X

ارسال فرش به خارج از کشور + استعلام هزینه

02144762571 تلفن تماس:
ارسال فرش به خارج از کشور

برای ارسال فرش به صورت بار شخصی و یا تجاری با ما در باربری تهران بار تماس بگیرید. ارسال بارها با بارنامه رسمی. برای دریافت مشاوره و خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

فرش های ایرانی در تمام شهرهای کشور به گونه ای طراحی می شوند، که شما بتوانید آن را برای هدیه دادن به دیگران و یا استفاده ی شخصی در منازل خود بتوانید آن ها را انتخاب کنید. در مواردی که قصد ارسال انواع فرش ها را به دیگر کشورها داشته باشید، باید ارسال فرش به خارج از کشور را با توجه به قوانین و مقررات کشوری که قصد ارسال به آن کشور را دارید، انجام دهید، تا کالای مد نظر شما در گمرک آن کشور با مشکل رو به رو نشود. معمولاً برای ارسال فرش محدودیت‌ هایی در مورد ارسال فرش دستباف به خارج از کشور و ارسال فرش‌ های ماشینی وجود دارد. پس اگر جزو افرادی هستید، که قصد ارسال انواع فرش را به خارج کشور را دارید، با ما همراه باشید، تا بتوانیم اطلاعات مفیدی را در این رابطه در اختیارتان قرار دهیم، تا بتوانید کارهای مربوط به ارسال و فریت به خارج از کشور را بدون دردسر و به راحتی انجام دهید.

ارسال فرش به خارج از کشور

در صورتی که قصد ارسال فرش به خارج از کشور را دارید، می توانید فرش مد نظر خود را (فرش دستباف، فرش ماشینی یا تابلو فرش) را به صورت دریایی، زمینی و یا هوایی به کشور مد نظر خود ارسال کنید. در صورت انتخاب روش دریایی می توانید فرش های مد نظر خود را با پرداخت کمترین هزینه به کشور مد نظر خود ارسال کنید. نکته ی مهمی که باید در این روش به آن توجه داشته باشید، این است، که مدت زمان در نظر گرفته شده برای ارسال بار از مبدا به مقصد افزایش پیدا می کند. هم چنین در صورت انتخاب فریت هوایی باید هزینه ی بیشتری را بابت ارسال فرش های مد نظر خود پرداخت کنید، ولی در عوض می توانید فرش های مد نظر خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به مقصد ارسال کنید.

ارسال فرش ماشینی به خارج از کشور

برای این که بتوانید فرش های ماشینی را به کشور مقصد ارسال کنید، محدودیت هایی که سختگیرانه باشد، در این مورد وجود ندارد، و تنها مسئله ای که باید به آن توجه داشته باشید، این است، بسته بندی فرش ها به گونه ای توسط شرکت های حمل بار انجام شود، که حین جا به جایی به کالای مد نظر شما آسیب خاصی وارد نشود. در مورد هزینه ارسال کالا هم باید بگوییم، که با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از حجم، ابعاد بار، ارزش کالا و... تعیین خواهد شد. شما می توانید فرش های مد نظر خود را به کشورهایی مانند دبی، استرالیا، کانادا بدون محدودیت ارسال کنید.

هزینه ارسال فرش به خارج از کشور

ارسال فرش دستباف به خارج از کشور

فرش دستباف با توجه به این که به نسبت دیگر فرش ها ارزش بیشتری دارد، ارسال آن به سایر کشورها با محدودیت رو به رو می شود. در مواردی که قصد دارید، بیش از 2 عدد فرش دستباف را به دیگر کشورها ارسال کنید، حتماً باید نسبت به گرفتن مجوزهای لازم اقدام کنید. هم چنین افرادی که قصد مهاجرت به دیگر کشورها را دارند، می توانند 20 متر مربع فرش دستباف را همراه خود داشته باشند.
توجه: در مواردی که فرش دستبافی که قصد ارسال آن را دارید، دارای ارزش میراث فرهنگی باشد، نمی توانید آن را به دیگر کشورها ارسال کنید. نکته ی مهمی دیگری که در این مورد وجود دارد، این است، که مسافرانی که در وسایل خود فرش به همراه داشته باشند، نمی توانند وارد کشورهای عربستان، سوریه و عراق شوند.

ارسال تابلو فرش به خارج از کشور

با توجه به این که قیمت در نظر گرفته شده برای تابلو فرش ها، نرخ قابل توجهی دارد، برای ارسال آن ها باید از مطمئن ترین روش ها برای ارسال آن استفاده شود. فریت تابلو فرش به خارج از کشور در این موارد بهترین گزینه محسوب می شود، که شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن تابلو فرش مد نظر خود را سالم به مقصد ارسال کنید.

هزینه ارسال فرش به خارج از کشور چقدر است؟

تعرفه ارسال فرش به خارج از کشور با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از نوع فرش، تعداد فرش، و حجم فرش، قیمت فرش ارسالی، روش حمل بار (هوایی و یا دریایی) و... تعیین خواهد شد. برای این که بتوانید از تعرفه ی ارسال بار به خارج مطلع شوید، می توانید با کارشناسان ما در باربری تهران بار در ارتباط باشید، و بعد از اعلام تعداد فرش ها و نوع روش حمل بار از قیمت دقیق ارسال اطلاع پیدا کنید.

ارسال فرش به ترکیه

فریت بار یکی از روش های حمل بار به ترکیه می باشد، که شما می توانید وسایل مد نظر خود را اعم از وسایل و اثاث منزل، فرش و... را بدون دردسر به این کشور ارسال کنید. منظور از فریت بار این است، که این نوع از حمل بار فقط برای افراد حقیقی که قصد مهاجرت و یا ارسال کالا را دارند، انجام می شود. پس شما می توانید به غیر از ارسال فرش از این روش برای ارسال سایر وسایل اعم از لوازم صوتی تصویری، لوازم آشپزخانه، لوازم شخصی، مبلمان و میز و صندلی و... استفاده کنید.

ارسال فرش به آلمان

کشور آلمان به عنوان یکی از شرکای تجاری کشور ایران محسوب می شود، و همین مسئله باعث می شود، تا کالاهای مختلفی به این کشور صادر شود. اگر قصد دارید، کالای انتخابی برای صادر کردن به این کشور سود قابل توجهی را برای شما داشته باشد، باید بگوییم، که فرش ایرانی یکی از این کالا ها محسوب می شود. ممکن است، برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید، که چرا صادر کردن فرش به آلمان اهمیت بسیار زیادی دارد؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، که شما با انجام این کار می توانید از یک طرف با ارسال فرش به آلمان از تاریخ و فرهنگ و هنر ایرانی رونمایی کنید، و هم چنین می توانید با انجام این کار برای افراد زیادی اشتغال ایجاد کنید. در مورد روش های در نظر گرفته شده برای ارسال فرش به آلمان هم باید بگوییم، که این کار از دو طریق دریایی و هوایی قابل انجام می باشد. اگر می خواهید روش انتخابی شما تعرفه ی مناسبی داشته باشد، توصیه می کنیم، روش دریایی را انتخاب کنید. ولی اما اگر می خواهید بار شما در ایمنی کامل و در کوتاه ترین زمان ممکن به مقصد ارسال شود، روش هوایی بهترین گزینه می باشد. در مورد هزینه ارسال فرش به کشور آلمان هم همان طور که قبلاً گفتیم، تعرفه آن با توجه به شرکت هواپیمایی، حجم و سایز بار فرش، نوع فرش و ارزش آن تعیین خواهد شد. ارسال بار به آلمان به صورت زمینی و هوایی قابل انجام است.

دیگر خدمات در باربری تهران بار:

ارسال بار به قبرس

ارسال بار به استرالیاامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید