انتقال بار به گمرک غرب | حمل زمینی بار به ترکیه

02144762571 تلفن تماس:
انتقال بار به گمرک غرب
پس از بسته بندی وسایل برای ارسال به ترکیه پرسنل باربری ترکیه اقدام به بار زدن وسایل شما میکنند. بسته به مقدار وسایل و بار شما ،بارها به وسیله وسایل حمل و نقل که عمدتا خاور هستند به گمرک غرب ارسال میشوند.
باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل و نقل  تهران ترکیه 

شرکت حمل ونقل بیلیک دوزو با ۴ سال سابقه در ترکیه و استانبول ، امکان حمل لوازم واثاثیه منزل از تهران به تمام نقاط ترکیه را فراهم آورده است.
با پرسنلی دوره دیده و بسیار حرفه ای و کادری مجرب در امور جابجایی لوازم و بسته بندی و مونتاژ کمد و تخت و سایر لوازم .با ضمانت ارسال سالم کالا و بارهای شما به مقصد در ترکیه.
تمام خدمات انجام شده در باربری بیلیک دوزو با قیمت مناسب و مقرون به صرفه انجام میشود.
ارسال بار به ترکیه 
پس از بسته بندی وسایل برای ارسال به ترکیه پرسنل باربری ترکیه اقدام به بار زدن وسایل شما میکنند. بسته به مقدار وسایل و بار شما ،بارها به وسیله وسایل حمل و نقل که عمدتا خاور هستند به گمرک غرب ارسال میشوند.

ارسال بار به گمرک غرب برای ارسال به ترکیه

برای ارسال بار به ترکیه ابتدا باید تمام بارها  به گمرک غرب ارسال شوند.از هر شهری در ایران که تمایل به اسباب کشی به ترکیه داشته باشید باید بارها به این گمرک ارسال شود.در قیمت صادرات گمرک کارهای مربوط به صادرات و ترخیص کالا انجام میشود. و سپس با ترانزیت های مسقف بار به شهر مقصد در ترکیه ارسال میشود.
کلیه ی تشریفات گمرکی توسط پرسنل باربری ترکیه انجام شده و مراحل اخذ مجوزهای گمرکی توسط کارمندان باربری بیلیک دوزو صورت میپذیرد.
اگر دنبال بهترین شرکت ارسال بار به ترکیه هستید، میتوانید از خدمات باربری بیلیک دوزو که در اختیار شما قرار گرفته است،استفاده کنید.می توانید با خیال راحت بار خود را از ایران برای ترکیه بفرستید . فقط کافی است به ما و تجربه ما در این زمینه اعتماد کنید.
در این جا با تعدادی از اصطلاحات در زمینه حمل بین الملل شما را آشنا میکنیم.

گمرک غرب

تعریف حمل و نقل بین‌‌المللی کالا

حمل و نقل بین‌المللی کالا عبارتست از جابجایی و حمل کالا از نقطه‌ای در داخل کشور به نقطه‌ای در داخل کشور دیگر با رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن.

 شرکت حمل و نقل بین‌المللی

شرکت حمل و نقل بین‌المللی عبارتست از یک شخصیت حقوقی که به منظور انجام عملیات حمل و نقل بین‌المللی شامل فعالیت‌های فورواردی و کریری و تواماً تشکیل خواهد شد.

 فعالیت فورواردی

فعالیت فورواردی عبارتست از عمل هماهنگی و ترتیب حمل کالا به یکی از طریق مختلف زمینی، هوایی، دریایی و یا ترکیبی از آنها و قبول مسوولیت به موجب بارنامه صادره و قراردادهای منعقده.

فعالیت کریری

فعالیت کریری بین‌المللی عبارتست از تصدی بلافصل جابجایی کالا از کشوری به کشور دیگر به یک طریق حمل و بر طبق قرارداد حمل.

ارسال بار به گمرک غرب

تعدادی از قوانین گمرک

  • هرگاه مهر و موم (پلمپ) گمرکی عمداً شکسته شده باشد و دخل و تصرف در کالای عبوری خارجی شده باشد با مرتکب یا مرتکبین طبق قانون راجع به مجازات قاچاق رفتار می‌شود. به علاوه چنان چه این عمل مستوجب کیفر دیگری بر طبق مقررات قانونی باشد مرتکب یا مرتکبین به همان کیفر نیز خواهند رسید.
  • چنان چه محکومیت اشخاص حقیقی یا حقوقی از طرف دادگاه ذیصلاح قطعیت یابد و به موجب قوانین و مقررات تجاری کشور، مرتکب یا مرتکبین مستوجب محدودیت و یا محرومیت‌های دیگری هم باشند با آنان طبق مقررات اخیر نیز رفتار خواهد شد.
  • در مواردی که عبور دهنده با تشخیص مراجع قضایی در امر قاچاق یا تخلف دخالتی نداشته باشد از هر گونه محدودیت یا پرداخت جریمه مبرا می‌باشد.
  • رانندگان وسایل نقلیه حامل کالای عبوری خارجی موظفند کالای مورد حمل را عیناً بدون هر گونه دخل و تصرفی در مهلت مقرر در پروانه عبور به گمرک مقصد داخلی و گمرک خروجی حمل نمایند.
  • هرگاه کالای ترانزیت خارجی تا پایان مدت اعتبار پروانه به گمرکات خروجی تحویل و یا از مرزهای کشور خارج شود، ترانزیت خاتمه یافته تلقی گردیده و گمرک مکلف به تسویه تضمین دریافتی خواهد بود.
     


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید