هزینه ارسال خرده بار به ترکیه با اتوبوس

02144762571 تلفن تماس:
ارسال خرده بار به ترکیه
باربری ترکیه، با داشتن نیروهایی با تجربه و حرفه ای آماده ارائه خدمت به مشتریان عزیز است. مانند بیشتر کشورهای دنیا در ایران هم حمل بار و کالا ها به صورت زمینی رایج است و به جرات می توان ادعا کرد که حمل بار زمینی در ایران سهمی بالای ۸۰ درصد از کل جابه جایی ها را از آن خود کرده است.
باربری ترکیه
باربری ترکیه

اگر نیاز به خدمات ارزان و سریع به منظور ارسال خرده بار به ترکیه دارید می توانید با ما تماس بگیرید. بهترین و مناسب ترین روش حمل بار را برای شما انتخاب می کنیم تا هم هزینه کمتری را متقبل شوید و هم بارهایتان سریع تر به مقصد برسد.

هزینه ارسال خرده بار به ترکیه

ارسال بار به ترکیه شاید دغدغه افراد زیادی باشد. ترکیه کشوری است آسیایی و اروپایی که میان شش کشور آسیایی و دو کشور اروپایی واقع شده است. پایتخت ترکیه شهر آنکارا و بزرگترین و مهم ‌ترین شهر آن استانبول می‌ باشد. از شهرهای مهم دیگر آن می ‌توان به: ازمیر، بورسا، آدانا، آنتالیا، قونیه و غازی عینتاب اشاره نمود.
کشور ترکیه در دهه اخیر با رشد اقتصادی سریع در میان اعضای سازمان همکاری اقتصادی و توسعه به یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی در اروپا بدل شده است به طوری که در بخش های مختلف نیز بسیاری از کشورهای اروپایی توان رقابت با این کشور را ندارند. در کنار پیشرفت های قابل توجه در بخش های مختلف ، ترکیه در بخش تولیدات صنعتی، اروپا را پشت سر گذاشته است. پس از توافق بین ترکیه و اتحادیه اروپا، سهم ترکیه در بازار اروپا افزایش چشمگیری یافت و در حوزه های مختلفی مانند تولید وسایل خانگی، تجهیزات برقی، پوشاک، ساخت و ساز، کشتی سازی، خودروسازی و غیره پیشرفت بسیاری کرده است.

روش های حمل بار به ترکیه

حمل هوایی بار به ترکیه

یکی از روش های حمل بار از ترکیه ، حمل هوایی از ترکیه است. حمل هوایی از ترکیه سریعترین روش ارسال بار از ترکیه می باشد. در این روش بسته به نوع ایرلاین زمان ارسال بار متغیر بوده اما این زمان غالبا یک روز است.

برای ارسال بار هوایی به ترکیه با ما تماس بگیرید.

حمل زمینی بار به ترکیه

همانطور که میدانید کشور عزیز ما در غرب هم مرز با کشور ترکیه است. حمل بار زمینی از ترکیه به دلیل این همسایگی در زمانی کوتاه و با هزینه ای کمتر از حمل هوایی از ترکیه قابل انجام است.
حمل زمینی از ترکیه توسط باربری ترکیه از سراسر کشور به تمام شهرهای ترکیه انجام میشود.زمان حمل بار زمینی از ترکیه به ایران بسته به نوع بار ( فول کانتینر و گروپاژ ) متغیر است. بنابر این اگر بار به صورت فول کانتینر باشد زمان حمل معمولا 5 روز است و اگر بار به صورت گروپاژ حمل شود، زمان آن بین 7 الی 10 روز می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر درباره حمل بار از ترکیه با مشاوران و کارشناسان زبده باربری ترکیه تماس بگیرید، از تمامی راهنمایی های لازم بهره مند شوید و سپس به دریافت هزینه حمل و استعلام بپردازید.

در صورت نیاز به استفاده از خدمات ارسال بار از ترکیه به ایران نیز می توانید با تهران بار ترکیه تماس بگیرید.

