X

ارسال بار به بورسا ترکیه

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار به بورسا ترکیه

باربری ترکیه با امکانات زیاد در حمل زمینی بارها و کالاهای شما از ایران به ترکیه فعالیت میکند. یکی از خدمات ما ارسال بار و لوازم منزل به شهر بورسا ترکیه است. برای اطلاع از قیمت ها و استفاده از مشاوره همکاران ما، با ما تماس بگیرید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال بار به بورسا ترکیه

ارسال بار به بورسا ترکیه و حمل لوازم منزل و بار ها به این شهر یعنی بورسا ترکیه یکی از خدمات باربری ترکیه به شمار میرود.برای استفاده از بهترین خدمات باربری با مناسب ترین قیمت با ما تماس بگیرید.

بورسا ترکیه

استان بورسا یکی از استان‌های کشور ترکیه است که در بخش جنوب منطقه مرمره ترکیه واقع‌شده است. بورسا طبیعت زیبایی دارد و دیدن این استان زیبا به ماجراجویان پیشنهاد می‌شود.بورسا یا بورسه (به ترکی استانبولی: Bursa) نام یکی از شهرها و مرکز استان بورسا در ترکیه است. این شهر چهارمین شهر بزرگ ترکیه است.
نام این شهر از نام یونانی (پروسا) آمده است. در منابع عرب و ایرانی و اسلامی به صورت «بورصه» آمده است.
بورسا شهری صنعتی است و کارخانجات اتومبیلسازی توفاش ، کارسان و اویاک رنو آنرا به قطب اتومبیلسازی ترکیه تبدیل کرده‌اند. در عین حال به خاطر شمار زیاد پارک و فضای سبز در این شهر، این شهر را گاه یَشیل بورسا (بورسای سبز) نیز می‌نامند. کوه اولوداغ فضای این شهر را احاطه کرده‌است.

حمل زمینی به بورسا ترکیه

همانطور که میدانید کشور عزیز ما در غرب هم مرز با کشور ترکیه است. ارسال لوازم منزل به ترکیه و یا بارهای تجاری به صورت زمینی، به دلیل این همسایگی در زمانی کوتاه و با هزینه ای کمتر از حمل هوایی از ترکیه قابل انجام است.
حمل زمینی به ترکیه توسط باربری ترکیه به تمام شهرهای ترکیه انجام میشود.. زمان حمل بار زمینی از ایران به ترکیه بسته به نوع بار ( فول کانتینر و گروپاژ ) متغیر است. بنابر این اگر بار به صورت فول کانتینر باشد زمان حمل معمولا 5 روز است و اگر بار به صورت گروپاژ حمل شود، زمان آن بین 7 الی 10 روز می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر درباره حمل بار از ترکیه با مشاوران و کارشناسان زبده خط سبز تماس بگیرید، از تمامی راهنمایی های لازم بهره مند شوید و سپس به دریافت هزینه حمل و استعلام بپردازید.

برای استفاده از خدمات باربری ترکیه به ایران با ما تماس بگیرید.

پرسنل و کامیون های باربری ترکیه

 درباربری ترکیه پرسنل کارآزموده و ماهر به خدمت گرفته شده و دانش روز در رابطه حرفه و تخصص باربری به آنها آموزش داده شده است. کامیون های حمل بار در این اتوبار به وفور یافت می شود و راننده ها با تمام سوراخ سنبه های مسیر حمل بار در کشور آشنا هستند و در جاده های درون شهری و بین شهری خدمات اسباب کشی در محدوده باربری را با دقت و سرعت زیاد ارائه می دهند.
 
حمل بار از ایران به ترکیه ،بار و اثاث شما را سریع و با بیشترین سرعت ممکن حمل و نقل و ارسال می کند.از تمام شهرهای ایران به ترکیه بصورت تضمینی و تخصصی بار را به تمام شهرهای ترکیه ارسال خواهیم کرد.جهت اطلاع از هزینه حمل بار با شماره های ما تماس بگیرید.   09128443695         02144763438

حمل بار به ترکیه با کادری حرفه ای و قابل اعتماد

بورسا ترکیه

کامیون حمل بار و اثاثیه منزل به ترکیه

در باربری بورسا ترکیه کامیون های بزرگ و کوچک به خدمت گرفته شده تا خدمات جا به جایی و حمل اثاثیه منزل در اسرع وقت ارائه شود. کامیون های مسقف و موکت کاری شده در باربری بورسا کار حمل اثاثیه منزل در جاده های درون شهری و بین شهری را انجام می دهند،تا بارها را به گمرک ارسال نمایند. سایر کالا ها نیز با کامیون های رو باز انتقال می یابد. مناسب با هر گونه بار در این اتوبار کامیون موجود است و مشتری هیچگاه بابت کمبود کامیون معطل نخواهد شد.

ارائه خدمات بیمه ای درباربری بورسا

یکی از قوانین ضروری و حتمی در باربری ارائه خدمات بیمه ای و تحت پوشش قرار دادن بار مشتری است. جنس قابل انتقال مشتری در هر اندازه و نوعی باشد ، قبل از انتقال تحت پوشش خدمات بیمه ای قرار می گیرد تا در صورت بروز حوادث ناگهانی و احتمالی خسارات وارده به جنس مشتری به صورت تمام و کمال از نظر مالی جبران شود و مشتری باربری از این نظر متضرر نشود.

حمل زمینی بار و کالا از ایران به بورسا ترکیه

باربری ترکیه با امکانات زیاد در حمل زمینی بارها و کالاهای شما از ایران به ترکیه و حمل گروپاژ (کالا و بار شما همراه با بارهای دیگر ، همزمان و مشترک جابه جا می شود ، البته برای بارهای نه چندان زیاد کاربرد دارد و می تواند هزینه انتقال شما را بسیار کاهش دهد) و حمل بار های تر ، خشک و… می تواند پروسه انتقال بار ها و کالا ها را برای شما هموار کند.

قیمت حمل بار به بورسا ترکیه 

هزینه ارسال بار به بورسا چه قدر است؟

باربری ترکیه ضمن دارا بودن کلیه مجوزهای لازم جهت ارسال بار به ترکیه  ،یکی از شرکت های معتبر در زمینه ترانزیت بین المللی میباشد .نیروهای باربری ترکیه همواره می کوشند پایین ترین قیمت ترانزیت بین المللی به بورسا ترکیه را به مشتریان عزیز اعلام نمایند .قیمت حمل بار به بورسا ترکیه بسته به نوع کالا ، حجم بار ، نوع بسته بندی کالا و موارد دیگر متفاوت خواهد بود .لذا جهت استعلام هزینه ارسال بار به ترکیه با کارشناسان ما در باربری ترکیه تماس حاصل فرمایید.

انتقال بار به گمرک برای حمل به بورسا

موارد ممنوعه در ارسال اثاث به ترکیه

 
لیست زیر ، برخی از اقدام و موارد ممنوع شده برای ورود به بورسا ترکیه را مشخص نموده است که این لیست می تواند در روزهای مختلف طی شرایط مختلف دوچار تغییرات گردد
1.    مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
2.    مواد غذایی شامل حبوبات، برنج و . . . 
3.    میوه و سبزیجات خشک و منجمد
4.    عرقیجات و ترشیجات 
5.    اقلام آرایشی و بهداشتی، عطر و ادکلن
6.    انواع دارو و یا دخانیات 

حمل بار و لوازم منزل به بورسا ترکیه

باربری ترکیه آمادگی ارسال انواع بار و لوازم منزل به بورسا ترکیه را برای شما عزیزان فراهم آورده است.ما در باربری ترکیه بعد از بسته بندی بار و انجام کارهای مربوط به گمرک و همچنین گرفتن بارنامه اروپایی اقدام به ارسال بار به بورسا ترکیه از طریق ترانزیت های مسقف و مجهز می نماییم.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید