X

هزینه حمل بار به کوش آداسی ترکیه

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار به کوش آداسی ترکیه
برای حمل بار به تمام شهرهای ترکیه خصوصا شهر کوش آداسی با باربری ترکیه تماس بگیرید.هزینه حمل بار به کوش آداسی با باربری ترکیه بسیار مقرون به صرفه و مناسب می باشد.
باربری ترکیه
باربری ترکیه

یکی از خدمات دیگر باربری ترکیه حمل بار به شهر کوشا آداسی ترکیه می باشد. برای استفاده از خدمات ما برای ارسال بار و لوازم منزل به شهر کوشا آداسی و اطلاع از لیست هزینه های حمل بار به این شهر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کوش‌آداسی در ۷۱ کیلومتری شهرستان مرکزی استان آیدین و در نوار ساحلی منطقهٔ اژه واقع شده‌است. بندر کوش‌آداسی به علت نزدیکی با جزیرۀ یونانی ساموس برای گردشگران که به ترکیه مسافرت می‌کنند، از جذابیت خاصی برخوردار است.

باربری ترکیه یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه حمل و نقل و باربری در ایران و در سطح بین الملل می باشد ؛ حمل بار به کوش آداسی یکی از خدمات ما می باشد.حمل بار از تمام نقاط ایران به کوش آداسی در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین هزینه انجام میشود.

همچنین امکان حمل بار به دیگر شهرهای ترکیه نیز در باربری ما امکان پذیر است مانند حمل بار به آنکارا،حمل بار به ازمیر و حمل بار به بدروم.برای استفاده از خدمات ما به عنوان یک باربری معتبر و شناخته شده در زمینه حمل بار به ترکیه هم اکنون با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

شهر کوش آداسی

یکی از شهرهای معروف ترکیه برای مسافرانی که می خواهند به این کشور سفر کنند، شهر کوش آداسی است. کوش آداسی در واقع یک جزیره است که در فاصله ی ۷۱ کیلومتری از آیدین ترکیه قرار گرفته است.این شهرستان که از شمال با سلجوق و پاموجاک و از جنوب با شبه‌جزیرهٔ دیلک همسایه است. در کانون مراکز مهم گردشگری از جمله ازمیر، افسوس، مریم آنا (خانهٔ مریم)، میلت، دیدیم، پاموک کاله، مارماریس و بودروم قرار دارد. بندر کوش‌ آداسی به علت نزدیکی با جزیرۀ یونانی ساموس برای گردشگران که به ترکیه مسافرت می‌کنند، از جذابیت خاصی برخوردار است. از بندر کوش آداسی در ماه‌های بهار و تابستان سفرهای منظم با قایق‌های موتوری به جزیرهٔ یونانی ساموس برگزار می‌شود. قایق‌های تفریحی مدرن که تورهای آبی را برگزار می‌کنند زیبایی خاصی به این بندر بخشیده‌اند. بندر کوش‌آداسی یکی از بنادر مهم منطقه می‌باشد.

حمل بار به قونیه از دیگر خدمات ما در زمینه باربری ترکیه می باشد.

ارسال بار از تهران به کوش آداسی 

باربری ترکیه یکی از بهترین و حرفه ای ترین سیستم های حمل و نقل و ارسال بار و کالا  و اثاث به کوش آداسی را در اختیار دارد که با ارزانترین نرخ کرایه امکان ارسال همه نوع بار را برای شما فراهم می نماید .

شما می توانید از تهران و همه شهرها و شهرستان های محدوده ان خدمات باربری را برای هر نقطه از ترکیه مخصوصا کوش آداسی با کمترین هزینه انجام دهید .ما در باربری ترکیه ، با نازلترین نرخ کرایه خدمات باربری برای کوش آداسی را به شما میکنیم .بهترین است بدانید هزینه حمل بار از تهران به شهرهای ترکیه ارزان تر از حمل بار از شهرستان به ترکیه است.

حمل بار به کوش آداسی

هزینه حمل بار به کوشی آداسی

امروزه بسیاری از ایرانیان تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور را دارند و برای حمل اثاثیه منزل به دنبال یک شرکت حمل معتبر و با تجربه میگردند تا از صفر تا صد کلیه امور انتقال لوازم را برعهده بگیرد.هزینه حمل بار به ترکیه  و اثاثیه یا کالاهایی که از طریق خدمات باربری و حمل بار به ترکیه فرستاده می شوند، بر طبق واحد کیلوگرم حساب می شود. برای استعلام قیمت خدمات حمل بار به شهر کوشی آداسی می توانید با ما در باربری ترکیه تماس بگیرید و از مشاوره همکاران ما بهره مند شوید.

ارسال بار به کوشی آداسی با بهترین قیمت

شهر کوشی آداسی همانطور که گفته شد یکی از توریستی ترین شهرهای ترکیه است و همه ساله مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند به ویژه مسافران ایرانی که به کشور ترکیه بسیار نزدیک می باشند. همچنین خیلی از دانشجویان نیز به دلیل بالا بودن سطح دانشگاههای ترکیه برای ادامه تحصیل در رشته های خاص به آنجا مهاجرت می کنند . از این رو همیشه نیاز دارند تا برخی از لوازم شخصی را با خود به آنجا فریت کنند .

برای ارسال بار و لوازم منزل به این شهر ترکیه با ما تماس بگیرید تا بدون دردسر و با هزینه کم بارهایتان را ارسال کنیم.

ارسال زمینی خرده بار به کوش آداسی

برای ارسال بار به کوش آداسی چند روش وجود دارد . هر یک از روش ها دارای مزایا و معایبی هستند اما بصرفه ترین روش ارسال خرده بار برای کوش آداسی ، ارسال زمینی است .در روش ارسال زمینی ، باربری ترکیه محموله و بار شما را در انبارهای مسقف و فلزی ( کانتینر ) نگهداری میکند . پس از گذشت چند روز و تکمیل شدن ظرفیت یک کامیونت مسقف یا یک تریلی ترانزیت چادری ، محموله شما مستقیما به ترکیه ارسال میشود . 

در روش حمل خرده بار بصورت زمینی هزینه های حمل و نقل تا حد زیادی کاهش خواهد یافت . دلیل این موضوع نیز تقسیم هزینه مابین چند مشتری است که یک خودروی باربری به آنها اختصاص پیدا کرده است . در این روش با یک خودروی باربری حداکثر 3 مشتری محموله خود را ارسال می نمایند . اگر نخواهید بار خود را بصورت خرده بار ارسال کنید باید هزینه کامل ارسال بار را پرداخت نمایید.

برای استفاده از خدمات باربری و ارسال بار از ترکیه به ایران نیز می توانید با تهران بار تماس بگیرید.

بسته بندی و حمل اثاثیه و لوازم منزل به کوش آداسی

حمل اثاث به کوش آداسی با ارزان ترین قیمت و تخفیف ویژه ، حمل اثاث به کوش آداسی به صورت زمینی در کمترین زمان ، ارسال اثاث به کوش آداسی با بیمه بین المللی را باربری ترکیه به شما عزیزان ارائه می دهد. با ما تماس بگیرید.

 از نظر مدت زمان ارسال اثاثیه به شهرهای ترکیه حمل با هواپیما در مدت زمان کمتری انجام شده و لوازم منزل سریع تر به مقصد می رسد. اما این نکته را باید در نظر داشت که هزینه حمل اثاثیه به ترکیه با هواپیما نسبت به حمل با کانتینر از راه زمینی، مقدار بیشتری است و در مواردی مقرون به صرفه نیست.

همچنین ما در باربری ترکیه امکان بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه را به صورت تخصصی فراهم کرده ایم. با ما تماس بگیرید و از خدمات حرفه ای ما در زمینه حمل بار به شهرهای ترکیه بهره مند شوید.

بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه

ارسال بار به کوش آداسیامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید