X

هزینه حمل بار به بندر مرسین ترکیه چقدر است؟

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار به بندر مرسین ترکیه

بندر مرسین یکی از بنادر مهم برای صادرات به اروپا به شمار میرود.این بندر در کنار دریای مدیترانه واقع شده است. باربری ترکیه امکان ارسال بار به بندر مرسین را فراهم آورده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل بار به مرسین و هزینه حمل بار با ما تماس بگیرید.با باربری بندر مرسین ترکیه بیشتر آشنا شوید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال بار به بندر مرسین ترکیه

همه روزه امکان ارسال انواع بارهای سبک و سنگین به بندر مرسین،  در کمترین زمان ممکن برای شما عزیزان فراهم شده است. برای ارسال و حمل بار به بندر مرسین کافی است با ما در باربری ترکیه تماس حاصل فرمایید. شما میتوانید از مشاوره همکاران ما در زمینه حمل بار به مرسین بهره مند شوید.

حمل بار به بندر مرسین

ما امکان ارسال بار به ترکیه را به صورت همه روزه تحت پوشش کامل بیمه نامه و از تمامی نقاط کشور در اختیار شما قرار میدهیم.بندر مرسین ترکیه یکی از مهمترین و اصلی ترین بنادر در جنوب کشور ترکیه می باشد. این بندر در کنار بندر آدانا از مهمترین بنادری می باشند که جهت ارسال بار به اروپا به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار میگیرند.

  1.  در صورت نیاز به  کارشناسی بار برای ارسال به ترکیه با ما تماس بگیرید تا از مشاوره حضوری همکاران ما در این زمینه بهره مند شوید.
  2. همچنین ما آماده همکاری جهت ارسال بارهای شما بصورت زمینی به کشور ترکیه هستیم.

 

  باربری تهران به ترکیه همه روزه خدمات باربری اثاثیه منزل از ایران به ترکیه را به صورت حرفه ای به شما ارائه می نماید.

باربری ترکیه متخصص حمل بارهای بین المللی از تمامی نقاط کشور به تمام شهرهای ترکیه می باشد.

حمل اثاث به ترکیه با تریلی ترانزیت

با توجه به موج فزاینده مهاجرت هموطنان از ایران به سایر کشور ها از جمله کشور ترکیه و ارسال اثاثیه منزل و لوازم خانگی از ایران به ترکیه، باربری ترکیه ضرورت ارائه خدمات اثاث کشی از ایران به ترکیه را بررسی نموده و آماده ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل به تمام نقاط ترکیه می باشد.
باربری تهران به ترکیه یکی از برترین و اصلی ترین متخصصان ارسال اثاث منزل به ترکیه می باشد.
ما برای حمل بار به ترکیه به صورت زمینی ، بهترین و مناسب ترین تریلی ترانزیت را در اختیار شما قرار می دهیم. با ما تماس بگیرید.

باربری مرسین ترکیه

هزینه حمل بار به بندر مرسین

حمل بار به تمام شهرهای ترکیه از قواعد و اصول یکسانی پیروی میکند. 

عواملی از جمله وزن بار ، حجم بار و میزان ارزش آن همچنین مسافت طی شده از مبدا برای رسین به مقصد در میزان هزینه ارسال بار به مرسین و یا تمام شهرهای ترکیه تاثیر گذار است.

برای اطلاع از هزینه ارسال بار و دریافت مشاوره رایگان با همکاران ما در باربری مرسین ترکیه تماس بگیرید.

ارسال بار به مرسین چقدر زمان میبرد؟

معمولا ارسال بار به شهرهای ترکیه بین 5 تا 7 روز زمان میبرد. این بازه زمانی برای شهرهای مختلف متفاوتت است و عواملی دیگری هم در آن دخیل است. اما برای دریافت دقیق برنامه زمانی ارسال بار به مرسین با استفاده از شماره های موجود در سایت با مشاوران ما تماس بگیرید.

خدمات باربری ترکیه در زمینه صادرات میوه و مواد غذایی

بابری تهران بار به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات باربری بین المللی، برترین و حرفه ای ترین کارشناسان را جهت ارائه خدمات مشاوره ای و حمل و نقل در اختیارتان قرار میدهد. این باربری در زمینه حمل بار و صادرات انواع میوه و مواد غذایی به سایر کشورها هم فعالیت دارد.

مشاوران و کارشناسان حرفه ای ما، بهترین و کاملترین راهنمایی ها را برای ارائه خدمات در اختیار شما قرار میدهند.
 شما می توانید با یک تماس با همکاران ما اطلاعات کافی در مورد حمل بار به شهر ها ترکیه بخصوص شهر بندر مرسین را کسب نمایید.

بندر مرسین ترکیه

استان مَرسین (به ترکی استانبولی: Mersin ili) یکی از استان‌های ترکیه است. مرکز این استان شهرمرسین است.منطقه این استان بخشی از سرزمین کیلیکیه باستان بود.این بندر در کنار دریای مدیترانه واقع شده‌است. بلندترین ساختمان مسکونی ترکیه در این شهر است. فاصله این بندر تا شهر پرجمعیت آدانا 70 کیلومتر است.مرسین یکی از شهرهای ترکیه است. این شهر مرکز استان مرسین است.
زبان‌های مردم مرسین بیشتر ترکی استانبولی و کردی است. مرسین با شهر بوشهر خواهرخوانده اند. در سال ۲۰۱۳ نیز میزبان بازی‌های مدیترانه ای بوده‌ است.

در باربری تهران بار امکان ارسال بار از ترکیه به ایران نیز فراهم شده است. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید