X

هزینه ارسال خرده بار به ترکیه با اتوبوس

02144762571 تلفن تماس:
ارسال خرده بار به ترکیه با اتوبوس

باربری ترکیه، با داشتن نیروهایی با تجربه و حرفه ای آماده ارائه خدمت به مشتریان عزیز است. مانند بیشتر کشورهای دنیا در ایران هم حمل بار و کالا ها به صورت زمینی رایج است و به جرات می توان ادعا کرد که حمل بار زمینی در ایران سهمی بالای ۸۰ درصد از کل جابه جایی ها را از آن خود کرده است.

باربری ترکیه
باربری ترکیه

اگر نیاز به خدمات ارزان و سریع به منظور ارسال خرده بار به ترکیه دارید، می توانید با ما تماس بگیرید. بهترین و مناسب‌ترین روش حمل بار را برای شما انتخاب می‌کنیم تا هم هزینه کمتری را متقبل شوید و هم بارهایتان سریع تر به مقصد برسد.

ارسال بار به ترکیه شاید دغدغه افراد زیادی باشد. ترکیه کشوری است آسیایی و اروپایی که میان شش کشور آسیایی و دو کشور اروپایی واقع شده است. پایتخت ترکیه شهر آنکارا و بزرگترین و مهم ‌ترین شهر آن استانبول می‌ باشد. از شهرهای مهم دیگر آن می ‌توان به: ازمیر، بورسا، آدانا، آنتالیا، قونیه و آنکارا اشاره نمود. که تقریبا امکان ارسال بار با اتوبوس به تمام این شهرها امکان پذیر است.

روش‌های ارسال خرده بار به ترکیه

ارسال خرده بار به ترکیه با استفاده از روش‌هایی مانند ارسال بار با کامیون، ارسال هوایی و یا ارسال بار با اتوبوس انجام می‌شود. معمولا برای ارسال خرده بار به ترکیه توصیه می‌شود از حمل بار با اتوبوس استفاده شود زیرا هزینه حمل بسیار ارزانتر است. اما دقت نمایید در این روش بارهای شما به همراه دیگر بارها در صندوق و یا سقف اتوبوس قرار می‌گیرد و احتمال آسیب به لوازم وجود دارد. از این رو توصیه می‌شود لوازم ارزشمند و یا شکستنی را با اتوبوس ارسال نکنید. 

روش دیگر برای ارسال خرده بار به ترکیه، استفاده از کامیون حمل بار است. برای ارسال بار زمینی به ترکیه شما یا باید یک کامیون را به صورت دربست کرایه کنید تا بارهایتان را ارسال نمایید که این امر برای خرده بار به صرفه نیست. در این صورت می‌توانید بار را به صورت گروپاژ ارسال نمایید. در روش گروپاژ بارهای شما به صورت مشترک با سایر بارها در داخل کامیون قرار گرفته و کرایه حمل بار بین صاحبین بارها تقسیم می‌شود.

اگر هم بار و لوازم شما بسیار حساس و گران قیمت است، توصیه می‌کنیم از حمل بار هوایی استفاده نمایید.

هزینه ارسال خرده بار به ترکیه با اتوبوس بسیار ارزان تر از ارسال بار با ماشین های باربری بزرگ و یا ارسال بار دربست است. اما دقت نمایید در این روش، حجم و میزان بارها بسیار کم است و تنها برای ارسال بسته و خرده بار مناسب است. 

متاسفانه قیمت‌ها بر اساس نرخ کرایه باربری تغییر می‌کند و نمی‌توان قیمت مشخصی را اعلام نمود. برای استعلام هزینه ارسال خرده بار به ترکیه بر اساس نوع بار شما و نرخ بلیط اتوبوس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ارسال بار به ترکیه با اتوبوس

چه بارهایی را نمی توان با اتوبوس به ترکیه ارسال نمود؟

برخی از بارها از ماهیت آنها کاملا مشخص است که حمل آن با اتوبوس امکان پذیر نمی باشد. مانند لوازم منزل بزرگ و یا کالاهای صادراتی با وزن بالا. در ادامه تعداد بیشتری از بارها که حمل آن با اتوبوس ممنوع است را معرفی خواهیم نمود:

 • مواد غذایی فاسد شدنی
 • بارهایی که از لحاظ بهداشتی حمل آن با اتوبوس ممنوع است.
 • لوازم ارزشمند(ارسال چنین بارهایی مسئولیت آن با خود مشتری است)
 • چک و اوراق بهادار
 • بارهایی با وزن بیش از 40 کیلو گرم

ارسال بار به استانبول با اتوبوس

استانبول از مهمترین شهرهای ترکیه به شمار می رود که ایرانیان زیادی در این شهر ساکن هستند. برای ارسال بار با اتوبوس به استانبول می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بعد از انجام هماهنگی های لازم، بار شما تحویل پرسنل باربری شده و کارهای ارسال آن از طریق اتوبوس انجام می شود.

چه مقدار بار را می توان از طریق اتوبوس به ترکیه ارسال نمود؟

از ارسال بار با اتوبوس معمولا برای بار با حجم و وزن کم استفاده می شود. این روش ارسال بار برای باربری های بین شهری در داخل ایران هم استفاده می‌شود.

به طور معمول برای ارسال بار داخلی با اتوبوس تا 20 کیلوگرم بار می توان جابجا نمود و برای ارسال بار با اتوبوس به خارج از کشور، بار تا وزن 40 کیلوگرم مجاز است. البته این وزن به نوع بار ارسالی شما هم بستگی دارد. برای دریافت مشاوره قبل از اقدام به ارسال بار، حتما با افراد متخصص در این زمینه مشورت نمایید.

امکان ارسال لوازم منزل به ترکیه با اتوبوس وجود دارد؟

برخی ار لوازم منزل را می توان با اتوبوس به ترکیه ارسال نمود. البته به شرطی که وزن و حجم آن برای ارسال با اتوبوس مناسب باشد آن هم در تعداد محدود. با اتوبوس تنها تعداد محدودی از لوازم کوچک و کم ارزش را می توانید ارسال نمایید. بهترین روش برای ارسال لوازم منزل به ترکیه استفاده از خدمات باربری ترکیه است.

در صورت نیاز به استفاده از خدمات ارسال بار از ترکیه به ایران نیز می توانید با تهران بار ترکیه تماس بگیرید.

بررسی تعدادی از مراحل حمل بار به ترکیه

اگر برای ارسال بار و لوازم منزل می خواهید از خدمات باربری استفاده نمایید، باید هزینه بیشتر را نسبت به ارسال بار با اتوبوس پرداخت نمایید. در این قسمت قصد داریم شما را با مراحل ارسال بار با ماشین های حمل بار و یا ترانزیت بار به ترکیه آشنا سازیم.

 •  بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان بارها
 • تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به ترکیه:  قابل ذکر است که باربری ترکیه دو نوع کانتینر 20 فوتی و 40 فوتی برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه در اختیار شما قرار می دهد.
 • انجام امور بسته بندی با کیفیت استاندارد
 •  بارگیری بار کانتینر و ارسال آن به گمرک غرب تهران و یا سایر گمرک های کشور
 • انجام تشریفات گمرکی و بازرسی توسط سگ مواد یاب
 •  صدور بارنامه و تکمیل مدارک مورد نیاز برای ارسال به ترکیه

حمل زمینی بار به ترکیه

حمل و نقل زمینی برای ارسال اثاثیه به ترکیه از کجا انجام می شود؟

حمل و نقل زمینی از شمال غربی کشور مانند بازرگان صورت می گیرد. ارسال بار به ترکیه در اکثر مواقع به شکل کامیون دربست به حجم کانتینر 40 فوت صورت میگیرد.
* مدت زمان ارسال کالا به ترکیه به صورت دربست حدود 5 روز است.
در صورتی که مشتری تمایل به حمل بار به صورت خرده بار داشته باشید(باربری ترکیه ارسال بار بصورت خرده بار را درتعهدات کاری خود قرار نمیدهد.) میتوان با قیمت پایین تری صورت بگیرد. به این صورت که شما تنها بخشی از کانتینر را برای حمل زمینی ترکیه اجاره میکنید.
* در این صورت ممکن است مدت حدود یک ماه طول بکشد تا کل بار برای ارسال آماده شود.

 حمل زمینی بار و کالا از ایران به ترکیه را به کدام شرکت بسپاریم؟

باربری ما با داشتن نیروهایی با تجربه و حرفه ای آماده ارائه خدمت به مشتریان عزیز است. مانند بیشتر کشورهای دنیا در ایران هم حمل بار و کالا ها به صورت زمینی رایج است و به جرات می توان ادعا کرد که حمل بار زمینی در ایران سهمی بالای ۸۰ درصد از کل جابه جایی ها را از آن خود کرده است. باربری ترکیه یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه حمل بار است.
باربری ترکیه با داشتن سابقه ای طولانی و تجربه فراوان در حوزه حمل بار و کالا، هم اکنون به یکی از بزرگترین شرکت های حمل بار و کالا تبدیل شده است و توانسته است با به روز رسانی خدمات باربری و همچنین تجهیزات و ماشین ها ی خود، کیفیت ارائه خدمات خود را بیش از پیش افزایش دهد.
برای مشاوره با کارشناسان باربری ترکیه می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • ساجده
  بارهایی که با اتوبوس ارسال میشه چند روزه به ترکیه میرسه؟
  • مدیر سایت

   از زمانیکه بار رو تحویل باربری میدین 2 تا 3 روز طول میکشه تا در ترکیه تحویلتون داده بشه.

تماس بگیرید