X

صادرات به قبرس شمالی و جنوبی

02144762571 تلفن تماس:
صادرات به قبرس شمالی

اگر برای صادرات به قبرس شمالی و جنوبی به دنبال یک شرکت باربری معتبر و مجرب هستید با ما در تهران بار تماس بگیرید. باربری تهران بار با داشتن سابقه ای طولانی در زمینه حمل بار بین المللی، در زمینه ارسال و صادرات بار به قبرس در خدمت شما عزیزان است. قبل از هر اقدامی با ما تماس بگیرید و از مشاوره همکاران ما در این زمینه بهره مند شوید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

قبرس یکی از کشورهایی است که در این سال ها بسیار مورد توجه مردم و تجار ایرانی برای مهاجرت و صادرات قرار گرفته است. ارتباط با کشور قبرس اکثرا به منظور کار و تجارت است. 
بازار صادرات به قبرس برخی قوانین مشخص و تعریف شده ای دارد. این قوانین از طرف دولت و سازمان های مشخص برای انجام صحیح کارها صورت می گیرد. برای صادرات به قبرس شمالی باید با این قوانین به خوبی آشنا باشید. همچنین برای صادرات بار و کالا به قبرس باید با قوانین گمرکی در داخل کشور هم آشنا باشید. به همین دلیل توصیه می شود برای صادرات به قبرس شمالی و جنوبی با یک شرکت معتبر بین المللی عقد قرار داد نمایید تا کارها به بهترین شکل ممکن پیش برود.

صادرات به قبرس شمالی

کشور قبرس در مسیر سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا قرار دارد و این امر موجب شده دارای موقعیت تجاری خوبی باشد. تجارت و صادرات بار به این کشور
فرصت بسیار خوبی برای تجار ایرانی می باشد. صادرات کالا به قبرس دارای پروسه ای نسبتا ساده است و شما قادر هستید بارهای خود را به صورت زمینی و هوایی به این کشور ارسال نمایید. در اینجا شما را با مراحل صادرات به قبرس آشنا خواهیم ساخت:

بررسی بازار صادرات به قبرس

صادرات به قبرس می تواند توسط بازرگان ها و تولیدکنندگان انجام شود. در مرحله اول برای صادرات باید بازار محصولاتی که قصد ارسال دارید را در قبرس به خوبی بررسی نمایید. این گونه از سود و زیان این کار اطلاعات کافی بدست خواهید آورد.

بررسی قوانین صادرات به قبرس

در این مرحله باید به بررسی و آنالیز قوانین صادرات به کشور قبرس بپردازیم. آشنایی با این قوانین بسیار مهم است و از بسیار از مشکلات جلوگیری می کند. برای صادرات بهترین روش را انتخاب نمایید. روشی که هم سریع و هم ارزان باشد. با ارزیابی و بررسی درست در این مرحله می توانید از بسیاری مشکلات جلوگیری نمایید.

صادرات به قبرس شمالی و جنوبی

ارسال بار به قبرس

پس از آشنایی با قوانین و آماده نمودن مرسوله، نوبت به ارسال بار به قبرس شمالی است. در این مرحله با استفاده از خدمات باربری تهران بار، کلیه بارها به خوبی بسته بندی و به گمرک و یا فرودگاه ارسال می شوند. پس از انجام امور گمرکی و دریافت مجوز می توانید بارها و محصولات مورد نظر برای صادرات را به قبرس ارسال نمایید.

در این مرحله باید هزینه های مربوط به گمرک را پرداخت نمایید. این هزینه به بار و میزان بار شما بستگی دارد و یک هزینه قابت نیست. هزینه گمرک برای یک بار یکسان در بازه های زمانی مممکن است متقاوت باشد.

از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار بین المللی می توان به ارسال بار به ترکیه و ارسال بار به آلمان اشاره نمود.

محصولاتی که می توان به قبرس صادر نمود

محصولاتی که به قبرس صادر می شود شامل: مواد شیمیایی، وسایل نقلیه، هیدروکربن ها، ماشین آلات، آهن و فولاد می باشد. 

کشور قبرس در حوزه انرژی دارای ضغف است به همین دلیل شرکت هایی که در زمنیه تولید انرژی نوین فعالیت دارند می توانند در قبرس بازار خوبی داشته باشند. شرکت هایی که می خواهند در قبرس فعالیت کنند، می توانند در زمینه تولید نیز وارد شوند. باید بدانید کالاهای تولید شده در قبرس بدون پرداخت مالیات به کشورهای اروپایی ارسال می شوند.

دیگر خدمات باربری تهران بار:

 خرید ملک در قبرس

ارسال فرش به خارج از کشور

صادرات به ترکیهامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید