X

حمل بار به وان ترکیه | حمل اثاثیه منزل به وان ترکیه | هزینه حمل بار به وان ترکیه

02144762571 تلفن تماس:
حمل بار به وان ترکیه

حمل بار به وان ترکیه یکی دیگری از خدمات باربری ترکیه است. ما در باربری ترکیه سعی داریم بهترین خدمات را به شما عرضه کنیم.باربری وان ترکیه دارای نیروهای ماهر و با تجربه در زمینه حمل بار و اسباب کشی هستند.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

برای ارسال بار و لوازم منزل از شهرهای ایران به شهر وان ترکیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در باربری ما امکان ارسال بار به تمام شهرهای ترکیه فراهم شده است.

حمل زمینی بار و کالا از ایران به وان ترکیه

شرکت حمل بار، باربری ترکیه با داشتن نیروهایی با تجربه و حرفه ای آماده ارائه خدمت به مشتریان عزیز است. مانند بیشتر کشورهای دنیا در ایران هم حمل بار و کالا ها به صورت زمینی رایج است و به جرات می توان ادعا کرد که حمل بار زمینی در ایران سهمی بالای ۸۰ درصد از کل جابه جایی ها را از آن خود کرده است. باربری وان ترکیه یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه حمل بار به شهر وان ترکیه است.

هزینه حمل اثاثیه منزل از ایران به وان ترکیه 

از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت، از مشاوره رایگان در خصوص هزینه ارسال اثاثیه منزل به وان ترکیه، نحوه بسته بندی  برای اسباب کشی به ترکیه، “بیمه” ارسال اثاثیه به ترکیه، هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه و کلیه نکات در خصوص ارسال لوازم منزل به ترکیه بهره مند شوید.
همچنین ما آماده همکاری جهت ارسال بارهای تجاری شما به صورت زمینی و هوایی به کشور ترکیه و دیگر کشورها هستیم.

حمل بار به وان ترکیه

باربری وان ترکیه

 شرکت حمل ونقل تهران بار ترکیه ارائه دهنده انواع سرویس های حمل و نقل جاده ای، ارسال بار از ترکیه به ایران، حمل بار به وان ترکیه، حمل بار به آنکارا و ..... .
ما در باربری ترکیه کلیه خدمات بسته بندی، مشاوره قبل از اسباب کشی و کار های مربوط به گمرک و ترخیص کالا را بر عهده میگیریم. باربری ترکیه دارای کارگران ماهر در زمینه حمل بار است. کارکنان ما در باربری وان ترکیه دارای بالاترین مهارت مربوط به حمل بار هستند.ما بار ها و اسباب منزل شما را با بهترین و جدیدترین متد های روز دنیا انتقال میدهیم تا کمترین آسیب به وسایل شما برسد.

درباره شهر وان

وان شهر کوچکی در شرق کشور پهناور ترکیه و مرکز استانی به همین نام است. این شهر که از مرز مشترک ایران و ترکیه فاصله چندانی ندارد، در حاشیه بزرگترین دریاچه ترکیه واقع شده و قدمتش به 3400 سال پیش بر می گردد. یعنی زمانی که پادشاهی کهن اورارتو در اطراف دریاچه وان پا گرفت، منطقه وان به شهری برای سکونت بدل شد. البته که این سال ها وان از شکوه آن دوران بسیار فاصله گرفته و اگر امروزه به وان بروید، با شهری ساده و کوچک مواجه خواهید شد. 

شهر وان از آن جمله شهرها و مقاصد خارجی است که به سبب نزدیکی به مرز مشترک ایران و ترکیه، طرفدران ایرانی بسیاری دارد. به طوری که گردشگران بسیاری سالی چند بار به این شهر کوچک و مرزی می روند تا خریدهای خود را 
وان شهر نسبتا کوچکی است و وسیله‌های حمل و نقل عمومی آن اتوبوس، مینی‌بوس و تاکسی است که قیمت‌های آن به شرح زیر است:
•    مینی بوس ۱٫۵ لیر
•    اتوبوس ۱٫۵ لیر    
•    تاکسی (مسیرهای مستقیم و کوتاه) ۱۰ لیر
•    تاکسی (مسیرهای طولانی به ازای هر کیلومتر) ۳ لیر

شهر وان ترکیه

مرزهای زمینی بین ایران و وان ترکیه

سه مرز زمینی برای مسافرت به وان میان ایران و ترکیه وجود دارد:

  •  مرز رازی- کاپیکوی
  •  مرز سرو- اسندره
  •  مرز بازرگان- گورباغ


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید