X

بسته بندی تخصصی بار برای ارسال به ترکیه | بسته بندی لوازم منزل

02144762571 تلفن تماس:
بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه
پس از اینکه شما با باربری ترکیه تماس گرفتید و مشاوران حضوری باربری ترکیه نزد شما آمدند. یک مشاوره دقیق برای شما انجام میدهند و به تمام سوالات شما با صبر و حوصله پاسخ میدهند و شما را روند کار آشنا میکنند.
باربری ترکیه
باربری ترکیه

بسته بندی

بسته بندی کالا و لوازم منزل برای ارسال به ترکیه

بسته بندی یکی از حساس ترین و در عین حال تعیین کننده ترین مراحل عرضه ، مصرف و حمل و نقل کالا است. اهمیت آن تا بدان جاست که حتی کیفیت ومحتوای بعضی از مواد را تحت تاثیر قرار می دهد. وجود بسته بندی مناسب و استاندارد نقش مهمی در حمل و نقل بهینه کالاها ایفا می کند. کیفیت مطلوب مواد اولیه مورد استفاده در بسته بندی، کارایی و ابعاد مناسب بسته بندی موجب می شود از هزینه حمل و نقل محصولات کاسته شود؛ زیرا ویژگی های ذکر شده به جلوگیری از اتلاف وقت، سهولت بارگیری، استفاده بهینه از فضای وسایل نقلیه و تسریع در حمل کالاها کمک می کنند. کالاهای برخوردار از بسته بندی استاندارد در هنگام جا به جایی و حمل و نقل از خطر آسیب دیدگی مصون می مانند. ابزارهای معمول بسته بندی برای بارهای مسافری نظیر کارتن، پلاستیک، پاکت، سلوفون، مقوا و کاغذ، صندوق و جعبه، و …بسیار متداول می باشند و بدین جهت برای حفظ و ماندگاری کالا و محصول و کاهش کرایه حمل بار بسته بندی می شوند ما می توانیم امکانات و ابزار مناسب بسته بندی با کیفیت استاندارد را در اختیار شما قرار دهیم. 
حمل بار به خارج از کشور، نوعی خدمات باربری است که برای اشخاصی که می خواهند اقدام به ارسال بار به کشورهای خارجی کنند، انجام می گیرد. این خدمات در حالت کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

•    کارگو (cargo)

•    فریت بار (freight)

در مقالات بعدی این دو نوع ارسال بار را به مفصل شرح میدهیم.در اینجا سعی میکنیم روش بسته بندی و اهمیت آن برای ارسال بار و لوازم منزل به ترکیه را شرح بدهیم.

بسته بندی لوازم منزل برای ارسال به ترکیه

بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل برای ارسال به خارج از کشور(ترکیه)

پس از اینکه شما با باربری ترکیه تماس گرفتید و کارشناسان حضوری باربری ترکیه نزد شما آمدند. یک مشاوره دقیق برای شما انجام میدهند و به تمام سوالات شما با صبر و حوصله پاسخ میدهند و شما را روند کار آشنا میکنند. پس از آن نوع ماشین برای ارسال بار به گمرک غرب را مشخص میکنند و نرخ دقیق کرایه را اعلام ،زمان دقیق اسباب کشی و جابجایی مشخص میشود.
سپس نوبت به بسته بندی و جمع آوری وسایل است.جمع آوری وسایل و بسته بندی آن ها را میتوانید خودتان انجام دهید ولی اگر وقت کافی برای انجام آن را ندارید و یا مهارت کافی در انجام بسته وسایل برای ارسال به کشور خارجی (ترکیه) را ندارید میتوانید این کار را به گروه فنی و با تجربه باربری ترکیه بسپارید.
اولین مرحله و یکی از واجبات اثاث کشی بسته بندی وسایل می باشد که باید با حوصله و دقت کافی صورت گیرد اگر چنین نباشید به احتمال زیاد وسایل شما در حین جابجایی صدمه ببینند. تیم بسته بندی باربری ترکیه وسایل منزل شما را از ریز ترین وسایل تا درشت ترین آن را بسته بندی می کند و ۹۹% درصد از صدمه دیدن وسایل با ارزش شما جلوگیری می کند.
شما عزیزان نیز می توانید درصورت سپردن صفر تا صد حمل بار به ترکیه به ما، درخواست بسته بندی نیز در هنگام رزرو وقت کنید و ما پرسنل بسته بندی خود را زود از تیم حمل بار به محل اعزام کنیم . این افراد با تمام تجهیزات مورد نیاز بسته بندی اثاثیه منزل به محل ارسال می شوند مانند کارتن های با ضخامت بالا ، سلفون ، وکیوم های حباب دار، چسب پهن و …. که همه آن ها در بسته بندی مورد نیاز می باشد.

قیمت بسته بندی برای حمل بار به ترکیه 

شاید این سوال در ذهنتان باشد که قیمت بسته بندی اثاثیه منزل چگونه محاسبه می شود؟
در پاسخ باید گفت این کار جدا می باشد و قیمت بسته بندی منزل از قیمت حمل بار به ترکیه جدا محاسبه می شود. قیمت بسته بندی بستگی به تعداد کارتن های استفاده شده و وسایل شما می باشد. البته قیمت های زیر اتحادیه باربری محاسبه می شودو سعی میکنیم ارزان ترین قیمت برای بسته بندی را به شما عزیزان در نظر بگیریم.
تیم بسته بندی باربری ترکیه به تمامی روش های بسته بندی  ازجمله   روش های استرچ رپ و بابل رپ که از روش های معروف بسته بندی می باشد مسلط بود و به این روش ها کار بسته بندی را برای شما عزیزان انجام می دهند.


بسته بندی اصولی و قابل اعتماد در باربری ترکیه

در باربری ترکیه انجام کار بسته بندی به افراد زبده و باتجربه در این زمینه سپرده میشود.از آنجایی که مسافت حمل باراز ایران به ترکیه بسیار طولانی است و ممکن است در طول راه با بارندگی مواجه شویم پس باید یک بسته بندی خوب و قابل اعتماد داشته باشد تا کمترین آسیب به وسایل شما برسد.
نیروهای ماهر باربری ترکیه این کار را با دقت و حوصله کافی انجام میدهند تا بتوانند بهترین خدمات را به شما عرضه دارند.

بسته بندی بار ترکیه


نکاتی در رابطه با جعبه های بسته بندی بار برای ارسال به ترکیه


بیرون جعبه

 • از یک چسب با کیفیت جهت بستن درب کارتن استفاده و سعی نمایید بستن آن به صورت Hباشد.
 • مطمئن شوید که برچسب ها محکم چسبیانده شده است و آدرس های قدیمی را جداسازی نمایید.
 • جعبه در شرایط سالم باشد ( فرورفتگی، پارگی، ترک، له شدگی و آثاری از رطوبت روی آن نباشد)
 • برچسب های بار و نوشته های مربوط به تحویل گیرنده در قسمت بالای جعبه چشبانده شود .
 • مطمئن شوید بارکد به صورت کاملا صاف بر روی بسته محکم شده باشد.
 • بسته های بالای ۲۵ کیلوگرم را با علامت «سنگین» مشخص نمایید.   

نکات قابل توجه داخل جعبه در هنگام بسته بندی

 • اطمینان حاصل نمایید برای اجناس فلزی از لایه های پوششی محافظ استفاده شده است تا آسیبی به پرسنل حمل و نقل وارد نگردد.
 • اجناسی که شکل هندسی نا منظمی دارند (نظیر مجسمه) را با پوشش اضافی محافظت نمایید.
 • در صورتی که فضایی از داخل جعبه خالی ماند، داخل کارتن را با فوم و یونولیت پوشش دهید.
 • اطمینان حاصل نمایید اجناس سنگین پوشش اضافی و زیر سازی محکمی داشته باشند .
 • اجناس ظریف و شکننده مانند ظروف و سی در را با پوشش اضافی محافظت نمایید.
 • اجناس گوناگون را در یک جعبه قرار ندهید و ترجیحا در هر جعبه از یک نوع کالا باشد.
 • اطمینان حاصل نمایید، جعبه انتخابی برای وزن محتویات داخل آن مناسب باشد.

بسته بندی سرویس خواب برای ارسال به ترکیه
برای استفاده از خدمات باربری ترکیه به ایران با ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید