X

هزینه اجاره انبار برای نگهداری لوازم منزل

02144762571 تلفن تماس:
اجاره انبار برای نگهداری لوازم منزل

برای استفاده از خدمات اجاره انبار با ما در باربری تهران بار تماس بگیرید. محل انبار باید امن بوده و محیط کاملا بهداشتی و تمیز باشد.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

اگر برای نگهداری بار و یا اثاثیه منزل به انبار با قیمت مناسب نیاز دارید با ما تماس بگیرید. مهم ترین و اصلی ترین ویژگی انبارها امنیت و تمیزی انبار است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

افراد به دلایل مختلف نیاز به اجاره انبار پیدا می کنند از جمله اسباب کشی، تعمیرات منزل، ارسال بار به خارج از کشور و ..... 

قیمت اجاره انبار برای وسایل منزل در تهران را از ما استعلام بگیرید.

اجاره انبار برای اثاثیه منزل

زمانی که بحث انبار اثاث منزل به میان می آید، همه ی افراد فکر می کنند، که انبار برای نگهداری لوازم منزل یک مکان معمولی می باشد، که صرف فقط برای انبار کردن وسایل شما طراحی می شوند، ولی باید در نظر داشت، که این مکان باید ویژگی هایی داشته باشد، که بتواند وسایلی که شما در آن جا قرار می دهید، سالم بماند، و دچار آسیب نشود. هر فردی ممکن است، انبار را برای نگهداری از وسایل مختلف اجاره کند. مواردی که باعث می شود، شما نسبت به اجاره انبار برای نگهداری لوازم منزل و یا دیگر موارد اقدام کنید، به شرح زیر می باشد.

 • نگهداری وسایل و اثاث منزل شما، کالای تولید در کارخانه و یا کارگاه، جهیزیه ی عروس
 • حتی ممکن است، به دلیل این که برخی از خانواده ها اجاره نشین هستند، و یا قصد دارند، دکوراسیون منزل خود را تغییر دهند، از این انبارها برای نگهداری وسایل خود کمک بگیرند.
 • در مواردی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارید، و می خواهید بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی به کشور خود برگردید، اجاره انبار برای نگهداری لوازم شما بهترین گزینه می باشد.
 • مورد دیگری که برای نگهداری لوازم و اثاث منزل خود نیاز به اجاره ی انبار دارید، تعمیرات جزئی و یا کلی ساختمان مسکونی و یا محل کار می باشد، که ممکن است، مدت زمان زیادی طول بکشد. برای این که در حین تعمیرات از آسیب دیدن وسایل خود جلوگیری کنید، اجاره انبار به صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت بهترین گزینه برای انتخاب می باشد.
 • ممکن است، ساختمان مسکونی شما در حال فرآیند تکمیل شدن باشد. در این موارد بهتر است، از بردن اثاث به واحد خود جلوگیری کنید.

اجاره انبار برای نگهداری لوازم منزل

ویژگی های اجاره انبار برای نگهداری لوازم منزل

اجاره انبار از شرکت باربری ما مزایای مختلفی را برای افراد دارد. در این قسمت به بررسی برخی از این مزایا خواهیم پرداخت.

 • اجاره انبار در ابعاد و اندازه های مختلف با توجه به مقدار و حجم وسایل
 • اجاره انبار در مناطق مختلف کرج و تهران
 • اجاره انبار به صورت روزانه، ماهیانه، سالیانه
 • پلمپ کردن در انبار برای اطمینان خاطر مشتریان
 • صدور بیمه نامه برای وسایل
 • وجود نگهبان و دوربین مداربسته در محل انبار

ممکن است، شما به خاطر دلایل مختلفی که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم، نیاز به اجاره انبار داشته باشید. زمانی که خواستید، نسبت به اجاره انبار اقدام کنید، می توانید از شرکت های باربری که قابل اعتماد هستند، کمک بگیرید. این شرکت ها علاوه بر این خدمات، ارائه دهنده ی خدمات دیگری می باشند، که شما می توانید با توجه به نیاز خود از آن ها استفاده کنید. ممکن است، این سوال برای برخی از افراد پیش بیاید، که انبارهایی که برای اجاره در نظر گرفته می شوند، باید چه ویژگی هایی داشته باشند. برای پاسخ به این سوال شما به بررسی ویژگی های انبار استاندارد خواهیم پرداخت.

 • مهم ترین موردی که برای همه ی افراد اهمیت دارد، حفظ ایمنی است. انبار باید که در یک محیط مناسب و حفاظت شده قرار داشته باشد. برای کنترل و بررسی محیط اطراف هم نیاز به نگهبان و دوربین مدار بسته می باشد.
 • به درخواست مشتری می توانیم قفل شخصی استفاده کنیم.
 • در مواردی می توان گفت، که یک انبار استاندارد می باشد، که تمیز باشد، و هیچ گونه آلودگی در آن وجود نداشته باشد.

توصیه می کنیم، هنگام اجاره انبار حتماً به نکاتی که به آن ها اشاره کردیم، توجه داشته باشید. در مورد نگهداری لوازم در انبار باید بگوییم، که شما نمی توانید هر وسیله یا ماده ای را برای نگهداری به انبار بفرستید. بارهایی در انبارهای مخصوص لوازم منزل نگهداری نمی شوند، به شرح زیر می باشند.

 • مواد شیمیایی خطرناک و اشتعال زا
 • انواع مواد غذایی (مانند گوشت)

هزینه اجاره انبار در تهران

قیمت اجاره انبار برای وسایل منزل در تهران و کرج

قیمت اجاره انبار برای نگهداری لوازم منزل با توجه به متراژ انبار، موقعیت مکانی، امکانات مختلف (مسقف و روباز)، مقدار و میزان وسایل و... تعیین خواهد شد. شما می توانید جهت استعلام قیمت و مشاوره در مورد نحوه ی انبار کردن وسایل منزل با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

خدمات: ارسال فرش به خارج از کشورامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید