدن به مقصد ایمن میکند.

حمل و نقل زمینی یا ترانزیت کالا را با ما تجربه کنید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید