حمل زمینی بار به ترکیه | نرخ کرایه حمل زمینی بار به ترکیه

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار بصورت زمینی
ما همواره تلاش کرده ایم تا بهترین خدمات را با دقت و حساسیت تمام در اختیار مشتریان خود قرار دهیم و همواره اهتمام کل مجموعه بر شفافیت و صداقت کامل بوده است.باربری ترکیه امکان حمل بار بصورت زمینی به ترکیه را در کوتاهترین زمان فراهم آورده است.
باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل زمینی بار به ترکیه

حمل زمینی بار به ترکیه یکی از امکانات مهم باربری تهران به ترکیه است.باربری ترکیه ، با داشتن نیروهایی با تجربه و حرفه ای آماده ارائه خدمت به مشتریان عزیز است . مانند بیشتر کشورهای دنیا در ایران هم حمل بار و کالا ها به صورت زمینی رایج است و به جرات می توان ادعا کرد که حمل بار زمینی در ایران سهمی بالای ۸۰ درصد از کل جابه جایی ها را از آن خود کرده است.
 شرکت حمل ونقل تهران بار یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه حمل بار است.به دلیل بزرگی کشور ایران ، تمرکز و ایجاد یک جا به جایی و باربری دقیق و ایمن ، کاری بس دشوار است.

باربری ترکیه با امکانات زیاد در حمل زمینی بارها و کالاهای شما از ایران به ترکیه و حمل گروپاژ (کالا و بار شما همراه با بارهای دیگر ، همزمان و مشترک جابه جا می شود ، البته برای بارهای نه چندان زیاد کاربرد دارد و می تواند هزینه انتقال شما را بسیار کاهش دهد) و حمل بار های تر ، خشک و… می تواند پروسه انتقال بار ها و کالا ها را برای شما هموار کند.
ما با داشتن سال ها تجربه و سابقه کاری در حوزه حمل بار و کالا ، هم اکنون به یکی از بزرگترین شرکت های حمل بار و کالا تبدیل شده است و توانسته است با به روز رسانی خدمات باربری و همچنین تجهیزات و ماشین ها ی خود ، کیفیت ارائه خدمات خود را بیش از پیش افزایش دهد .
برای مشاوره با کارشناسان باربری ترکیه می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.   02144763438

همچنین می توانید از خدمات ما در زمینه باربری ترکیه به ایران نیز بهره مند شوید.

قیمت حمل بار زمینی به ترکیه

باربری ترکیه با سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل بین المللی ، ترانزیت ،حمل بار به ترکیه و ترخیص کالا از کلیه گمرکات افتخار دارد این خدمات را به شما معرفی نماید:
حمل بار بصورت زمینی به ترکیه
حمل بار از کلیه شهر های ایران به شهر مورد نظر در ترکیه
برای اطلاع از قیمت حمل بار به بصورت زمینی از ایران به ترکیه با ما تماس بگیرید.


انجام کلیه خدمات گمرکی

ما همواره تلاش کرده ایم تا بهترین خدمات را با دقت و حساسیت تمام در اختیار مشتریان خود قرار دهیم و همواره اهتمام کل مجموعه بر شفافیت و صداقت کامل بوده است.

حمل بار بصورت زمینی به ترکیه

حمل لوازم منزل بصورت زمینی از ایران به ترکیه

حمل بار بصورت زمینی یکی از روش های ارسال بار به خارج از کشور است. امروزه بسیاری از ایرانیان تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور را دارند و برای حمل اثاثیه منزل به دنبال یک شرکت حمل معتبر و با تجربه میگردند تا از صفر تا صد کلیه امور انتقال لوازم را برعهده بگیرد.
برای انجام امور حمل اثاثیه منزل ،داشتن مهارت در زمینه حمل و نقل بین الملل نیاز لازم محسوب میشود ولی کافی نیست ،آنچه که در این زمینه ، شرکت باربری ترکیه را متمایز از سایر شرکت های حمل بار به ترکیه کرده است. تخصص کافی در ریزه کاری های بسته بندی و بارچینی بار لوازم منزل ، آشنایی و درک حساسیت های مشتریان برای ارسال لوازم منزل و تجربه فراوان در این امر می باشد.
گام به گام با مشتریان خود در این مسیر از درب منزل تا مقصد نهایی در کنارشان هستیم و با بروز رسانی آنها از آحرین وضعیت بار ، با خیال آسوده از روند پیشرفت کار آگاهشان میکنیم.ما برآنیم که با جلب رضایت مشتری ، از تبلیغ شخص به شخص برای گسترش شبکه مشتریان خود بهره ببریم .

ماشین های حمل بار زمینی به ترکیه

پس از حمل بار به گمرک و انجام کارهای مربوط به گمرک و گرفتن بارنامه  اروپایی باید اقدام به حمل بار به شهر مقصد در ترکیه نمایید. این بار ها باید با ماشین های مجهز ارسال شوند.
خودرو های باربری به دو دسته بر اساس اندازه شان تقسیم می شوند. ماشین های باربری بزرگ شامل تریلی، ترانزیت یخچالی و ساده،۲۰ تن و کامیون بوده و ماشین های باربری کوچک وانت بار و نیسان بار و خاور می باشند. دسته دوم برای وسایل با اندازه کوچک تر مانند لوازم منزل مورد استفاده قرار می گیرد.
معمولا ارسال بار به ترکیه از طریق ترانزیت های مسقف که برای ارسال بار بسیار مناسب هستند به شهر مورد نظر شما در ترکیه ارسال میشوند.

حمل زمینی بار به ترکیه


معنی کارگو چیست؟

کارگو یکی از روش های حمل بار به خارج از کشور است.در صنعت حمل و نقل و بازرگانی خارجی هر کس بسته به نوع فعالیت خود از این کلمه برداشت خاصی میکند. مثلا آن دسته از هموطنانمان  که در چین زندگی میکنند و یک انبار را اجاره میکنند تا بار های بازرگانان را به سمت ایران به صورت حمل کانسولیدیت بفرستند به خودشان میگویند کارگو. مثلا کارگو ما توی گوانجو هستش!! که با توجه به تعاریف فوق برداشت غلطی از کسب و کار خود دارند.
بعضی از فعالان حوزه صادرات هوایی بر این باورند که این کلمه فقط به بار های هوایی اطلاق میشود. یا حتی شرکت هایی که از ترکیه بار کانسولیدیت به سمت ایران حمل میکنند نیز به نحوه کسب و کار خود میگویند کارگو.

خدمات حمل بار و لوازم منزل بصورت زمینی به ترکیه

حمل و نقل وانت و نیسان بار تهران به ترکیه( حمل و نقل و حمل بار به ترکیه با کارگران مجرب و با تجربه همراه  )
حمل و نقل کامیونهای مسقف(حمل اثاثیه منزل به ترکیه با نازلترین قیمت)
حمل و نقل تریلی و حمل بار با ترانزیت مسقف (باربری اسباب و اثاثه منزل و محل کار به ترکیه در کوتاهترین زمان)

قابل توجه مشتریان عزیز :
شرکت باربری ما برای زمینی حداقل بار زیر ۵۰۰ کیلو قبول نمیکند و زیر ۵۰۰کیلو یا بار های خرده بار باید هوایی ارسال شود. مثلا یک عدد تلوزیون یا دوعدد کارتن  باید هوایی ارسال شده و به فرودگاه مقصد ارسال میشود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید