X

ارسال بار به سیواس ترکیه | استعلام هزینه به همراه مشاره رایگان

02144762571 تلفن تماس:
حمل بار به سیواس ترکیه

شهر سیواس یکی از شهرهای قدیمی ترکیه به شمار میرود. ما در باربری ترکیه در سریع ترین زمان ممکن بارهای شما را از تمام شهرهای ایران به ترکیه ارسال میکنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

شهر سیواس ترکیه

استان سیواس در قدیم و در زبان‌های یونانی و لاتین سباستئا و مگاپولیس «شهر بزرگ» نام داشت، استانی در شرق منطقه آناتولی مرکزی ترکیه است. این استان، به دلیل موقعیت آن در منطقه بین النهرین که کاروان های بازرگانی از این منطقه عبور می کردند به یک مرکز بازدید بازرگانان دوره سلجوقی تبدیل شد.
از آنجا که دولت های حاکم در دوره های مختلف نام های متفاوتی به این شهر دادند، اما در مورد نام امروزی آن نظرات متفاوتی در منابع مختلف ثبت شده است. از میان آنها سباستئا «شهر اگوستوس» در یونان باستان است که توسط پیتودوریس همسر پادشاه پولیمون نام گذاری شده است.پس از قونیه، سیواس دومین شهر باستانی است که بیشترین مجموعه‌ای از آثار متعلق به دوران سلجوقی در آن برجای‌ مانده است.


 ارسال اثاث به سیواس ترکیه

 باربری ترکیه برای ارسال لوازم منزل به ترکیه در خدمت شما عزیزان می باشد.اگر قصد ارسال لوازم منزل و اثاث کشی از تهران یه هر شهری در ایران به ترکیه را دارید ، ما در باربری تهران به ترکیه در خدمت شما هستیم. باربری ترکیه با تجربه بسیار بالا در خصوص ارسال اثاثیه منزل به صورت درون شهری در تهران، بین شهری در ایران و ارسال لوازم منزل از تمامی نقاط ایران به ترکیه در خدمت شماست. 
باربری ما  همه روزه خدمات باربری اثاثیه منزل از ایران به ترکیه را به صورت حرفه ای به شما ارائه می نماید. بسته بندی حرفه ای بار برای ارسال لوازم شما به ترکیه امری بسیار مهم است که ما در باربری ترکیه این کار را به خوبی انجام می دهیم.باربری ترکیه متخصص حمل بارهای بین المللی به تمامی نقاط کشور می باشد.
 

ارسال انواع کالا و بار تجاری و صنعتی به شهرهای ترکیه

برای باربری اثاثیه منزل به ترکیه، می بایست برخی موارد مدنظر قرار گرفته شود.برای اطلاع از شرایط و موارد موثر در حمل بار و اثاثیه به ترکیه و آگاهی از نکات مهم در ارسال اثاثیه منزل به خارج از کشور با مشاوران ما در باربری ترکیه تماس بگیرید. 

برای استفاده از خدمات باربری ترکیه به ایران نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

خدمات ارسال بار به تمامی نقاط ترکیه

 باربری ترکیه برای ارسال لوازم و اسباب منزل از تمامی نقاط ایران به ترکیه در خدمت شماست. برای حمل بار و اثاثیه به ترکیه ، باربری ترکیه خدمات باربری را به تمامی شهر ها و استان های ترکیه به شما ارائه می نماید.
ارسال بار به تمام شهر های ترکیه از جمله:

                                      حمل بار به سیواس ترکیه

 

نکاتی که برای ارسال بار به ترکیه باید به آن‌ها توجه کنید:

  • شما نمی‌توانید درون وسایل خودتان هیچ‌گونه مواد غذایی و خوراکی، دارو، مخدر داشته باشید.
  • هیچ‌کدام از وسایل نباید آکبند باشند.
  • شما باید برای وسایل صوتی و تصویری مالیات پرداخت کنید.
  • هزینه ارسال بار از شهرستان به ترکیه بیشتر است زیرا با توجه به اینکه باید برای انجام کارهای گمرکی به تهران بیایند حتی اگر در اصل بیشتر به مرزهای ترکیه نزدیک باشند، مسافت بیشتری را به‌هرحال طی خواهند کرد.

هزینه ارسال بار به شهر سیواس ترکیه

همان طور که اشاره شد هزینه حمل بار از شهرستان به شهر های ترکیه بیشتر از ارسال بار از تهران به ترکیه است. برای اطلاع از قیمت و هزینه ارسال بار به شهر سیواس ترکیه با ما در باربری ترکیه تماس بگیرید.

بسته بندی بار برای ارسال به شهر سیواس ترکیه

یکی‌ از مراحل مهم برای حمل و جابجایی‌ هر نوع باری بسته بندی مناسب طبق نیازها و استانداردهای حمل‌و نقل می‌باشد. بسته بندی استاندارد مانع از آسیب دیدگی هر نوع باری هنگام حمل و نقل‌های هوایی‌ زمینی‌ یا دریایی‌ میشود. جدای از آسیب دیدگی، بسته‌بندی غیر استاندارد امکان پذیرش در گمرک و بنادر کشور را پیدا نخواهد کرد و توسط کارکنان گمرک مرجوع میشود.
 ما توانایی فراهم کردن هر نوع بسته بندی استاندارد و مناسب را برای مراجعه کنندگان فراهم میاورد. ما امکان فراهم کردن هر نوع کارتون با ابعاد و ضخامت مناسب که اصطلاحا کارتون فریت نامیده میشود را برای مسافران مقدور میسازیم. همچنین ما میتوانیم برای مسافرانی که میخواهند اقداماتی همچون فریت مبلمان، فریت تابلو نقاشی، فریت تابلو فرش و یا فریت وسایلی‌ که بیشتر در معرض آسیب دیدهگی می‌باشد انجام دهند جعبه چوبی فریت متناسب با لوازم متقاضیان تهیه نمائیم. همچنین متقاضیان محترم میتوانند از خدمات پرسنل بسته بند که به صورت حرفه‌ای بار صادراتی متقاضیان را به صورت استاندارد بسته بندی میکنند بهره‌مند شوند.

چقدر زمان میبرد  بار شما به سیواس ترکیه برسد؟

زمان رسیدن به مقصد به عوامل مختلف از جمله طول مسافت و نوع خط هوایی‌ از دو تا شش روز متغیر است. لازم به ذکر است که در بیشتر موارد بار مورد نظر بعد از گذشت پنج روز در شهر مورد نظر شما در خارج از کشور قابل دریافت میباشد.

ارسال بار به سیواس ترکیه

 

باربری سیواس ترکیه

باربری سیواس ترکیه طی قریب به چندین سال فعالیت تخصصی در حوزه دریافت، ارسال و ترخیص کالا؛ تمرکز و اهتمام خود را درموضوع خرده بار قرارداده است. در حال حاضر این مجموعه با شبکه گسترده ای از شعب در چندین شهر و استقرار سیستم تمام مکانیزه (اتوماسیون) حمل بار در پایانه های مسافری چهارگانه شهر تهران (جنوب ،شرق، غرب و بیهقی) یکی از مجموعه ایرانی خدمات استاندارد حمل و نقل بار در کشور است که وظیفه دریافت، انتقال و ترخیص محموله های شرکتهای بین المللی فعال در این حوزه را در ایران عهده دار است.
حمل زعفران به ترکیه ، حمل اثاثیه منزل به ترکیه، حمل بار های سنگین به ترکیه و.... از جمله خدمات ما در باربری تهران ترکیه می باشد. ما با داشتن سال ها تجربه در زمینه حمل بار به خارج از کشور و باربری داخلی توانسته ایم تجربه های زیادی در این زمینه کسب کنیم.
نکته مهم در رابطه با باربری ما و ارسال بار به ترکیه این است که امکان ارسال خرده بار وجود ندارد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید