ارسال بار به سامسون ترکیه | حمل بار به سامسون ترکیه | حمل لوازم منزل به سامسون

02144762571 تلفن تماس:
ارسال بار به سامسون ترکیه
سامسون ترکیه یکی از شهر های توریستی آن و البته جزء شهرهایی است که رشد فراوانی داشته ، همین دلایل گردشگران را به خود جذب کرده است . باربری و اتوبار ترکیه فعال در زمینه ارسال انواع بارهای مجاز و لوازم منزل به تمام شهر های ترکیه بخصوص شهر سامسون ترکیه است.
باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل بار به سامسون ترکیه

حمل بار به سامسون ترکیه از طریق زمینی توسط باربری ترکیه انجام میشود. ما در باربری ترکیه ضمانت میکنیم تمام بارهای شما به سلامت به مقصد میرسند و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.باربری ترکیه امکان حمل لوازم منزل به شهر سامسون را فراهم آورده است. علاوه بر این شهر ما امکان حمل بار به استانبول،حمل بار به آنکارا ، حمل بار به ازمیر و سایر شهرهای ترکیه را فراهم آورده ایم.

حمل و نقل بین المللی بار به ترکیه

گروه باربری ترکیه  سالهاست با تکیه برتجربه و بهره گیری از حضور نیروهای دلسوز که بی وقفه تلاش در خدمت و نوآوری دارند تا حدودی به هدف خود که ایجاد فضای رقابتی در حمل و نقل بین المللی برای بهبود خدمات حمل مشتریان می باشد، دست یافته است.
شهر های مهم ترکیه
می توان ازمیر، استانبول، آلانیا، وان، بورسا، آدانا، آنتالیا، سامسون نام برد.

همچنین می توانید برای استفاده از خدمات ارسال بار از ترکیه به ایران نیز با ما تماسس بگیرید.

خدمات حمل بار به ترکیه

•    حمل لوازم منزل به ترکیه
•    ارسال انواع بار مجاز به شهرهای ترکیه
•    ارسال بار به صورت فله
•    انجام تشریفات گمرکی و صادرات

حمل بار به سامسون ترکیه


سامسون ترکیه

سامسون ترکیه یکی از شهر های توریستی آن و البته جزء شهرهایی است که رشد فراوانی داشته ، همین دلایل گردشگران را به خود جذب کرده است و چون کنار بنادر ترکیه واقع شده است گردشگران به این شهر سفر می کنند. این شهر در کناره ی دریای سیاه قرار دارد که یکی از بنادر مهم ترکیه محسوب می شود در سمت شرق سامسون ترکیه رودخانه ی یشیلیرماک یا همان رودخانه سبز و در غرب آن رودخانه ی کیزیلمارک یا رودخانه قرمز  طولانی ترین رودخانه ی بخش آناتولی،  واقع شده است.

این شهر یکی از شهر های قدیمی کشور ترکیه محسوب می شود ولی چون در قدیم به این شهر حملاتی شد آثار باستانی سامسون ترکیه تا حدی از بین رفت. در گذشته نام شهر سامسون آمیسوس بوده و چون در دوره ی بیزانس ها و فرمانروایی سزار روم به عنوان مراکز مسیحیت شناخته می شد کلیسا های زیادی را شامل می شود. 
حمل بار به سامسون ترکیه عموما به دو صورت انجام می پذیرد:

حمل کارگو

حمل فریت بار

توصیه میشود روش های حمل بار به ترکیه را مطالعه بفرمایید.

حمل بار و لوازم منزل به سامسون ترکیه

یکی از فاکتور‌های اطمینان به شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی سابقه درخشان آن‌ها در روش به کار رفته است. روشهای مختلف شامل حمل‌ونقل زمینی بار توسط کامیون‌های ملکی و استیجاری در حوزه‌های دربستی و خرده بار( گروپاژ) در مقیاس‌های خرده، سنگین و فوق سنگین قابل مطالعه هستند و همچنین امور مخصوص پشتیبانی از جمله انبار‌داری، بسته‌بندی، تشریفات گمرکی در این حوزه ارائه می‌شوند.

از دیگر فاکتور‌های رقابتی شرکتهای ترانزیت می‌توان به لیست مشتریان گذشته و فعلی اشاره کرد. شرکت حمل ونقل بیلیک دوزو یکی از باسابقه ترین باربری بین المللی بخصوص فعال در زمینه باربری ترکیه می باشد.
باربری و اتوبار ترکیه فعال در زمینه ارسال انواع بارهای مجاز و لوازم منزل به تمام شهر های ترکیه بخصوص شهر سامسون ترکیه است.برای مشاوره با همکاران ما و کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در باربری ترکیه تماس حاصل فرمایید.

حمل بار زمینی به سامسون ترکیه

طبق امار گمرک ایران چهارمین کشور عمده ی صادر کننده کالا به ایران ترکیه است، لذا تاجران ایرانی زیادی قصد به ارسال بار از ترکیه به ایران را به صورت مقرون به صرفه و مطمئن دارند.
موارد زیادی پیش امده که مهاجرین ایرانی تمایل به ارسال بار به ترکیه و شهر سامسون ترکیه را دارند،ما برای این افراد خدمات ویژه ای را فراهم آورده ایم تا با خیال راحت وسایل و کالاهای خود را به ترکیه ارسال کنند.
از جمله موارد رایج ارسال بار از ترکیه که توسط مسافرین و مهاجرین صورت میگیرد ارسال لوازم منزل به ترکیه است.

هزینه اسباب کشی به سامسون ترکیه

یکی از کارهای مهم و حیاطی هنگام اسباب کشی به سامسون ترکیه اسباب کشی و حمل لوازم منزل به سامسون ترکیه است.

این امر اسباب کشی باید با ظرافت و دقت هرچه بیشتر انجام شود تا کمترین صدمه به لوازم برسد و در وقت و هزینه مسافرین و یا مهاجرین صرفه جویی بسیاری انجام شود. لذا باربری ترکیه با در نظر گرفتن خدمات ویژه ای به افراد در این زمینه یاری می رساند.

هزینه حمل اثاثیه منزل و نرخ ارسال بارهای تجاری به ترکیه و دیگر کشورها را از باربری ترکیه جویا شوید.
با تماس با شماره تلفن    از مشاوره رایگان در خصوص هزینه ارسال اثاثیه منزل به ترکیه ، “نحوه بسته بندی” برای اسباب کشی به ترکیه ، “بیمه” ارسال اثاثیه به ترکیه ، هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه و کلیه نکات در خصوص ارسال لوازم منزل به ترکیه بهره مند شوید.
•    در صورت نیاز به ارسال کارشناس برای بررسی ارسال وسایل خانه به ترکیه پرسش خود را در هنگام تماس مطرح کنید.
•    همچنین ما آماده همکاری جهت ارسال بارهای تجاری شما به صورت زمینیبه کشور ترکیه هستیم.

حمل لوازم منزل به سامسون ترکیه


شرکت باربری ما برای زمینی حداقل بار زیر ۵۰۰ کیلو قبول نمیکند و زیر ۵۰۰کیلو یا بار های خرده بار باید هوایی ارسال شود مثلا یک عدد تلوزیون یا دوعدد کارتن  باید هوای ارسال شده و به فرودگاه مقصد ارسال میشود
مدعي هستيم كه اولين و برترين شركت ايراني  در امر حمل نقل اروپای بخصوص ترکیه براي شماهموطنان عزيز مناسب با هر بوجه اي هستیم
داراي پنج شعبه فعال
ارسال و بسته بندی  انواع مبلمان  شما و سرويسهاي خواب به روش گروپاژ
بي رقيب از نظر قيمت و ارسال تخصصی بار 
كليه ارسال بار های ما توسط گمرک تهران انجام میشود و  داراي بیمه بي قيد و شرط ميباشد.
حمل و بسته بندی حرفه ای انواع يخچال،لباسشوي،ظرفشويي، مبلمان وسرويس خواب مناسب با هر سليقه وبوجه اي،ميز نهارخوري،تي وي،وهر چه كه در يك خانه مورد نياز شماعزيزان ميباشد
برای مشاوره با ما تماس بگیرید. 02144763438امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید