X

حمل اثاثیه منزل از کرمانشاه به ترکیه به همراه قیمت

02144762571 تلفن تماس:
ارسال اثاث منزل از کرمانشاه به ترکیه

باربری ترکیه مفتخر است شما عزیزان را در زمینه حمل بار از تمام شهرهای ایران به ترکیه یاری کند.ارسال بار از کیش به ترکیه ، ارسال بار از مشهد به ترکیه ، ارسال بار از اصفهان به ترکیه و ارسال بار از شیراز به ترکیه از جمله مهمترین خدمات ما در باربری ترکیه به شمار می رود.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال بار از شهرهای ایران به ترکیه

در سال های اخیر کشور ترکیه به عنوان مقصد بسیاری از مسافران و مهاجران ایرانی شناخته شده است.برای حمل بار به ترکیه باید نکات مهمی را رعایت نمود از جمله بسته بندی دقیق و محتاطانه بارها تا کمترین آسیب ممکن به بارها برسد. باربری ترکیه امکان ارسال بار به تمام شهرهای ترکیه را فراهم آورده است. همین طور امکان ارسال بار از تمام شهرهای ایران هم ممکن است اما به دلیل اینکه ارسال بارها از شهر تهران انجام میشود به همین دلیل هزینه حمل بار از شهرستان به ترکیه بیشتر است.
در باربری ترکیه امکان ارسال بار از تمام نقاط ایران به تمام شهرهای ترکیه فراهم شده است. کافی است با ما تماس بگیرید.


هزینه ارسال بار از کرمانشاه و سایر شهرهای ایران به ترکیه

یکی از موارد ضروری در حمل بار به ترکیه ، قیمت و هزینه حمل بار به ترکیه می باشد. بعضی از شرکت های باربری  معمولا با برآورد هزینه اولیه و هزینه ای پس از حمل و جابه جایی اثاثیه منزل موجب ناراحتی افراد می شوند به عبارتی در ابتدا  شرکت باربری هزینه اولیه ای را براورد می کند و پس از اسباب کشی هزینه دیگری را ، همین ویژگی باعث سوء تفاهم بین شرکت باربری و مشتری می شود.. ولی شرکت حمل و نقل ما با کارشناسی دقیق و صداقت تمام و با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی، قیمت مناسب و به صرفه ای را به مشتریان عزیز اعلام می نماید. برای اطلاع از هزینه با ما تماس بگیرید.

 

 • ارسال اثاث منزل از کرمانشاه به ترکیه
 • ارسال اثاث منزل از اصفهان به ترکیه
 • ارسال اثاث منزل از شیراز به ترکیه
 • ارسال لوازم منزل از کرمان به ترکیه
 • حمل لوازم منزل از مشهد به ترکیه
 • ارسال اثاثیه منزل از کیش به ترکیه
 • ارسال لوازم منزل از قزوین به ترکیه


با ما در بزرگترین باربری ترکیه تماس بگیرید.

حمل بار به شهرهای ترکیه


آیا حمل لوازم سنگین منزل به ترکیه امکان پذیر است؟

بله ، در باربری بین المللی ما امکان ارسال هر گونه لوازمنزل به شهرهای ترکیه امکان پذیر می باشد. ارسال یخچال ، گاز ، گاوصندوق ، پیانو و......
افراد باتجربه در باربری ما تمام کالا ها را با دقت بسته بندی و آماده ارسال می کنند. ما از ابتدا تا انتهای اسباب کشی با شما همراه خواهیم بود.

ارسال بار از تمام نقاط ایران به تمام شهرهای ترکیه به همراه بیمه نامه های معتبر به همراه بزرگترین و مجهزترین باربری ترکیه 
 


ارسال مواد غذایی به شهرهای ترکیه

 شکی نیست که این کشور توانسته یکی از کشورهای موفق در منطقه خاورمیانه به لحاظ اقتصادی باشد. ترکیه بدون اتکا به درآمد نفتی توانسته به یکی از تاثیرگذارترین قدرت‌هیا اقتصادی منطقه تبدیل شود. ترکیه یکی از بزرگترین شریک های تجاری ایران است. ارسال مواد غذایی و محصولات کشاورزی به ترکیه ، یکی از اصلی ترین همکاری های تجاری مابین این دو کشور است.
ارسال گندم ، میوه و....... از جمله اهداف صادرات ایران به ترکیه است.


تجارت ایران با ترکیه و جهان چگونه است؟ 

 از آنجا که این کشور در حد فاصل قاره اروپا و آسیا قرار گرفته، بنابراین مسیر ارتباطی و ترانزیتی بسیاری از کشورهای دیگر و تجار آنها است. اهمیت این موضوع خصوصا برای ایران بسیار زیاد است. ترکیه در واقع برای ایران حکم یک پل اتصال به اتحادیه اروپا و تجارت با کشورهای اروپایی را دارد.
 اتصال به آب‌های آزاد از چند نقطه به همراه مرزهای طولانی و گسترده، زمینه‌های تجارت آسان با ترکیه را فراهم کرده است. ترکیه با بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی روابط تجاری گسترده داشته که گردشگری پررونق این کشور نیز به آن کمک کرده است. در بخش صادرات ترکیه توانسته بسیاری از کالاهای خود را به کشورهای اروپایی صادر کند. این در حالی است که نیازهای وارداتی خود را بیشتر از کشورهای آسیایی وارد می‌کند. ایران نیز تجارت به نسبت خوبی را با همسایه غربی خود داشته و چیزی در حدود 3 درصد از نیازهای وارداتی آن را تامین می‌کند که این میزان می‌تواند بسیار افزایش پیدا کند. 

آیا در مورد صادرات به قطر و صادرات میوه به دبی اطلاعاتی دارید.با ما همراه باشد و مقالات مرتبط را مطالعه بفرمایید.


ارسال لوازم منزل از کیش به ترکیه

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره شد در باربری ترکیه امکان ارسال بار از کیش به ترکیه امکان پذیر شده است. ما تمام اقدامات لازم را انجام خواهیم داد تا بارها و لوازم منزل شما سالم به شهرهای ترکیه ارسال شود.
روش های حمل بار به شهرهای ترکیه متفاوت است اما ارزان ترین و مطمین ترین روش حمل بار به ترکیه ، حمل زمینی بار به ترکیه می باشد.
برای اطلاع از روش های حمل بار به ترکیه و اطلاع از هزینه ارسال بار به شهرهای ترکیه :

 • ارسال بار از کیش به ترکیه
 • ارسال بار از قزوین به ترکیه
 • ارسال بار از اصفهان به ترکیه
 • حمل بار از مشهد به ترکیه
 • حمل بار از شیراز به ترکیه

با ما در بهترین و مجهزترین باربری ترکیه تماس بگیرید.


لیست کالاهای ممنوعه برای ارسال به ترکیه

ارسال برخی از کالاها به ترکیه در بعضی زمان ها به دلایل مختلف ممنوع است. 
از جمله ارسال مواد غذایی و خشکبار، حبوبات، میوه و سبزیجات، ترشیجات، لوازم آرایشی و بهداشتی انواع دارو و دخانیات.

ارسال بار از تمام نقاط ایران به تمام شهرهای ترکیه به همراه بیمه نامه های معتبر با بزرگترین و مجهزترین باربری ترکیه 
برای استفاده از خدمات باربری ترکیه به ایران نیز می توانید با ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید