X

مشاوره تلفنی

02144762571 تلفن تماس:
مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی اولیه اسباب کشی و باربری از خدماتی است که باربری ترکیه برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته است.مشاوران تلفنی باربری ترکیه به صورت شبانه روزی آماده ارائه مشاوره اسباب کشی و پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشد. 09128443695 02144763438

باربری ترکیه
باربری ترکیه

مشاوره تلفنی حمل بار و ارسال لوازم منزل به ترکیه از ضروری ترین کارها قبل از هر تصمیم گیری است.مشاوره اولیه اسباب کشی و باربری از خدماتی است که باربری ترکیه برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته است. راهنمایی ها و سرویس های ویژه این شرکت جهت تجربه یک اسباب کشی آسان و مطمئن شما را یاری می دهد. 
اگر در زمینه موارد زیر نیاز به مشاوره اسباب کشی و باربری برای ترکیه دارید با ما در تماس باشید:
• حمل بار و باربری 
• ارسال بار با سرعت و دقت بالا
• اثاث کشی و حمل اثاثیه منزل به ترکیه
• چیدمان اثاثیه طبق خواست مشتری
• اجاره ماشین باربری متناسب با حجم اثاثیه
• مدرن ترین وسایل حمل و نقل و بارگیری اثاثیه
• حمل و نقل بار به صورت زمینی در سطوح بین اللملی
• اعزام نیروی ماهر اسباب کشی , بسته بندی و حمل بار
• ردیابی ماشین اسباب کشی ( نظیر خاور – نیسان – وانت )
• بیمه و بارنامه رایگان و معتبر جهت تضمین کیفیت خدمات به مشتریان
• ارسال و جابجایی بار به سراسر تهران اعم از شرق , غرب , شمال , جنوب و مرکز تهران
• بسته بندی تخصصی اثاثیه شما با استفاده از بهترین پیکج ها و شیوه های نوین بسته بندی
اسباب کشی نیز مانند هر فرآیند دیگری در زندگی نیاز به برنامه ریزی و اصول خاص خود را دارد. اگر بار اول است که میخواهید اسباب کشی به ترکیه را داشته باشید کنید و تجربه همچین جابجایی را تا به حال نداشته اید . بهتر است با اشخاصی که در این زمینه حرفه ای هستند مشورت کنید .مشاوران باربری ترکیه آماده مشاوره به شما عزیزان در این زمینه می باشد.

مشاوره تلفنی حمل بار به ترکیه

تعدادی از مراحل ارسال بار به ترکیه

بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان پیش از حمل بار و حمل اثاثیه به ترکیه

در این مرحله اثاثیه شما مورد بازدید کارشناسی قرار گرفته است و در مورد چگونگی بسته بندی آن ها به شما مشاوره رایگان داده می شود. همچنین مقدار تخمینی هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه نیز به شما اعلام میشود.

تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به ترکیه

پس از اینکه بار شما مورد بازدید و بررسی قرار گرفت، سایز کانتینری که باید اثاثیه شما داخل آن قرار داده شده و به ترکیه ارسال شود تخمین زده می شود. قابل ذکر است که ابتکار ترابر در اغلب موارد کانتینر 40 فوتی را برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه در اختیار شما قرار می دهد.

انجام امور بسته بندی با کیفیت استاندارد

یکی از مهمترین موارد و حساس ترین مراحل ارسال لوازم منزل به ترکیه به صورت زمینی، مرحله ی بسته بندی اثاثیه منزل برای ارسال به ترکیه است. هرگونه سهل انگاری در انجام بسته بندی و رعایت نکردن استانداردها، سبب آسیب دیدگی لوازم منزل خواهد شد و در نهایت علاوه بر خسارت های وارده، هزینه کرایه حمل پرداخت شده نیز به خسارت های فوق اضافه میگردد.

برای ارسال بار به استانبول و ارسال بار به آنتالیا نیز میتوانید با باربری ترکیه تماس بگیرید.

تهیه لیست بسته بندی پیش از اسباب کشی و یا حمل از سوله های بار

از دیگر موارد ضروری که سهل انگاری در آن موجب ایجاد خسارت و یا هزینه های اضافی میشود، تهیه لیست بسته بندی ست. تمامی لوازم بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری به صورت کامل و دقیق در لیست جداگانه، جهت ارائه به گمرک مبدأ آماده گردد.

صدور بارنامه و تکمیل مدارک مورد نیاز برای ارسال به ترکیه

یکی از مراحل ارسال اثاثیه منزل به ترکیه که بسیار حائز اهمیت میباشد، صدور بارنامه زمینی برای ارسال اثاثیه از راه دریا است. صدور این بارنامه زمینی توسط شرکتی که کانتینر در آن خط قرار دارد انجام میگردد.

پیگیری آنلاین کانتینرها پس از ارسال لوازم منزل به ترکیه

در آخرین مرحله پس از ارسال اثاثیه به سمت مقصد، می توانید از مشاوران تلفنی ما به صورت آنلاین اثاثیه منزل خود را رهگیری نمایید و در جریان آن باشید.

پرسش های متداول درباره اسباب کشی به ترکیه:

باربری ترکیه

حمل اثاثیه به ترکیه هوایی یا زمینی؟

برای بسیاری از افراد این سوال پیش می آید که برای حمل اثاثیه به ترکیه بهتر است از حمل و نقل هوایی استفاده کنین و یا حمل و نقل زمینی؟ برای پاسخ به این سوال چند نکته را باید در نظر گرفت:

  1. هزینه حمل اثاثیه به ترکیه
  2.  مدت زمان حمل اثاثیه منزل به ترکیه

نکته: از نظر مدت زمان ارسال اثاثیه به ترکیه حمل با هواپیما در مدت زمان کمتری انجام شده و لوازم منزل سریع تر به مقصد می رسد. اما این نکته را باید در نظر داشت که هزینه حمل اثاثیه به ترکیه با هواپیما نسبت به حمل با کانتینر از راه زمینی، مقدار بیشتری است و در مواردی مقرون به صرفه نیست.
چرا که هزینه ارسال اثاثیه با هواپیما، نسبت به حجم و وزن اثاثیه مورد سنجش قرار می گیرد و بنابراین هزینه نسبتا زیادی را در بر می گیرد. اما ممکن است برای بعضی افراد مدت زمان رسیدن اثاثیه منزل به مقصد مهمتر از هزینه ی آن باشد؛ بنابراین این افراد می توانند از هواپیما برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه استفاده کنند.
اخطار: راستی این را هم بدانید که حمل برخی وسایل خانه مانند یخچال که در لوله های خود گاز دارند، با هواپیما ممنوع است؛ مگر اینکه گاز آن را خالی کنید.

حمل و نقل زمینی برای ارسال اثاثیه به ترکیه از کجا انجام می شود؟

حمل و نقل زمینی از شمال غربی کشور مانند بازرگان صورت می گیرد. ارسال بار به ترکیه در اکثر مواقع به شکل کامیون دربست به حجم کانتینر 40 فوت صورت میگیرد.
مدت زمان ارسال کالا به ترکیه به صورت دربست حدود 5 روز است.

هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه چقدر است؟

یکی از موارد اغلب مهم در ارسال لوازم منزل به ترکیه برای بسیاری از مردم این است که ببینند هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه چقدر است. مقدار هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه به فاکتورهای متفاوتی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهر محل ارسال بار و … بستگی دارد.
برای اعلام دقیق هزینه حمل اثاثیه به ترکیه، کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند.

آیا هزینه ارسال وسایل خانه به ترکیه از شهرستان ها بیشتر است؟

از آن جایی که باید اثاثیه منزل داخل کانتینر جاسازی گردد و سپس برای انجام امور گمرکی به گمرک تهران بیایند، لذا ارسال اثاثیه از شهرستان مقداری بیشتر از تهران هزینه در بر خواهد داشت. علت این کار هم مقدار مسافت بیشتر است که کانتینر مجبور است اثاثیه را حمل کند.

مشاوران تلفنی باربری ترکیه به صورت شبانه روزی آماده ارائه مشاوره اسباب کشی و پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشد.
لازم به ذکر است شما همشهریان و مشتریان عزیز می توانید برای اطلاع از کلیه خبرها و دریافت مشاوره اسباب کشی در تمامی امور مرتبط با اثاث کشی ، اسباب کشی , حمل بارهای سنگین و سبک , بسته بندی شکستنی ها و … به سایت باربری ترکیه مراجعه نمایید.
شماره های تماس : 09128443695   02144763438امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید