X

کارشناسی بار در محل برای ارسال به ترکیه

02144762571 تلفن تماس:
کارشناسی بار در محل

برای ارسال بار و لوازم منزل به کشور ترکیه باید موارد مهمی را بدانید و با قوانین مربوط به حمل و نقل بین المللی آشنا باشید. در صورت ندانستن بعضی موارد ممکن است برای شما مشکلاتی بوجود بیاید و یا کار اسباب کشی و حمل و نقل با اتلاف وقت زیادی انجام گیرد.از این رو بهتر است با ما مشورت کنید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

برای ارسال بار به ترکیه از چه نوع وسیله نقلیه استفاده کنیم؟

یکی از مراحل ارسال بار به ترکیه کارشناسی و مشاوره رایگان پیش از حمل بار و حمل اثاثیه به ترکیه است.در این مرحله اثاثیه شما مورد بازدید کارشناسی قرار گرفته است و در مورد چگونگی بسته بندی آن ها به شما مشاوره رایگان داده می شود. همچنین مقدار تخمینی هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه نیز به شما اعلام میشود.
ارسال بار به ترکیه برای کسانی که تا کنون اسباب کشی به خارج کشور را انجام نداده اند امری خطیر و مشکل است.برای ارسال بار و لوازم منزل به کشور ترکیه باید موارد مهمی را بدانید و با قوانین مربوط به حمل و نقل بین المللی آشنا باشید. در صورت ندانستن بعضی موارد ممکن است برای شما مشکلاتی بوجود بیاید و یا کار اسباب کشی و حمل و نقل با اتلاف وقت زیادی انجام گیرد،از این رو بهتر است با کارشناسان خبره در این زمینه مشورت بگیرید.
کارشناسان باربری ترکیه با تکیه بر اطلاعات و تجربه های خود در زمینه حمل بار به ترکیه به آسانی میتوانند شما را در این امر یاری کنند.برای مشاوره با کارشناسان باربری ترکیه میتوانید با ما تماس بگیرید.  02144763438
کارشناسان ما بصورت شبانه روزی آماده مشاوره و خدمت گذاری به شما عزیزان هستند.فقط با یک تماس کافی است تا مشاوران ما شما را از نگرانی و بی تکلیفی خارج کنند. 09128443695

آیا شما تمام ماشین های حمل بار را میشناسید و از قابلیت های آن ها آگاهی دارید؟

برای ارسال بار به ترکیه ابتدا باید تصمیم بگیرید که از چه ماشینی برای حمل بار استفاده کنید.کارشناسان ما براحتی با اطلاعاتی که شما در اختیار آن ها قرار میدهید میتوانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.اکثرا نوع ماشین برای ارسال بار را بر اساس میزان بار،سنگینی و حجم بار ارسالی انتخاب میکنند.

بار ها و وسایل شما از هر نقطه از ایران،از درب منزل شما با ماشین های مجهز و پیشرفته باربری ترکیه به گمرک غرب ارسال میشوند.

در مورد خدمات باربری ترکیه به ایران و ارسال بار به آنتالیا هم بخوانید.


مشاوره حضوری باربری ترکیه

برای بهره بردن بیشتر از مشاوره و راهنمایی های کارشناسان ما بهتر است از کارشناس حضوری ما بهره ببرید. به این صورت که با تماس از جانب شما،کارشناسان ما سریعا در محل حاضر و با بازدید وسایل، شما را راهنمایی میکنند.
کارشناسان با توجه به میزان بار و وسایلی که شما قصد دارید به ترکیه ارسال کنید نوع ماشین را برای شما مشخص میکنند. بر این اساس شما میتوانید از نرخ دقیق حمل بار به ترکیه آگاه شوید.
بارها با ماشین های مجهز باربری ترکیه به گمرک غرب کشور ارسال میشوند. در گمرک غرب در قسمت صادرات کارهای مربوط به ترخیص کالا انجام میشود.سپس بارها با ترانزیت مسقف به شهر دلخواه شما به ترکیه ارسال میشود.

کارشناس حضوری اسباب کشی در باربری ترکیه

کارشناس اسباب کشی برای برآورد هزینه ها و مشاوره،در بعضی از مواقع با توجه به محدودیت زمانی یا حتی شرایط خاص پیش آمده می توان یک اسباب کشی کاملا رویایی را به سبک کشورهای اروپایی تجربه کرد.کارشناس حضوری ، کسی است که همانند یک مدیر پروژه مدیریت جابه جایی را از صفر تا صد انجام می دهد. و با حضور در محل و بررسی وسایل و موقعیت، هزینه ، تعداد و نوع خدمات مورد نیاز مشتریان را به آن ها اعلام می کند.

معمولا افرادی که قصد اسباب کشی و حمل بار به کشورهای خارجی را دارند ،می بایست اسباب کشی و حمل وسایل و بارهای  آن ها  تحت برنامه ریزی و سازماندهی باشد تا در حداقل زمان ممکن بدون دردسر جا به جا شوند.برای این امر بهتر از کارشناسان حضوری ما بهره مند شوید.
کارشناسان ما میتوانند با داشتن تجربه های فراوان شما را در امر یک جابجایی بدون دغدغه و استری یاری کنند. کارشناسان زبده و مجرب با یک برنامه ریزی دقیق و منظم سعی دارند تا اسباب کشی شما در بهترین شرایط ممکن انجام شود و همه مسئولیت هارا عهده دار شده و هماهنگی های لازم را به خوبی انجام میدهند.

بسته بار برای ارسال به ترکیه

همچنین میتوانید از همکاران ما در زمینه بسته بندی بار و جابجایی بهره مند شوید.بسته بندی امری بسیار مهم و حیاتی برای وسایل شماست و ازآن جایی که مسافت بسیار طولانی است پس حتما باید از یک بسته بندی اصولی و استاندارد استفاده کنید.

شرایط بسته بندی با کیفیت برای ارسال به ترکیه:

انجام امور بسته بندی با کیفیت استاندارد یکی از وظایف باربری ترکیه است.یکی از مهمترین موارد و حساس ترین مراحل ارسال لوازم منزل به ترکیه به صورت زمینی، مرحله ی بسته بندی اثاثیه منزل برای ارسال به ترکیه است. هرگونه سهل انگاری در انجام بسته بندی و رعایت نکردن استانداردها، سبب آسیب دیدگی لوازم منزل خواهد شد و در نهایت علاوه بر خسارت های وارده، هزینه کرایه حمل پرداخت شده نیز به خسارت های فوق اضافه میگردد.

بسته بندی صحیح برای ارسال به ترکیه از چند جهت اهمیت دارد: 

1- بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم بصورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی آنها می شود.
2- بسته بندی بارها به شکل درست، باعث عدم آسیب آنها هنگام حمل بار و جابجایی می گردد.
3- نوع بسته بندی در انتخاب خودرو نیز تاثیر گذار است. وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند جای کمتری را اشغال می کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری لازم دارد و از این طریق بر قیمت حمل بار نیز تاثیر می گذارد.
4- زمانی که وسایل منزل به شکلی درست بسته بندی شوند، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید بسیار سریع تر انجام می گیرد.
می توانید جهت بسته بندی صحیح لوازم لوکس و خاص خود مانند پیانو، یخچال های ساید و اشیاء عتیقه و قیمتی خود که نیاز به مهارت و دقت خاصی دارد ،از خدمات بسته بندی و جابجایی و حتی چیدن وسایل به همراه تضمین و گارانتی  استفاده نمایید. سرعت و کیفیت در باربری را با باربری ترکیه تجربه نمایید. 
باربری ترکیه بار دارا بودن نیروهای با تجربه در زمینه بسته بندی بار آماده همکاری و خدمت رسانی به شما عزیزان است. جهت دریافت مشاوره تلفنی باربری ترکیه و یا مشاوره حضوری و کارشناسی بار در محل،با باربری ترکیه تماس بگیرید.
 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید