X

ارسال بار به خارج از کشور توسط شرکت معتبر باربری + استعلام هزینه ها

02144762571 تلفن تماس:
هزینه ارسال بار به خارج از کشور

اگر نیاز با استفاده از خدمات شرکت حمل بار به خارج از کشور دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. باربری تهران بار از معتبرترین و قدیمی ترین شرکت های باربری در زمینه ارسال بار به خارج از کشور می باشد. در این مجموعه ارسال بار به صورت زمینی، هوایی و دریایی انجام می شود. برای دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

ارسال بار به خارج از کشور

ارسال بار به خارج از کشور می تواند شامل ارسال بارهای تجاری و شخصی باشد. حمل بار به خارج از کشور توسط شرکت های بین المللی معتبری که در این زمینه در حال فعالیت می باشند؛ انجام می شود. مراحل ارسال بار به خارج از کشور با باربری درون شهری و بین شهری متفاوت است.

برای ارسال بار به سایر کشورها از روش های مختلفی استفاده می شود که بسته نوع بار و میزان بودجه باید بهترین ومناسب ترین روش حمل بار را انتخاب نمایید.

روش هایی که برای ارسال بار در نظر گرفته شده است شامل روش های زمینی، دریایی یا هوایی می باشد و شما می توانید با توجه به شرایطی که برای ارسال بار در نظر گرفته اید یکی از روش ها را انتخاب کنید.

پس برای این که بهترین روش را برای ارسال انتخاب کنید در این به بخش به بررسی موارد مهم در این مورد خواهیم پرداخت تا برای ارسال بار خود با مشکل روبرو نشوید.

هزینه ارسال بار به خارج از کشور به نوع روش حمل و کشور مبدا بستگی دارد و نمی‌توان قیمت مشخصی را برای تمام بارها اعلام نمود. برای استعلام هزینه‌ها با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ارسال بار به خارج از کشور

شرکت باربری بین المللی تهران بار که در زمینه ی ارسال بار به خارج از کشور در حال فعالیت می باشد برای انجام خدمات باربری دارای مجور رسمی و کارت بازرگانی است.

مسئله ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که فرآیند مربوط به ارسال بار به خارج از کشور کمی پیچیده‌ تر می باشد به همین خاطر نیاز است تا قبل از ارسال بار به خارج از کشور و آغاز فرآیند حمل کالا، اطلاعات کاملی در مورد نحوه ی ارسال بار و روش هایی که برای ارسال استفاده می شود، داشته باشید.

خدماتی که در این زمینه در نظر گرفته شده است به دو دسته ی کلی کارگو (cargo) و فریت بار (freight) تقسیم می شوند.

یکی از سوالاتی که ممکن است برای افراد به وجود بیاید است که منظور از کارگو و فریت بار چیست و چگونه می توان به سایر کشورها بار و اثاثیه ی مد نظر خود را ارسال کنید. در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

خدمات باربری به خارج از کشور

اگر جزو افرادی هستید که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارید و اطلاعاتی در این زمینه ندارند بهتر است از افرادی کمک بگیرید که در این زمینه در حال فعالیت می باشند.

ممکن است برخی از افراد قصد ادامه ی تحصیل به کشورهای اروپایی، آمریکا، استرالیا و کانادا را داشته باشند و بخواهند برای مدت زمان طولانی در یکی از این کشورها اقامت داشته باشند و یا این که بخواهند بار تجاری خود را برای ارسال و به کسب درآمد از این طریق بپردازند.

هزینه ارسال بار به خارج از کشور چقدر است؟

هزینه ارسال بار به خارج از کشور با توجه به فاکتورهای مختلفی اعم از نوع بسته‌ بندی، وزن، ابعاد و حجم کالا، فاصله میان کشور مبدا و مقصد، نحوه ی ارسال بار (دریایی، هوایی، زمینی)، مالیات‌ ها و عوارض گمرکی، تشریفات گمرکی و... تعیین می شود. برای این که در مورد ارسال بار در گمرگ مشکلی به وجود نیاید نیاز است تا در مورد کالاهای ممنوعه اطلاعات داشته باشید. در مورد ارسال بار به کشور استرالیا باید بگوییم که ارسال آلو، چای، گندم و لیمو، برای کشور ارمنستان طلا، نقره و انواع سنگ ها و جواهرات و برای کشور ژاپن آلو، انجیر، بادام زمینی، زیتون، شاهدانه دارای ممنوعیت می باشند.

بررسی شرایط و مراحل ارسال بار به خارج از کشور

برای ارسال بار و لوازم منزل به خارج از کشور، مراحل تقریبا یکسانی طی می شود. در ادامه به بررسی این خدمات ارائه شده در تهران بار می پردازیم.

بسته بندی تخصصی و حرفه ای بار

یکی از مهم ترین مراحلی که کمک می کند تا از آسیب دیدن بار جلوگیری شود بسته بندی درست و حرفه ای محصولات می باشد. موارد مهمی که باید در مورد بسته بندی به آن توجه شود شامل موارد زیر می باشد.

 • استفاده از بهترین تجهیزات برای بسته بندی 
 • استفاده از ضربه گیرها و محافظ ها جهت جلوگیری از آسیب دیدن بار 
 • چیدمان درست و اصولی بار در حین بارگیری
 • از ارسال کالاهای ممنوعه برای فریت بار مسافری خودداری کنید.
 • تقسیم وزنی مناسب بار بین بسته ها

توجه داشته باشید در صورتی که بسته بندی بار به صورت استاندارد نباشد توسط شرکت های خدماتی مربوطه و ایرلاین ها پذیرش نخواهند شد.

انتقال بار به فرودگاه امام خمینی

فرآیند انتقال بار در صورتی که روش هوایی برای ارسال بار در نظر گرفته شده نیاز است توسط کارشناسان شرکت های باربری و با استفاده از استانداردهایی که در این زمینه وجود دارد انجام شود.

آماده سازی و تکمیل مدارک فریت بار مسافری

برای ارسال بار فریت مسافری نیاز است تا برخی از مدارک اعم از کپی پاسپورت، بلیط فرستنده و تکمیل کردن فرم های مربوطه را به همراه داشته باشید.

دریافت مجوزهای لازم در صورت نیاز 

برای برخی از بارها نیاز است تا بسته بندی محصولات با حساسیت بالایی انجام شود تا برای ورود کالا به کشور مقصد با مشکل روبرو نشوید. مجوزهایی که نیاز است در برخی از موارد گرفته شود شامل گواهی سم پاشی صندوق چوبی، گواهی مبدا و... می باشد.

انجام تشریفات گمرکی مربوط به فریت بار

انجام تشریفات گمرکی مربوط به فریت بار توسط کارشناسان مجموعه در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام می شود.

صدور بارنامه، گرفتن رزرو و صدور بیمه نامه 

توجه داشته باشید با توجه به محدودیت هایی که در این مورد وجود دارد بهتر است برای محصولاتی که قرار است به صورت هوایی ارسال شود بیمه صادر شود.

الصاق تگ و لیبل، ایکس ری و تحویل بار به ایرلاین

نیاز است تا تمام اطلاعات مربوط به مشتری اعم از اسم، آدرس و شماره تماس، در بارنامه‌ ی هوایی درج شود. شماره ی بارنامه 11 رقمی می باشد و این شماره به همراه اطلاعات وزن، تعداد، مبدا و مقصد بار توسط یک تگ بر روی بسته درج می شود.

پشتیبانی و پیگیری بار 

پشتیبانی و پیگیری بار تا زمان رسیدن بار به مقصد توسط شرکت های باربری انجام می شود.

روش های ارسال بار به خارج از کشور

همان طور که اشاره شد برای حمل بار به خارج از کشور می توان از روش های مختلفی استفاده نمود. انتخاب نوع روش حمل بار به میزان بودجه، زمان مورد نیاز و نوع بار شما بستگی دارد.

در ادامه به بررسی روش های ارسال بار از ایران به سایر کشورها می پردازیم.

ارسال بار زمینی به خارج از کشور

ارسال بار زمینی به خارج از کشور از متداول ترین روش ها برای ارسال بار به خارج از کشور می باشد. برای ارسال بار به این روش نیاز است تا بسته‌ های پستی از طریق کامیون، تریلی (جاده‌ ای) و قطار باربری (ریلی) به دیگر کشورها ارسال شود. انتخاب این روش زمانی گزینه ی مناسبی می باشد که بین کشور مبدا و مقصد مرز خاکی وجود داشته باشد.

ارسال بار هوایی به خارج از کشور

اگر به دنبال سریع ترین روش برای ارسال بار خود هستید ارسال بار هوایی به خارج از کشور بهترین گزینه برای انتخاب می باشد. پس اگر می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن بار خود را به کشور مد نظر خود ارسال کنید انتخاب این روش بهترین گزینه می باشد.

مسئله ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که هزینه ارسال بار به خارج از کشور در صورت انتخاب این روش به نسبت دیگر روش ها بیشتر می باشد. ولی برای آن دسته از محصولات و کالاهایی که ارزشمند هستند و یا این که خیلی زود فاسد می شوند و یا این که حجم و اندازه ی بزرگ و سنگین نیستند گزینه ی مناسبی برای انتخاب می باشد.

ارسال بار دریایی به خارج از کشور 

از دیگر روش‌ های ارسال بار که برای انتخاب وجود دارد از طریق راه های دریایی و با کشتی می باشد. هزینه ای که باید بابت حمل و نقل دریایی پرداخت کنید به نسبت دیگر روش ها کمتر می باشد و در صورتی که بودجه ی محدودی برای ارسال در نظر گرفته اید این انتخاب روش بهترین انتخاب می باشد. در صورتی که در مورد مدت زمان ارسال بار محدودیتی وجود نداشته باشد می توانید کالاهای بزرگ و حجیم خود را طریق این روش ارسال کنید.

بررسی کارگو و فریت بار

در مورد روش ارسال بار به صورت کارگو و فریت بار باید بگوییم که کارگو جزو بارهای تجاری می باشد. اگر قصد ارسال بار به این روش را دارید به مواردی که در ادامه اشاره می کنیم توجه داشته باشید.

 • بسته بندی محصولات به صورت اصولی و درست انجام شود.
 • نیاز است تا نسبت به محاسبه ی دقیق و درست هزینه‌ ها، ابعاد و وزن دقیق محموله خود اقدام کنید.
 • پرداخت هزینه‌ های مربوطه
 • انجام امور مراحل مربوط به ارسال بار 
 • محموله خود را تحویل دهید.
 • بعد از رسیدن بار به مقصد نیاز است تا محموله را پیگیری کنید تا به مقصد برسید.

در مورد فریت بار باید بگوییم که محموله‌ ها و لوازم خود را به هر شهری که فرودگاه داشت به صورت هوایی ارسال کنید. نیاز است تا بار از نزدیک‌ ترین فرودگاه تا مقصد شما، به صورت زمینی ارسال شود. در مورد تفاوت های موجود در بین این روش ها باید بگوییم که در فریت بار، بار مسافران در صورتی می باشد که اضافه بار داشته باشند و قصد ارسال آن را به خارج داشته باشید ولی در روش کارگو، مشتری‌ ها شرکت‌ ها و سازمان‌ های تجاری می باشد و فقط بارهای تجاری از این طریق به مقصد ارسال می شود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید