هزینه ارسال و حمل بار و وسایل منزل به کانادا

09128443695 شماره همراه
حمل بار به کانادا

حمل بار به کانادا از جمله خدمات صورت گرفته در باربری تهران بار می باشد. برای استفاده از این خدمات که به صورت دریایی یا هوایی انجام می شود می توانید با ما تماس بگیرید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل بار به کانادا، حمل اثاثیه منزل، فریت بار، ارسال بار تجاری و منازل، بسته بندی اصولی، بارنامه بین المللی به همراه بیه نامه معتبر همگی از خدمات ما در باربری کانادا می باشد. ما در این باربری از صفر تا صد ارسال بار به کانادا همراه شما خواهیم بود. ارسال هزاران محموله بار تجاری، شرکتی و شخصی موفق در کارنامه باربری تهران بار ترکیه ما را به یکی از معتبرترین باربری های بین المللی در ایران تبدیل کرده است. برای استفاده از خدمات ارسال و فریت بار و اثاثیه منزل به کانادا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. هزینه ارسال بار به کانادا بسیار منصفانه محاسبه می شود و هیچ گونه هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد. حمل بار به کانادا در باربری ما به صورت هوایی و دریایی صورت میگیرد. در حال حاضر به صرفه ترین روش برای ارسال بارهای شخصی مسافران به کانادا، استفاده از فریت هوایی بار و یا حمل خرده بار از طریق هوایی می باشد.

فریت بار به کانادا

کانادا کشور در شمال قاره آمریکا می باشد که به دلیل اقتصاد بسیار موفق و دانشگاه های معتبر و سطح بالا توانسته مقصد بسیاری از مهاجران و تاجران ایرانی باشد. این کشور به دلیل جاذبه‌ های گردشگری بسیار طبیعی و بی‌نظیری می تواند مقصدی ایده‌ آلی برای برای عاشقان طبیعت باشد. اگر می خواهید به این کشور مهاجرت کنید می توانید تمام خدمات ارسال و فریت بار خود را به ما بسپارید. 

حمل بار به کانادا (بارهای شخصی یا فریت کالا به کانادا) برای مهاجرین، تجار، مهاجران کاری و دانشجویان به صورت کاملا قانونی از طریق فریت هوایی صورت میگیرد. فریت بار یا در واقعا همان ارسال هوایی بارها برای مواردی مورد استفاده قرار میگیرد که شما قصد دارید به دیگر کشورهای مهاجرت نمایید و می خواهید تمام وسایل منزل و اثاثیه خود را به همراه ببرید. هر مسافر مقداری بار مجاز می تواند با خود حمل نمایید که در این صورت امکان حمل بار و اثاثیه منزل توسط خود مسافران معقول نیست. در این مواقع باربری ها به کمک مهاجران می آیند و بارها و اثاثیه آن ها را از طریق هوایی ارسال می نمایند که به این امر فریت بار می گویند. هزینه فریت بار به کانادا متغییر است و شما می توانید برای اطلاع دقیق از نرخ ارسال بار به کانادا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه باربری کانادا

کارگو بار به کانادا؟

کارگو در واقعا همان فریت بار است ولی برای وسایل سنگین یا بزرگ تر و به طور کلی به ارسال بارهای تجاری اطلاق می شود. اگر میخواهید محصولات خود را به کشور دیگری صادر نمایید میتوانید از خدمات کارگو بهره مند شوید.

بارها چند روزه به کانادا می رسند؟

ارسال بار به کانادا با توجه به نوع حمل متفاوت است. در ادامه مدت زمان تقریبی برای ارسال بار به کانادا را بیان نموده ایم:

 • بارهای هوایی به کانادا: حدودا بین 5 الی 1 روز برای دریافت بار ارسالی از ایران به کانادا زمان لازم است.
 • بارهای دریایی: به طور تقریبی 4 تا 7 روز برای رسیدن بارهای شما به بندرعباس زمان لازم است و بعد 45 تا 60 روز تا ارسال به کانادا

معتبرترین باربری ایرانی برای فریت بار به کانادا

با توجه به اینکه پیچیدگی های خاصی در کاغذ بازی و تکمیل مدارک مورد نیاز برای فریت بار به کانادا وجود دارد، بهترین پیشنهاد این است که قبل از ارسال بار هوایی به کانادا حتما با یک شرکت حمل و نقل که در زمینه فریت بار و کارگو فعالیت دارد، مشورت کنید. باربری تهران بار ترکیه یکی از شرکت های معتبر در این زمینه است که می توانید برای فریت بار به کانادا به آن اطمینان کرده و با خیال راحت ارسال بار هوایی به کانادا را انجام دهید. علاوه بر حمل بار به کانادا ما در زمینه خدمات دیگری نظیر حمل بار به ازمیر، حمل بار به آنتالیا و صادرات میوه به دبی نیز خدمت رسان شما خواهیم بود.

برای ارسال بار به کانادا به چه مدارکی نیاز دارید؟

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار و حمل بار کانادا چه به صورت دریایی و چه به صورت هوایی بدین شرح است:

مدارک فرستنده بار از ایران به کانادا:

 • تصویر دقیق و واضح از پشت و روی کارت ملی فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت
 • آدرس و تلفن فرستنده در ایران

مدارک لازم گیرنده بار در کانادا:

 • عکس پاسپورت شخص گیرنده بار در کانادا
 • آدرس و تلفن مقصد
 • آدرس ایمیل
 • لیست کالا ترجمه شده به فارسی و انگلیسی
 • فاکتور کالا (مربوطه به بارهای تجاری)

مراحل حمل و ارسال بارهای شما به کانادا

 • مشاوره تلفنی و یا حضوری و اعلام میزان هزینه ارسال بار و تعیین روز دقیق حمل بار
 • بسته بندی بارهای در صورت درخواست شما
 • تهیه لیست بسته نبدی به و ترجمه به زبان فارسی و انگلیسی
 • حمل بار به گمرک برای ارسال
 • انجام سمپاشی و دریافت گواهی نامه های لازم برای ارسال بار
 • تحویل بار به هواپیمایی و یا کشتی رانی
 • پیگیری بارها تا زمان دریافت 

بسته بندی برای فریت بار

از مهم ترین مراحل اسباب کشی و حمل بار به کشورهای خارجی، بسته بندی دقیق و اصولی بارها می باشد. با استفاده از یک بسته بندی دقیق شما می توانید از بسیاری از خسارات وصدمات به بارهایتان جلوگیری نمایید. توصیه می شود امر بسته بندی را به شرکت های باربری بسپارید تا با استفاده از تجربه، ابزارها و تجهیزات مدرن بهترین و دقیق ترین بسته بندی را برای شما انجام دهند و با خیال راحت بارهای خود را ارسال نمایید، بدون اینکه نگران خسارت های ناشی از حمل بار در مسیرهای طولانی باشید.

میزان بار مجاز برای حمل توسط مسافران چقدر است؟

میزان بار مجاز تا حد زیادی بستگی به خطوط هوایی دارد.  وزن بارها میت واند در طول سال تغییر کند اما می توایند بین 20 تا 30 کیلو حساب کنید. برای اطلاع از وزن دقیق در فصلی که می خواهید مسافرت کنید با همکاران ما تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید