باربری تهران به ترکیه | حمل بار از تهران به ترکیه

02144762571 تلفن تماس:
باربری تهران به ترکیه
باربری تهران ترکیه از باربری های معتبر است که چندین سال سابقه تلاش صادقانه دارد و توانسته است ، در موعد مقرر به صورت صحیح و سالم کالا و جنس مشتری را به مقصد انتقال دهد.
باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل بار به ترکیه

جمهوری ترکیه کشوری است آسیایی و اروپایی که میان شش کشور آسیایی و دو کشور اروپایی واقع شده است. پایتخت ترکیه شهر آنکارا و بزرگترین و مهم ‌ترین شهر آن استانبول می‌ باشد. از شهرهای مهم دیگر آن می ‌توان به: ازمیر، بورسا، آدانا، آنتالیا و غازی عینتاب اشاره نمود.
کشور ترکیه در دهه اخیر با رشد اقتصادی سریع در میان اعضای سازمان همکاری اقتصادی و توسعه به یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی در اروپا بدل شده است به طوری که در بخش های مختلف نیز بسیاری از کشورهای اروپایی توان رقابت با این کشور را ندارند. در کنار پیشرفت های قابل توجه در بخش های مختلف ، ترکیه در بخش تولیدات صنعتی، اروپا را پشت سر گذاشته است. پس از توافق بین ترکیه و اتحادیه اروپا، سهم ترکیه در بازار اروپا افزایش چشمگیری یافت و در حوزه های مختلفی مانند تولید وسایل خانگی، تجهیزات برقی، پوشاک، ساخت و ساز، کشتی سازی، خودروسازی و غیره پیشرفت بسیاری کرده است.
حمل بار به ترکیه در جهت واردات و فریت بار همراه مسافر و حمل خرده بار از ایران به ترکیه به سه روش امکان پذیر است. حمل بار به ترکیه چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد. زیرا این کشور هم از نظر موقعیت جغرافیایی به ایران نزدیک است و هم دارای خطوط و شبکه حمل و نقل بین المللی مناسبی است. به همین دلیل ما در این بخش بیشتر به حمل هوایی از ترکیه و حمل زمینی خواهیم پرداخت. 

حمل زمینی به ترکیه

همانطور که میدانید کشور عزیز ما در غرب هم مرز با کشور ترکیه است. حمل بار زمینی از ترکیه به دلیل این همسایگی در زمانی کوتاه و با هزینه ای کمتر از حمل هوایی از ترکیه قابل انجام است.
حمل زمینی بار به ترکیه توسط باربری ترکیه از سراسر ایران انجام می گیرد. زمان حمل بار زمینی از ایران به ترکیه بسته به نوع بار ( فول کانتینر و گروپاژ ) متغیر است. بنابر این اگر بار به صورت فول کانتینر باشد زمان حمل معمولا 5 روز است و اگر بار به صورت گروپاژ حمل شود، زمان آن بین 7 الی 10 روز می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر درباره حمل بار از ترکیه با مشاوران و کارشناسان زبده باربری ترکیه تماس بگیرید، از تمامی راهنمایی های لازم بهره مند شوید و سپس به دریافت هزینه حمل بار به ترکیه و استعلام بپردازید. 09128443695

باربری ترکیه

هزینه ارسال بار به ترکیه چه قدر است؟

هزینه حمل بار سوال مهم و جامعی است که برای پاسخ به آن باید اطلاعاتی از قبیل وزن، حجم، مقصد محموله مورد نظر ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن مورد توجه قرار گیرند. شرکت خط سبز جهت دریافت هزینه حمل بار به صورت آنلاین سیستمی را طراحی نموده تا ارسال کنندگان بار بتوانند به آسانی با وارد کردن مشخصات کالا از قبیل ابعاد، وزن و موارد خواسته شده، به دریافت هزینه حمل بار پرداخته و در صورت تمایل به ارسال بار اقدام نمایند.

برای اطلاع از هزینه ها و دریافت مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید.


ارسال بار به شهرهای مختلف ترکیه از طریق باربری تهران به ترکیه


باربری تهران ترکیه از باربری های معتبر است که چندین سال سابقه تلاش صادقانه دارد و توانسته است ، در موعد مقرر به صورت صحیح و سالم کالا و جنس مشتری را به مقصد انتقال دهد. سابقه درخشان و موفقیت آمیز پرسنل این باربری بر اعتبار آن افزوده و مردم با اعتماد کامل حمل بار در محدوده باربری تهران را به عوامل آن می سپارند. با ما همراه باشید .

حمل بار از ایران به ترکیه 

بار و اثاث شما را سریع و با بیشترین سرعت ممکن حمل و نقل و ارسال می کند.از تمام شهرهای ایران به ترکیه بصورت تضمینی و تخصصی بار را به تمام شهرهای ترکیه ارسال خواهیم کرد.جهت اطلاع از هزینه حمل بار با شماره های زیر تماس بگیرید. 09128443695
مدعي هستيم كه اولين و برترين شركت ايراني  در امر حمل نقل اروپای بخصوص ترکیه براي شماهموطنان عزيز مناسب با هر بوجه اي هستیم.
داراي پنج شعبه فعال
ارسال و بسته بندی  انواع مبلمان  شما و سرويسهاي خواب به روش گرو پاژ
بي رقيب از نظر قيمت و ارسال تخصصی بار 
كليه ارسال بار های ما توسط گمرک تهران و  داراي بیمه  بي قيدوشرط ميباشد
حمل و بسته بندی حرفه ای انواع يخچال،لباسشوي،ظرفشويي، مبلمان وسرويس خواب مناسب با هر سليقه وبوجه اي،ميز نهارخوري،تي وي،وهر چه كه در يك خانه مورد نياز شماعزيزان ميباشد.

ارسال بار از ایران به ترکیه

خدمات باربری تهران ترکیه

حمل و نقل وانت و نیسان بار تهران به ترکیه( حمل و نقل و حمل بار به ترکیه با کارگران مجرب و با تجربه همراه  )
حمل و نقل کامیونهای مسقف(حمل اثاثیه منزل به ترکیه با نازلترین قیمت)
حمل و نقل تریلی و حمل بار با ترانزیت مسقف (باربری اسباب و اثاثه منزل و محل کار به ترکیه در کوتاهترین زمان)


قابل توجه مشتریان عزیز :
شرکت باربری ما برای ارسال بار بصورت زمینی حداقل بار زیر ۵۰۰ کیلو قبول نمیکند و بار زیر ۵۰۰ کیلو یا خرده بار باید بصورت هوایی ارسال شود. مثلا یک عدد تلویزیون یا دوعدد کارتن باید بصورت هوایی به فرودگاه مقصد ارسال میشود و امکان حمل زمینی برای آن وجود ندارد.

مطالب مرتبط:

حمل بار به استانبول

حمل بار به وان ترکیه

حمل بار به آلمان

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید