X

فریت بار به ترکیه + هزینه ارسال بار هوایی به ترکیه

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار هوایی به ترکیه

حمل و نقل جاده ای یکی از قدیمی ترین راههای جابجایی کالا در جهان می باشد که از نظر قیمت و سرعت جهت حمل بسیاری از کالاها و محموله ها مناسب است. اما شما می توانید از روش هوایی نیز به عنوان روشی امن و سریع بهره ببرید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال بار با هواپیما به ترکیه یکی از سریع ترین روش های ارسال بار می باشد. اما باید بدانید در این روش ارسال بار، شما با محدودیت وزنی موجه هستید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال بار هوایی به ترکیه با مشاوران ما تماس بگیرید. آن ها شما را در این زمینه راهنمایی خواهند نمود.

چگونه به ترکیه بار ارسال کنیم؟

یکی از مشکلات همیشگی ما حمل بار به خارج از کشور و چگونگی انجام آن بوده است.برای حمل بار به ترکیه 2 نوع ارسال وجود دارد که فرد با آگاهی از شرایط هر کدام میتواند بار و وسایل منزل خود را به ترکیه ارسال کند.ارسال بار به ترکیه، نوعی خدمات باربری است که برای اشخاصی که می خواهند اقدام به ارسال بار به ترکیه کنند، انجام می گیرد. این خدمات در حالت کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

 • کارگو (cargo)
 • فریت بار (freight)

حمل بار هوایی برای ارسال بار به دیگر کشورها مانند ارسال بار به آلمان، ارسال بار به کانادا، استرالیا و دیگر کشورهای نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت خدمات کارگو و فریت بار

کارگو: خدمات بسته بندی و ارسال بار به صورت کالاها و اجناس به خارج از کشور مورد استفاده بازرگانان و تجار است.
فریت بار: خدمات بسته بندی و ارسال بار به خارج از کشور برای اشخاصی که قصد ارسال وسایل و اثاثیه خانه خود را به کشورهای دیگر دارند.
در واقع فریت بار برای افراد حقیقی صورت می گیرد که قصد اسباب کشی به خارج از کشور و ارسال وسایل منزل خود دارند. به طور مثال اگر فردی قصد مهاجرت به ترکیه را دارد. این فرد می تواند قسمتی یا تمام وسایل و لوازم زندگی خود را (مانند لوازم صوتی تصویری، لوازم آشپزخانه، لوازم شخصی، فرش و قالی، حتی مبلمان و میز و صندلی و غیره) را به ترکیه و محل جدید زندگی خود ارسال کند.

همچنین می توانید برای ارسال بار از ترکیه به ایران نیز با ما تماس بگیرید.

خدمات حمل بار به ترکیه در حالت کلی از دو طریق  می تواند انجام شود:

 1.  ارسال بار هوایی به ترکیه
 2. ارسال زمینی

ارسال بار هوایی به ترکیه

خدمات هوایی کارگو یا حمل بار تجاری به صورت هوایی، با استفاده از هواپیماهای باری بزرگ و مخصوصی انجام می گیرد. از جمله هواپیماهای آنتونوف و ایلیوشین که در سطح دنیا امروزه کاربرد بیشتری در این مورد دارند و از ایمنی پرواز بالایی و همچنین دارای ظرفیت قابل توجه ای برای حمل و نقل بار بین کشورهای مختلف دنیا را دارند.
اما خدمات فریت بار برای مسافرانی که قصد دارند لوازم زندگی خود را به کشورهای دیگر ارسال کنند، معمولا از طریق هواپیماهای مسافربری انجام  می گیرد. حمل بار از طریق هوایی به عنوان یکی از محبوب ترین  و به صرفه ترین روش های حمل بار به خارج از کشور شناخته می شود.
حمل بار هوایی به ترکیه که سریع ترین روش حمل بار به این کشور است از طریق فرودگاه های مختلف این کشور اعم از:

 • فرودگاه بین المللی اسن بوغا در انکارا
 • فرودگاه بین المللی عدنان مندرس در ازمیر
 • فرودگاه بین المللی شاکیرپاشا در ادانا
 • فرودگاه بین المللی دالامان در دالامان
 • فرودگاه بین المللی اوگوزلی در شهر غازی عینتاب
 • دو فرودگاه بین المللی صبیحه و اتاتورک در شهر استانبول

انجام می شود.
برخی از اثاث منزل ممنوعیت ورود به هواپیما دارند مانند یخچال، در این صورت قبل از حمل این کالا باید گاز آن خارج شود و یا از دیگر روش های حمل از جمله حمل جاده ای، حمل دریایی، حمل ریلی استفاده کرد.
باربری ترکیه امکان حمل بار به ترکیه با کامیون، صدور کالا به ترکیه با کامیون ترانزیت، اخذ کانتینر در بنادر ترکیه مانند مرسین، انتالیا، سامسون را دارا می باشد و دارای بزرگترین ناوگان حمل و نقل یخچالی در کشور آماده خدمات حمل بار غیر منجمد و منجمد اعم از گوشت، ماهی، لبنیات، صیفی جات، سبزیجات و هچنین کالاهای خطرناک درسراسر کشور می باشد.

روش حمل بار به ترکیه

ارسال بار به ترکیه از طریق زمینی

روش حمل زمینی برای ارسال بار به کشورهای همسایه ایران مانند ترکیه صورت می گیرد. به این ترتیب تجاری و یا مسافرانی که قصد استفاده از خدمات حمل بار به خارج را دارند، می توانند با پرداخت هزینه های مربوطه از این خدمات استفاده کنند.
اما در نظر داشته باشید که جهت خدمات کارگو زمینی و حمل بار و اثاثیه مسافران با استفاده از این روش  نیاز به پرداخت کلیه هزینه های کامیون و یا تریلی های باری است. در صورتی که حجم بار و یا اجناس شما چندان زیاد نیست و از طرف دیگر جهت ارسال بار به کشور مقصد عجله دارید، این روش گزینه خوبی نیست و ارسال بار هوایی به صرفه تر و سریع تر است.اما اگر وسایل شما زیاد است بهتر است از حمل زمینی استفاده کنید. همچنین امکان حمل وسایلی مانند یخچال توسط هواپیما امکان پذیر نیست.

هزینه ارسال بار با هواپیما

قیمت و هزینه حمل بار به ترکیه بستگی به چند عامل تعیین کننده در محاسبه و ارزیابی آن دارد. از جمله:

 • نوع و روش باربری به خارج از کشور (هوایی، زمینی)
 • حجم و مقدار اجناس و یا کالاها
 •  نوع اجناس
 •  نرخ های پایه شرکت های کارگو
 •  شهر مبدأ

برای اطلاع دقیق از هزینه ها با ما تماس بگیرید.

حمل و نقل بین المللی بار به ترکیه

باربری ترکیه  سالهاست با که در زمینه حمل بار به ترکیه فعالیت دارد.این شرکت با تکیه برتجربه و بهره گیری از حضور نیروهای دلسوز که بی وقفه تلاش در خدمت و نوآوری دارند تا حدودی به هدف خود که ایجاد فضای رقابتی در حمل و نقل بین المللی برای بهبود خدمات حمل مشتریان می باشد، دست یافته است.

خدمات مهم باربری ترکیه

حمل بار به ازمیر

حمل بار به بدروم

حمل بار به آنتالیا

خدمات حمل بار به ترکیه

• حمل خرده بار و فول تراک به ترکیه ( البته ما در باربری ترکیه حمل خورده بار نداریم)
• ارسال بار به صورت فله
• انجام تشریفات گمرکی و صادرات
• ارسال لوازم منزل به ترکیه

روش حمل بار به ترکیه

مسیرهای حمل بار به ترکیه

مسیرهای زمینی به ترکیه:
از مسیر مرز بازرگان و مرز سرو
مسیرهای دریایی:
از مسیر مرزهای رازی
مسیر هوایی:
از  مسیر فردوگاه های بین المللی هوایی تهران، مشهد، شیراز و....

حمل هوایی بار به ترکیه بهتر است یا حمل زمینی؟

حمل و نقل جاده ای یکی از قدیمی ترین روش های جابجایی کالا در جهان است که از نظر قیمت و سرعت جهت حمل بسیاری از کالاها و محموله ها مناسب است و به دلیل همسایگی ترکیه با ایران و مسافت نسبتا کم بین این دو کشور این روش حمل بار مرسوم تر می باشد. در ادامه تفاوت های ارسال بار هوایی به ترکیه و ارسال زمینی را شرح می دهیم.

نیاز به سرمایه گذاری کمتر: سرمایه مورد نیاز برای حمل و نقل زمینی بسیار کمتر از شیوه های دیگر حمل و نقل از جمله حمل و نقل ریلی، حمل و نقل هوایی و دریایی است.
خدمات حمل درب به درب: در هر دو روش امکان ارسال بار از درب منزل به آدر شما در ترکیه امکان پذیر است.
آسیب کمتر به محموله ها در موقع حمل و نقل: حمل و نقل جاده ای برای حمل کالاهای حساس مانند ظروف شکستنی و ظروف شیشه ای، که ریسک آسیب بالایی در فرآیند جابجایی دارند مناسب است.
 سرعت در جابه جایی: اگر بخواهیم بلا فاصله کالاها را به مقاصد مختلف بفرستیم، حمل و نقل جاده ای از حمل و نقل ریلی و حمل و نقل دریایی به مراتب سریعتر است. در بین این گزینه ها حمل و نقل دریایی سرعت کمتری دارد.
صرفه جویی در هزینه بسته بندی: در مقایسه با دیگر شیوه های حمل و نقل، روند بسته بندی درحمل و نقل جاده ای پیچیدگی های کمتری دارد. برای حمل کالا به صورت جاده ای و زمینی نیاز به بسته بندی کمتر بوده و یا اصلا نیازی به بسته بندی وجود ندارد.

به طور کلی به دلیل همسایگی ایران و ترکیه معمولا برای ارسال بار از روش زمینی استفاده می شود و حمل بار هوایی به ترکیه برای بارهای خاص پیشنهاد می شود. 

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

از دیگر خدمات ما در زمینه حمل بار هوایی می توان به این موارد اشاره نمود:

ارسال بار به انگلیس

ارسال بار به استرالیاامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید