X

هزینه حمل بار به قیصریه ترکیه، کایسری

02144762571 تلفن تماس:
حمل بار به قیصریه ترکیه | قیمت ارسال بار از ایران به قیصریه ترکیه

برای اعلام دقیق هزینه حمل اثاثیه به قیصریه ترکیه، کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

یکی از خدمات باربری ایران به ترکیه حمل بار و لوازم منزل به شهر قیصریه ترکیه است.ما در باربری ترکیه تمام تلاش خود را می کنیم تا بارها و لوازم منزل شما را بدون کوچکترین خسارت و صدمه ای به مقصد می رسانیم. قیصریه (به ترکی استانبولی: Kayseri، کایسری) یکی از پردرخواست ترین شهرها برای انتقال بار از ایران می باشد.

ارسال بار به کایسری از تخصصی ترین خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار است و به دلیل تجربه زیاد در این امر ، همه روزه سرویس های حمل و نقل برای شما فراهم می باشد. برای استفاده از خدمات باربری کایسری(قیصریه) هم اکنون با ما تماس بگیرید.

بسته بندی بار برای ارسال بار و لوازم منزل به شهر قیصریه ترکیه

باربری تهران به ترکیه کار بسته بندی را کاملا مطمئن به شیوه ی اروپایی با کارتن های مقاوم که از لایه های فیبرمی و چوبی ساخته شده را انجام میدهند.این کارتن ها یکبار مصرف نیستند و برای موارد دیگر میتوانید استفاده کنید .باربری تهران به ترکیه باتوجه به امار ها وتحقیقاتی که درمورد بسته بندی کرده اند این نوع کارتن در برابر ضربات و شدت امتحان شده وهیچگونه اسیبی ندیده است، پس باخیال راحت بسته بندی را از ما تحویل بگیرید.
 بدون هیچگونه شکستنی، فوم کاری حبابدار که جنس ضخیمی دارد وبرای وسایل سنگین استفاده میشود. باربری تهران به کشور ترکیه با کاور های مخصوص وچوب لباسی برای لباس ها بسته بندی لوازم قیمتی بسته بندی قالی وقالیچه بسته بندی پرده وشیشه و... با باربری تهران به ترکیه بامجوز باربری.

باربری تهران به ترکیه با قدمتی چندین ساله در عرصه حمل ونقل بین المللی در امور اجرایی حمل بار واثاث کشی و مهاجرتی باربری تهران به ترکیه باکارگران حرفه ای قوی که تمامی اثاث شما مشتریان را به بهترین نحو احسنت انجام میدهند بدون اینکه شکستنی در کار باشد.
 کارگران مورد اعتماد کارگرانی خوش اخلاق و مودب که فرهنگی اصیل دارند ودر شرکت چندین سال مشغول بکار هستند.در باربری ترکیه کار خود را به ما بسپارید در تمامی مناطق تهران و سایر شهرهای ایران شعبه داریم وهرکجا که باشید خدمتگذار شما هستیم.

همچنین می توانید برای استفاده از خدمات باربری ترکیه به ایران نیز با ما تماس بگیرید.

حمل بار از ایران به شهر قیصریه ترکیه

شرکت حمل و نقل بین المللی تهران ترکیه ارائه کننده کلیه خدمات حمل و نقل، بازرگانی و غیره برای تمامی شهرهای ترکیه، می باشد. خدمان حمل و نقل بین المللی به صورت یکپارچه به وسیله انواع کامیون( کمرشکن، چادری، کفی، تیغه، تک، جفت، یخچالی و…)انجام میپذیرد.
ارسال بار به شهر قیصریه،کایسری یکی از خدمات باربری ترکیه است. برای اسباب کشی آسان و بدون دردسر به ترکیه با ما تماس بگیرید.

بسته بندی بار برای ارسال به قیصریه ترکیه

خدمات باربری ایران به ترکیه با باربری قیصریه ترکیه

در ادامه قصد داریم مراحل ارسال بار به قیصریه را برای شما شرح دهیم:

1- بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان پیش از حمل اثاثیه به ترکیه

در این مرحله اثاثیه شما مورد بازدید کارشناسی قرار گرفته است و در مورد چگونگی بسته بندی آن ها به شما مشاوره رایگان داده می شود. همچنین مقدار تخمینی هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه نیز به شما اعلام میشود.

2- صدور بیمه نامه معتبر بین المللی

در این مرحله بیمه نامه معتبر بین المللی صادر می گردد.

نکته: این بیمه نامه نیز در مرحله اول با توجه به ارزش بار تعیین می شود. یعنی از مشتری پرسیده می شود ارزش ریالی اثاثیه منزل او چقدر میباشد. سپس با توجه به مقدار قیمتی که مشتری اعلام می کند، به ازای هر یک میلیون تومان ارزش، هزار تومان هزینه بیمه در نظر گرفته می شود و با توجه به لیست بسته بندی، بیمه نامه صادر شده و ترجمه می گردد.

3- صدور بارنامه و تکمیل مدارک مورد نیاز برای ارسال به ترکیه

یکی از مراحل ارسال اثاثیه منزل به ترکیه که بسیار حائز اهمیت میباشد، صدور بارنامه زمینی برای ارسال اثاثیه به صورت زمینی است. صدور این بارنامه زمینی توسط شرکتی که کانتینر در آن خط قرار دارد انجام میگردد.

4-تهیه لیست بسته بندی

از دیگر موارد ضروری که سهل انگاری در آن موجب ایجاد خسارت و یا هزینه های اضافی میشود، تهیه لیست بسته بندی ست. تمامی لوازم بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری به صورت کامل و دقیق در لیست جداگانه، جهت ارائه به گمرک مبدأ آماده گردد.

5- انجام امور بسته بندی با کیفیت استاندارد

یکی از مهمترین موارد و حساس ترین مراحل ارسال لوازم منزل به ترکیه به صورت زمینی، مرحله ی بسته بندی اثاثیه منزل برای ارسال به ترکیه است. هرگونه سهل انگاری در انجام بسته بندی و رعایت نکردن استانداردها، سبب آسیب دیدگی لوازم منزل خواهد شد و در نهایت علاوه بر خسارت های وارده، هزینه کرایه حمل پرداخت شده نیز به خسارت های فوق اضافه میگردد.

6- تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به ترکیه

پس از اینکه بار شما مورد بازدید و بررسی قرار گرفت، سایز کانتینری که باید اثاثیه شما داخل آن قرار داده شده و به ترکیه ارسال شود تخمین زده می شود. قابل ذکر است که دو نوع کانتینر 20 فوتی و 40 فوتی برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه در اختیار شما قرار می دهد.

حمل و نقل زمینی برای ارسال اثاثیه به ترکیه از کجا انجام می شود؟

حمل و نقل زمینی از شمال غربی کشور مانند بازرگان صورت می گیرد. ارسال لوازم منزل ترکیه معمولا توسط دو نوع کانتینر با سایزهای 20 فوت و 40 فوت صورت می گیرد که حجم کانتینر 20 فوت حدود 30 متر مکعب و حجم کانتینر 40 فوت حدود 60 متر مکعب میباشد.
نکته: حداکثر ظرفیت وزن برای کانتینرهای معمولی 20 تن است.

حمل بار به قیصریه ترکیه

هزینه حمل اثاثیه منزل به شهر قیصریه ترکیه چقدر است؟ 

یکی از موارد اغلب مهم در ارسال لوازم منزل به قیصریه ترکیه برای بسیاری از مردم این است که ببینند هزینه حمل اثاثیه منزل به قیصریه ترکیه چقدر است. مقدار هزینه ارسال اثاثیه به شهرهای مختلف ترکیه به فاکتورهای متفاوتی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهر محل ارسال بار و … بستگی دارد.
برای اعلام دقیق هزینه حمل اثاثیه به ترکیه، کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند. با ابن حال اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به محل اثاثیه منزل وجود نداشته باشد هم، جای نگرانی نیست.

حمل بار به کایسری ترکیه

شرکت باربری ترکیه در طی سالیان طولانی فعالیت های خود را در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات و ارگان ها آغاز کرد و از آن زمان تا کنون در حال بهبود خدمات باربری و اتوبار و گسترش نقاط تحت پوشش اتوبارخود بوده است. هم اکنون دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل و باربری در ایران و حمل بار به کشور ترکیه می باشیم و در سال جاری بسیاری از خدمات اتوبار و باربری مورد بازنگری قرار گرفتند و ماشین های فرسوده باربری و اتوبار با ماشین های صفر جایگزین شدند.بجز اثاثیه منزل حمل بار و کالا های تجاری، صنعتی، شیمیایی،مواد خوراکی و … نیز جزو خدمات ما میباشد. 

سایر خدمات باربری ترکیه:

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید