ارسال بار به تمام نقاط ترکیه | ارسال بار به نقاط اروپایی و آسیایی ترکیه

09128443695 شماره همراه
ارسال بار به نقاط اروپایی و آسیایی ترکیه

ترکیه کشوری است که نام دو قاره ی اروپا و آسیا را با خود یدک می کشد. این امر سبب شده است جاذبه های این کشور دو چندان شده و هر بخشی ویژگی و هویتی مخصوص به خود بیابد. تنها ۵ درصد از خاک این کشور در اروپا واقع شده و ۹۵ درصد باقی مانده در بخش آسیایی است.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال بار از ایران به نقاط اروپایی و آسیایی ترکیه

ارسال بار و لوازم منزل به تمام شهرهای ترکیه شامل شهر های اروپایی و آسیایی ترکیه، ارسال انواع لوازم مسافری ، تجاری به ترکیه  به صورت زمینی.
 ترکیه یکی از کشورهایی است که در هر دو قارهٔ اروپا و آسیا قرار داشته و یکی از اهداف مقامات سیاسی ترکیه، عضویت در اتحادیه اروپا و ناتو است. برای حمل بار به شهرهای ترکیه، بیمه و کرایه حمل بار به ترکیه ، بسته بندی جهت ارسال بار به شهرهای ترکیه  با ما تماس بگیرید. همکاران ما در روزهای هفته آماده مشاوره و بازدید رایگان جهت ارسال کالا به ترکیه ، فریت بار به ترکیه و همچنین نحوه فرستادن بار به شهرهای ترکیه  توسط باربری تهران ترکیه هستند.
باربری ترکیه آماده خدمات رسانی به کسانی است که قصد ارسال بار و یا لوازم منزل خود را به شهر های ترکیه، چه شهر های اروپایی و چه شهرهای آسیایی ترکیه دارند،است.ما در باربری ترکیه ضمانت میدهیم تمام بار ها و لوازم شما بدون هیچ گونه آسیب دیدگی به مقصد خواهد رسید.
بزرگترین شهرهای ترکیه به ترتیب: استانبول، آنکارا، ازمیر، بورسا، آدانا، غازی عینتاب، آنتالیا، قونیه و قیصریه هستند. بیشتر شهرهای این کشور دارای پارک‌های ملی و شهری سطح بالا هستند و همانند کشورهای غربی، هر شهر بزرگ در ترکیه دارای ناحیه تجاری است.
شرکت باربری بیلیک دوزو به تمام نقاط ترکیه چه قسمت های اروپایی و چه قسمت های آسیایی ارسال بار را انجام میدهد .

حمل بار به تمام شهار های ترکیه

نقاط اروپایی ترکیه

ترکیه کشوری است که نام دو قاره ی اروپا و آسیا را با خود یدک می کشد. این امر سبب شده است جاذبه های این کشور دو چندان شده و هر بخشی ویژگی و هویتی مخصوص به خود بیابد. 
 تنها ۵ درصد از خاک این کشور در اروپا واقع شده و ۹۵ درصد باقی مانده در بخش آسیایی است. بنابراین تعداد شهرهای اروپایی ترکیه بسیار کم و محدود هستند. شهر های اروپایی ترکیه بدین صورت هستند:استانبول،ادرنه، تکیرداغ، چورلو، اینیدا.

نقاط آسیایی ترکیه

همان طور که گفته شد 95 درصد از خاک کشور ترکیه در آسیا قرار دارد بنابرین تعداد شهر های آسیایی ترکیه به مراتب بیشتر از شهر های اروپایی آن است.

ارسال بار به شهرهای اروپایی و آسیایی ترکیه

هزینه ارسال بار به قسمت های اروپایی و آسیایی ترکیه

حمل بار به ترکیه کار زمان بر و هزینه بری است . معمولا ارسال بار به ترکیه بین 5 تا یک هفته به طول می انجامد. البته این در صورتی است که در حین ارسال بار به ترکیه به مشکلی بر نخورید. در غیر این صورت ممکن است مدت زمان بیشتری را باید منتظر رسیدن بار و لوازم منزلتان باشید.
ما در باربری ترکیه با تمام مراحل ارسال بار به ترکیه و شهرهای مختلف آن آگاه هستیم، بنابراین میتوانیم کار ارسال بار از ایران به ترکیه(تمام شهر های ترکیه چه آسیایی و چه اروپایی) را در مدت زمان کمتر و بدون استرس برای شما انجام دهیم. 
قیمت ارسال بار به شهر های مختلف ترکیه بسته به مسافت و اموری که باید برای ارسال بار به آن شهرها ارسال شود ، متفاوت است.برای اطلاع از قیمت ارسال بار به شهرهای مختلف ترکیه با مشاوران ما در باربری ترکیه تماس بگیرید.
  
باربری ترکیه دارای مجوز رسمی از وزارت راه وترابری و در زمینه حمل گروپاژ , حمل بار به ترکیه ،حمل بار به شهرهای اروپایی ترکیه،حمل بار به شهرهای آسیایی ترکیه فعالیت می کند.
برخی از فعالیت های باربری ترکیه عبارتند از: خدمات حمل بار جاده ای بین المللی با کامیون چادری ، یخچالی و کانتینری به اروپا و آسیا.
سرویس های حمل کانتینر 20 فوت و 40 فوت، یخچالی 20 و 40 فوت، کانتینر مخصوص، اوپن تاپ، فلت ترک و غیره از بنادر انزلی، امیر آباد، نوشهر، نکاء، فریدون کنار، بنادر جنوبی، بندر عباس، بندر امام خمینی، بندر گناوه، کنگان و دیر بوشهر، ماهشهر، بندر چابهار، بندر عسلویه، بندر لنگه
جهت حمل کالاهای خود به ترکیه  از کلیه نقاط ایران به صورت زمینی با ما تماس بگیرید.
- حمل ترانزیتی کالا از مرز غرب کشور تمام شهرهای آسیایی و اروپایی ترکیه.
- حمل زمینی از اروپا به ایران ، کشورهای آسیای میانه وبلعکس توسط کامیون دربستی و خرده بار( گروپاژ )

هزینه باربری به ترکیه:

قیمت و هزینه حمل بار به ترکیه و شهر های آن بستگی به چند عامل تعیین کننده در محاسبه و ارزیابی آن دارد. از جمله:
• نوع و روش باربری به خارج از کشور (هوایی، زمینی و یا دریایی)
• حجم و مقدار اجناس و یا کالاها
• نوع اجناس
• نرخ های پایه شرکتهای کارگو 
هزینه حمل و نقل وسایل و اثاثیه یا کالاهایی که از طریق خدمات باربری و حمل بار به خارج از کشور ارسال می شوند، بر اساس واحد کیلوگرم محاسبه می گردد. جهت استعلام قیمت خدمات حمل بار به کشورهای خارجی (ترکیه) می توانید با باربری ترکیه تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید