ارسال بار به خارج از کشور توسط شرکت معتبر باربری + استعلام هزینه ها

02144762571 تلفن تماس:
حمل و ارسال بار به خارج از کشور

اگر نیاز با استفاده از خدمات شرکت حمل بار به خارج از کشور دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. باربری تهران بار از معتبرترین و قدیمی ترین شرکت های باربری در زمینه ارسال بار به خارج از کشور می باشد. در این مجموعه ارسال بار به صورت زمینی، هوایی و دریایی انجام می شود. برای دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال بار به خارج از کشور، نوعی خدمات باربری است که برای افرادی که می خواهند اقدام به ارسال بار یا لوازم منزل به کشورهای خارجی کنند، صورت می گیرد. شما در ارسال بار به خارج از کشور می توانید می توانید اقدام به ارسال بارهای شخصی، لوازم منزل و یا بارهای تجاری خود نمایید.

این خدمات در حالت کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

 1. کارگو (cargo)
 2. فریت بار (freight)

حال ممکن است که بپرسید: کارگو چیست؟ فریت بار چیست؟ تفاوت این دو نوع خدمات حمل بار به خارج از کشور چیست؟ چگونه می  توان به کشورهای دیگر بار و اثاثیه ای که امکان حمل آنها از طریق چمدان و یا لوازم سفر وجود ندارد، را ارسال کرد؟ 
شاید بتوان گفت که نکته اصلی و مشترک این دو نوع خدمات در حقیقت باربری به خارج از کشور است. اما خدمات کارگو و فریت بار با یکدیگر تفاوت دارند:

کارگو

خدمات کارگو یکی از خدمات مهم در باربری بین المللی می باشد. این خدمات و همچنین فریت بار نیز نوعی خدمات باربری محسوب می شوند. این خدمات جهت ارسال بارهای تجاری که با هواپیماهای مخصوص به خارج از کشور فرستاده می شوند، گفته می شود و معمولا تجار و بازرگانان بین المللی از آن استفاده می کنند. 
خدمات بسته بندی و ارسال بار (شامل کالاها و اجناس) به خارج از کشور برای بازرگانان و تجار است. 

برای ارسال بار به خارج از کشور از طریق روش کارگو این مراحل را باید دنبال نمایید:

 • بارها باید به درستی بسته بندی شوند.
 • نوع بار، وزن و مشخصات آن دقیقا اعلام شود.
 • درخواست ارسال بار به خارج از کشور را به شرکت مورد نظر اعلام نمایید.
 • پرداخت هزینه های کارگو 
 • انجام مراحل اداری لازم و در نهایت دریافت فاکتور
 • تحویل اجناس و کالاها 
 • پیگری برای ارسال بار به مقصد

ارسال بار به خارج از کشور

اصلی ترین خدمات ما در باربری تهران بار، ارسال بار به ترکیه می باشد.

از دیگر خدمات باربری تهران بار شامل ارسال بار از ترکیه به ایران، فریت بار به کانادا، ارسال بار به اروپا و ... می توان اشاره نمود.

فریت بار

باربری بین المللی تهران بار در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر به هموطنان گرامی، ارائه دهنده خدمات فریت بار نیز می باشد. در ادامه قصد داریم توضیحی کوتاه درباره فریت بار به خارج از کشور به شما ارائه دهیم. برای فریت بار به ترکیه با ما تماس بگیرید.

فریت بار در واقع ارسال بار و لوازم شخصی به خارج از کشور است. به طور مثال اگر شما می خواهید برای ادامه تحصیل یا مهاجرت به کشوری مهاجرت نمایید اگر فقط قصد دارید لباس و کتاب و ... را با خود حمل کنید به راحتی می توانید این موارد را در چمدان خود قرار دهید و شاید با پرداخت مقداری هزینه جریمه اضاضفه بار بتوانید با خودتان لوازمتان را ببرید. اما اگر بخواهید لوازم منزل خود را نیز به همراه خود ببرید در این موقع باید از شرکت های باربری درخواست فریت بار نمایید.

خدمات در زمینه فریت بار

در حقیقت فریت بار برای اشخاص حقیقی صورت می گیرد که قصد اسباب کشی به خارج از کشور را دارند. تصور کنید که فردی قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی 
در این زمینه فرد مورد نظر باید جهت خدمات فریب بار به آلمان اقدام کند. به این ترتیب پس از تماس با شرکتهایی که خدمات فریت بار به اروپا را انجام می دهند، خدمات زیر برای وی انجام خواهد شد:

 1.  بسته بندی وسایل و اثاثیه 
 2. ارسال بار به فرودگاه و سپس به مقصد

بررسی تفاوت فریت و کارگو

خدمات فریت بار توسط شرکت های معتبر باربری بین المللی انجام می شود. خدمات در این زمینه باید چند روز قبل از پرواز انجام شود. خدمات کارگو در حقیقت آماده سازی و ارسال بار و کالاهای تجار و بازرگانانی است که به منظور واردات یا صادرات کالا اقدام به رزرو این خدمات می کنند. خدمات کارگو شامل طیف وسیعی از انواع کالاها و اجناس می شود.

امروزه کارگو بخش مهمی از خدمات ارسال بار به خارج از کشور می باشد. خدمات فریت و کارگو بار در خارج از کشور نیز همین معنا را دارد و برای همین منظور مورد استفاده قرار می گیرد.

فریت بار به خارج از کشور


روشهای ارسال بار به خارج از کشور

برای ارسال بار به خارج از کشور باید از این روشها استفاده نمود:

 1. • حمل بار هوایی
 2. • حمل بار زمینی
 3. • حمل بار دریایی

انتخاب روش ارسال بار به خارج از کشور به نوع بار و میزان بودجه افراد برای ارسال بستگی دارد.

حمل بار به خارج از کشور از طریق زمینی:

حمل بار به صورت زمینی از محبوب ترین و ارزان ترین روشهای ارسال بار به خارج از کشور است. البته این روش بیشتر برای کشورهای مرزی مورد استفاده قرار می گیرد. برای ارسال بار به کشورهایی مانند مانند ترکیه، ارمنستان، عراق به طور معمول از روش حمل بار زمینی استفاده می شود. به این ترتیب تجاری و یا مسافرانی که قصد استفاده از خدمات حمل بار به خارج را دارند، می توانند با پرداخت هزینه های مربوطه از این خدمات بهره مند شوند. 
حمل بار زمینی برای بارهایی که حجم بالایی دارند توصیه می شود اما اگر بار شما کم است، حمل بار هوایی بیشتر توصیه می شود.

ارسال بار هوایی به خارج از کشور

ارسال بار هوایی از سریع ترین روشها برای ارسال بار به خارج از کشور است. البته این روش دارای هزینه بالایی نیز می باشد. سرعت بالای رسیدن بارها و امنیت ارسال بار از دلایلی است که این روش محبوب شده است. ارسال بار با هواپیما برای بارهایی با وزن کم بسیار مناسب است اما اگر وزن بار ارسالی بالا باشد از لحاظ هزینه به صرفه نیست که بخواهید از این روش استفاده نمایید. همچنین بارهای تجاری با تناژ بالا را نیز بهتر است از روش زمینی و یا دریایی ارسال نمایید.

فریت بار هوایی معمولا توسط هواپیماهای باربری که ظرفیت بالایی دارند، انجام می شود و با استفاده از این روش می توانید لوازم منزل خود را نیز حمل نمایید و به راحتی به کشور مقصد ببرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید