X

بسته بندی بار ها با جعبه های چوبی محکم، جعبه چوبی صادراتی

02144762571 تلفن تماس:
بسته بندی با صندوق چوبی

برای بسته بندی کالاهای خیلی ظریف و شکننده باید آن ها را در صندوق ها و جعبه های چوبی قرار دهید تا دچار آسیب نشوند. تمام این خدمات برای ارسال بار به خارج از کشور در باربری تهران بار ترکیه صورت می پذیرد.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

یکی از مهم ترین خدمات ما در باربری تهران بار ترکیه، بسته بندی بارها برای ارسال به خارج از کشور می باشد. این کار با نهایت دقت توسط کارکنان مجرب و با تجربه ما صورت می پذیرد همچنین از بهترین و به روز ترین تجهیزات در امر بسته بندی استفاده می شود. در مواقعی نیاز است تا از صندوق های بسته بندی(جعبه های چوبی، پالت و یا کریت) استفاده می شود. در این مقاله سعی داریم شما را با این تجهیزات و دلایل نیاز به آن در هنگام بسته بندی بار به خارج از کشور آشنا سازیم.

ضرورت استفاده از صندوق های چوبی برای ارسال بار به خارج از کشور

یکی از حساس ترین اسباب کشی و حمل بار، ارسال اثاثیه منزل و یا سایر بارها به خارج از کشور می باشد. مسافت بسیار طولانی برای حمل بار و جابجایی های نسبتا زیاد ممکنن است به بارهای شما آسیب برساند. وسایلی مانند کتاب، لباس، ظروف شکستکنی، کریستال و.. از جمله وسایلی هستند که با دقت فراوان بسته بندی و در کارتن ها قرار میگیرند بنابراین احتما آسیب دیدن آن ها کم است. اما وسایلی مانند مبلمان، پیانو، لوسترهای بزرگ، کنسول نیاز به بسته بندی جداگانه ای دارند که هیچ آسیبی به آن ها وارد نشود. در این هنگام می توان از انواع صندوق های چوبی برای این امر استفاده نمود. 

از فواید این صندوق های چوبی برای فریت بار می توان به این مورد اشاره نمود که علاوه بر اینکه شما می توانید وسایل بزرگ و گران قیمت خود را در آن ها قرار دهید همچنین می توانید مابقی خرده ریزها مانند ظروف و البسه ، کتاب و… را نیز در لابلای فضای خالی این وسایل قرار داد. این گونه وسایل شما بسیار منظم و دقیق بسته بندی می شود.

استفاده از صندوق چوبی برای بسته بندی

چگونگی بسته بندی بارها با صندوق چوبی

این کار ها این گونه صورت می گیرد که :

  •  پرسنل ما در باربری تهران بار ترکیه شروع به بسته بندی اولیه بارها مانند مبلمان، میز، کنسول، لوستر و.. می نمایند.
  • سپس بارهای بسته بندی شده با تایلون های حباب دار، فوم و کاغذهای مخصوص نم گیر پیچیده می شوند و مانند پازل کنار یکدیگر می چینند و ابعاد صندوق ها جهت ساخت گرفته می شود.
  • صندوق ها با ابعاد دقیق متناسب با وسایل شما ساخته می شوند.
  •  در روز بارگیری بارهای مورد نظر در صندوق های چوبی قرار گرفته و بسته بندی می شوند.

برای چه وسایلی از صندوق و جعبه چوبی استفاده کنیم؟

به منظور ارسال مبل، میز و صندلی، پیانو، تابلو های بزرگ( بالای 130 سانتی متر ) ما صندوق چوبی را به شما پیشنهاد می دهیم. اما خرده ریزهایی مانند ظرف، لباس، کریستال و.. احتیاجی به هزینه اضافه و صندوق چوبی ندارند.در این بارها همان استفاده از بسته بندی کارتنی و در نهایت پالت بندی  کفایت می کند.

جعبه برای بسته بندی بار برای ارسال به خارج از کشور

مشخصات و نکات مهم در مورد جعبه های چوبی برای بسته بندی بار برای ارسال به خارج از کشور:

  • دیواره های داخلی این جعبه ها با استفاده از فوم مخصوص پوشانده میشود تا از ضربه خوردن وسای جلوگیری شود.
  • معمولا پایه جعبه ها به کف پالت فیکس میشوند تا از تکان خوردن وسایل حساس در هنگام حرکت جلوگیری به عمل آید.
  • شکل هندسی جعبه و ابعاد آن بستگی به نوع بار دارد.
  • به طور معمول جنس بدنه جعبه ها از تخه چند لایه با ضخامت حد اقل ۹ میلیمترمی باشد. (استفاده از ورق چند لا ضخیم و قابدار نمودن جعبه ها، استحکام آن ها را بسیار افزایش می دهد.)
  • فضای خالی بین جعبه و اثاثیه، را توسط فوم پر نموده تا مانع از تکان خوردن وسیله در داخل جعبه شود.
  • شما می توانید برای انواع بار مانند اثاثیه منزل و یا بارهای تجاری از این صندوق ها استفاده نمایید.

استفاده از پالت بندی چوبی برای حمل و نقل بارامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید