ارسال بار و لوازم منزل به شهرهای ترکیه بصورت زمینی | قیمت ارسال لوازم منزل به ترکیه

09128443695 شماره همراه
ارسال بار و لوازم منزل به شهرهای ترکیه بصورت زمینی

برای انجام امور حمل اثاثیه منزل ،داشتن مهارت در زمینه حمل و نقل بین الملل نیاز لازم محسوب میشود ولی کافی نیست ،آنچه که در این زمینه ، باربری ترکیه را متمایز از سایر شرکت های حمل و نقل بین الملل کرده است تخصص کافی در ریزه کاری های بسته بندی و بارچینی بار لوازم منزل است.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال بار و لوازم منزل به شهرهای ترکیه یکی از مهمترین خدمات شرکت حمل ونقل بیلیک دوزو می باشد.ما به شما عزیزان اطمینان می دهیم که بارها و اثاثیه منزل شما بدون کوچکترین صدمه ای به مقصد شما در ترکیه ارسال خواهد شد.بدون کوچکترین تردیدی  ارسال بار خود را به ما بسپارید. ما یکی از بهترین باربری های ترکیه هستیم و تمام کارهای ارسال بار را از ابتدا را برای شما انجام میدهیم. مشاوره  تلفنی و مشاوره حضوری برای ارسال بار به ترکیه ، بسته بندی ،انجام امور مربوط به گمرک و بارنامه و .... را از ما بخواهید.

آیا با باربری ترکیه  و خدمات اسباب کشی به ترکیه آشنا هستید؟

آیا عوامل این باربری خدماتی چون بسته بندی در منزل ، بارگیری و تخلیه بار را به درستی ارائه میدهند؟باربری ترکیه از باربری های معتبر است که چندین سال سابقه تلاش صادقانه دارد و توانسته است ، در موعد مقرر به صورت صحیح و سالم کالا و جنس مشتری را به مقصد انتقال دهد. سابقه درخشان و موفقیت آمیز پرسنل این باربری بر اعتبار آن افزوده و مردم با اعتماد کامل کار اسباب کشی در محدوده باربری ترکیه را عوامل آن می سپارند. با ما همراه باشید و از چگونگی خدمات باربری ترکیه اطلاع حاصل نمایید.

پرسنل و کامیون های اتوبار ترکیه

در اتوبار ترکیه پرسنل کارآزموده  و ماهر به خدمت گرفته شده و دانش روز در رابطه حرفه و تخصص باربری به آنها آموزش داده شده است. کامیون های حمل بار در این اتوبار به وفور یافت می شود و راننده ها با تمام سوراخ سنبه های مسیر حمل بار در کشور آشنا هستند و در جاده های درون شهری و بین شهری خدمات اسباب کشی در محدوده باربری را با دقت و سرعت زیاد ارائه می دهند.

خدمات باربری ترکیه

بسته بندی در منزل اثاثیه و حمل اثاثیه منزل در هنگام بارگیری و تخلیه بار کامیون از جمله خدماتی است که کارگران خبره و آموزش دیده با استفاده از تکنیک و روش های علمی ، با سرعت زیاد و به سهولت لوازم حساس ، سنگین وزن و بزرگ و کوچک را جا به جا می کنند. استفاده از تجهیزات و مواد بسته بندی صنعتی و لوازم حمل بار دستی از خدمات دیگر این اتوبار است.
بسته بندی در منزل اثاثیه توسط عوامل خبره اتوبار ترکیه: در باربری ترکیه به مرحله بسته بندی اهمیت مضاعف داده می شود. کارگران خبره با استفاده از مواد بسته بندی صنعتی موجود در باربری کار بسته بندی در منزل را انجام می دهند. بسته بندی هرگونه کالا به روشی و با استفاده از موادی خاص انجام می شود. پرسنل این اتوبار قبل از بسته بندی همه اجناس را از هم تفکیک کرده و با دقت و سرعت زیاد کار بسته بندی در منزل اثاثیه را انجام می دهند.

ارسال بار به ترکیه

حمل اثاثیه منزل به ترکیه

امروزه بسیاری از ایرانیان تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور را دارند و برای حمل اثاثیه منزل به دنبال یک شرکت حمل معتبر و با تجربه میگردند تا از صفر تا صد کلیه امور انتقال لوازم را برعهده بگیرد.
برای انجام امور حمل اثاثیه منزل ،داشتن مهارت در زمینه حمل و نقل بین الملل نیاز لازم محسوب میشود ولی کافی نیست ،آنچه که در این زمینه ، باربری ترکیه را از سایر شرکت های  حمل و نقل بین الملل متمایز کرده است تخصص کافی در ریزه کاری های بسته بندی و بارچینی بار لوازم منزل ، آشنایی و درک حساسیت های مشتریان برای ارسال لوازم منزل و تجربه فراوان در این امر می باشد.

باربری ترکیه  ارائه دهنده :

خدمات حمل بار زمینی

انجام امور گمرکی

خدمات حمل و بسته بندی لوازم منزل و ارسال طبق استانداردهای بین المللی

بسته بندی لوازم منزل با استفاده از جعبه چوبی ، کارتن ، فوم 

رعایت استانداردهای بین المللی حمل و نقل

ارائه مشاوره تخصصی در زمینه حمل بار به ترکیه

حمل و بسته بندی لوازم منزل و ارسال به ترکیه


جهت اطلاع از نحوه ارسال و استعلام قیمت حمل و بسته بندی لوازم منزل و ارسال خود به خارج از کشور با باربری ترکیه تماس بگیرید. کارشناسان ما در کوتاهترین زمان پس از بازدید ، بهترین راه حمل و قیمت ارسال بار را به شما اعلام خواهند نمود.   09128443695

ارسال بار به ترکیه و بسته بندی بار


حمل بار به ترکیه  چگونه انجام میشود ؟

برای حمل بار به ترکیه،در اتوبار ترکیه کامیون های بزرگ و کوچک به خدمت گرفته شده تا خدمات جا به جایی و حمل اثاثیه منزل در اسرع وقت ارائه شود. کامیون های مسقف و موکت کاری شده در اتوبار ترکیه کار حمل اثاثیه منزل در جاده های درون شهری و بین شهری را انجام می دهند. سایر کالا ها نیز با کامیون های رو باز انتقال می یابد. مناسب با هر گونه بار در این اتوبار کامیون موجود است و مشتری هیچگاه بابت کمبود کامیون معطل نخواهد شد.

آیا بار هایی که به ترکیه منتقل میشوند بیمه می شوند؟

بله ، تمامی حمل و نقل هایی که توسط باربری همسفربار انجام میشود بیمه هستند و فرقی نمی کند مبدا و مقصد کجا باشند

کامیون حمل بار و اثاثیه منزل به ترکیه

در اتوبار ترکیه کامیون های بزرگ و کوچک به خدمت گرفته شده تا خدمات جا به جایی و حمل اثاثیه منزل در اسرع وقت ارائه شود. کامیون های مسقف و موکت کاری شده در اتوبار ترکیه کار حمل اثاثیه منزل در جاده های درون شهری و بین شهری را انجام می دهند. سایر کالا ها نیز با کامیون های رو باز انتقال می یابد. مناسب با هر گونه بار در این اتوبار کامیون موجود است و مشتری هیچگاه بابت کمبود کامیون معطل نخواهد شد.
باربری ترکیه توانایی ارسال بار از تمام شهرهای ایران به تمام شهرهای ترکیه را دارد.حمل بار به انکارا ترکیه،ارسال بار به ترابزول ترکیه،ارسال بار به انتالیا ترکیه،ارسال بار به دنیزلی ترکیه،ارسال بار به ازمیر ترکیه،ارسال بار به چانقری ترکیه،ارسال بار به کوشی اداس ترکیه،ارسال بار به مارماریس ترکیه،ارسال بار به بورسا ترکیه،ارسال بار به قونیه ترکیه،ارسال بار به آلانیا ترکیه و… در واقع توانایی ارسال بار از کلیه ی شهر های ایران به ترکیه را دارد.

نکاتی که برای ارسال بار به ترکیه باید به آن‌ها توجه کنید:

• شما نمی‌توانید درون وسایل خودتان هیچ‌گونه مواد غذایی و خوراکی، دارو، مخدر داشته باشید.
• هیچ‌کدام از وسایل نباید آکبند باشند.
• شما باید برای وسایل صوتی و تصویری مالیات پرداخت کنید.
• هزینه ارسال بار از شهرستان بیشتر است زیرا با توجه به اینکه باید برای انجام کارهای گمرکی به تهران بیایند حتی اگر در اصل بیشتر به مرزهای ترکیه نزدیک باشند، مسافت بیشتری را به‌هرحال طی خواهند کرد.


 


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید