X

صادرات میوه به دبی | صادرات هندوانه ، گوجه فرنگی و فلفل دلمه به دبی

02144762571 تلفن تماس:
صادرات میوه به دبی

صادرات میوه به دبی و سایر کشور های حوزه خلیج فارس، یکی از صادرات غیر نفتی ایران می باشد. در یک دهه اخیر و با به روی کار آمدن کشورهای رقیب در صادرات میوه مانند ترکیه، بازار صادرات میوه در ایران با تنزل رو به رو شد.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

باربری تهران بار از معتبرترین شرکت های باربری بین المللی در ایران است که امکان ارسال بار به تمام نقاط جهان را برای شما فراهم نموده است. ارسال بار و لوازم منزل به خارج از کشور را به مجموعه ما بسپارید.

صادرات میوه به دبی

اقتصاد امارات علی‌ رغم تمام نقاط مثبتی که دارد، اما صنعت و کشاورزی آن چندان قوی نیست. همین مساله، دست تجار و شرکت‌های ایرانی را برای صادرات به امارات باز گذاشته است. صادرات میوه به دبی و سایر کشور های حوزه خلیج فارس یکی از صادرات های غیر نفتی کشور ایران است. این صادرات در بازه ای از زمان جز بیشترین و درآمد زاترین محصولات صادراتی به خارج از کشور به شمار می رود. در این دهه اخیر و با روی کار آمدن کشورهای رقیب برای صادرات میوه مانند کشور ترکیه، صادرات میوه از سوی ایران با کاهش چشم گیری روبرو شده است.

صادرات میوه به دبی درواقع بیشترین حجم صادرات به میوه در میان کشورهای حوزه خلیج فارس دارد.تنها قیمت کمتر پیشنهادی از سوی کشورهای دیگر مانند ترکیه دلیل خارج شدن ایران از صادرات میوه نبوده بلکه تاثیر بیشتر را بازی های سیاسی داشته است. همچنین کمبود آب در سال های اخیر باعث کاهش تولید میوه شده است. از این رو محصول کافی برای صادرات هم وجود نخواهد داشت. از این رو تجار در ین زمینه، کمی محتاط بوده و فقط به صادرات چند نوع از میوه می پردازند.

صادرات میوه به دبی تنها بخشی از خدمات واحد بین المللی شرکت ما می باشد. برای ارسال بار به دبی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

صادرات هندوانه به دبی

براساس آمارهای سازمان ملل، ایران در تولید هندوانه در رده 5 کشور اول جهان قرار دارد.در فصول مختلف هندوانه در بخش های گوناگون ایران کشت میشود، این محصول در بهار در شهرهایعلی آباد و جنوب کرمان، شرق هرمزگان، سیستان و بلوچستان و اهواز، در تابستان در جنوب تهران(ورامین)، سمنان، خراسان رضوی، اصفهان، همدان، تبریز، قوشاچای، در پاییز در اهواز و زمستان در میناب، جیرفت و کهنوج کشت میشود.
هندوانه تولید شده در ایران به کشورهایی مانند قطر، عمان، کویت، ارمنستان، عراق، آذربایجان، ترکمنستان، ترکیه، امارات و بحرین صادر می شود که با توجه به حجم صادراتی آن می تواند جزوه چند محصول اول در صادرات محصولات کشاورزی می باشد و حتی میتواند در تراز تجاری ایران نیز تاثیر زیادی داشته باشد.
خوشبختانه با توجه به اقلیم مناسب ایران برای کشت و برداشت هندوانه ایران دارای ارقام مختلفی از هنوانه است که میتوان از آن ها به ارقام قرق، خانمی، محبوبی، شریف آبادی،پوست سفید همدان و هندوانه مغان اشاره کرد.بیشترین صادرات هندوانه به کشورهای حوزه خلیج فارس بدلیل داشتن آب و هوای گرم انجام می پذیرد. صادرات هندوانه بایستی بصورت فله یا باکس چوبی حداکثر تا یک تن انجام پذیرد.یکی از مقاصد هندوانه برای صادرات کشور امارات و شهر دبی است.

صادرات هندوانه به دبی

صادرات گوجه فرنگی به دبی

رقابت تجار تازه‌وارد و ناآشنا که اقدام به صادرات محصولات کشاورزی به‌ویژه سبزی و صیفی در دبی می‌کنند، بازار محصولات کشاورزی ایران در این بندر عربی به را به‌خطر انداخته است.گروه بازرگانی ما عرضه کننده مرغوبترین محصولات باغات کشور ایران به بازارهای صادراتی بین المللی می باشد.برای اطلاع از نحوه صادرات گوجه فرنگی به دبی با گروه بازرگانی ما تماس حاصل فرمائید.

صادرات گوجه‌فرنگی با سبد پلاستیکی مشابه سبدهایی که در میادین میوه و تره‌بار عرضه می‌شود آن هم به دبی، باعث شده شانسی برای فعالیت بعضی از تجاری، مانند سایر بازرگانان که اقدام به سورت و بسته‌ بندی صادراتی می‌کنند، نداده است.ما بهترین محصولات گوجه فرنگی را با بسته بندی بسیار مرغوب و شیک به دبی ارسال خواهیم کرد.

بی‌گمان برای توسعه صادرات گوجه فرنگی به دبی باید ساماندهی تجار و بازرگانان در دستور کار قرار گیرد تا خود تاجران ایرانی زمینه آسیب‌پذیری محصولات داخلی را فراهم نکنند.

نحوه صادرات گوجه فرنگی به دبی

برای اطلاع از نحوه صادرات گوجه فرنگی به دبی شرکت ما در خدمت تجار عزیز است.گوجه فرنگی کشور ما به امارات و شهر دبی صادر می شود . تجارت در دنیای امروزی از طریق اینترنت به راحتی امکان پذیر است . اینک ما از این طریق شرایط صادرات محصولات صادراتی را فراهم کرده ایم . گوجه فرنگی های صادراتی محصولاتی درشت و مرغوب و بدون بیماری است که در بسته بندی های شکیل ارسال می شود . اگر شرایط صادرات را نمی دانید حتما با ما وارد مذاکره شوید . 09128443695

شرکت ما در زمینه صادرات میوه به کویت و صادرات میوه به قطر هم فعالیت دارد.

 

صادرات گوجه فرنگی به دبی

صادرات فلفل دلمه به دبی

خرید عمده فلفل دلمه ای رنگی برای صادرات باعث رونق کسب و کار هایی که این محصولات را کشت می کنند می شود و از سوی دیگر کیفیت داشتن محصول باعث رضایت مندی مشتری های خرید کننده این محصول می شود. رنگ‌ در فلفل دلمه ‌ای رنگی از مواد تشکیل‌ دهنده نشات می گیرند که در فلفل دلمه ای قرمز، لیکوپن بیشتر و در فلفل دلمه ‌ای سبز، کلروفیل بیشتر است. رنگ نارنجی نشان‌ دهنده بتاکاروتن و رنگ زرد معرف لوتئین در فلفل دلمه ‌ای می‌باشد. هر کدام از این مواد خاصیت ویژه‌ ای دارند. فلفل دلمه‌ای از صیفی جاتی است که به علت زیبایی، جنس جذاب، طعم متفاوت و رنگ‌های متنوع مورد توجه قرار دارد.

فلفل دلمه ای رنگی، محصول مورد تقاضا در بازار میوه تره بار شهر دوبی امارات است که گلخانه های استان اصفهان این محصول را با کیفیت صادراتی تولید می کنند. صادرات فلفل دلمه به امارات اصولا به دو روش هوایی و دریایی انجام می شود .

صادرات فلفل دلمه ای رنگی، این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل یکی از میوه های صادراتی ایران مناسب برای صادرات به روسیه، عراق، امارات (دوبی)، قطر، کویت و … می باشد.

یک کانتینر از این محصول متشکل از 50 درصد فلفل دلمه قرمز، 30 درصد زرد و 20 درصد فلفل نارنجی بوده که تماما بعد از سورتینگ درون بسته بندی های مستحکم قرار می گیرد و نهایتا روی پالت چیدمان می شود. اگر سفارش شما به گونه ایست که درصد متفاوتی از رنگ را شامل می شود،باید آن را با همکاران ما در میان بگذارید.

بسته بندی فلفل دلمه ای به گونه ایست که به هیچ عنوان کارتن های زیرین پالت دچار آسیب نشده و سفارش مشتری در نهایت سلامت به کشور مقصد خواهد رسید. که این موضوع گویای کیفیت، استحکام و مقاوم بودن کارتن ها در برابر رطوبت می باشد.

صادرات فلفل دلمه به دبی

چرا صادرات میوه و صیفی جات به دبی امارات؟

امارات یکی از کشور های گرم و مرطوب می باشد که همانند سایر کشور های منطقه خلیج فارس تنها محصول پرورش یافته در آن ها خرما می باشد.اما در مورد دبی حتی این قضیه نیز متفاوت است زیرا که دبی کشوری بسیار کوچک بوده و دارای زمین های زراعی بسیار کمی می باشد.این کشور ثروتمند تقریباً 80 درصد محصولات کشاورزی و صیفی جات خود را از کشور های مانند ایران و ترکیه وارد می کند.
در واقع فقط بخش خیلی کوچکی خاک این کشور برای کشاورزی مناسب بوده و آن هم در مناطق کوهستانی و سرد که در قسمتی شرقی آن قرار دارد. به همین دلیل، بازار تجارت میوه در این کشور بسیار پر رونق است و بازار دبی برای ایران بسیار سود آور است.در این خصوص طبق آمار اداره بازرگانی ایران، در سال 1394 صادرات میوه به دبی در حدود 4 میلیارد و 922 میلیون دلار بوده است.
این میزان از صادرات، 13٫77 درصد از کل صادرات ایران به خارج از کشور را در بر می گیرد. از لحاظ وزن کالا های حمل و نقل شده به این کشور، چیزی در حدود 11٫06 درصد از کل تجارت ایران به دبی اختصاص مییابد. در کل صادرات ایران به دبی در جایگاه سوم برای صادرات ایران است.
بر اساس آمار گمرک در سال 1395، بیشترین صادرات ایران به دبی مربوط به، میعانات گازی، روغن های سبک و مشتقات آن به غیر از بنزین، سایر فراورده های نفتی و هیدروکربن های گازی شکل، آهن و فولاد، کاتد و قطعات کاتد مس، روغن پایه معدنی، میوه و… می باشد. سایر اقلام مانند، پسته، زعفران، کشمش، شیره، عسل و هندوانه نیز از اقلام صادراتی ایران به دبی می باشد. صادرات خشکبار و میوه در کنار سایر اقلام باعث رونق اقتصادی ایران می شود.

عمده ترین و بهترین کالای صادراتی ایران به امارات

از میان ۸۴۹ قلم گروه کالای صادراتی ایران به امارات متحده عربی ۱۰ قلم کالای عمده شامل:
گازهای نفتی و هیدروکربورهای گازی شکل مایع شده، روغن پایه معدنی، پلی اتیلن گرید فیلم باچگالی کمتر از ۹۴ درصد به جز نوع پودری،
سایر روغن‌های سبک و فرآورده ها به جز بنزین، قیر نفت، محصولات از آهن یافولاد غیر ممزوج تخت، هیدروکربورهای حلقوی غیر از سیکلانیکها،
سیکلنیکها یا سیکلوترپنیک‌ها، بنزن، تولوئن، اکسلین ها، استیرن، اتیل بنزن، کومن، محصولات نیمه تمام از آهن یا فولاد غیر ممزوج
و سایر فرآورده هایی که دارای ۷۰ درصد وزنی یا بیشتر نفت یا روغن های معدنی قیری دارند است.
اما بهترین کالا های صادراتی ایران به دبی شامل زعفران، فرش، صنایع دستی، میوه و پسته است.

صادرات میوه به دبی از طریق مرز های آبی صورت می گیرد. همین امر سبب دشواری حمل و نقل می شود. زیرا که بیشتر باغات ایران در قسمت غرب و شمال وجود داشته و جهت صادرات باید تا جنوب کشور از طریق مرز زمینی حمل شوند و بعد از آن از طریق مرز دریایی به دبی برده شوند.
همین امر سبب به وجود آمدن دلالان بسیار در میانه راه صادرات میوه به دبی می شود. همچنین وجود آب و هوای نا مناسب و گرم در جنوب ایران باعث می شود که نتوان هر گونه میوه ای را جهت صادرات عرضه کرد.
از همین رو تجارت میوه در دبی با کمی مشکلات رو به رو است. از طرفی یافت لنج های که سردخانه ای بزرگ داشته باشند کاری بس دشوار و هزینه بر است. همین امر سبب گرانی میوه در دبی می شود. بنابراین برای کاهش این روند تجار مجبورند که از میوه های نار استفاده کرده تا ضرر مالی زیادی حاصل نشود.

صادرات صیفی جات به ترکیه

امارات از لحاظ محصولات کشاورزی چگونه کشوری است؟ 

امارات متحده عربی یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس بوده که نام و آوازه تجاری، اقتصادی و توریستی آن به سراسر جهان رسیده است. دبی را می‌توان یکی از مهم‌ترین شهرهای اقتصادی و تجاری جهان دانست که بسیاری از شرکت‌های مهم دنیا و تجار معروف در آن حضور دارند.

امارات از جمله کشورهایی است که رشد اقتصادی آن در دهه‌های اخیر بیشتر بر سر زبان‌ها افتاده است. این کشور در مدت کوتاهی توانسته اقتصاد خود را با بسیاری از کشورهای جهان و کمپانی‌های بزرگ دنیا گره بزند. به همین دلیل، بسیاری اعتقاد دارند که اقتصاد دبی ماکتی از اقتصاد کل جهان به شمار می‌رود که در آن انواع و اقسام شرکت‌ها، افراد، تجار و بازرگانان، بانک‌ها، موسسات مالی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی مهم حضور دارند.

حضور افراد و شرکت‌های مختلف از سراسر جهان باعث شده تا کار تجارت با امارات بسیار بهتر و با سهولت خوبی نسبت به سایر کشورها صورت بگیرد. مجموعه این عوامل باعث شده تا اکثر کشورهای مهم جهان ارتباط تجاری بالایی با امارات متحده عربی داشته باشند که از جمله آنها می‌توان به چین و آمریکا اشاره کرد.

ایران نیز روابط تجاری گسترده‌ای با این کشور حاشیه خلیج فارس داشته و حضور شرکت‌‌ها و فعالان اقتصادی ایران در امارات، خود گواهی بر این مدعا است. هر ساله هزان نفر از ایرانی‌ها، دبی را به عنوان مقصد توریستی و سیاحتی خود انتخاب می‌کنند که این مساله نیز تجارت بین دو کشور را رونق بخشیده است. اقتصاد کشور مذکور علی‌رغم تمام نقاط مثبتی که دارد، اما صنعت و کشاورزی آن چندان قوی نیست. 

قوانین و تعرفه های صادرات میوه و صیفی جات به دبی امارات

شما باید جهت انجام واردات و صادرات، قوانین مربوط به این امور را بشناسید. باید بتوانید قیمت تموم شده محصول را در محل دریافت آن محاسبه کنید. باید از تعرفه های جاری در واردات و صادرات اطلاع داشته باشید.
چه در امر صادرات و چه در امر واردات، محصولات دارای تعرفه های جداگانه ای هستند. این تعرفه ها با توجه به نیاز کشور به آن محصول و هم چنین نیاز کشور های دیگر به کالای مورد نظر تعیین میشود.
برای مثال در حوزه صنایع دستی در امر صادرات، کشور هیچ گونه تعرفه ای قائل نشده است چرا که این محصولات را بیشتر کسب و کار های کوچک تولید میکنند و نیروی انسانی زیادی برای تهیه ی آن درگیر هستند و هم چنین در جهت اشائه فرهنگی، کشوری نیز محسوب می شود و به همین خاطر تعرفه گمرکی که برای این محصولات در نظر گرفته شده، صفر است.

با باربری بین المللی تهران بار همراه باشید تا بهترین حمل و نقل و ارسال بار را تجربه کنید.

خدمات و مطالب مشابه:

صادرات به ترکیه

صادرات به قبرس شمالیامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
  • سروش
    سلام وقت بخیر بنده اول از توضیحات کامل شما تشکر لازم رو دارم ولی متوجه نشدم آیا شما خودتون کسی رو تو کشور دوم معرفی میکنین واسه خرید حالا اگه فرضا معرفی کردین شما اوکی دادین چه ضمانتی هست در قبال جنسی که از کشور داره میفرسته
    • مدیر سایت

      سلام دوست عزیز. لطفا برای دریافت پاسخ سوالاتتون با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از همکاران ما بخواهید شما را به مدیریت باربری وصل کنند.

تماس بگیرید