حمل بار به ترکیه

تعدادی از مراحل حمل بار به ترکیه

 بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان پیش از حمل اثاثیه به ترکیه

کارشناسان باربری ترکیه با تماس و درخواست شما بصورت تلفنی یا حضوری برای ارسال بار به ترکیه شما را مشاوره خواهند داد. ترجیح ما این است که کارشناسان ما بصورت حضوری برای مشاوره در منزل شما حضور پیدا کنند.در این صورت بهتر میتوانند شما را راهنمایی کنند. در این مرحله نوع ماشینی که برای حمل بار تا گمرک غرب مورد استفاده قرار میگیرد، به همراه نرخ دقیق کرایه به شما اعلام میشود.

تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به ترکیه

پس از اینکه بار شما مورد بازدید و بررسی قرار گرفت، سایز کانتینری که باید اثاثیه شما داخل آن قرار داده شده و به ترکیه ارسال شود تخمین زده می شود. قابل ذکر است که باربری ترکیه دو نوع کانتینر 20 فوتی و 40 فوتی برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه در اختیار شما قرار می دهد.

انجام امور بسته بندی با کیفیت استاندارد

 بارگیری بار کانتینر و ارسال آن به گمرک غرب تهران و یا سایر گمرک های کشور

انجام تشریفات گمرکی و بازرسی توسط سگ مواد یاب

 صدور بارنامه و تکمیل مدارک مورد نیاز برای ارسال به ترکیه

حمل زمینی بار به ترکیه


هزینه ارسال بار به ترکیه چه قدر است؟

یکی از موارد اغلب مهم در ارسال لوازم منزل به ترکیه برای بسیاری از مردم این است که ببینند هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه چقدر است. 
هزینه حمل بار سوال مهم و جامعی است که برای پاسخ به آن باید اطلاعاتی از قبیل وزن، حجم، مقصد محموله مورد نظر ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن مورد توجه قرار گیرند. باربری ترکیه با توجه به مشاوره های که به صورت تلفنی یا مشاوره حضوری انجام میدهد قیمت نهایی را برای ارسال بار به ترکیه اعلام میکند.

حمل و نقل زمینی برای ارسال اثاثیه به ترکیه از کجا انجام می شود؟

حمل و نقل زمینی از شمال غربی کشور مانند بازرگان صورت می گیرد. ارسال بار به ترکیه در اکثر مواقع به شکل کامیون دربست به حجم کانتینر 40 فوت صورت میگیرد.
* مدت زمان ارسال کالا به ترکیه به صورت دربست حدود 5 روز است.
در صورتی که مشتری تمایل به حمل بار به صورت خرده بار داشته باشید(باربری ترکیه ارسال بار بصورت خرده بار را درتعهدات کاری خود قرار نمیدهد.) میتوان با قیمت پایین تری صورت بگیرد. به این صورت که شما تنها بخشی از کانتینر را برای حمل زمینی ترکیه اجاره میکنید.
* در این صورت ممکن است مدت حدود یک ماه طول بکشد تا کل بار برای ارسال آماده شود.

 حمل زمینی بار و کالا از ایران به ترکیه

باربری ترکیه ، با داشتن نیروهایی با تجربه و حرفه ای آماده ارائه خدمت به مشتریان عزیز است . مانند بیشتر کشورهای دنیا در ایران هم حمل بار و کالا ها به صورت زمینی رایج است و به جرات می توان ادعا کرد که حمل بار زمینی در ایران سهمی بالای ۸۰ درصد از کل جابه جایی ها را از آن خود کرده است. باربری ترکیه یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه حمل بار است.
باربری ترکیه با داشتن سابقه ای طولانی و تجربه فراوان در حوزه حمل بار و کالا ، هم اکنون به یکی از بزرگترین شرکت های حمل بار و کالا تبدیل شده است و توانسته است با به روز رسانی خدمات باربری و همچنین تجهیزات و ماشین ها ی خود ، کیفیت ارائه خدمات خود را بیش از پیش افزایش دهد .
برای مشاوره با کارشناسان باربری ترکیه می توانید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.  02144763438

از دیگر خدمات ارائه شده در باربری ما می توان به ارسال بار به آلمان و ارسال بار به کانادا اشاره نمود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید